Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę - Strona 9 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/01 10:24 #121

  • robercik
  • robercik Avatar Autor
  • Gość
Co ta za Ferenc? Dlaczego wypowiada się za mieszkańców i broni pijaństwa w szkołach?

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/01 19:45 #122

  • KSW
  • KSW Avatar Autor
  • Gość

xy napisał: Odnosząc się do wystąpienia Pana Feręca to muszę przyznać, że jego całe przemówienie zostało przeze mnie odsłuchane dokładnie, ale nie wychwyciłam żadnego pytania. Wobec tego pytanie do pana Uzara. Na następną sesję przychodzę i chcę odczytać swoje wystapienie, tak jak Pan Feręc. W myśl demokracji i równego traktowania obywateli mam do tego prawo. Ja będę apelowała do mieszkańców żeby podpisali się za odwołaniem Burmistrza i Rady Miejskiej a nastepnie poszli do urn i głosowalli za odwołaniem włodarzy i powiem co o rządach w obecnej kadencji myślę.



Oj żeby się Pani nie zdziwiła, że dostanie Pani na sesji rady miasta głos w celu odczytania swojego wystąpienia tak, jak dostał go Bogdan Ferenc. No chyba, że będzie to hymn pochwalny na temat obecnych włodarzy he he.

Czy Pani naprawdę nie zauważyła, ze cała ostatnia sesja była ustawiona???

Przecież to wszystko było do przewidzenia. Ba! Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, ze ta sesja poświęcona była głównie wystąpieniu tego pana przedsiębiorcy Ferenca Bogdana.

I teraz najważniejsze: UWAŻAM, ŻE TAK NAPRAWDĘ SYTUACJĘ W MIEŚCIE MÓGŁBY UZDROWIĆ JEDYNIE KTOŚ Z ZEWNĄTRZ, KTO NIE UPATRYWAŁBY W BURMISTRZOWANIU ŹRÓDŁA WZBOGACENIA SIĘ I SZEROKICH WPŁYWÓW. OŚWIADCZAM, ŻE NIE JESTEM ANI ZA POPIELEM, ANI ZA OŁTUSZEWSKIM, ANI ZA KOGUTEM, ALE TAKICH CYRKÓW JAK ZA POPIELA TO JESZCZE W NASZYM MIEŚCIE NIE BYŁO: TE KOMEDIE NA RADACH, GDZIE WSZYSTKO Z GÓRY JEST ZAARANŻOWANE, TE DEKLARACJE, A TAK NAPRAWDĘ SIEDZENIE Z ZAŁOŻONYMI RĘKAMI (SPRAWA SPALARNI), CIĄGŁE ZWALANIE WINY NA POPRZEDNIKÓW I OBARCZANIE ICH WŁASNYMI PORAŻKAMI I NIEUDOLNOŚCIĄ, CI WIECZNIE ZASTRASZENI PRACOWNICY URZĘDU, KTÓRYCH TZW. BRAK LOJALNOŚCI WZGLĘDEM BURMISTRZA KOŃCZY SIĘ MASOWYMI ZWOLNIENIAMI.

TO WSZYSTKO JEST JAKĄŚ FARSĄ LUB KIEPSKIM SNEM.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/01 23:23 #123

  • Andrzej Sankowski
  • Andrzej Sankowski Avatar Autor
  • Gość

KSW napisał:

xy napisał: Odnosząc się do wystąpienia Pana Feręca to muszę przyznać, że jego całe przemówienie zostało przeze mnie odsłuchane dokładnie, ale nie wychwyciłam żadnego pytania. Wobec tego pytanie do pana Uzara. Na następną sesję przychodzę i chcę odczytać swoje wystapienie, tak jak Pan Feręc. W myśl demokracji i równego traktowania obywateli mam do tego prawo. Ja będę apelowała do mieszkańców żeby podpisali się za odwołaniem Burmistrza i Rady Miejskiej a nastepnie poszli do urn i głosowalli za odwołaniem włodarzy i powiem co o rządach w obecnej kadencji myślę.



