Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę - Strona 14 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/13 13:59 #196

  • Rena
  • Rena Avatar Autor
  • Gość

kazio napisał: Wszyscy tylko odwolac burmistrza, nie odwolac go.potem ida do kosciola sie modlic a maja diabla za skora jak te stare dewoty co siedza w pierwszych lawkach I obrabiaja dupe sasiadce z ktora dopiero pily kawe.tak samo bedzie teraz.burnistrz niedobry bo od kogos nie wzial, nie zalatwil jakby chieli.ale jak stworzy miejsca pracy(a stworzy :D) to wtedy beda w wlazic bez wazeliny I sie usmiechac jakby nigdy Nic I mowic ,ze jest najlepszy liczac na wzgledy. Polski falsz I obluda.kto ma lepiej ten jest zlodziej (I pijak bo kazdy pijak to zlodziej). Ja nie uwazam, zeby Popiel podcinal galaz na ktorej siedzi.




masz na mysli miejsca pracy na basenie i w skateparku ? :lol:

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/13 14:02 #197

  • była urzędniczka
  • była urzędniczka Avatar Autor
  • Gość

Rena napisał:

kazio napisał: Wszyscy tylko odwolac burmistrza, nie odwolac go.potem ida do kosciola sie modlic a maja diabla za skora jak te stare dewoty co siedza w pierwszych lawkach I obrabiaja dupe sasiadce z ktora dopiero pily kawe.tak samo bedzie teraz.burnistrz niedobry bo od kogos nie wzial, nie zalatwil jakby chieli.ale jak stworzy miejsca pracy(a stworzy :D) to wtedy beda w wlazic bez wazeliny I sie usmiechac jakby nigdy Nic I mowic ,ze jest najlepszy liczac na wzgledy. Polski falsz I obluda.kto ma lepiej ten jest zlodziej (I pijak bo kazdy pijak to zlodziej). Ja nie uwazam, zeby Popiel podcinal galaz na ktorej siedzi.




masz na mysli miejsca pracy na basenie i w skateparku ? :lol:


Panie Popiel za błędy trzeba płacić w życiu! A życie to nie tablica szkolna!!!! Pakuj sie więc Pan bo potem czasu zabraknie!!!

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/13 14:49 #198

  • Man in the mirror
  • Man in the mirror Avatar Autor
  • Gość
A można się dowiedzieć, tu na forum, ile jest już zebranych podpisów? Do kiedy będą zbierane? No i generalnie jak to wygląda? Wie ktoś?
REKLAMA

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/14 09:05 #199

  • Anna Baczewiska
  • Anna Baczewiska Avatar Autor
  • Gość

Man in the mirror napisał: A można się dowiedzieć, tu na forum, ile jest już zebranych podpisów? Do kiedy będą zbierane? No i generalnie jak to wygląda? Wie ktoś?



Słyszałam w sklepie że już mają zebranych ponad 1000 podpisów....ale będą zbierać podczas dni Ornety

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/14 11:12 #200

  • kazio
  • kazio Avatar Autor
  • Gość

Rena napisał:

kazio napisał: Wszyscy tylko odwolac burmistrza, nie odwolac go.potem ida do kosciola sie modlic a maja diabla za skora jak te stare dewoty co siedza w pierwszych lawkach I obrabiaja dupe sasiadce z ktora dopiero pily kawe.tak samo bedzie teraz.burnistrz niedobry bo od kogos nie wzial, nie zalatwil jakby chieli.ale jak stworzy miejsca pracy(a stworzy :D) to wtedy beda w wlazic bez wazeliny I sie usmiechac jakby nigdy Nic I mowic ,ze jest najlepszy liczac na wzgledy. Polski falsz I obluda.kto ma lepiej ten jest zlodziej (I pijak bo kazdy pijak to zlodziej). Ja nie uwazam, zeby Popiel podcinal galaz na ktorej siedzi.




masz na mysli miejsca pracy na basenie i w skateparku ? :lol:

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/14 12:32 #201

  • kazio
  • kazio Avatar Autor
  • Gość
No I spalarnie oczywiscie

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/14 21:45 #202

  • Maxim
  • Maxim Avatar Autor
  • Gość
Szkoda miasta i mieszkańców a zwłaszcza tych co nie widzą tutaj miejsca dla siebie. Nic się nie zmieni dopóki nie zmieni sie mentalność ludzi mieszkających w Ornecie . Wszystkim którzy są za odwołaniem burmistrza i rady, życzę powodzenia Bądźcie przykładem dla innych ,dla tych co czekają aż zrobią to inni za nich.
„...idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch...”
(Zbigniew Herbert – „Przesłanie Pana Cogito”)

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/17 09:40 #203

  • Man in the mirror
  • Man in the mirror Avatar Autor
  • Gość
W ostatnich dnaich, tj sobota 15.06 i niedziela 16.05 żal było patrzeć na ludzi chodzących po domach i zbierających podpisy - wszyscy ich odsyłali a poza tym wyszła obłuda i fałsz inicjatorów referendum, pytanie bowiem postawione było tak: "czy jesteś za budową spalarni śmieci na lotnisku i pozostaniem obecnego burmistrza" - chytrze, prawda ?

