A POKORY BRAK ! - Strona 10 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

A POKORY BRAK ! 2013/09/28 14:52 #136

  • aaaaa
  • aaaaa Avatar Autor
  • Gość

DONA napisał: Czas kampanii referendalnej dobiega końca, myślę że zrobiono dużo by pozbyć się władzy tych panów z ratusza.Jeżeli zostaną to naród Ornecki nie dorósł do demokracji ... !


Czyli jak wybiorą nie tak jak Ty chcesz to znaczy że są niedojrzali?
Ciekawy pogląd na demokrację.

Pozdrawiam

A POKORY BRAK ! 2013/10/07 19:11 #137

  • neutralna
  • neutralna Avatar Autor
  • Gość
Referendum w Ornecie pokazało że było nie potrzebne , wniosek sam się nasuwa do głowy potrzebna jest pokora z obu stron i tych za i tych przeciw,burmistrz powinien zacząć szanować ludzi , a ludzie burmistrza !!! POTRZEBA DAĆ SIĘ SIĘ WYKAZAĆ DO KOŃCA DLA BURMISTRZA, BURMISTRZ POWINIEN DAĆ SZANSE SPOŁECZEŃSTWU . WYBORY TUŻ, TUŻ !

A POKORY BRAK ! 2013/10/07 19:15 #138

  • Uważna
  • Uważna Avatar Autor
  • Gość

neutralna napisał: Referendum w Ornecie pokazało że było nie potrzebne , wniosek sam się nasuwa do głowy potrzebna jest pokora z obu stron i tych za i tych przeciw,burmistrz powinien zacząć szanować ludzi , a ludzie burmistrza !!! POTRZEBA DAĆ SIĘ SIĘ WYKAZAĆ DO KOŃCA DLA BURMISTRZA, BURMISTRZ POWINIEN DAĆ SZANSE SPOŁECZEŃSTWU . WYBORY TUŻ, TUŻ !

Jeżeli stworzymy atmosferę, to poco szukać nowego burmistrza.
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2013/10/07 20:01 #139

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Stworzymy? czyli kto? Dziś przeglądałam książkę mojej córki z WOS- u . Rozdział 7- Patologie w państwie demokratycznym .Obietnice bez pokrycia. "... Także współcześni politycy często głoszą poglądy mogące przynieść im szybki wzrost poparcia np . ze strony określonej grupy społecznej.Osoby te wiedzą jak trudno będzie spełnić złożone obietnice, jednak z nich nie rezygnują...Obietnice takie są w istocie tylko środkiem do osiągnięcia najważniejszego celu, jakim jest zdobycie władzy..." Przed kolejnymi wyborami trzeba się dobrze nad tym zastanowić.

A POKORY BRAK ! 2013/10/08 05:39 #140

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość
Czas pracuje dla burmistrza ,zależy jak go wykorzysta. Kampania wyborcza już się zaczęła 1-0 dla władzy.

A POKORY BRAK ! 2013/10/18 22:38 #141

  • DŻAMBO
  • DŻAMBO Avatar Autor
  • Gość

wyborca napisał: Czas pracuje dla burmistrza ,zależy jak go wykorzysta. Kampania wyborcza już się zaczęła 1-0 dla władzy.

Co się zadziewa w grupie referendalnej ! Czemu taka cisza ? Ja słyszałem że już się pokłócili . Jeżeli to prawda to 2 - 0 dla władzy.

A POKORY BRAK ! 2013/11/05 20:07 #142

  • mieszkanka
  • mieszkanka Avatar Autor
  • Gość
Tragedia ,tak właśnie można można nazwać to co wydarzyło się na cmentarzu Orneckim !!! Połamane nagrobki , i rozpacz ludzi . Pytanie nasuwa się samo, gdzie monitoring cmentarza !!!! Gdzie oświetlenie !!! Gdzie policja !!! Gdzie burmistrz i jemu podlegli !!! Wszędzie słychać tylko o oszczędnościach burmistrza , liczą się tylko wyniki , to ważne ale czy najważniejsze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Reaguje się wtedy jak już coś się stanie. Myślę że ludzie wyrażą swoje niezadowolenie już przy najbliższych wyborach.