Oj żeby się Pani nie zdziwiła, że dostanie Pani na sesji rady miasta głos w celu odczytania swojego wystąpienia tak, jak dostał go Bogdan Ferenc. No chyba, że będzie to hymn pochwalny na temat obecnych włodarzy he he.

Czy Pani naprawdę nie zauważyła, ze cała ostatnia sesja była ustawiona???

Przecież to wszystko było do przewidzenia. Ba! Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, ze ta sesja poświęcona była głównie wystąpieniu tego pana przedsiębiorcy Ferenca Bogdana.

I teraz najważniejsze: UWAŻAM, ŻE TAK NAPRAWDĘ SYTUACJĘ W MIEŚCIE MÓGŁBY UZDROWIĆ JEDYNIE KTOŚ Z ZEWNĄTRZ, KTO NIE UPATRYWAŁBY W BURMISTRZOWANIU ŹRÓDŁA WZBOGACENIA SIĘ I SZEROKICH WPŁYWÓW. OŚWIADCZAM, ŻE NIE JESTEM ANI ZA POPIELEM, ANI ZA OŁTUSZEWSKIM, ANI ZA KOGUTEM, ALE TAKICH CYRKÓW JAK ZA POPIELA TO JESZCZE W NASZYM MIEŚCIE NIE BYŁO: TE KOMEDIE NA RADACH, GDZIE WSZYSTKO Z GÓRY JEST ZAARANŻOWANE, TE DEKLARACJE, A TAK NAPRAWDĘ SIEDZENIE Z ZAŁOŻONYMI RĘKAMI (SPRAWA SPALARNI), CIĄGŁE ZWALANIE WINY NA POPRZEDNIKÓW I OBARCZANIE ICH WŁASNYMI PORAŻKAMI I NIEUDOLNOŚCIĄ, CI WIECZNIE ZASTRASZENI PRACOWNICY URZĘDU, KTÓRYCH TZW. BRAK LOJALNOŚCI WZGLĘDEM BURMISTRZA KOŃCZY SIĘ MASOWYMI ZWOLNIENIAMI.

TO WSZYSTKO JEST JAKĄŚ FARSĄ LUB KIEPSKIM SNEM.


To prawda co Pani napisała. To co się dzieje to tragedia. Burmistrz zamiast jeździć do Warszawy i załatwiać sprawy dla Miasta woli siedzieć na miejscu i czekać na cud.
A pamiętam jak był radnym jak wytykał wyjazdy Panu Wiszowatemu. Czas pokazał że nie był w stanie nawet w małym procencie wnieść tyle co zrobił Pan Wiszowaty dla Miasta i Gminy Orneta. Osobiście dziękuję Panu Wiszowatemu za załatwienie programu w TRWAM w obronie Ornety przed budową tej dziwnej inwestycji na lotnisku
REKLAMA

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/02 00:12 #124

  • J23
  • J23 Avatar Autor
  • Gość
Jeżeli państwu nie odpowiada kandydatura Ołtuszewskiego, Koguta , lub kogoś z Ornety to może pan Wiszowaty ,PANIE BOGDANIE ZAPRASZAMY BYŁBY PAN DOBRYM BURMISTRZEM.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/02 00:24 #125

  • SŁUCHACZ
  • SŁUCHACZ Avatar Autor
  • Gość

J23 napisał: Jeżeli państwu nie odpowiada kandydatura Ołtuszewskiego, Koguta , lub kogoś z Ornety to może pan Wiszowaty ,PANIE BOGDANIE ZAPRASZAMY BYŁBY PAN DOBRYM BURMISTRZEM.

Jak pamiętam to pan Bogdan był już w samorządzie Ornety...DLA CZEGO NIE ?

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/02 00:27 #126

  • Jadwiga
  • Jadwiga Avatar Autor
  • Gość

robercik napisał: Co ta za Ferenc? Dlaczego wypowiada się za mieszkańców i broni pijaństwa w szkołach?

Wstyd panie Bogdanie !

