Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę - Strona 15 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/18 12:35 #211

  • do Pana Kazia
  • do Pana Kazia Avatar Autor
  • Gość

kazio napisał: A co tu wyjasniac jak wszystko jest jasne? pan BIG "O" cos naobiecal,ze zalatwi,moze nawet Juz poszla pewna transza pieniedzy na ten cel, ale nie zdazyl a trzeba sie z danego slowa wywiazac wiec co by tu zrobic,zeby wirzyciele nie dopominali sie?sprobowac jeszcze raz!a teraz ,ze to niby nie on. To jest moje zdanie nie poparte niczym I wolno mi sobie tak myslec nawet na forum publicznym bo BIG "O" to tez osoba publiczna.




Nie wiem o czym Pan pisze ale sadzę,że się Pan myli, nawet jestem pewna !!!bo ta cała procedura administracyjna co do spalarni to za kadencji obecnego burmistrza zresztą potwierdziła to osoba która nie jest związana z Ornetą i jest osobą obiektywną, pani naczelnik na spotkaniu w MDK jasno i wyraźnie powiedziała że cała procedura administracyjna w sprawie sparani została zapoczątkowana przez obecnego burmistrza Pana Popiela + słuchałam wywiadu w tv TRWAM.Obserwuje co się dzieje i nigdy nie usłyszałam z ust obecnego burmistrza że to były burmistrz nie przeprowadził konsultacji społecznych i to on podpisał pozytywną opinię ....dlaczego? bo były burmistrz mógłby podać go do sądu za pomówienia .To jest moje zdanie i też mam do tego prawo . Słyszałam plotki,że sprawą zainteresował się prokurator, czy to prawda tego nie wiem . Czy dla Pana nie jest dziwne,że sprawa spalarni dopiero teraz ujrzała światło dzienne? co się działo od 2011 roku ?dlaczego burmistrz nic nie mówił? moim zdaniem idziesz złym tropem

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/19 14:17 #212

  • Man in the mirror
  • Man in the mirror Avatar Autor
  • Gość

Marek napisał: Man in the mirror to pani z Przemysłowej, w niej jest tyle jadu bo chcą odwołać jej męża i sąsiada burmistrza, dlatego w niej tyle nienawiści do inicjatorów referendum. Wypisuje głupoty i obraża ludzi. Młodzież, która chodzi po domach jest bardzo życzliwie przyjmowan, bo ludzie boją się spalarni.


:-) Jestem facetem i mieszkam na ul. 1Maja, jestem zwykłym, przeciętnym obywatelem miasta, jeśli w moich postach jest jakaś nienawiść lub obrażanie to proszę o dowód. - to po pierwsze. Po drugie jestem przeciw budowy spalarni tak jak większość mieszkańców i jak trzeba będzie to na drzewach będę koczował z chłopakami. Tylko nie wiążę tego z odwołaniem burmistrza - to jest zupełnie inna sprawa.

Najlepszy dziennikarz śledczy w powiecie pan "R" już proponował referendum o odwołanie burmistrza przy wykrytej aferze alkoholowej - niestety nie wyszło. Więc WGNP (Wielka Grupa Największych Przekrętasów) której pan "R" jest emanacją próbuje tak podać info o spalarni aby winą obarczyć obecnego burmistrza.
Z resztą możecie sami to sprawdzić - WGNP spotyka się w Hotelu Pruskim, często widać tam tych samych panów.
Niestety obawiam się że WGNP chce referendum o odwołanie burmistrza z zupełnie innych względów zacytuję tu trafną opinię Pana kazia:

A co tu wyjasniac jak wszystko jest jasne? pan BIG "O" cos naobiecal,ze zalatwi,moze nawet Juz poszla pewna transza pieniedzy na ten cel, ale nie zdazyl a trzeba sie z danego slowa wywiazac wiec co by tu zrobic,zeby wirzyciele nie dopominali sie?sprobowac jeszcze raz!a teraz ,ze to niby nie on. To jest moje zdanie nie poparte niczym I wolno mi sobie tak myslec nawet na forum publicznym bo BIG "O" to tez osoba publiczna.