Ogólnie, dzięki idei referendum, budzi się świadomość obywatelska mieszkańców Ornety i to kto za tym stoi. Pozostaje niesmak, że kilku panów (o bardzo marnej reputacji) w ten sposób chce przejąć władzę w naszym mieście, myślę, że tylko sobie tym szkodzą.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/17 10:46 #204

  • Joanna
  • Joanna Avatar Autor
  • Gość

Man in the mirror napisał: W ostatnich dnaich, tj sobota 15.06 i niedziela 16.05 żal było patrzeć na ludzi chodzących po domach i zbierających podpisy - wszyscy ich odsyłali a poza tym wyszła obłuda i fałsz inicjatorów referendum, pytanie bowiem postawione było tak: "czy jesteś za budową spalarni śmieci na lotnisku i pozostaniem obecnego burmistrza" - chytrze, prawda ?

Ogólnie, dzięki idei referendum, budzi się świadomość obywatelska mieszkańców Ornety i to kto za tym stoi. Pozostaje niesmak, że kilku panów (o bardzo marnej reputacji) w ten sposób chce przejąć władzę w naszym mieście, myślę, że tylko sobie tym szkodzą.





Dla mnie jako mieszkani żenujące jest coś kompletnie innego a mianowicie temat spalarni ! brak konsultacji społecznych w tej sprawie, obarczanie innych odpowiedzialnością,wszyscy nadal czekamy jak zostanie załatwiona sprawa ze spalarnią ,zobaczymy co teraz powie burmistrz bo czas leci oby spalarnia nie powstała .Mnie osobiście interesuje co się dzieje ? a może już budują spalarnie ?

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/17 10:52 #205

  • kazio
  • kazio Avatar Autor
  • Gość
I co to da,ze odwolaja ich.to dopiero bedzie burdel.nikt Tego nie ogarnie.ciekawe co zrobi "nowy" burmistrz z niedokonczonymi sprawami?Zanim posprzata minal wieki. wiec lepiej niech sobie dadza siana.A tym domokrazcom ciekawe jak placa od podpisu, kilometra?czy maja darmowy przydzial wazeliny od ex burmistrza?idiotow nie brakuje zwlaszcza po podstawowce :D

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/17 13:05 #206

  • do Kazia
  • do Kazia Avatar Autor
  • Gość

kazio napisał: I co to da,ze odwolaja ich.to dopiero bedzie burdel.nikt Tego nie ogarnie.ciekawe co zrobi "nowy" burmistrz z niedokonczonymi sprawami?Zanim posprzata minal wieki. wiec lepiej niech sobie dadza siana.A tym domokrazcom ciekawe jak placa od podpisu, kilometra?czy maja darmowy przydzial wazeliny od ex burmistrza?idiotow nie brakuje zwlaszcza po podstawowce :D




Moim zdaniem to teraz tego nie można ogarnąć o co tu chodzi? :lol: jak scenariusz brazylijskiego serialu(poplątanie) a więc: przez około 2 lata nikt nic nie mówił o spalarni, my mieszkańcy dowiadujemy się z plotek albo forum itp jak już wychodzi na jaw sprawa spalarni, burmistrz jak dla mnie daje do zrozumienia że to były burmistrz zaprosił spalarnie do Ornety (dlaczego o tym nie powiedział w 2011 roku? na bieżąco- dziwne!!!) zaproszenie dotyczyło spalania śmieci komunalnych nie było mowy o niebezpiecznych, potem się okazuje że nie wszyscy radni wiedzieli o sprawie spalarni -szok!!! :ohmy: dlaczego nie zostali poinformowani na żadnej sesji? komisja rewizyjna nie interwenjuje(bynajmniej nic mi o tym nie wiadomo) a powinna sprawdzić o co tu chodzi,od tego jest -dziwne! mało tego na sesji chyba 24.04.2013 roku o ile dobrze kojarzę burmistrz oświadcza i stanowczo zapewnia że wszyscy mieszkańcy (strony postępowania) którzy mieszkają blisko spalarni zostali powiadomieni ( jest nagranie z sesji) po czym z tego co zrozumiałam okazuje się że jednak znalazły się osoby które nie zostały powiadomione ;) zostaja wysłane różne pisma i do tej pory nie ma odpowiedzi? co odpowiedziało Samorządowe Kolegium Odwoławcze? firma jest zadłużona w urzędzie ale pomimo tego burmistrz wydaje "pozytywną" decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach Decyzja 10/ 2011
Kazio o co tu chodzi ????????????????????? my czekamy...czekamy...czekamy.... a może już inwestor rowy pod budowe kopie? niech ktoś to w końcu wyjaśni

