A POKORY BRAK ! - Strona 6 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

A POKORY BRAK ! 2013/07/20 15:15 #76

  • Stefan Łukasik
  • Stefan Łukasik Avatar Autor
  • Gość

JAGODA napisał: GDYBY LUDZIE WIEDZIELI CO TO JEST POKORA, TO NIE BYŁO BY POLITYKI PO WYGRANYCH WYBORACH , NIE BYŁOBY NIENAWIŚCI CZŁOWIEKA DO CZŁOWIEKA , MYŚLĘ TEŻ ŻE NIE BYŁOBY REFERENDUM .

Czytam czasami co w moim mieście się dzieje , mieszkałem w Ornecie 20 lat, bardzo mocno trafiło we mnie to co jest powyżej napisane. Popieram w każdym calu ! Pokornym być to sztuka , niewielu to potrafi .

A POKORY BRAK ! 2013/07/20 20:57 #77

  • ODWRACANIE UWAGI W JĘZYKU ROSYJSKI
  • ODWRACANIE UWAGI  W JĘZYKU ROSYJSKI Avatar Autor
  • Gość
Dlaczego administrator pozwala na dodawanie postów, które niczego nie wnoszą, tylko mają na celu odwrócenie uwagi forumowiczów. ciekawe kto zna dobrze język rosyjski i angielski i ma cel, zeby nie czytano postów o referendum i podobnych. a tak poza tym to bardzo poniżające tak się bronić przed prawdą

A POKORY BRAK ! 2013/07/20 21:38 #78

  • I'm Solusia I'm Solunia
  • I'm Solusia I'm Solunia Avatar Autor
  • Gość
To napewno działania określonych grup.

- Wszyscy mówili prowokacja!, prowokacja, a oni przyszli ....
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2013/07/20 23:40 #79

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

I'm Solusia I'm Solunia napisał: To napewno działania określonych grup.

- Wszyscy mówili prowokacja!, prowokacja, a oni przyszli ....

JĘZYK POLSKI DLA POLAKA TO ŚWIĘTOŚĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALE CZY WSZYSCY WIEDZĄ O TYM.

A POKORY BRAK ! 2013/07/21 19:05 #80

  • ODWRACANIE UWAGI W JĘZYKU ROSYJSKI
  • ODWRACANIE UWAGI  W JĘZYKU ROSYJSKI Avatar Autor
  • Gość
Dlaczego administrator pozwala na dodawanie postów, które niczego nie wnoszą, tylko mają na celu odwrócenie uwagi forumowiczów. ciekawe kto zna dobrze język rosyjski i angielski i ma cel, zeby nie czytano postów o referendum i podobnych. a tak poza tym to bardzo poniżające tak się bronić przed prawdą

A POKORY BRAK ! 2013/07/22 21:48 #81

  • Zyta
  • Zyta Avatar Autor
  • Gość

ODWRACANIE UWAGI W JĘZYKU ROSYJSKI napisał: Dlaczego administrator pozwala na dodawanie postów, które niczego nie wnoszą, tylko mają na celu odwrócenie uwagi forumowiczów. ciekawe kto zna dobrze język rosyjski i angielski i ma cel, żeby nie czytano postów o referendum i podobnych. a tak poza tym to bardzo poniżające tak się bronić przed prawdą


He he OCZYWISTYM JEST, KTO ZNA JEDNOCZEŚNIE DOBRZE I ANGIELSKI I ROSYJSKI :whistle:
TOŻ TYLKO SROKA MA TAKIE UMIĘJĘTNOŚCI :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

A POKORY BRAK ! 2013/07/23 10:15 #82

  • olek
  • olek Avatar Autor
  • Gość
Czemu tak cicho na forum ? Czy cisza przed burzą ? Liczą głosy boją się by się nie pomylić ? A i burmistrz się wyciszył , aż miło !!!

A POKORY BRAK ! 2013/07/23 11:01 #83

  • bezstronny
  • bezstronny Avatar Autor
  • Gość
Raczej cisz przed burzą :sick:
Zresztą rewelacje zostaną wypuszczone po okresie urlopowym.

A POKORY BRAK ! 2013/07/23 15:12 #84

  • kasia
  • kasia Avatar Autor
  • Gość
A tu znów wesoło, lanie wody, może ktoś przeczyta i weźmie na serio, burmistrz się nie wyciszył, jest radośniejszy niż zwykle, a na forum cisza i czekanie na kolejne "rewelacje"......

A POKORY BRAK ! 2013/07/23 20:51 #85

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Burmistrz Irek mógłby panować latami , tylko po ludzku !!! Wszystkich traktować jednakowo ...TERAZ TYLKO NAUCZYCIELE I TO NIE WSZYSCY.

A POKORY BRAK ! 2013/07/23 21:05 #86

  • Wyborca
  • Wyborca Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: Burmistrz Irek mógłby panować latami , tylko po ludzku !!! Wszystkich traktować jednakowo ...TERAZ TYLKO NAUCZYCIELE I TO NIE WSZYSCY.

Czy tak musiało być ,Burmistrz powinien być burmistrzem wszystkich , a jest w tej chwili niewielu.Ale dobrze mu życzę .

A POKORY BRAK ! 2013/07/24 09:44 #87

  • ha
  • ha Avatar Autor
  • Gość
Irek, Irek über alles

A POKORY BRAK ! 2013/07/24 20:48 #88

  • SMUTNY
  • SMUTNY Avatar Autor
  • Gość
MAM WIELE POKORY I WIEM CO TO JEST POKORA , ALE SZLAK MNIE TRAFIA JAK PISZĄ W RÓŻNYCH JĘZYKACH , DLA WIELU NIE ZROZUMIAŁYCH I TO NIE JEST WCALE ŚMIESZNE !!!!!!!!!!!!!!!!!! WIEM ŻE DEMOKRACJA , ALE NA LITOŚĆ !!!! NIE CHCE MI SIĘ KOŃCZYĆ.
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2013/07/25 12:04 #89

  • WESOLY
  • WESOLY Avatar Autor
  • Gość
To że czegoś nie rozumiesz, nie upoważnia Cię do zabraniania komuś tego robić.

Właśnie na tym polega pokora.
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2013/07/27 22:45 #90

  • ula
  • ula Avatar Autor
  • Gość
Jak myślicie czy można zaufać kolejny raz dla Irka i zbojkotować referendum ?