Wygląda na to że robią to ze strachu i jak dopadną do koryta to papiery pozamiatają a spalarnia i tak będzie bo pan Big "O" już to obiecał, a już łatwo będzie zwalić to na obecnego burmistrza, tyle.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/19 15:12 #213

  • ojciec tadeusz
  • ojciec tadeusz Avatar Autor
  • Gość

do Pana Kazia napisał:

kazio napisał: A co tu wyjasniac jak wszystko jest jasne? pan BIG "O" cos naobiecal,ze zalatwi,moze nawet Juz poszla pewna transza pieniedzy na ten cel, ale nie zdazyl a trzeba sie z danego slowa wywiazac wiec co by tu zrobic,zeby wirzyciele nie dopominali sie?sprobowac jeszcze raz!a teraz ,ze to niby nie on. To jest moje zdanie nie poparte niczym I wolno mi sobie tak myslec nawet na forum publicznym bo BIG "O" to tez osoba publiczna.




Nie wiem o czym Pan pisze ale sadzę,że się Pan myli, nawet jestem pewna !!!bo ta cała procedura administracyjna co do spalarni to za kadencji obecnego burmistrza zresztą potwierdziła to osoba która nie jest związana z Ornetą i jest osobą obiektywną, pani naczelnik na spotkaniu w MDK jasno i wyraźnie powiedziała że cała procedura administracyjna w sprawie sparani została zapoczątkowana przez obecnego burmistrza Pana Popiela + słuchałam wywiadu w tv TRWAM.Obserwuje co się dzieje i nigdy nie usłyszałam z ust obecnego burmistrza że to były burmistrz nie przeprowadził konsultacji społecznych i to on podpisał pozytywną
opinię ....dlaczego? bo były burmistrz mógłby podać go do sądu za pomówienia .To jest moje zdanie i też mam do tego prawo . Słyszałam plotki,że sprawą zainteresował się prokurator, czy to prawda tego nie wiem . Czy dla Pana nie jest dziwne,że sprawa spalarni dopiero teraz ujrzała światło dzienne? co się działo od 2011 roku ?dlaczego burmistrz nic nie mówił? moim zdaniem idziesz złym tropem

interesujace.pani wie,ze kazio sie myli ale Pani nie wie o czym on pisze,ba nawet jestes Pani pewna!!!! A Co mowia lekarze?a moze ma pani Wizje jak macierewicz bo sadzac po tym co Pani napisala to gotow bym postawic taka diagnoze. I cos szybko przeszla Pani z per pan na Ty. To pewnie wplyw promieniowania Trwam-ma na szare komorki.
REKLAMA

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/19 15:12 #214

  • na wsi wesele
  • na wsi wesele Avatar Autor
  • Gość

Man in the mirror napisał:

Marek napisał: Man in the mirror to pani z Przemysłowej, w niej jest tyle jadu bo chcą odwołać jej męża i sąsiada burmistrza, dlatego w niej tyle nienawiści do inicjatorów referendum. Wypisuje głupoty i obraża ludzi. Młodzież, która chodzi po domach jest bardzo życzliwie przyjmowan, bo ludzie boją się spalarni.


:-) Jestem facetem i mieszkam na ul. 1Maja, jestem zwykłym, przeciętnym obywatelem miasta, jeśli w moich postach jest jakaś nienawiść lub obrażanie to proszę o dowód. - to po pierwsze. Po drugie jestem przeciw budowy spalarni tak jak większość mieszkańców i jak trzeba będzie to na drzewach będę koczował z chłopakami. Tylko nie wiążę tego z odwołaniem burmistrza - to jest zupełnie inna sprawa.


Najlepszy dziennikarz śledczy w powiecie pan "R" już proponował referendum o odwołanie burmistrza przy wykrytej aferze alkoholowej - niestety nie wyszło. Więc WGNP (Wielka Grupa Największych Przekrętasów) której pan "R" jest emanacją próbuje tak podać info o spalarni aby winą obarczyć obecnego burmistrza.
Z resztą możecie sami to sprawdzić - WGNP spotyka się w Hotelu Pruskim, często widać tam tych samych panów.
Niestety obawiam się że WGNP chce referendum o odwołanie burmistrza z zupełnie innych względów zacytuję tu trafną opinię Pana kazia:

A co tu wyjasniac jak wszystko jest jasne? pan BIG "O" cos naobiecal,ze zalatwi,moze nawet Juz poszla pewna transza pieniedzy na ten cel, ale nie zdazyl a trzeba sie z danego slowa wywiazac wiec co by tu zrobic,zeby wirzyciele nie dopominali sie?sprobowac jeszcze raz!a teraz ,ze to niby nie on. To jest moje zdanie nie poparte niczym I wolno mi sobie tak myslec nawet na forum publicznym bo BIG "O" to tez osoba publiczna.


