Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę - Strona 8 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/05/28 15:05 #106

  • Były uczeń
  • Były uczeń Avatar Autor
  • Gość
W szkole też go nie chcę, bo czego niby miałbym się uczyć od kogoś, kogo obserwuję z takim zdegustowaniem przez 3 lata władzy. Hipokryzji? Populizmu? Ciągłego obarczania winą innych? Próżności? Braku gotowości do poniesienia konsekwencji za błędy i dokonane zaniechania? Gdzie tu honor i dojrzałość??? Wy dorośli mówicie, że my, młodzież jesteśmy często beznadziejni. A jaki przykład dajecie nam z góry? Czego nas uczycie??? My nie jesteśmy głup, potrafimy myśleć, weryfikować i wyciągać wnioski na przyszłość. Ja i moi koledzy daliśmy się nabrać na populistyczne mrzonki, obiecanki cacanki Popiela. Ale już nigdy więcej.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/05/28 23:17 #107

  • Była uczennica
  • Była uczennica Avatar Autor
  • Gość
Proszę zajrzeć na orneta.wm.pl tam nasz burmistrz przemawia do narodu, mówi że nam wybacza !!!

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/05/29 09:58 #108

  • Sfinks
  • Sfinks Avatar Autor
  • Gość
lepiej odejść samemu niż czekać do końca i się ośmieszać. będzie miał satysfakcje że go nie wyciągnęli z ratusza referendum a że sam wylazł
REKLAMA

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/05/29 11:37 #109

  • Akcent :)
  • Akcent :) Avatar Autor
  • Gość
fajna piosenka o siwym koniu :)

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/05/29 11:38 #110

  • Akcent :)
  • Akcent :) Avatar Autor
  • Gość

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/05/30 00:39 #111

  • Patryk Kowalski
  • Patryk Kowalski Avatar Autor
  • Gość
Inicjatorów referendum przestrzegam przed dopilnowaniem sprawy uniemożliwienia budowy spalarni na lotnisku!!!!
Jeżeli tego nie dopilnujecie to wybudują te spalarnię a referendum będzie przegrane!!!!!!

Referendum 2013/05/30 00:42 #112

  • Patryk Kowalski
  • Patryk Kowalski Avatar Autor
  • Gość
Mieszkańcy mają swój rozum i wszędzie słychać że chcą referendum! W nowych wyborach nie wybierajmy już nauczycieli do Rady i tego Pana z Bażyn

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/05/30 12:11 #113

  • ALKA
  • ALKA Avatar Autor
  • Gość

Patryk Kowalski napisał: Inicjatorów referendum przestrzegam przed dopilnowaniem sprawy uniemożliwienia budowy spalarni na lotnisku!!!!
Jeżeli tego nie dopilnujecie to wybudują te spalarnię a referendum będzie przegrane!!!!!!

Patryku włączyłbyś się w sprawę referendum, i miałbyś większe możliwości zatrzymania budowy spalarni. ZAPRASZAMY.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/05/30 17:06 #114

  • Czytajcie bo ciekawe
  • Czytajcie bo ciekawe Avatar Autor
  • Gość
A to checa, Popiel ze swymi kamratami ze stowarzyszenia na sesji postanowił urządzić kabaret. W jednym rzędzie zasiedli ci co na co dzień się nie lubią. Ale interes jest interesem, ciekaw jestem ile umorzono podatku dla przedsiębiorców. Że Ferenc czytał to zrozumiałe bo broni swojego brata radnego, Tylkiewicz z jego piękną willą pod lasem i Fabrykiewicz ciągle niezadowolony to normalne, a to że reszta się pochowała za plecami ludzi to zrozumiałe. Najbardziej dla mnie niezrozumiałe jest to, że Rada Miejska nic w sprawie spalarni nie zrobiła. Ja myślałem, że jak wylazła ta sprawa dzięki urzędnikowi Ratusza na światło dzienne to rada ukarze burmistrza za ukrywanie i podejmie uchwałę na sesji przeciwko spalarni a tu nic. Tak się boią referendum, że napisali wystąpienie dla Ferenca, wezwali paru kolegów z klubu przedsiębiorców i kazali im czytać. I to się nazywa demokracja po ornecku!!!!! A co do spalarni to nie wierzę Popielowi, który to ukrywał, a jak wyszło próbował wszystkich obwiniać z to, a teraz twierdzi, że robi wszystko żeby nie powstała. To tylko gadanie, a Choromański z Janulewiczem dalej przygotowują dokumenty, bo jeszcze nikt nie cofnął zgody Popiela.

