SP4

SP4

Uczniowie klasy 7 wraz z Wychowawcą, w oryginalny sposób obchodzili mikołajki. Korzystając z gościnności Orneckiego Koła Strzeleckiego "Ornecki Smok" urządzili sobie nie lada ucztę strzelecka.

Słowami wiersza Jerzego Lieberta ,,Pasterka”, powitaliśmy zaproszonych gości:ks. Macieja Burdyńskiego, P. Annę Wiewiórską i podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy ,,Sielanka” w Henrykowie ; podopiecznych WTZ w Ornecie , rodziców, nauczycieli i uczniów naszej szkoły na tegorocznych Jasełkach Bożonarodzeniowych przygotowanych przez uczniów klasy Vb, IIIa, IIIb i VII.

Uczniowie klasy III a w ramach projektu "Młodzi Genialni" realizują zajęcia TO NIE CZARY, popularnie zwane przez dzieci Eksperymentami. Ostatnie zajęcia dostarczyły im wiedzy o roślinach, którą podzielili się dzisiaj z Pierwszoklasistami.

Orneckich policjantów odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4. Wizyta w jednostce Policji była dla uczniów okazją do poznania specyfiki policyjnej pracy i obejrzenia sprzętu wykorzystywanego przez funkcjonariuszy w czasie służby.

Więcej artykułów…

ORNECIANKA POLECA
REKLAMA