Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę - Strona 6 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/05/26 09:31 #76

  • Leszek
  • Leszek Avatar Autor
  • Gość
Brawa dla rolnika !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgadzam się i podpisuję się pod tym co napisał w zupełności.
Też byłem głupi, że dałem się uwieść Popielowi. :angry:
A z tym podatkiem rolnym to prawda, to radni ustalili aż taką podwyżkę. :angry:
Kto to pomyślał 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:
Odwołać ich wszystkich z burmistrzem na czele zanim doszczętnie nam miasto i gminę zniszczą!!!!!!!!!!!!!!!!

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/05/26 10:49 #77

  • śmieci segregowane
  • śmieci segregowane Avatar Autor
  • Gość
w takim razie szczególnie rolnicy mogą być zdenerwowani skoro taki podatek muszą płacić a ja się zastanawiam dlaczego mieszkańcy Pieniężna za śmieci segregowane będą płacili 7zł od osoby (sprawdziłam) a my 12??????????????????? o co tu chodzi? 5-osobowa rodzina w Pieniężnie zapłaci za śmieci segregowane 35 zł a w Ornecie 5 osobowa rodzina 60 zł .

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/05/26 10:52 #78

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

rolnik napisał: ja podatku za ziemie placiłem 1200 zł a teraz musiałem 2400 :huh: o sto procent w ciągu roku podnieśli i jaj sobie nie robie. jak decyzja do mnie przyszła z naleznością do zapaty to mnie zimny pot oblał bo to jest zbyt duży skok. rozumiem tam z 5 procent w skali roku... ale 100proc????!!!! :blink: i teraz mają podwójną kasę z podatków i jeszcze im za mało na latanie dziury. z takich podwyżek to jak się chce to mozna i dziurę załatać i basen z dofinansowaniem wybudować. i nie zwalać że dobre miasto leży przy drodze 51 bo to nie ma nic do rzeczy z basenem bo na to wystarczy dobrze opracowany projekt i wniosek i jeszcze chęci trzeba do działania. basen jest potrzebny bo dużo dzieci nie umie pływać i powinny byc zajęcia z tego w szkołach. mam ulotkę z programem wyborczym co było obiecywane i proszę mi nie picować. do Popiela zaufania nie mam i durny baran byłem że glosowałem... nie wiem na co liczyłem. teraz zróbcie taki cyrk samochodowy jak w wyborach i krzyczcie: dziś niedziela odwolujemy popiela :D dość tego bajzlu. do oltuszewskiego sympatią nie pałałem też ale przynajmniej jak się spytalem sekretarki czy zapyta się burmistrza czy mogę wejść to outuszewski sam wyszedł i pogadał ze mną ze 2 minuty i to bez umawiania. A do tego popiela to gorzej jak na audiencję do biskupa trzeba się starać. miał tyle czasu żeby coś dla miasta zrobić i nic dobrego to nie przyniosło a teraz wychodzi szydło z worka jak tu janulewicz zadziałał :S spalarni się zachciało. ludzie tam na tej działce to nawet mogli by robić różne niestworzone rzeczy tylko nam chodzi o to żeby to nie oddziaływało poza płot tej działki. a to komin wybuduje i srrrru w eter. może niech choromański zrobi odwiert geotermalny bo tu woda 56 stopni jest i niech mu gmina pomoże wniosek złożyć to nie będzie dymić i kasiore też będzie miał z tego. i dług dla miasta spłaci. i nikt żalu nie bedzie miał bo to smieciarki nie będą wtedy jeździły. a jeszcze jakby chciał to ogrzał by tym miasto i basen a basen mógłby zrobić na lotnisku w mpsach :) a tak dogadują się , zatajają i smiecą nam :sick:





A z jakiej racji 100% więcej zapłaciłeś? :ohmy:
REKLAMA

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/05/26 14:30 #79

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
:evil: wszyscy dobrze wiemy kto zatym stoi ;Ołtuszewski + redaktorzyna Radzicki .wszyscy są siebie warci.sami gówno zrobili.Oglądając sie za siebie widać kto tego barana z warszawki sprowadził .a na kogo sie teraz wine zwala.panue gruba a co pan proponuje w zamian..........OŁtuszewski na burmistrza ,radzicki na wiceburmistrza a ty pewnie na przewodniczącego rady co..............myślicie że nasze miasto jest takie bogate na kolejne wybory.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/05/26 15:52 #80

  • Madej
  • Madej Avatar Autor
  • Gość
Dla mnie każdy będzie lepszy od popielatego i jego ekipy :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/05/26 16:44 #81

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: :evil: wszyscy dobrze wiemy kto zatym stoi ;Ołtuszewski + redaktorzyna Radzicki .wszyscy są siebie warci.sami gówno zrobili.Oglądając sie za siebie widać kto tego barana z warszawki sprowadził .a na kogo sie teraz wine zwala.panue gruba a co pan proponuje w zamian..........OŁtuszewski na burmistrza ,radzicki na wiceburmistrza a ty pewnie na przewodniczącego rady co..............myślicie że nasze miasto jest takie bogate na kolejne wybory.