Zobacz więcej na stronach Gazety Olsztyńskiej: orneta.wm.pl/157088,Zapowiedz-referendum...y.html#ixzz2UmxkXODE

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/05/30 22:09 #115

  • Patryk Kowalski
  • Patryk Kowalski Avatar Autor
  • Gość

Czytajcie bo ciekawe napisał: A to checa, Popiel ze swymi kamratami ze stowarzyszenia na sesji postanowił urządzić kabaret. W jednym rzędzie zasiedli ci co na co dzień się nie lubią. Ale interes jest interesem, ciekaw jestem ile umorzono podatku dla przedsiębiorców. Że Ferenc czytał to zrozumiałe bo broni swojego brata radnego, Tylkiewicz z jego piękną willą pod lasem i Fabrykiewicz ciągle niezadowolony to normalne, a to że reszta się pochowała za plecami ludzi to zrozumiałe. Najbardziej dla mnie niezrozumiałe jest to, że Rada Miejska nic w sprawie spalarni nie zrobiła. Ja myślałem, że jak wylazła ta sprawa dzięki urzędnikowi Ratusza na światło dzienne to rada ukarze burmistrza za ukrywanie i podejmie uchwałę na sesji przeciwko spalarni a tu nic. Tak się boią referendum, że napisali wystąpienie dla Ferenca, wezwali paru kolegów z klubu przedsiębiorców i kazali im czytać. I to się nazywa demokracja po ornecku!!!!! A co do spalarni to nie wierzę Popielowi, który to ukrywał, a jak wyszło próbował wszystkich obwiniać z to, a teraz twierdzi, że robi wszystko żeby nie powstała. To tylko gadanie, a Choromański z Janulewiczem dalej przygotowują dokumenty, bo jeszcze nikt nie cofnął zgody Popiela.

Zobacz więcej na stronach Gazety Olsztyńskiej: orneta.wm.pl/157088,Zapowiedz-referendum...y.html#ixzz2UmxkXODE


Jak życie pokazało można w Ornecie być "Dowódcą Jednostki Wojskowej" mimo tego że nigdy nie otrzymało się takiej nominacji..........można było być Dyrektorem szkoły mimo braku posiadania wykształcenia.............i tak też będzie z budową spalarni na lotnisku...................a wy się zajeliście prowadzeniem referendum

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/05/31 19:22 #116

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Lyydditi same

ALKA napisał:

Patryk Kowalski napisał: Inicjatorów referendum przestrzegam przed dopilnowaniem sprawy uniemożliwienia budowy spalarni na lotnisku!!!!
Jeżeli tego nie dopilnujecie to wybudują te spalarnię a referendum będzie przegrane!!!!!!

Patryku włączyłbyś się w sprawę referendum, i miałbyś większe możliwości zatrzymania budowy spalarni. ZAPRASZAMY.

Alka, o jakich większych możliwościach piszesz? I co ma referendum do zatrzymania budowy spalarni?

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/05/31 19:34 #117

  • tak dla
  • tak dla Avatar Autor
  • Gość
Załączniki:

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/01 09:14 #118

  • Ola
  • Ola Avatar Autor
  • Gość
Podoba mi się plakat tak dla referendum, a powinno być jeszcze dopisane NIE DLA SPALARNI. Jak ojciec mówi Popiel tak nas chce urządzić. Po protestach się obudził, a tak cały czas sprawę spalarni trzymał w tajemnicy.
REKLAMA

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/01 09:55 #119

  • Kama
  • Kama Avatar Autor
  • Gość
Niech Pan Bogdan Ferenc nie mówi w imieniu wszystkich mieszkańców Ornety. Jestem mieszkanką Ornety i czuję się obrażona, będąc zaliczona do grona osób identyfikujacych się i popierajacych obecnego Burmistrza. Jestem za odwołaniem burmistrza i całej radny, nie wliczam do radnych Pana Gruby, bo on jest jedyna pozytywną osobą w tej radzie. I proszę nie mówić za wszystkich przedsiębiorców Ornety. Na listach są podpisy przedsiębiorców, proszę mi wierzyć.
REKLAMA

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/06/01 10:05 #120

  • xy
  • xy Avatar Autor
  • Gość
Odnosząc się do wystąpienia Pana Feręca to muszę przyznać, że jego całe przemówienie zostało przeze mnie odsłuchane dokładnie, ale nie wychwyciłam żadnego pytania. Wobec tego pytanie do pana Uzara. Na następną sesję przychodzę i chcę odczytać swoje wystapienie, tak jak Pan Feręc. W myśl demokracji i równego traktowania obywateli mam do tego prawo. Ja będę apelowała do mieszkańców żeby podpisali się za odwołaniem Burmistrza i Rady Miejskiej a nastepnie poszli do urn i głosowalli za odwołaniem włodarzy i powiem co o rządach w obecnej kadencji myślę.