Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę - Strona 27 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/10/01 23:22 #391

  • bożena
  • bożena Avatar Autor
  • Gość
pal licho te referendum bo i tak nie poszłam. ale będzie ten basen czy nie?? bo ja czekam :kiss:

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/10/02 11:29 #392

  • szara rzeczywistość
  • szara rzeczywistość Avatar Autor
  • Gość
W dziurze jak Orneta burmistrz decyduję o życiu i śmierci mieszkańców. Jest głównym lokalnym pracodawcą, daję zlecenia przedsiębiorcom. Jak ktoś mu podskoczy to łatwo takiego gościa załatwić. Może go zwolnić z pracy czy pozbawić kontraktów. Na układy w Ornecie nie ma rady. Nic się w tym temacie nie zmieniło od lat. Pomyślcie o tym przy następnych wyborach.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/10/02 17:25 #393

  • 3 x TAK
  • 3 x TAK Avatar Autor
  • Gość
Myslę że strach przed referendum skłonił burmistrza Ornety do zdecydowanych działań wobec pomysłu budowy spalarni śmieci niebezpiecznych w naszym mieście.
REKLAMA

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/10/02 17:49 #394

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Głosuj jak chcesz - ważne, że to zrobisz. Pokażmy, że miasto jest nasze. Niestety ornecianie to postPGR mentalność. Jedynie 400 osób wykazało się odwagą.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/10/02 17:52 #395

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Każdy kto apeluje o bojkot jakiegokolwiek referendum nie rozumie reguł demokracji i powinien dostać solidną nauczkę. Czas pokazać klice nauczycielskiej że to mieszkańcy decydują a nie przydupasy ratuszowe.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/10/02 19:42 #396

  • ona
  • ona Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Każdy kto apeluje o bojkot jakiegokolwiek referendum nie rozumie reguł demokracji i powinien dostać solidną nauczkę. Czas pokazać klice nauczycielskiej że to mieszkańcy decydują a nie przydupasy ratuszowe.

BRAWO !!!

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/10/02 23:53 #397

  • zlew kamikadza trep relikt komuny:)
  • zlew kamikadza trep relikt komuny:) Avatar Autor
  • Gość
niewdzięczny trawnik

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/10/03 10:27 #398

  • Andrzej
  • Andrzej Avatar Autor
  • Gość
Ale mi się humor poprawił :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
No strzał w dziesiątkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Lepiej nie można było tego skomentować!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Brawa wielkie dla pomysłodawcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Inteligentnie oddano sytuację w Ornecie :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/10/03 10:40 #399

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
super ciocia :lol: już wiem kim jest Super Ciocia :woohoo:

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/10/03 12:22 #400

  • 3 x TAK
  • 3 x TAK Avatar Autor
  • Gość
Załączniki:

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/10/03 14:44 #401

  • 3 x TAK
  • 3 x TAK Avatar Autor
  • Gość
Załączniki:

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/10/03 22:07 #402

  • :)
  • :) Avatar Autor
  • Gość
Do koryta?:D