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/02 07:29 #127

  • xy
  • xy Avatar Autor
  • Gość
Do KSW,
Proszę Pana, ja zapomniałam w swoim poście na końcu dopisać ironicznego i retorycznego pytania, czy Pan Uzar udzieliłby mi głosu. Przecież to oczywiste, że pouczyłby mnie, że "zgodnie ze statutem mieszkańcy mogą zadawać pytania, powtarzam pytania, w sprawie gminy, a nie komentarze", natomiast Panu Ferencowi wolno było, nawet nie wiem jak to jego wystąpienie określić, gadać i gadać. Mało tego. Nie rozumiem jak ten pan Ferenc mógł zabierać głos w sprawie zasadności spożywania alkoholu na terenie szkoły. Są przepisy i koniec, kropka, trzeba je przestrzegać, a nie łamać. Szkoła jest obiektem oświatowym, gdzie uczą się nasze dzieci i dla mnie niedopuszczalne jest żeby właśnie tam serwować alkohol. Do tego celu są holete, restauracje, itd.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/02 14:18 #128

  • Leon
  • Leon Avatar Autor
  • Gość
Już trzeci raz usłyszałem od zwolenników Popiela, którzy po wymianie władzy dużo stracą plotkę na temat kosztów referendum. Powtarzana plotka kilkakrotnie nabiera wymiaru. Wystarczy sprawdzić w Internecie ile kosztowało referendum w podobnym mieście jak Orneta. Koszt to pól miesięcznej płacy burmistrza i tylko w zasadzie na diety członków komisji, czyli trafią do mieszkańców naszej gminy. Apel do mieszkańców nie dajcie się manipulować, trzeba bać się budowie spalarni na lotnisku. Bo Popiel podobno coś robi i jak zwykle ukrywa przed ludźmi.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/02 18:07 #129

  • pamiętam
  • pamiętam Avatar Autor
  • Gość

J23 napisał: Jeżeli państwu nie odpowiada kandydatura Ołtuszewskiego, Koguta , lub kogoś z Ornety to może pan Wiszowaty ,PANIE BOGDANIE ZAPRASZAMY BYŁBY PAN DOBRYM BURMISTRZEM.

Jak pamiętam to pan Bogdan był już w samorządzie Ornety...DLA CZEGO NIE ?[/quote] Chyba cię porąbało! TYLKO NIE WISZOWATY, wybudował halę-do dzisiaj gmina nie może wyjść z długów.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/02 18:34 #130

  • hymny pochwalne można
  • hymny pochwalne można Avatar Autor
  • Gość
podobnie jak pani sołtys z osetnika czy skąd tam rozpętałą krzyki z jakąś budką chwaląc swojego radnego, to można było dać jej wkółko powtarzać, czy pani żona sołtysa z Karbowa chwaliła burmistrza i dziękowała swojemu radnemu to wtedy można udzielac głosu bez zadawania pytania i wiele podobnych ale gdy cos nie po nosie to wtedy nie wolno mówić, wyjaśniać i krytykować. wystarczy obejrzeć kilka sesji i można się zorientować kiedy i komu można zadawać pytania a komu nie

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/02 21:43 #131

  • Miron
  • Miron Avatar Autor
  • Gość
Marny spektakl na ostatniej sesji przygotowany przez burmistrza i przewodniczącego rady. Aktor niby z widowni a nie przygotował się do występu. Na przyszłość panie Ferenc proszę się dobrze przygotować nie wystarczy wyjść i bzdury opowiadać. Nie przypominam sobie aby wszyscy przedsiębiorcy, mieszkańcy gminy upoważnili pana do reprezentowania nas na sesji rady. Hymn pochwalny ku czci Popiela to pokaz absurdu dzisiejszej władzy Ornety. A gdzie się podział przewodniczą rady „dlaczego mówcy nie został głos zabrany ” gdzie pytanie ? Klakierów ciągle nam przybywa . Nie po raz pierwszy mieszkańcy dowiadują się że dla osób które „uważają się za władzę i elitę Ornety” nie istnieją Ustawy i inne przepisy. Zasady spożywania i sprzedaży alkoholu reguluje ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi oraz przyjętej przez Sejm w 2000 r. uchwały proklamującej Polską Deklarację w sprawie Młodzieży, która mówi, że wszystkie dzieci i młodzież mają prawo do życia w środowisku wolnym od zagrożeń związanych z piciem alkoholu. - Jest tyle miejsc, gdzie można pić alkohol! W szkole nie powinien być obecny nawet po lekcjach. Od tego służą lokale gastronomiczne w Ornecie. „Miejsca objęte zakazem spożywania, podawania i sprzedaży napojów alkoholowych określa art. 14 ustawy, w którym czytamy m.in.:
1. Zabrania się sprzedaży, podawania i spożywania napojów alkoholowych:
na terenie szkół oraz innych zakładów i placówek oświatowo-wychowawczych, opiekuńczych i domów studenckich;”
Ciekawy jestem reakcji Prezydenta Gdańska na wystąpienie B. Ferenca?...............

