Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę - Strona 11 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/04 16:27 #151

  • Beata
  • Beata Avatar Autor
  • Gość
Ja dostałam listę referendalną razem z obwieszczeniem od Grześka Radzickiego. Wyjaśnił mi też zapisane zarzuty. W pełni się z nimi zgadzam, szczególnie z tym, że Popiel narozrabiał ze spalarnią, a teraz zwala na wszystkich. Główny zarzut, że nie przeprowadził konsultacji społecznych i wszystko ukrywał.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/04 16:35 #152

  • Kamil ale nie strażnik
  • Kamil ale nie strażnik Avatar Autor
  • Gość
Brawo Grzesiek w Trwam wypadłeś super i tak trzymaj. Nie załamuj się, że popielaty różne rzeczy wygaduje na Twój temat. Dostał rozwolnienia z tej zgryzoty. Chory jest na Ciebie i Ołtuszewskiego biega po całej Ornecie i rozdaje bzdurną ulotkę. Jak tak dalej pójdzie to wyląduje na ulicy Wojska Polskiego w Olsztynie.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/04 16:54 #153

  • Man in the mirror
  • Man in the mirror Avatar Autor
  • Gość
Ludzie, nie widzicie, że całe to referendum i zamieszanie wokół spalarni jest po to aby przejął władzę p. Ołtuszewski (p. Radziecki jest jego funkcjonariuszem), nic bardziej bezmyślnego aby rok przed zakończeniem kadencji obecnego burmistrza robić referendum! PRZECIEŻ SĄ TO KOSZTY! Nie dajcie się manipulować - wystarczy zadać sobie pytanie kto na tym zyska a kto straci, dziękuję.
REKLAMA

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/04 17:16 #154

  • .........
  • ......... Avatar Autor
  • Gość

Man in the mirror napisał: Ludzie, nie widzicie, że całe to referendum i zamieszanie wokół spalarni jest po to aby przejął władzę p. Ołtuszewski (p. Radziecki jest jego funkcjonariuszem), nic bardziej bezmyślnego aby rok przed zakończeniem kadencji obecnego burmistrza robić referendum! PRZECIEŻ SĄ TO KOSZTY! Nie dajcie się manipulować - wystarczy zadać sobie pytanie kto na tym zyska a kto straci, dziękuję.[/quote


BRAWO, BRAWO, BRAWO
MAM NADZIEJĘ ŻE ROZSĄDNYCH JEST DUŻO WIĘCEJ I REFERENDUM UPADNIE

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/04 18:09 #155

  • Jasio
  • Jasio Avatar Autor
  • Gość
Miałem mieszane uczucia co do referendum :blink: , ale po obejrzeniu ostatniej sesji naszej rady i wypowiedzi tych wszystkich lizusów ,sposobie prowadzenia przez Uzara i pozwalanie na wypowiedź tylko tym co chwalą i kłamią nie mam już wątpliwości :woohoo: . Pójdę i zagłosuję za odwołaniem tych wszystkich nierobów tu dopiero się marnuje nasze pieniądze wystarczy policzyć wszystkie dietki i pensyjki i referendum się zamortyzuje

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/04 18:31 #156

  • bip
  • bip Avatar Autor
  • Gość

Jasio napisał: Miałem mieszane uczucia co do referendum :blink: , ale po obejrzeniu ostatniej sesji naszej rady i wypowiedzi tych wszystkich lizusów ,sposobie prowadzenia przez Uzara i pozwalanie na wypowiedź tylko tym co chwalą i kłamią nie mam już wątpliwości :woohoo: . Pójdę i zagłosuję za odwołaniem tych wszystkich nierobów tu dopiero się marnuje nasze pieniądze wystarczy policzyć wszystkie dietki i pensyjki i referendum się zamortyzuje

Tworzymy grupę i jesteśmy za odwołaniem tego burmistrza i tej rady.Pójdziemy głosować.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/04 18:35 #157

  • zdesperowana rodzina
  • zdesperowana rodzina Avatar Autor
  • Gość
Jesteśmy dużą rodziną i mamy dużo znajomych i przyjaciół, wszyscy pójdziemy głosować za odwołaniem...!

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/04 18:43 #158

  • Wyborcy
  • Wyborcy Avatar Autor
  • Gość
PAN BURMISTRZ Z PODNIESIONYM CZOŁEM POWINIEN SIĘ PODDAĆ OCENIE WYBORCÓW . NIC NIEMA DO STRACENIA, A WYSZEDŁBY Z TWARZĄ .

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/04 19:11 #159

  • .........
  • ......... Avatar Autor
  • Gość

bip napisał:

Jasio napisał: Miałem mieszane uczucia co do referendum :blink: , ale po obejrzeniu ostatniej sesji naszej rady i wypowiedzi tych wszystkich lizusów ,sposobie prowadzenia przez Uzara i pozwalanie na wypowiedź tylko tym co chwalą i kłamią nie mam już wątpliwości :woohoo: . Pójdę i zagłosuję za odwołaniem tych wszystkich nierobów tu dopiero się marnuje nasze pieniądze wystarczy policzyć wszystkie dietki i pensyjki i referendum się zamortyzuje

Tworzymy grupę i jesteśmy za odwołaniem tego burmistrza i tej rady.Pójdziemy głosować.




jesteście w mniejszości NAS JEST WIĘCEJ DUŻO WIĘCEJ, NI UDA SIĘ WAM

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/04 19:31 #160

  • Ilona
  • Ilona Avatar Autor
  • Gość

Man in the mirror napisał: Ludzie, nie widzicie, że całe to referendum i zamieszanie wokół spalarni jest po to aby przejął władzę p. Ołtuszewski (p. Radziecki jest jego funkcjonariuszem), nic bardziej bezmyślnego aby rok przed zakończeniem kadencji obecnego burmistrza robić referendum! PRZECIEŻ SĄ TO KOSZTY! Nie dajcie się manipulować - wystarczy zadać sobie pytanie kto na tym zyska a kto straci, dziękuję.





