SP Mingajny

SP Mingajny

07 czerwca 2019r. tradycyjnie gościliśmy uczniów ze wszystkich szkół podstawowych naszej gminy (SP nr 1 i SP nr 4 w Ornecie, SP w Bażynach). Uczestniczyli oni wraz z przedstawicielami naszej szkoły w kolejnych Gminnych Międzyszkolnych Potyczkach Matematycznych Klas I – III, podczas których mogli popisać się swoją wiedzą i umiejętnościami w tej dziedzinie.

We wtorek 8 maja 2018 roku powitaliśmy w naszej szkole młodych miłośników królowej nauk – matematyki. Jak co roku zaprosiliśmy do udziału w Gminnych Międzyszkolnych Potyczkach Matematycznych Klas I – III zaprzyjaźnione szkoły: SP nr 1 i SP nr 4 w Ornecie oraz SP w Bażynach.

Tradycyjnie w maju gościmy w naszej szkole małych matematyków. W tym roku 24 maja powitaliśmy uczniów i nauczycieli z zaprzyjaźnionych z nami szkół: Szkoły Podstawowej w Bażynach oraz Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 4 w Ornecie.

W piątek 20 maja 2016 roku odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Potyczek Matematycznych klas I-III. Naszymi gośćmi byli uczniowie ze szkoły w Bażynach (Wiktor Stachacz, Wojciech Czesak, Adam Lawrenc) oraz nr 1 w Ornecie (Aleksander Hrycyna, Maja Kazimierczak, Krzysztof Kozłowski) i nr 4 w Ornecie (Jan Widerski, Zofia Majkowska, Wojciech Drążkiewicz).

Więcej artykułów…

ORNECIANKA POLECA
REKLAMA