Mieszkańcy kamienicy przy ulicy 1 Maja naprzeciwko LO ( fakt, pięknie wyremontowanej- gratulacje dla wspólnoty – 4 rodziny i zarządcy .Przykład dla innych mieszkańców i Burmistrza Ornety ) ,wzięli kredyt który będą spłacać latami i postawili kamienicę na nogi. Nie ma tu żadnej zasługi burmistrza , szkoda że burmistrz nie miał odwagi aby sprostować fałszywą informację podaną przez Ferenca.
Następnym razem drogi panie zanim pan wystąpi z hymnem pochwalnym orneckiej władzy proszę dokładnie przeczytać tekst i się nie ośmieszać ! Swoim wystąpieniem skompromitował pan środowisko przedsiębiorców do których i ja się zaliczam. Ewentualnie na przyszłość- PROSZĘ MÓWIĆ TYLKO ZA SIEBIE !

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/03 07:23 #132

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Miron napisał: Marny spektakl na ostatniej sesji przygotowany przez burmistrza i przewodniczącego rady. Aktor niby z widowni a nie przygotował się do występu. Na przyszłość panie Ferenc proszę się dobrze przygotować nie wystarczy wyjść i bzdury opowiadać. Nie przypominam sobie aby wszyscy przedsiębiorcy, mieszkańcy gminy upoważnili pana do reprezentowania nas na sesji rady. Hymn pochwalny ku czci Popiela to pokaz absurdu dzisiejszej władzy Ornety. A gdzie się podział przewodniczą rady „dlaczego mówcy nie został głos zabrany ” gdzie pytanie ? Klakierów ciągle nam przybywa . Nie po raz pierwszy mieszkańcy dowiadują się że dla osób które „uważają się za władzę i elitę Ornety” nie istnieją Ustawy i inne przepisy. Zasady spożywania i sprzedaży alkoholu reguluje ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi oraz przyjętej przez Sejm w 2000 r. uchwały proklamującej Polską Deklarację w sprawie Młodzieży, która mówi, że wszystkie dzieci i młodzież mają prawo do życia w środowisku wolnym od zagrożeń związanych z piciem alkoholu. - Jest tyle miejsc, gdzie można pić alkohol! W szkole nie powinien być obecny nawet po lekcjach. Od tego służą lokale gastronomiczne w Ornecie. „Miejsca objęte zakazem spożywania, podawania i sprzedaży napojów alkoholowych określa art. 14 ustawy, w którym czytamy m.in.:
1. Zabrania się sprzedaży, podawania i spożywania napojów alkoholowych:
na terenie szkół oraz innych zakładów i placówek oświatowo-wychowawczych, opiekuńczych i domów studenckich;”
Ciekawy jestem reakcji Prezydenta Gdańska na wystąpienie B. Ferenca?...............

Mieszkańcy kamienicy przy ulicy 1 Maja naprzeciwko LO ( fakt, pięknie wyremontowanej- gratulacje dla wspólnoty – 4 rodziny i zarządcy .Przykład dla innych mieszkańców i Burmistrza Ornety ) ,wzięli kredyt który będą spłacać latami i postawili kamienicę na nogi. Nie ma tu żadnej zasługi burmistrza , szkoda że burmistrz nie miał odwagi aby sprostować fałszywą informację podaną przez Ferenca.
Następnym razem drogi panie zanim pan wystąpi z hymnem pochwalnym orneckiej władzy proszę dokładnie przeczytać tekst i się nie ośmieszać ! Swoim wystąpieniem skompromitował pan środowisko przedsiębiorców do których i ja się zaliczam. Ewentualnie na przyszłość- PROSZĘ MÓWIĆ TYLKO ZA SIEBIE !