Od dłuższego czasu czytam wpisy i również zastanawiam się ile wydajemy na mecenasów z Sopotu. O jakim zamieszaniu wokół spalarni Pan pisze ,mamy problem ze spalarnią i na całe szczęście ktoś mądry napisał o tym na forum bo do tej pory nic byśmy nie wiedzieli. Może mi Pan wytłumaczy dlaczego Pan Burmistrz zaczął się tłumaczyć dopiero wtedy kiedy zrobiło się głośno o spalarni a wcześniej nic na sesjach nie mówił a sprawa ciągnie się bodajże od października 2011 roku

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/04 21:23 #161

  • BIAŁA
  • BIAŁA Avatar Autor
  • Gość

była urzędniczka napisał:

... napisał:

Leon napisał: Już trzeci raz usłyszałem od zwolenników Popiela, którzy po wymianie władzy dużo stracą plotkę na temat kosztów referendum. Powtarzana plotka kilkakrotnie nabiera wymiaru. Wystarczy sprawdzić w Internecie ile kosztowało referendum w podobnym mieście jak Orneta. Koszt to pól miesięcznej płacy burmistrza i tylko w zasadzie na diety członków komisji, czyli trafią do mieszkańców naszej gminy. Apel do mieszkańców nie dajcie się manipulować, trzeba bać się budowie spalarni na lotnisku. Bo Popiel podobno coś robi i jak zwykle ukrywa przed ludźmi.


8 komisji po 7 członków, z jednym przewodniczącym to koszt około 7 tysięcy zł, to nie jest pół pensji, a to jest jeden koszt, są inne, więc to nie jest plotka, zanim coś bezmyślnie powtórzysz pomyśl, to nie boli. Weź się w garść "podobno cos robi i jak zwykle ukrywa" podobno....... kupe robił wczoraj.
PRZEZ TAKICH POWSTAJA KOLEJNE PLOTKI I POWTARZANE BZDURY.
REFERENDUM TYLKO POKAŻE ILU ZWOLENNIKÓW MA BURMISTRZ I RADA

Niech burmistrz poda dokładne wyliczenia co do kosztów i do tego napisze z imienia nazwiska i stanowiska wynagrodzenie jakie pobiera burmistrz, zastępca, skarbnik............do tego niech śmiało napisze jakie konkretnie pieniążki pozyskał do kasy miejskiej z zewnątrz...........każdy mieszkaniec będzie wiedział co ma zrobić....PROSTE !!!
,

sam se sprawdź, to są ogólnodostępne informacje, wylicz sobie dokładnie PROSTE?????

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/04 21:24 #162

  • ANJA
  • ANJA Avatar Autor
  • Gość

Wyborcy napisał: PAN BURMISTRZ Z PODNIESIONYM CZOŁEM POWINIEN SIĘ PODDAĆ OCENIE WYBORCÓW . NIC NIEMA DO STRACENIA, A WYSZEDŁBY Z TWARZĄ .



nie ma, oj nie ma

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/05 14:18 #163

  • Man in the mirror
  • Man in the mirror Avatar Autor
  • Gość

zdesperowana rodzina napisał: Jesteśmy dużą rodziną i mamy dużo znajomych i przyjaciół, wszyscy pójdziemy głosować za odwołaniem...!



I pewnie macie dużo długów, dlatego po dojściu do koryta długi zmaleją :-)
REKLAMA

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/05 16:37 #164

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Zwolennicy referendum, mam pytanie. Czy coś wam wiadomo na temat spalarni? Zaangażowaliście sie w sprawę referendum, macie w swoim gronie byłego Burmistrza, a więc sprawy samorządowe nie są wam obce, czy coś robicie w sprawie spalarni?
REKLAMA

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/05 16:45 #165

  • Czytelnik
  • Czytelnik Avatar Autor
  • Gość
Dostałem ostatnie wydanie orneckiego informatora lokalnego i z niedowierzaniem przeczytałem, że to Popiel wydał decyzję środowiskową 28 lutego 2013 roku. Zwalał na Ołtuszewskiego i ja naiwnie mu uwierzyłem.
No i rozśmieszył mnie zapis, że Pani Natalia i Wojciech Kaczyńscy proszą Popiela o wznowienie postępowania bo nic o spalarni nie wiedzieli, a dowiedzieli się z programu telewizyjnego Trwam. Ludzie gadali, że budowę spalarni Popiel z Janulewiczem ukrywali ale że aż tak, żeby Pani Natalia Sekretarz Urzędu nie wiedziała to mnie przeraża co jeszcze Popiel ukrywa. Pani Brycka jest po ochronie środowiska i pracowała w starostwie zajmując się środowiskiem i gdyby wiedziała na pewno nie pozwoliła podpisać decyzję.