A POKORY BRAK ! - Strona 9 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

A POKORY BRAK ! 2013/08/25 23:21 #121

  • I'm Solusia I'm Solunia Bumfrumbum
  • I'm Solusia I'm Solunia Bumfrumbum Avatar Autor
  • Gość
Ja uważam, że Burmistrz osobiście powinien przyjść do mnie i poinformować mnie jako obywatela Ornety że jest referendum, wszak Internet to luksus i nie każdy ma. Poza tym powinien powiedzieć co zrobił źle i dlaczego takie oburzenie społeczeństwa. No i konsultacje powinny być zanim do mnie przyjdzie.


P.S. Jeszcze dodatkowo ja mam pytanie "Gdzie jest krzyż". :P

A POKORY BRAK ! 2013/08/26 09:37 #122

  • a.a
  • a.a Avatar Autor
  • Gość
ale pieniacze !!! kto powiedział, że plakaty o referendum są zaklejane? kto to widział? przeszkadzają obwieszczenia Burmistrza? on pomyslał, gdzie trzeba wywiesić, żeby były widoczne, może "inicjatorzy" podpatrzą i tak samo zrobią. A już kłamstwo o braku informacji o referendum na stronie urzędu to przegięcie, internet daje anonimowo kłamać i są zaglądający na formum, którzy bezmyślnie powtarzają te bzdury. Wyniki referendum pokażą brutalna prawdę.

A POKORY BRAK ! 2013/08/26 10:00 #123

  • tomasz
  • tomasz Avatar Autor
  • Gość
wiadomosci.wp.pl/kat,1019385,title,Refer...24910,wiadomosc.html

czas przygotować się na niepotrzebnie wydawanie kasy, to jest prognoza także dla Ornety
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2013/08/26 10:42 #124

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
przepraszam a gdzie na oficjalnej stronie Urzędu Miejskiego jest informacja o referendum? bo szukam i szukam, i nie wiem niec nie widzę.Proszę o wskazówki

A POKORY BRAK ! 2013/08/26 10:52 #125

  • jola
  • jola Avatar Autor
  • Gość

a.a napisał: ale pieniacze !!! kto powiedział, że plakaty o referendum są zaklejane? kto to widział? przeszkadzają obwieszczenia Burmistrza? on pomyslał, gdzie trzeba wywiesić, żeby były widoczne, może "inicjatorzy" podpatrzą i tak samo zrobią. A już kłamstwo o braku informacji o referendum na stronie urzędu to przegięcie, internet daje anonimowo kłamać i są zaglądający na formum, którzy bezmyślnie powtarzają te bzdury. Wyniki referendum pokażą brutalna prawdę.

aaowcu co ty pieprzysz za bzdury CO WOLNO WAM TO NIE WOLNO NAM !!!! Może inaczej CO WOLNO WOJEWODZIE TO NIE TOBIE ZWYKŁY CZŁOWIEKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A POKORY BRAK ! 2013/08/26 10:57 #126

  • a.a.
  • a.a. Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: przepraszam a gdzie na oficjalnej stronie Urzędu Miejskiego jest informacja o referendum? bo szukam i szukam, i nie wiem niec nie widzę.Proszę o wskazówki


po lewej stronie jest zakładka referendum 2013 w zakładce "wybory"

jole poniosło, bo nic nowego nie niosła, tylko jej się caps look zaciął, no ale tak bywa, jak się nie ma argumentów

A POKORY BRAK ! 2013/08/30 20:36 #127

  • artek
  • artek Avatar Autor
  • Gość

a.a. napisał:

Anonim napisał: przepraszam a gdzie na oficjalnej stronie Urzędu Miejskiego jest informacja o referendum? bo szukam i szukam, i nie wiem niec nie widzę.Proszę o wskazówki


po lewej stronie jest zakładka referendum 2013 w zakładce "wybory"

jole poniosło, bo nic nowego nie niosła, tylko jej się caps look zaciął, no ale tak bywa, jak się nie ma argumentów

orneta-umig.bip-wm.pl/public/?id=114907

A POKORY BRAK ! 2013/09/01 15:33 #128

  • JAM
  • JAM Avatar Autor
  • Gość
Każda władza jest służbą. Mędrcy mówią :posiądź umiejętność słuchania, nie będziesz musiał pytać, a będziesz wiedział.

A POKORY BRAK ! 2013/09/01 22:20 #129

  • Goli
  • Goli Avatar Autor
  • Gość

JAM napisał: Każda władza jest służbą. Mędrcy mówią :posiądź umiejętność słuchania, nie będziesz musiał pytać, a będziesz wiedział.

Ludzkość stale kroczy naprzód, ale człowiek pozostaje ten sam....

A POKORY BRAK ! 2013/09/02 12:54 #130

  • Rybak
  • Rybak Avatar Autor
  • Gość
Skąd szukać pokory u kłamcy, obwieszczenie wywieszone a decyzja gdzie została zamieszczona może ktoś mi odpowie. Na stronie urzędu brak, brak również na zakładce ochrona środowiska. Wszystko to stach przed referendum. No i ksiądz dał się wpuścić w maliny?

A POKORY BRAK ! 2013/09/04 19:51 #131

  • KOT
  • KOT Avatar Autor
  • Gość

Rybak napisał: Skąd szukać pokory u kłamcy, obwieszczenie wywieszone a decyzja gdzie została zamieszczona może ktoś mi odpowie. Na stronie urzędu brak, brak również na zakładce ochrona środowiska. Wszystko to stach przed referendum. No i ksiądz dał się wpuścić w maliny?

Ksiądz to też człowiek, jeżeli będzie walczył z władzą to będzie miał g ......!

A POKORY BRAK ! 2013/09/07 15:33 #132

  • Jam
  • Jam Avatar Autor
  • Gość
Człowiek w życiu popełnia dużo błędów i to nie wstyd , wstydem jest jak człowiek do popełnionych błędów nie potrafi się przyznać .......TAK WŁAŚNIE POSTĘPUJE NASZA SZANOWNA WŁADZA !!!

A POKORY BRAK ! 2013/09/15 14:29 #133

  • goli
  • goli Avatar Autor
  • Gość

Jam napisał: Człowiek w życiu popełnia dużo błędów i to nie wstyd , wstydem jest jak człowiek do popełnionych błędów nie potrafi się przyznać .......TAK WŁAŚNIE POSTĘPUJE NASZA SZANOWNA WŁADZA !!!

Człowiek który ma nie czyste sumienie boi się osądu ludzi , jeżeli jest w porządku nie boi się osądu ludzkiego, myślę że to logiczne !!! Zastraszanie uczciwych ludzi to żenada. Pamiętać też należy że kij zawsze ma dwa końce.
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2013/09/25 09:31 #134

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość
Teraz przydałaby się pokora panie burmistrzu !!!
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2013/09/28 10:52 #135

  • DONA
  • DONA Avatar Autor
  • Gość
Czas kampanii referendalnej dobiega końca, myślę że zrobiono dużo by pozbyć się władzy tych panów z ratusza.Jeżeli zostaną to naród Ornecki nie dorósł do demokracji ... !