Wygląda na to że robią to ze strachu i jak dopadną do koryta to papiery pozamiatają a spalarnia i tak będzie bo pan Big "O" już to obiecał, a już łatwo będzie zwalić to na obecnego burmistrza, tyle.




Ja tak się zastanawiam o czym ty piszesz o jakich obietnicach? jak coś wiesz to napisz ale obawiam się że "bicie piany" to twoja zasługa a może Kazio i Man in the mirror to ta sama osoba ? :lol: podobno prokuratura tym się zajęła a kto ją zawiadomił? no nie sądze że burmistrz dzięki któremu może powstać spalarnia bo nie przeprowadzono konsultacji społecznych?.Ty zamiast pisać głupoty zajmij się może malowaniem obrazów,robótkami ręcznymi albo czymś konstruktywnym bo pisanie moim zdaniem to nie jest twoja mocna strona

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/19 15:23 #215

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
a może Man in the mirror,Kazio ojciec tadeusz to ta sama osoba???................. bo może Kazio patrzac w lustro widzi kopie swojego ojca tadeusza który jest lekarzem i dlatego stawia trafne diagnozy ? :woohoo:

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/19 16:08 #216

  • Dudek
  • Dudek Avatar Autor
  • Gość
Czytam te wpisy i zastanawiam się, kto kim chce manipulować. Sprawa spalarni łatwa do wyjaśnienia. Są wszystkie dokumenty wydane przez obu burmistrzów. I wyjaśnić po tej całej zadymie na radzie w Miejskim Domu Kultury powinna Komisja Rewizyjna Rady Miejskiej. A ona milczy chyba wszyscy wiemy dlaczego. Wesoły i czerwony Adaś to najbliższy przyjaciel Popiela. Wszystko jasne jak słońce i po co bić pianę. Martwi mnie co innego, chciałbym wiedzieć co robią warszawiacy, którzy od Popiela dostali wszystkie potrzebne dokumenty.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/19 18:06 #217

  • xXx
  • xXx Avatar Autor
  • Gość
A do kogo to pisze chlopiec z bazyn bo chyba sam nie wie co pisac.powklejal cytaty(ze tez sie udalo) i zadowolony jakby winko obalil.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/19 18:10 #218

  • warsiawiak
  • warsiawiak Avatar Autor
  • Gość

Dudek napisał: Czytam te wpisy i zastanawiam się, kto kim chce manipulować. Sprawa spalarni łatwa do wyjaśnienia. Są wszystkie dokumenty wydane przez obu burmistrzów. I wyjaśnić po tej całej zadymie na radzie w Miejskim Domu Kultury powinna Komisja Rewizyjna Rady Miejskiej. A ona milczy chyba wszyscy wiemy dlaczego. Wesoły i czerwony Adaś to najbliższy przyjaciel Popiela. Wszystko jasne jak słońce i po co bić pianę. Martwi mnie co innego, chciałbym wiedzieć co robią warszawiacy, którzy od Popiela dostali wszystkie potrzebne dokumenty.


Wiadomo co. Zbieraja podpisy pod referendum.proste jak budowa cepa!!!

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/19 19:53 #219

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

warsiawiak napisał:

Dudek napisał: Czytam te wpisy i zastanawiam się, kto kim chce manipulować. Sprawa spalarni łatwa do wyjaśnienia. Są wszystkie dokumenty wydane przez obu burmistrzów. I wyjaśnić po tej całej zadymie na radzie w Miejskim Domu Kultury powinna Komisja Rewizyjna Rady Miejskiej. A ona milczy chyba wszyscy wiemy dlaczego. Wesoły i czerwony Adaś to najbliższy przyjaciel Popiela. Wszystko jasne jak słońce i po co bić pianę. Martwi mnie co innego, chciałbym wiedzieć co robią warszawiacy, którzy od Popiela dostali wszystkie potrzebne dokumenty.


