Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę - Strona 13 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/09 21:45 #181

  • Kzik
  • Kzik Avatar Autor
  • Gość

......... napisał:

Andziulka napisał:

999 napisał: Krytyka jest słuszna, ale organizatorzy referendum nie przedstawiają niestety żadnej alternatywnej wizji miasta, która mogłaby nas uwieść




referendum to nie wybory ;) tu nie programu wyborczego


Pewnie, teraz mówicie,że to nie wybory, a w czasie ewentualnych wyborów co powiecie ( że na parę miesięcy można wybrać pana który się zna i już był burmistrze i znów odprawy i pewna kasa )
NIE WIERZĘ tym panom z komitetu, załatwiają prywatne porachunki a interes miasta mają w.

Czekam na pisemne zobowiązanie inicjatorów referendum, że przynajmniej w razie wygranego referendum przez pana burmistrza pokryją chociaż połowę kosztów referendum do kasy urzędu albo przynajmniej na dom dziecka. ( to byłoby honorowe posunięcia, ciekawe czy będą mieli odwagę)




kasa z referendum to mały pikuś mnie by bardziej interesowało podziękowanie panom z Sopotu , jak czekasz na pisemne zobowiązanie inicjatorów to podpisz się z imienia i nazwiska żeby wiedzieli komu mają je przesłać ;) jeżeli mówimy o komitecie to tym co walczy ze spalarnią? ulotki były super tylko jakoś wszystko umilkło i nie wiadomo co dalej ze spalarnią , terminy lecą a odpowiedzi na pisma kiedy będą?

Odp: Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/10 09:56 #182

  • też urzędniczka
  • też urzędniczka Avatar Autor
  • Gość

Była pracownica urzędu napisał:

Man in the mirror napisał:

W ŻYCIU!!!! CHOCIAŻBY DLATEGO:
1. W SPRAWIE TERM WARMIŃSKICH JAKO JEDYNY ORNECIAK GŁOSOWAŁ PRZECIWKO UMIEJSCOWIENIU ICH W ORNECIE
2. MACHLOJE PRZY BUDOWIE HALI OSIR
3. WZROST ZADŁUŻENIA GMINY PODCZAS SPRAWOWANIA WŁADZY



BRAWO!!!
Pierwszy punkt z powyższej listy kasuje tego pana jako polityka a zwłaszcza jako człowieka!

Większego lenia od Pana Koguta to trudno poszukać w samorządach. Najchętniej by wychodził z pracy ok 12

Potwierdzam Pan Kogut nigdy nie przepracowywał się w Urzędzie.....tylko chichy ..uśmiechy.........ale widać w ten sposób udało mu się........cieszymy się że już go nie ma w Ornecie.........a współczujemy tym w Lidzbarku Warmińskim.

A do inicjatorów referendum mam propozycję.............Jednym z pytań przy przeprowadzaniu referendum uważam że powinno być następujące pytanie.............CZY JESTEŚ ZA POZOSTANIEM ORNETY W POWIECIE LIDZBARSKIM.............

Odp: Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/10 10:11 #183

  • Anna Kowalska
  • Anna Kowalska Avatar Autor
  • Gość

też urzędniczka napisał:

Była pracownica urzędu napisał:

Man in the mirror napisał:

W ŻYCIU!!!! CHOCIAŻBY DLATEGO:
1. W SPRAWIE TERM WARMIŃSKICH JAKO JEDYNY ORNECIAK GŁOSOWAŁ PRZECIWKO UMIEJSCOWIENIU ICH W ORNECIE
2. MACHLOJE PRZY BUDOWIE HALI OSIR
3. WZROST ZADŁUŻENIA GMINY PODCZAS SPRAWOWANIA WŁADZY



BRAWO!!!
Pierwszy punkt z powyższej listy kasuje tego pana jako polityka a zwłaszcza jako człowieka!

Większego lenia od Pana Koguta to trudno poszukać w samorządach. Najchętniej by wychodził z pracy ok 12

Potwierdzam Pan Kogut nigdy nie przepracowywał się w Urzędzie.....tylko chichy ..uśmiechy.........ale widać w ten sposób udało mu się........cieszymy się że już go nie ma w Ornecie.........a współczujemy tym w Lidzbarku Warmińskim.

A do inicjatorów referendum mam propozycję.............Jednym z pytań przy przeprowadzaniu referendum uważam że powinno być następujące pytanie.............CZY JESTEŚ ZA POZOSTANIEM ORNETY W POWIECIE LIDZBARSKIM.............


A MNIE INTERESUJE JEDNO..............CZY PANI SEKRETARZ BRYDZKA ZŁOŻYŁA ODWOŁANIE DO DYREKTORA GENERALNEGO OCHRONY ŚRODOWISKA>>>>>>>>>>Inne pisma wysyłane nie miały racji bytu.............a jeżeli ta Pani nie wysłała ........TO ZNACZY JEDNO>>>>>>>>>SPALARNIĘ WYBUDUJĄ NA LOTNISKU>>>>>>>>>>LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
REKLAMA

Odp: Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/11 09:49 #184

  • Janek Muzyka
  • Janek Muzyka Avatar Autor
  • Gość
Czy zbierający podpisy w sprawie referendum mogą napisać gdzie się można podpisywać????

Nie chcę takiej Ornety

nasygnale.pl/twoja_okolica_wyniki.html#mapa

Odp: Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/11 10:07 #185

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

Anna Kowalska napisał:

też urzędniczka napisał: [quote=">LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/b]

Ludzie obudzili się jakiś czas temu, nie zauważyłeś?

Odp: Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/11 19:05 #186

  • Renata
  • Renata Avatar Autor
  • Gość
Podpisy można złożyć u Grześka Radzickiego ja i moja rodzina tam złożyliśmy podpisy. Trzeba ze sobą wziąć dowód bo potrzebny jest PESEL.

Odp: Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/11 19:16 #187

  • Ina
  • Ina Avatar Autor
  • Gość

Renata napisał: Podpisy można złożyć u Grześka Radzickiego ja i moja rodzina tam złożyliśmy podpisy. Trzeba ze sobą wziąć dowód bo potrzebny jest PESEL.

Czy tylko u pana Grzegorza ? Czy więcej nie ma miejsc ! Ludzie się buntują ! Powinien być lokal wynajęty na zbieranie podpisów, bo będziemy wszyscy żałować.

Odp: Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/11 20:27 #188

  • **..**
  • **..** Avatar Autor
  • Gość

Ina napisał:

Renata napisał: Podpisy można złożyć u Grześka Radzickiego ja i moja rodzina tam złożyliśmy podpisy. Trzeba ze sobą wziąć dowód bo potrzebny jest PESEL.

Czy tylko u pana Grzegorza ? Czy więcej nie ma miejsc ! Ludzie się buntują ! Powinien być lokal wynajęty na zbieranie podpisów, bo będziemy wszyscy żałować.


kto się buntuje?
myślący czekają
pieniacze walczą na forum
referendum pokaże, że burmistrz ciągle ma poparcie
a spalarni nie będzie
zostanie smród po niepotrzebnym referendum

Odp: Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/12 14:10 #189

  • Anna Kowalska
  • Anna Kowalska Avatar Autor
  • Gość

**..** napisał:

Ina napisał:

Renata napisał: Podpisy można złożyć u Grześka Radzickiego ja i moja rodzina tam złożyliśmy podpisy. Trzeba ze sobą wziąć dowód bo potrzebny jest PESEL.

Czy tylko u pana Grzegorza ? Czy więcej nie ma miejsc ! Ludzie się buntują ! Powinien być lokal wynajęty na zbieranie podpisów, bo będziemy wszyscy żałować.


kto się buntuje?
myślący czekają
pieniacze walczą na forum
referendum pokaże, że burmistrz ciągle ma poparcie
a spalarni nie będzie
zostanie smród po niepotrzebnym referendum



PO TAKIM WPISIE KAŻDY MIESZKANIEC ORNETY I POSZCZEGÓLNYCH MIEJSCOWOŚCI KOŁO ORNETY JUŻ WIE ŻE TYM PANOM W URZĘDZIE CHODZI TYLKO O STOŁKI I KASĘ A NIE O SPRAWY LUDZI>
Nie miałam podpisywać ale po takim wpisie sama podpiszę i zbiorę chętnych do podpisywania!!!!!!

Odp: Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/12 21:19 #190

  • Jan he he
  • Jan he he Avatar Autor
  • Gość

**..** napisał:

Ina napisał:

Renata napisał: Podpisy można złożyć u Grześka Radzickiego ja i moja rodzina tam złożyliśmy podpisy. Trzeba ze sobą wziąć dowód bo potrzebny jest PESEL.

Czy tylko u pana Grzegorza ? Czy więcej nie ma miejsc ! Ludzie się buntują ! Powinien być lokal wynajęty na zbieranie podpisów, bo będziemy wszyscy żałować.


kto się buntuje?
myślący czekają
pieniacze walczą na forum
referendum pokaże, że burmistrz ciągle ma poparcie
a spalarni nie będzie
zostanie smród po niepotrzebnym referendum



co Ty masz z tymi określeniami bicie piany, pieniacze i chyba plucie w monitor ;) a skąd jesteś taki pewny że nie będzie spalarni?

Odp: Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/13 07:52 #191

  • Edward Michalak
  • Edward  Michalak Avatar Autor
  • Gość
Czy ktoś wie co tak naprawdę się dzieje z spalarnią???
Czy naprawdę tę spalarnię jednak wybudują na lotnisku?

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/13 08:07 #192

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Porządki w po Ornecku

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/13 08:07 #193

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
REKLAMA

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/13 08:09 #194

  • Bolek Duka
  • Bolek Duka Avatar Autor
  • Gość
To jest siła obecnej Ornety
REKLAMA

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/13 12:14 #195

  • kazio
  • kazio Avatar Autor
  • Gość
Wszyscy tylko odwolac burmistrza, nie odwolac go.potem ida do kosciola sie modlic a maja diabla za skora jak te stare dewoty co siedza w pierwszych lawkach I obrabiaja dupe sasiadce z ktora dopiero pily kawe.tak samo bedzie teraz.burnistrz niedobry bo od kogos nie wzial, nie zalatwil jakby chieli.ale jak stworzy miejsca pracy(a stworzy :D) to wtedy beda w wlazic bez wazeliny I sie usmiechac jakby nigdy Nic I mowic ,ze jest najlepszy liczac na wzgledy. Polski falsz I obluda.kto ma lepiej ten jest zlodziej (I pijak bo kazdy pijak to zlodziej). Ja nie uwazam, zeby Popiel podcinal galaz na ktorej siedzi.