Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę - Strona 12 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/05 17:14 #166

  • :)
  • :) Avatar Autor
  • Gość
[quote=. Pani Brycka jest po ochronie środowiska i pracowała w starostwie zajmując się środowiskiem i gdyby wiedziała na pewno nie pozwoliła podpisać decyzję.[/quote]

Za 6000 pensji można pozwolić na wiele :)

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/06 02:32 #167

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

Czytelnik napisał: Dostałem ostatnie wydanie orneckiego informatora lokalnego i z niedowierzaniem przeczytałem, że to Popiel wydał decyzję środowiskową 28 lutego 2013 roku. Zwalał na Ołtuszewskiego i ja naiwnie mu uwierzyłem.
No i rozśmieszył mnie zapis, że Pani Natalia i Wojciech Kaczyńscy proszą Popiela o wznowienie postępowania bo nic o spalarni nie wiedzieli, a dowiedzieli się z programu telewizyjnego Trwam. Ludzie gadali, że budowę spalarni Popiel z Janulewiczem ukrywali ale że aż tak, żeby Pani Natalia Sekretarz Urzędu nie wiedziała to mnie przeraża co jeszcze Popiel ukrywa. Pani Brycka jest po ochronie środowiska i pracowała w starostwie zajmując się środowiskiem i gdyby wiedziała na pewno nie pozwoliła podpisać decyzję.

Ty chyba sam nie wierzysz w to co piszesz?

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/06 22:08 #168

  • aero
  • aero Avatar Autor
  • Gość
"kozak w necie - dupa w świecie"
REKLAMA

Odp: Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/07 21:31 #169

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Ja też uważam, że Jarek Kogut był dobrym burmistrzem. Wracaj Jarku, Orneta Cię potrzebuje!

Odp: Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/07 23:28 #170

  • INA
  • INA Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: Ja też uważam, że Jarek Kogut był dobrym burmistrzem. Wracaj Jarku, Orneta Cię potrzebuje!

JAREK KOGUT TO NAJLEPSZY KANDYDAT NA BURMISTRZA !!!!!!!! TEŻ POPIERAM JARKA.

Odp: Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/08 10:54 #171

  • ****
  • **** Avatar Autor
  • Gość

INA napisał:

Anonim napisał: Ja też uważam, że Jarek Kogut był dobrym burmistrzem. Wracaj Jarku, Orneta Cię potrzebuje!

JAREK KOGUT TO NAJLEPSZY KANDYDAT NA BURMISTRZA !!!!!!!! TEŻ POPIERAM JARKA.


W ŻYCIU!!!! CHOCIAŻBY DLATEGO:
1. W SPRAWIE TERM WARMIŃSKICH JAKO JEDYNY ORNECIAK GŁOSOWAŁ PRZECIWKO UMIEJSCOWIENIU ICH W ORNECIE
2. MACHLOJE PRZY BUDOWIE HALI OSIR
3. WZROST ZADŁUŻENIA GMINY PODCZAS SPRAWOWANIA WŁADZY

Odp: Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/08 16:34 #172

  • Man in the mirror
  • Man in the mirror Avatar Autor
  • Gość

W ŻYCIU!!!! CHOCIAŻBY DLATEGO:
1. W SPRAWIE TERM WARMIŃSKICH JAKO JEDYNY ORNECIAK GŁOSOWAŁ PRZECIWKO UMIEJSCOWIENIU ICH W ORNECIE
2. MACHLOJE PRZY BUDOWIE HALI OSIR
3. WZROST ZADŁUŻENIA GMINY PODCZAS SPRAWOWANIA WŁADZY



BRAWO!!!
Pierwszy punkt z powyższej listy kasuje tego pana jako polityka a zwłaszcza jako człowieka!