Wiadomo co. Zbieraja podpisy pod referendum.proste jak budowa cepa!!!



Zbieraja podpisy Ci którym zależy żeby spalarnia nie powstała. Jak widać od kwietnia tylko pisma są powysyłane i brak odpowiedzi a może już jakieś są tylko nas o tym nie poinformowano? ,Komisja Rewizyjna nie interweniuje wszyscy moim zdaniem omijają temat, a inwestor już może do pracy przyjmuje?

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/19 20:29 #220

  • zoom
  • zoom Avatar Autor
  • Gość
To skrzyknijcie sie jeden z drugim I Pismo napiszcie o to jaka jest sytuacja na dzien dzisiejszy a nie narzekacie przez internet. Najpierw niech wam komisja rewizyjna odpowie w trybie pilnym a dopiero potem burmistrza ciagajcie.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/19 20:34 #221

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

zoom napisał: To skrzyknijcie sie jeden z drugim I Pismo napiszcie o to jaka jest sytuacja na dzien dzisiejszy a nie narzekacie przez internet. Najpierw niech wam komisja rewizyjna odpowie w trybie pilnym a dopiero potem burmistrza ciagajcie.





a gdzie jest burmistrz ciagany?

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/19 21:19 #222

  • zoom
  • zoom Avatar Autor
  • Gość
A to zalezy kto pyta

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/20 10:58 #223

  • ABC
  • ABC Avatar Autor
  • Gość
Burmistrz i rada milczy w sprawie spalarni, a problem nadal jest realny. Decyzję Popiel wydał i jakich by nie użyć słów dopuścił do tej inwestycji . Państwu Bryckicm pozwolono „obudzić się „ ta kobieta jest SEKRETARZEM URZĘDU więc co robi w urzędzie ? Zastanawia mnie dlaczego burmistrz Ornety tak bardzo boi się referendum? To głosowanie o charakterze powszechnym, najbliższe ideałowi demokracji bezpośredniej, w której udział mogą brać wszyscy mieszkańcy uprawnieni do głosowania i wyrażają swoją opinię w kwestii poddawanej głosowaniu. Dobry GOSPODARZ wręcz zabiega o taką ocenę swoich działań, chcąc się upewnić że podobają się one mieszkańcom. Dlaczego burmistrz tak bardzo boi się REFERENDUM...?. Robi wszystko żeby nie dopuścić do realizacji zadania które należy się mieszkańcom ?
REKLAMA

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/20 12:32 #224

  • **..**
  • **..** Avatar Autor
  • Gość

ABC napisał: Burmistrz i rada milczy w sprawie spalarni, a problem nadal jest realny. Decyzję Popiel wydał i jakich by nie użyć słów dopuścił do tej inwestycji . Państwu Bryckicm pozwolono „obudzić się „ ta kobieta jest SEKRETARZEM URZĘDU więc co robi w urzędzie ? Zastanawia mnie dlaczego burmistrz Ornety tak bardzo boi się referendum? To głosowanie o charakterze powszechnym, najbliższe ideałowi demokracji bezpośredniej, w której udział mogą brać wszyscy mieszkańcy uprawnieni do głosowania i wyrażają swoją opinię w kwestii poddawanej głosowaniu. Dobry GOSPODARZ wręcz zabiega o taką ocenę swoich działań, chcąc się upewnić że podobają się one mieszkańcom. Dlaczego burmistrz tak bardzo boi się REFERENDUM...?. Robi wszystko żeby nie dopuścić do realizacji zadania które należy się mieszkańcom ?


a w którym miejscu Burmistrz "sie boi", ja na razie słyszę wszędzie, że nie ma nic przeciwko referendum. Co się należy mieszkańcom? Demokracja? Tak, ale nie bezużyteczne wywalanie kasy, nie ma opcji, żeby 30% uprawnionych do głosowania poszło do urn. Do tej pory zbierane są podpisy, a to tylko 10%. Myślący widza, że "inicjatorzy" chcą sobie coś ugrać....
REKLAMA

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/20 13:02 #225

  • xXx
  • xXx Avatar Autor
  • Gość
Popieram "kapitana" **** !

Do ABC!
Popiel tak samo boi sie referendum jak Ty wiesz co piszesz.