Na surowo

Na surowo

Anna Pędzich

Strzelectwo

Tuż po andrzejkowym wieczorze przypadło nam w zaszczycie uczestniczenie w zawodach "Na Surowo" organizowanych przez KS LOK "Orneckie Smoki". Choć było chłodno, to w rezultacie przyjemnie, gdyż czołowe miejsca zajęli strzelcy z Ornety.

Przyjazna atmosfera i strzelanie do "czerwonej kropki" sprzyjało zawodnikom KS ALFA Reduta Orneta. Mirek Kurenda w klasyfikacji generalnej KPN (96 pkt) + PPN (93 pkt) uzyskał najlepszy wynik zawodów, natomiast Mirek Bieliński zajął czwartą lokatę po przegranej na "10" w pistolecie z Patryk Kowalewski (druga lokata) i "Smoczym Prezesem" (trzecia lokata). Anka Pędzich oraz Waldemar Olender, również byli blisko odebrania nagród, lecz nie zawsze to następuje.

Cieszymy się ogromnie, że powstaje nowy obiekt, gdzie będziemy częściej sięgać po najwyższe nagrody. Trenujemy intensywnie wykorzystując doświadczenie kolegów zawodowców, by jeszcze długo o strzeleckich amatorach z Ornety było słychać nie tylko w województwie. Dziękujemy KS LOK "Orneckie Smoki" za zaproszenie i mamy nadzieję, że zawody strzeleckie w Ornecie będą cieszyły się ogromną popularnością, dzięki działalności dwóch klubów, które pozwalają w rywalizacji wykorzystywać własny sprzęt pozyskiwany do tego celu.

Zapraszamy do KS ALFA Reduta Orneta na Zawody Mikołajkowe. Będzie ciekawie.

Dzięki Anka Pędzich za foto.

ORNECIANKA POLECA
REKLAMA