Ludzie koszty przeprowadzenia referendum będą znikome w porównaniu do pobieranych pensji.Zastanawiam się tylko nad jednym czy ONI wytrzymają to że muszą odejść z ratusza?

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/03 08:42 #133

  • *****
  • ***** Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał:

Miron napisał: Marny spektakl na ostatniej sesji przygotowany przez burmistrza i przewodniczącego rady. Aktor niby z widowni a nie przygotował się do występu. Na przyszłość panie Ferenc proszę się dobrze przygotować nie wystarczy wyjść i bzdury opowiadać. Nie przypominam sobie aby wszyscy przedsiębiorcy, mieszkańcy gminy upoważnili pana do reprezentowania nas na sesji rady. Hymn pochwalny ku czci Popiela to pokaz absurdu dzisiejszej władzy Ornety. A gdzie się podział przewodniczą rady „dlaczego mówcy nie został głos zabrany ” gdzie pytanie ? Klakierów ciągle nam przybywa . Nie po raz pierwszy mieszkańcy dowiadują się że dla osób które „uważają się za władzę i elitę Ornety” nie istnieją Ustawy i inne przepisy. Zasady spożywania i sprzedaży alkoholu reguluje ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi oraz przyjętej przez Sejm w 2000 r. uchwały proklamującej Polską Deklarację w sprawie Młodzieży, która mówi, że wszystkie dzieci i młodzież mają prawo do życia w środowisku wolnym od zagrożeń związanych z piciem alkoholu. - Jest tyle miejsc, gdzie można pić alkohol! W szkole nie powinien być obecny nawet po lekcjach. Od tego służą lokale gastronomiczne w Ornecie. „Miejsca objęte zakazem spożywania, podawania i sprzedaży napojów alkoholowych określa art. 14 ustawy, w którym czytamy m.in.:
1. Zabrania się sprzedaży, podawania i spożywania napojów alkoholowych:
na terenie szkół oraz innych zakładów i placówek oświatowo-wychowawczych, opiekuńczych i domów studenckich;”
Ciekawy jestem reakcji Prezydenta Gdańska na wystąpienie B. Ferenca?...............

Mieszkańcy kamienicy przy ulicy 1 Maja naprzeciwko LO ( fakt, pięknie wyremontowanej- gratulacje dla wspólnoty – 4 rodziny i zarządcy .Przykład dla innych mieszkańców i Burmistrza Ornety ) ,wzięli kredyt który będą spłacać latami i postawili kamienicę na nogi. Nie ma tu żadnej zasługi burmistrza , szkoda że burmistrz nie miał odwagi aby sprostować fałszywą informację podaną przez Ferenca.
Następnym razem drogi panie zanim pan wystąpi z hymnem pochwalnym orneckiej władzy proszę dokładnie przeczytać tekst i się nie ośmieszać ! Swoim wystąpieniem skompromitował pan środowisko przedsiębiorców do których i ja się zaliczam. Ewentualnie na przyszłość- PROSZĘ MÓWIĆ TYLKO ZA SIEBIE !



Ludzie koszty przeprowadzenia referendum będą znikome w porównaniu do pobieranych pensji.Zastanawiam się tylko nad jednym czy ONI wytrzymają to że muszą odejść z ratusza?

nie pisz bzdur o znikomych kosztach!!!! ile ty zarabiasz, że są dla ciebie "znikome" kasa pójdzie w tysiącach a efekt będzie mizerny, tylko się burmistrz z radą przekonają,jakie mają poparcie u społeczeństwa, a organizatorzy ze wstdu w portki porobią
REKLAMA

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/03 08:49 #134

  • ...
  • ... Avatar Autor
  • Gość

Leon napisał: Już trzeci raz usłyszałem od zwolenników Popiela, którzy po wymianie władzy dużo stracą plotkę na temat kosztów referendum. Powtarzana plotka kilkakrotnie nabiera wymiaru. Wystarczy sprawdzić w Internecie ile kosztowało referendum w podobnym mieście jak Orneta. Koszt to pól miesięcznej płacy burmistrza i tylko w zasadzie na diety członków komisji, czyli trafią do mieszkańców naszej gminy. Apel do mieszkańców nie dajcie się manipulować, trzeba bać się budowie spalarni na lotnisku. Bo Popiel podobno coś robi i jak zwykle ukrywa przed ludźmi.