Nasze miasto jest najwidoczniej bardzo bogate skoro płaci mecenasom z Sopotu a co za darmo pracują?nie wiesz ile usługi mecenasa kosztują? a co do spalarni to tak jak powiedziała pani naczelnik od poczatku do końca zajmował się tą sprawą obecny burmistrz i to on podpisał decyzje a nie kto inny.Ja nie wiem po co ty piszesz skoro nie jesteś doinformowany.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/05/26 21:31 #82

  • Paul
  • Paul Avatar
  • Gość
Ehh...biedni Ornecianie. Poczekamy rok dawa i będzie darcie mordy, że nowy burmistrz taki i taki. Ja komunistów nie chce i dziękuje, Ołtuszewski i Radzicki przy władzy czy was po#^@%?

Leszek pewnie propozycje dostał i tak to się oczka zaświeciły i robimy politykę najpierw nakręcimy przygotowaną akcję ze spalarnią a później ludzie będą podpisywali listę bez zastanawiania.

Dziękuje Ci bardzo Leszku, Andrzeju i Grzegorzu ale jesteście śmieszni...
Wolę młodego Burmistrza, który zlikwidował właśnie niepotrzebne wydawanie kasy i zrobił oszczędności a wam się źle zrobiło bo kaska była a tylko to się liczy i nie oszukujmy się. Wielkie piłowanie gęby bo tak byliśmy przyzwyczajeni do złodziejstwa a tu kurde jakiś uczciwy Popiel się znalazł i nie daje nam z koryta podbierać.

Dziękuje dowidzenia.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/05/26 21:33 #83

  • Dobra rada
  • Dobra rada Avatar Autor
  • Gość
Anonim zaparz sobie herbatki z melisy i policz do dziesięciu i wyluzuj, społeczeństwo wybierze burmistrza. Każdy będzie lepszy od obecnego. A ty widocznie jesteś przy żłobie i boisz się, że stracisz koryto. Nad rozlanym mlekiem się nie dyskutuje, życie pędzi dalej i referendum na pewno dojdzie do skutku.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/05/26 21:43 #84

  • Zośka
  • Zośka Avatar Autor
  • Gość
Paul to chyba ciebie równo pogięło o jakich oszczędnościach ty mówisz o tych zmienianych samochodach i procesach sądowych za które miasto płaci z naszych podatków. Ciekawa jestem ile płaci tym prawnikom z Sopotu .Ludzi zwolnił ot i jego oszczędności. Ołtuszewskiemu zarzucacie komunę tylko jestem ciekawa w jakim środowisku wychował się burmistrz Popiel chyba również w czasach komuny i to chyba ideologicznej. Bo chyba nie chował się na Marsie.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/05/26 22:23 #85

  • Magik
  • Magik Avatar Autor
  • Gość
Nie możemy dłużej czekać , każdy kolejny miesiąc rządów Ireneusza P i jego niemej rady przybliża DO ZAGŁADY ekonomicznej i społecznej miasta. A miała być taka FETA na jubileusz. To my wierząc w obiecanki cacanki wybraliśmy takiego burmistrza i taką radę. Teraz mówimy STOP nieprzemyślanym a nawet szkodliwym decyzjom Burmistrza. Mieszkańcy Ornety nie jesteśmy jeszcze ” UBEZWŁASNOWOLNIENI” podnieśmy cztery litery i zróbmy coś dla ratowania naszego miasta. Dosyć mówmy arogancji , buty i kłamstwom Burmistrza. Przestańmy bać się, nie może nas strach paraliżować ,połączmy swoje siły i zacznijmy działać z myślą o koniecznych zmianach w tym mieście. Pozwoliliśmy Ireneuszowi ( bez kontroli Rady Miejskiej) działać po omacku, tyle szkód ile wyrządził temu społeczeństwu to już wystarczy To co jest w obwieszczeniu to tylko słabo widoczny wierzchołek góry przewinień. ślepy widzi że każda sprawa która wypływa jest przeprowadzana niezgodnie z przepisami prawa z pominięciem społeczeństwa. Rada niema , urzędnicy bez entuzjastycznego podejście do pracy, a wszyscy mało zainteresowani jakąkolwiek współpracą , bo mogą się narazić i popaść w niełaski wodza. Jak długo można się bać takiej władzy , jak długo można żyć w strachu i bać się własnego cienia???? :dry: A pieniądze na nieprzemyślane decyzje burmistrza i jego ekipy z kasy ratusza wypływają.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/05/26 22:48 #86

  • .........
  • ......... Avatar Autor
  • Gość
Magik. co ty za bzdury opowiadasz. Mamicie ludzi banialukami, a co macie do zaoferowania, jakiegoś kandydata ?. P Ołtuszewski był już dwukrotnie Burmistrzem i co i nic ( po raz trzeci NIE Ornety na to nie stać)

Dlaczego nikt nie mówi o kosztach zmiany władzy ( czy ten dziwny komitet zdaje sobie sprawę ile to będzie kosztowało, kto za to zapłaci, MY ), proszę żeby ktoś to policzył i podał do ogólnej wiadomości.

Załatwianie prywatnych porachunków za pieniądze podatników. ( tak wynika patrząc na nazwiska niby komitetu )

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/05/26 22:51 #87

  • Wyborca
  • Wyborca Avatar Autor
  • Gość

Magik napisał: Nie możemy dłużej czekać , każdy kolejny miesiąc rządów Ireneusza P i jego niemej rady przybliża DO ZAGŁADY ekonomicznej i społecznej miasta. A miała być taka FETA na jubileusz. To my wierząc w obiecanki cacanki wybraliśmy takiego burmistrza i taką radę. Teraz mówimy STOP nieprzemyślanym a nawet szkodliwym decyzjom Burmistrza. Mieszkańcy Ornety nie jesteśmy jeszcze ” UBEZWŁASNOWOLNIENI” podnieśmy cztery litery i zróbmy coś dla ratowania naszego miasta. Dosyć mówmy arogancji , buty i kłamstwom Burmistrza. Przestańmy bać się, nie może nas strach paraliżować ,połączmy swoje siły i zacznijmy działać z myślą o koniecznych zmianach w tym mieście. Pozwoliliśmy Ireneuszowi ( bez kontroli Rady Miejskiej) działać po omacku, tyle szkód ile wyrządził temu społeczeństwu to już wystarczy To co jest w obwieszczeniu to tylko słabo widoczny wierzchołek góry przewinień. ślepy widzi że każda sprawa która wypływa jest przeprowadzana niezgodnie z przepisami prawa z pominięciem społeczeństwa. Rada niema , urzędnicy bez entuzjastycznego podejście do pracy, a wszyscy mało zainteresowani jakąkolwiek współpracą , bo mogą się narazić i popaść w niełaski wodza. Jak długo można się bać takiej władzy , jak długo można żyć w strachu i bać się własnego cienia???? :dry: A pieniądze na nieprzemyślane decyzje burmistrza i jego ekipy z kasy ratusza wypływają.

JA MYŚLE ŻE BARDZO CHĘTNIE PODNIOSĘ CZTERY LITERY Z KRZESŁA I PÓJDĘ ZA TOBĄ , TYLKO ZA KIM ? NAPISZ IMIE I NAZWISKO JAK JESTEŚ TAKI ODWAŻNY !

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/05/26 22:58 #88

  • .........
  • ......... Avatar Autor
  • Gość

Paul napisał: Ehh...biedni Ornecianie. Poczekamy rok dawa i będzie darcie mordy, że nowy burmistrz taki i taki. Ja komunistów nie chce i dziękuje, Ołtuszewski i Radzicki przy władzy czy was po#^@%?

Leszek pewnie propozycje dostał i tak to się oczka zaświeciły i robimy politykę najpierw nakręcimy przygotowaną akcję ze spalarnią a później ludzie będą podpisywali listę bez zastanawiania.

Dziękuje Ci bardzo Leszku, Andrzeju i Grzegorzu ale jesteście śmieszni...
Wolę młodego Burmistrza, który zlikwidował właśnie niepotrzebne wydawanie kasy i zrobił oszczędności a wam się źle zrobiło bo kaska była a tylko to się liczy i nie oszukujmy się. Wielkie piłowanie gęby bo tak byliśmy przyzwyczajeni do złodziejstwa a tu kurde jakiś uczciwy Popiel się znalazł i nie daje nam z koryta podbierać.

Dziękuje dowidzenia.


BRAWO POPIERAM
PRAWDA
REKLAMA

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/05/26 23:11 #89

  • .........
  • ......... Avatar Autor
  • Gość

Beata napisał: Dla mnie jest oczywiste: NOWYM BURMISTRZEM POWINIEN ZOSTAĆ PAN LEONARD GRUBBA
On pokazał, że dba o interesy miasta i mieszkańców, że potrafi walczyć i jest poza układami i układzikami!!!
PANIE LEONARDZIE, MUSI PAN WYSTARTOWAĆ NA BURMISTRZA - TO OCZYWISTE!!!!!!!!!!!!!!!!!




Ciekawy jestem ja będą wyglądały przemówienia i odczyty potencjalnego kandydata na Burmistrza
REKLAMA

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/05/26 23:50 #90

  • Śmieszny
  • Śmieszny Avatar Autor
  • Gość

......... napisał:

Beata napisał: Dla mnie jest oczywiste: NOWYM BURMISTRZEM POWINIEN ZOSTAĆ PAN LEONARD GRUBBA
On pokazał, że dba o interesy miasta i mieszkańców, że potrafi walczyć i jest poza układami i układzikami!!!
PANIE LEONARDZIE, MUSI PAN WYSTARTOWAĆ NA BURMISTRZA - TO OCZYWISTE!!!!!!!!!!!!!!!!!




Ciekawy jestem ja będą wyglądały przemówienia i odczyty potencjalnego kandydata na Burmistrza
DAM SOBIE RADĘ !!!