A POKORY BRAK ! 2013/11/06 18:54 #143

  • Obserwator
  • Obserwator Avatar Autor
  • Gość
Referendum w Ornecie było potrzebne. Burmistrz ze strachu unieważnił wydaną przez siebie najbardziej szkodzącą decyzję środowiskową dla mieszkańców Ornety. Decyzja ta to otwarcie drogi do budowy spalarni odpadów niebezpiecznych i przemysłowych. Czyli pomimo braku frekwencji to 1-0 dla organizatorów referendum. Martwi mnie tylko to, że Samorządowe Kolegium Odwoławcze może uchylić decyzję unieważniającą i wtedy rozpocznie się budowa spalarni. I wtedy będzie 2-0 dla organizatorów referendum i wielki kac moralny wszystkich tych co nie poszli do głosowania. Oczywiście winni za to zapłacą stołkami, ale ludzie będą w smrodzie mieszkać.

A POKORY BRAK ! 2013/11/06 19:26 #144

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Obserwator napisał: Referendum w Ornecie było potrzebne. Burmistrz ze strachu unieważnił wydaną przez siebie najbardziej szkodzącą decyzję środowiskową dla mieszkańców Ornety. Decyzja ta to otwarcie drogi do budowy spalarni odpadów niebezpiecznych i przemysłowych. Czyli pomimo braku frekwencji to 1-0 dla organizatorów referendum. Martwi mnie tylko to, że Samorządowe Kolegium Odwoławcze może uchylić decyzję unieważniającą i wtedy rozpocznie się budowa spalarni. I wtedy będzie 2-0 dla organizatorów referendum i wielki kac moralny wszystkich tych co nie poszli do głosowania. Oczywiście winni za to zapłacą stołkami, ale ludzie będą w smrodzie mieszkać.



sprawa ze spalarnią jak dla mnie nie została wyjaśniona do końca , nic na stronie urzędu nie słychać ,że została unieważniona przez SKO czyli prawdopodobnie inwestor wygra, to tylko kwestia czasu

A POKORY BRAK ! 2013/11/07 22:06 #145

  • Janina
  • Janina Avatar Autor
  • Gość
Czemu w małym miasteczku jest aż tyle nienawiści !!!!! Czy miasto ORNETA powinno być tak postrzegane ? Czy polityka jest aż tak ważna ! Mieszkańcy mają już dość tego wszystkiego ! Tylko kasa, kasa , i kasa! To co teraz się dzieje to to przechodzi ludzkie pojęcie ! TRZEBA ZJEDNOCZYĆ SIŁY BY PRZECIWSTAWIĆ SIĘ ZŁU JAKIE ZAPANOWAŁO W ORNECIE !!!!

A POKORY BRAK ! 2013/11/08 07:33 #146

  • odpowiadający
  • odpowiadający Avatar Autor
  • Gość
Ryba psuje się od głowy. Jaki Pan taki kram. Żeby ci odpowiedzieć, zadaj sobie pytanie i odpowiedz, kto jest najbardziej cynicznym i mściwym w Ratuszu.

A POKORY BRAK ! 2013/11/09 16:52 #147

  • Wyborca
  • Wyborca Avatar Autor
  • Gość

odpowiadający napisał: Ryba psuje się od głowy. Jaki Pan taki kram. Żeby ci odpowiedzieć, zadaj sobie pytanie i odpowiedz, kto jest najbardziej cynicznym i mściwym w Ratuszu.

WIADOMO !

A POKORY BRAK ! 2013/11/12 00:27 #148

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość

Wyborca napisał:

odpowiadający napisał: Ryba psuje się od głowy. Jaki Pan taki kram. Żeby ci odpowiedzieć, zadaj sobie pytanie i odpowiedz, kto jest najbardziej cynicznym i mściwym w Ratuszu.

WIADOMO !
Z kąt w człowieku może być tyle nienawiści !!!!!
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2013/11/12 15:07 #149

  • z
  • z Avatar Autor
  • Gość
skąd
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2013/11/15 19:36 #150

  • W.O.
  • W.O. Avatar Autor
  • Gość

z napisał: skąd

WCZEŚNIEJ CZY PÓŻNIEJ FAŁSZ Z CZŁOWIEKA WYLEZIE , TO PEWNE.