8 komisji po 7 członków, z jednym przewodniczącym to koszt około 7 tysięcy zł, to nie jest pół pensji, a to jest jeden koszt, są inne, więc to nie jest plotka, zanim coś bezmyślnie powtórzysz pomyśl, to nie boli. Weź się w garść "podobno cos robi i jak zwykle ukrywa" podobno....... kupe robił wczoraj.
PRZEZ TAKICH POWSTAJA KOLEJNE PLOTKI I POWTARZANE BZDURY.
REFERENDUM TYLKO POKAŻE ILU ZWOLENNIKÓW MA BURMISTRZ I RADA
REKLAMA

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/03 10:05 #135

  • %
  • % Avatar Autor
  • Gość

Miron napisał: Marny spektakl na ostatniej sesji przygotowany przez burmistrza i przewodniczącego rady. Aktor niby z widowni a nie przygotował się do występu. Na przyszłość panie Ferenc proszę się dobrze przygotować nie wystarczy wyjść i bzdury opowiadać. Nie przypominam sobie aby wszyscy przedsiębiorcy, mieszkańcy gminy upoważnili pana do reprezentowania nas na sesji rady. Hymn pochwalny ku czci Popiela to pokaz absurdu dzisiejszej władzy Ornety. A gdzie się podział przewodniczą rady „dlaczego mówcy nie został głos zabrany ” gdzie pytanie ? Klakierów ciągle nam przybywa . Nie po raz pierwszy mieszkańcy dowiadują się że dla osób które „uważają się za władzę i elitę Ornety” nie istnieją Ustawy i inne przepisy. Zasady spożywania i sprzedaży alkoholu reguluje ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi oraz przyjętej przez Sejm w 2000 r. uchwały proklamującej Polską Deklarację w sprawie Młodzieży, która mówi, że wszystkie dzieci i młodzież mają prawo do życia w środowisku wolnym od zagrożeń związanych z piciem alkoholu. - Jest tyle miejsc, gdzie można pić alkohol! W szkole nie powinien być obecny nawet po lekcjach. Od tego służą lokale gastronomiczne w Ornecie. „Miejsca objęte zakazem spożywania, podawania i sprzedaży napojów alkoholowych określa art. 14 ustawy, w którym czytamy m.in.:
1. Zabrania się sprzedaży, podawania i spożywania napojów alkoholowych:
na terenie szkół oraz innych zakładów i placówek oświatowo-wychowawczych, opiekuńczych i domów studenckich;”
Ciekawy jestem reakcji Prezydenta Gdańska na wystąpienie B. Ferenca?...............

Mieszkańcy kamienicy przy ulicy 1 Maja naprzeciwko LO ( fakt, pięknie wyremontowanej- gratulacje dla wspólnoty – 4 rodziny i zarządcy .Przykład dla innych mieszkańców i Burmistrza Ornety ) ,wzięli kredyt który będą spłacać latami i postawili kamienicę na nogi. Nie ma tu żadnej zasługi burmistrza , szkoda że burmistrz nie miał odwagi aby sprostować fałszywą informację podaną przez Ferenca.
Następnym razem drogi panie zanim pan wystąpi z hymnem pochwalnym orneckiej władzy proszę dokładnie przeczytać tekst i się nie ośmieszać ! Swoim wystąpieniem skompromitował pan środowisko przedsiębiorców do których i ja się zaliczam. Ewentualnie na przyszłość- PROSZĘ MÓWIĆ TYLKO ZA SIEBIE !






Jeżeli płyta z wystapieniem tego pana (moment kiedy mówi o szkole ;) ) trafi do Prezydenta Gdańska to jestem ciekawa jak się ten pan będzie tłumaczył? bo sprawa jest w takim razie do wyjaśnienia :lol: