A POKORY BRAK ! - Strona 5 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

A POKORY BRAK ! 2013/07/11 12:00 #61

  • OLA
  • OLA Avatar Autor
  • Gość

observer napisał: Ricardo ma jaja jak arbuzy i za to "kocham" . Zawsze spada na cztery lapy. Szacun Dla goscia. Ps.Szkoda,ze nie jest np. starostà,burmistrzem itp.

On i na prezydenta by się nadawał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Szacun obserwer.

A POKORY BRAK ! 2013/07/11 12:35 #62

  • Wielbiciel
  • Wielbiciel Avatar Autor
  • Gość
Już jednego po zawodówce mieliśmy, trzeba i jego wystawić bo ma stawy rybne, na króre często przyjeżdżają radni nauczyciele rządzący. Dobrze się bawią, dyżo spożywają stąd ten sukces.

A POKORY BRAK ! 2013/07/11 14:29 #63

  • Obserwator
  • Obserwator Avatar Autor
  • Gość
Rysiu stary zwijacz okręcił już Józia z dużą buzią i popielatego wokół palca. I teraz to oni tańczą wokół niego. Ktoś napisał, że w poniedziałek jest sprawa wokół gorzały bażyńskiej ciekawe jak się skończy? Ale już Grzesiu oduczył belfrów pić wódkę w szkole na komisjach.
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2013/07/11 22:12 #64

  • Janina
  • Janina Avatar Autor
  • Gość

Obserwator napisał: Rysiu stary zwijacz okręcił już Józia z dużą buzią i popielatego wokół palca. I teraz to oni tańczą wokół niego. Ktoś napisał, że w poniedziałek jest sprawa wokół gorzały bażyńskiej ciekawe jak się skończy? Ale już Grzesiu oduczył belfrów pić wódkę w szkole na komisjach.

Grzesiek.R już nie długo i jeść ich od uczy !!!TAK TRZYMAJ GRZEGORZU.

A POKORY BRAK ! 2013/07/14 09:45 #65

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Naród mamy taki że tylko dużo krzyczą, a i tak nauczycieli wybiorą !!! Ponieważ jest to tylko Orneta .

A POKORY BRAK ! 2013/07/14 11:53 #66

  • JERZY
  • JERZY Avatar Autor
  • Gość
Dziwie się dla czego pozwala się pisać w języku Rosyjskim , jeszcze Polski mi się nie znudził !!!! I tu brakuje mi pokory ....

A POKORY BRAK ! 2013/07/15 07:57 #67

  • W.A.
  • W.A. Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: Naród mamy taki że tylko dużo krzyczą, a i tak nauczycieli wybiorą !!! Ponieważ jest to tylko Orneta .

Tym razem to ludzie mają dość władzy nauczycieli, wiem coś na ten temat. ZOBACZYMY I WTEDY OCENIMY !!!

A POKORY BRAK ! 2013/07/16 17:25 #68

  • Marek
  • Marek Avatar Autor
  • Gość
dla mnie Grzegorz jest regionalnym bohaterem, dużo ryzykuje i ma facet kręgosłup. kto z nas miałby odwagę tak występować i wygarnąć całą prawdę? a on to robi i się naraża dla dobra Ornety. Nie zapominajmy o tym. jestem za to mu wdzięczny bo ja takiej odwagi nie mam

A POKORY BRAK ! 2013/07/16 21:42 #69

  • ree
  • ree Avatar Autor
  • Gość
Nie jestem pewny czy to jest odwaga, widzi w tym swój interes.źródełko mu się ukróciło wiec za wszelką cenę szuka dojścia dalej. poza tym zacznijmy uzdrawiac swiat od samych siebie.... intrygi, knucie nie świadczy o bohaterstwie... zacznijmy poprawiac swiat od samych siebie a pozniej oceniajmy innych