Odp: Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/09 12:15 #173

  • ...
  • ... Avatar Autor
  • Gość
Nie jestem ani za Panem Kogutem ani za Panem Ołtuszewskim, ale jestem za odwołaniem obecnego Burmistrza. Jego poprzednicy osiągali sukcesy, większe i mniejsze, a także mają na swoim koncie porażki, ale obaj Panowie są mówiąc krótko po prostu ludzccy i mimo iż parę osób czuje się przez nich pokrzewdzonych, to w porównaniu do kadencji Pana Popiela, to drobiazg. Proszę spojrzeć na rozgrywki tego Pana. Początek 2011 roku, zwolnienia tłumaczone redukcją etatów, jednak systematycznie powróciły. Konkursy na stanowiska, co dziwne, wymóg co najmniej średnie wykształcenie. Zwalniane są osoby z wyższym wykształceniem i zdobytym już doświadczeniem, a przyjmowani świeżacy. Powód proszę sobie wyobrazić. Reorganizacje prowadzące do degradacji pracowników, a następnie kolejne zwolnienia. Do tego należy wspomnieć o tym, że osoby współpracujące z obecnym włodarzem rezygnują z pracy lub ze stanowiska??? Jakim to trzeba być człowiekiem żeby tak postępować???

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/09 18:48 #174

  • 999
  • 999 Avatar Autor
  • Gość
Krytyka jest słuszna, ale organizatorzy referendum nie przedstawiają niestety żadnej alternatywnej wizji miasta, która mogłaby nas uwieść

Odp: Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/09 18:59 #175

  • Była pracownica urzędu
  • Była pracownica urzędu Avatar Autor
  • Gość

Man in the mirror napisał:

W ŻYCIU!!!! CHOCIAŻBY DLATEGO:
1. W SPRAWIE TERM WARMIŃSKICH JAKO JEDYNY ORNECIAK GŁOSOWAŁ PRZECIWKO UMIEJSCOWIENIU ICH W ORNECIE
2. MACHLOJE PRZY BUDOWIE HALI OSIR
3. WZROST ZADŁUŻENIA GMINY PODCZAS SPRAWOWANIA WŁADZY



BRAWO!!!
Pierwszy punkt z powyższej listy kasuje tego pana jako polityka a zwłaszcza jako człowieka!

Większego lenia od Pana Koguta to trudno poszukać w samorządach. Najchętniej by wychodził z pracy ok 12

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/09 19:02 #176

  • była urzędniczka
  • była urzędniczka Avatar Autor
  • Gość
Pan Kogut potrafi się tylko uśmiechać ale do pracy to nie ma chęci.......więc po co ma się męczyć.........

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/09 19:47 #177

  • Zośka
  • Zośka Avatar Autor
  • Gość

999 napisał: Krytyka jest słuszna, ale organizatorzy referendum nie przedstawiają niestety żadnej alternatywnej wizji miasta, która mogłaby nas uwieść


Przeczytaj najpierw ustawę o referendum a później zadawaj pytania bo chyba nie wiesz o czym piszesz

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/09 20:35 #178

  • Andziulka
  • Andziulka Avatar Autor
  • Gość

999 napisał: Krytyka jest słuszna, ale organizatorzy referendum nie przedstawiają niestety żadnej alternatywnej wizji miasta, która mogłaby nas uwieść




referendum to nie wybory ;) tu nie programu wyborczego
REKLAMA

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/09 21:12 #179

  • .........
  • ......... Avatar Autor
  • Gość

Andziulka napisał:

999 napisał: Krytyka jest słuszna, ale organizatorzy referendum nie przedstawiają niestety żadnej alternatywnej wizji miasta, która mogłaby nas uwieść




referendum to nie wybory ;) tu nie programu wyborczego


Pewnie, teraz mówicie,że to nie wybory, a w czasie ewentualnych wyborów co powiecie ( że na parę miesięcy można wybrać pana który się zna i już był burmistrze i znów odprawy i pewna kasa )
NIE WIERZĘ tym panom z komitetu, załatwiają prywatne porachunki a interes miasta mają w.

Czekam na pisemne zobowiązanie inicjatorów referendum, że przynajmniej w razie wygranego referendum przez pana burmistrza pokryją chociaż połowę kosztów referendum do kasy urzędu albo przynajmniej na dom dziecka. ( to byłoby honorowe posunięcia, ciekawe czy będą mieli odwagę)
REKLAMA

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/09 21:21 #180

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Super pomysł, BRAWO