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/17 14:10 #207

  • Marek
  • Marek Avatar Autor
  • Gość
Man in the mirror to pani z Przemysłowej, w niej jest tyle jadu bo chcą odwołać jej męża i sąsiada burmistrza, dlatego w niej tyle nienawiści do inicjatorów referendum. Wypisuje głupoty i obraża ludzi. Młodzież, która chodzi po domach jest bardzo życzliwie przyjmowan, bo ludzie boją się spalarni.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/17 19:14 #208

  • Kama
  • Kama Avatar Autor
  • Gość

Man in the mirror napisał: W ostatnich dnaich, tj sobota 15.06 i niedziela 16.05 żal było patrzeć na ludzi chodzących po domach i zbierających podpisy - wszyscy ich odsyłali a poza tym wyszła obłuda i fałsz inicjatorów referendum, pytanie bowiem postawione było tak: "czy jesteś za budową spalarni śmieci na lotnisku i pozostaniem obecnego burmistrza" - chytrze, prawda ?

Ogólnie, dzięki idei referendum, budzi się świadomość obywatelska mieszkańców Ornety i to kto za tym stoi. Pozostaje niesmak, że kilku panów (o bardzo marnej reputacji) w ten sposób chce przejąć władzę w naszym mieście, myślę, że tylko sobie tym szkodzą.





A ja jestem ZA bo może ktoś w końcu wyjaśni ten cały bałagan ze spalarnią, przyjdzie nowa osoba i obejrzy dokładnie dokumenty krok po kroku bo coś tu jest nie tak i może jeszcze nas ochroni przed spalarnią.Ja nikogo nie odesłałam a wrecz przeciwnie z chęcią podpisałam :P
REKLAMA

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/18 11:24 #209

  • kazio
  • kazio Avatar Autor
  • Gość
A co tu wyjasniac jak wszystko jest jasne? pan BIG "O" cos naobiecal,ze zalatwi,moze nawet Juz poszla pewna transza pieniedzy na ten cel, ale nie zdazyl a trzeba sie z danego slowa wywiazac wiec co by tu zrobic,zeby wirzyciele nie dopominali sie?sprobowac jeszcze raz!a teraz ,ze to niby nie on. To jest moje zdanie nie poparte niczym I wolno mi sobie tak myslec nawet na forum publicznym bo BIG "O" to tez osoba publiczna.
REKLAMA

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/18 12:22 #210

  • Były Radny Rady Miejskiej w Ornecie
  • Były Radny Rady Miejskiej w Ornecie Avatar Autor
  • Gość

kazio napisał: I co to da,ze odwolaja ich.to dopiero bedzie burdel.nikt Tego nie ogarnie.ciekawe co zrobi "nowy" burmistrz z niedokonczonymi sprawami?Zanim posprzata minal wieki. wiec lepiej niech sobie dadza siana.A tym domokrazcom ciekawe jak placa od podpisu, kilometra?czy maja darmowy przydzial wazeliny od ex burmistrza?idiotow nie brakuje zwlaszcza po podstawowce :D



Sposób w jaki Pan Burmistrz Popiel obchodził 700-lecie Ornety pokazuje że wszystkich ma gdzieś. Zabrakło uszanowania wielu ludzi którzy w minionych latach będąc Radnymi poświęcali swój czas i przyczyniali się do rozwoju Ornety. Wstyd mi bardzo że pominięto byłych Radnych Rady Miejskiej Ornety i byłych Naczelników Miasta i ich Zastępców w tym byłych Burmistrzów Miasta i Zastępców. Po prostu tylko się wstydzić za takie postępowanie. Po doświadczeniu tego jako były Radny Rady Miejskiej w Ornecie podpiszę się pod listą za referendum i będę jeszcze namawiał ludzi do popierania tej inicjatywy. Panie Burmistrzu Popiel wstyd mi za Pana postępowanie!!! Po co się Pan pchał na to stanowisko ??? Pokazał Pan że nie powinien Pan być Burmistrzem