A POKORY BRAK ! 2013/07/16 23:26 #70

  • JAM
  • JAM Avatar Autor
  • Gość

ree napisał: Nie jestem pewny czy to jest odwaga, widzi w tym swój interes.źródełko mu się ukróciło wiec za wszelką cenę szuka dojścia dalej. poza tym zacznijmy uzdrawiac swiat od samych siebie.... intrygi, knucie nie świadczy o bohaterstwie... zacznijmy poprawiac swiat od samych siebie a pozniej oceniajmy innych

Ja podziwiam odważnych ludzi ponieważ niewielu ich jest . zastanawiam się też dlaczego pan burmistrz widzi w każdym człowieku swego wroga !!! Przecież to nieprawda, SĄ LUDZIE KTÓRYCH POLITYKA NIE INTERESUJE .

A POKORY BRAK ! 2013/07/18 14:30 #71

  • słuchacz
  • słuchacz Avatar Autor
  • Gość
Radio dzisiaj podało, że w lidzbarku odbyła się rozprawa naszych dzielnych radnych. Pan Uzar powiedział, że nie pamięta czy pił wódkę w szkole bo mineło tyle czasu. Moze on jest chory na pomroczność jasną. Bo każdy normalny samorządowiec by zaprzeczył bo spożywanie alkoholu na komisji w szkole przez nauczycieli to wielkie przestępstwo. Widocznie nasi radni nauczyciele prawo mają w nosie.

A POKORY BRAK ! 2013/07/18 22:53 #72

  • Edek
  • Edek Avatar Autor
  • Gość

słuchacz napisał: Radio dzisiaj podało, że w lidzbarku odbyła się rozprawa naszych dzielnych radnych. Pan Uzar powiedział, że nie pamięta czy pił wódkę w szkole bo mineło tyle czasu. Moze on jest chory na pomroczność jasną. Bo każdy normalny samorządowiec by zaprzeczył bo spożywanie alkoholu na komisji w szkole przez nauczycieli to wielkie przestępstwo. Widocznie nasi radni nauczyciele prawo mają w nosie.

Ja jak się mocno napiję to na drugi dzień nic a nic nie pamiętam !!! Szlak by to trafił ....!

A POKORY BRAK ! 2013/07/19 16:41 #73

  • Wyborca
  • Wyborca Avatar Autor
  • Gość
Czyżby kolejny sukces pana Radzickiego , pana Gruby i reszty komitetu referendalnego ? Ptaszki w Ornecie ćwierkają ,że właśnie dziś zostały złożone podpisy dotyczące rzecz jasna referendum w sprawie odwołania burmistrza i rady miejskiej w Ornecie. BRAWO.
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2013/07/19 17:32 #74

  • katarzynka
  • katarzynka Avatar Autor
  • Gość

Wyborca napisał: Czyżby kolejny sukces pana Radzickiego , pana Gruby i reszty komitetu referendalnego ? Ptaszki w Ornecie ćwierkają ,że właśnie dziś zostały złożone podpisy dotyczące rzecz jasna referendum w sprawie odwołania burmistrza i rady miejskiej w Ornecie. BRAWO.



Trochę im zeszło, ciekawe jaka będzie frekwencja. Żeby referendum było ważne swój głos musi oddać przynajmniej 30% uprawnionych do głosowania.
Krótko mówiąc raczej marne szanse.
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2013/07/19 23:10 #75

  • Gosia
  • Gosia Avatar Autor
  • Gość

Wyborca napisał: Czyżby kolejny sukces pana Radzickiego , pana Gruby i reszty komitetu referendalnego ? Ptaszki w Ornecie ćwierkają ,że właśnie dziś zostały złożone podpisy dotyczące rzecz jasna referendum w sprawie odwołania burmistrza i rady miejskiej w Ornecie. BRAWO.

JEŻELI TO PRAWDA TO CHYLE CZOŁA !!! A MIAŁO SIĘ NIE UDAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!