A POKORY BRAK ! - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

A POKORY BRAK ! Dobry burmistrz! 2013/06/16 21:46 #16

  • Adaś
  • Adaś Avatar Autor
  • Gość
Irek gdybyś się kierował własnym rozumem, to byłbyś innym burmistrzem !!! Stać cię na to do cholery !!! To twoi psełdo przyjaciele doprowadzili do tego co się teraz dzieje . OBUDŻ SIE W KOŃCU BO ZA CHWILĘ BĘDZIE PO PTAKACH...!

A POKORY BRAK ! Dobry burmistrz! 2013/06/16 21:51 #17

  • obserwator
  • obserwator Avatar Autor
  • Gość

Adaś napisał: Irek gdybyś się kierował własnym rozumem, to byłbyś innym burmistrzem !!! Stać cię na to do cholery !!! To twoi psełdo przyjaciele doprowadzili do tego co się teraz dzieje . OBUDŻ SIE W KOŃCU BO ZA CHWILĘ BĘDZIE PO PTAKACH...!

Każdy człowiek popełnia błędy, ale sztuką jest przyznać się do nich . Przyznając się do błędu można dużo zyskać.

A POKORY BRAK ! Dobry burmistrz! 2013/06/17 14:19 #18

  • Adam
  • Adam Avatar Autor
  • Gość
O czym wy piszecie, burmistrz i pokora to dwie sprzeczności jemu wpajają doradcy nauczyciele, że jest najmądżejsz, najpiękniejsz i to co robi to najlepiej. A rządu jego w Ornecie będą dożywotnie. Spalarnia, którą wybudują zlikwiduje bezrobopcie i da rozruch gospodarczy gminie, wszystko skończy się dobrze.
REKLAMA

A POKORY BRAK ! Dobry burmistrz! 2013/06/18 00:53 #19

  • wstyd
  • wstyd Avatar Autor
  • Gość
Panie i panowie z komitetu referendalnego,oraz burmistrz i jego nauczyciele opamiętajcie się schowajcie miecze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Może warto by było porozmawiać o ORNECIE I MIESZKAŃCACH.

A POKORY BRAK ! Dobry burmistrz! 2013/06/18 17:30 #20

  • ADAŚ
  • ADAŚ Avatar Autor
  • Gość

wstyd napisał: Panie i panowie z komitetu referendalnego,oraz burmistrz i jego nauczyciele opamiętajcie się schowajcie miecze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Może warto by było porozmawiać o ORNECIE I MIESZKAŃCACH.

Spotkajcie się na polach GRUNWALDU weżcie sprawy w swoje ręce i sprawiedliwości niech się stanie zadość ! A na poważnie to powiem że głupota nie zna granic.

A POKORY BRAK ! Dobry burmistrz! 2013/06/18 21:59 #21

  • ano
  • ano Avatar Autor
  • Gość
Ciekawa jestem takiej konfrontacji na polach Grunwaldu, Andrzej kontra Irek , o by się działo ...

A POKORY BRAK ! Dobry burmistrz! 2013/06/18 22:30 #22

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

ano napisał: Ciekawa jestem takiej konfrontacji na polach Grunwaldu, Andrzej kontra Irek , o by się działo ...




po co Grunwald ,po co walczyć za dużo przemocy ! może rozgrywki w warcaby... przed ratuszem było takie miejsce, lepszy wygrywa ;)

A POKORY BRAK ! Dobry burmistrz! 2013/06/19 10:39 #23

  • ola
  • ola Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał:

ano napisał: Ciekawa jestem takiej konfrontacji na polach Grunwaldu, Andrzej kontra Irek , o by się działo ...




po co Grunwald ,po co walczyć za dużo przemocy ! może rozgrywki w warcaby... przed ratuszem było takie miejsce, lepszy wygrywa ;)
To są prawdziwi mężczyżni , ich tylko interesuje walka wręcz a nie warcaby !!!

A POKORY BRAK ! 2013/06/19 18:42 #24

  • obserwator
  • obserwator Avatar Autor
  • Gość
Polityk pełniący odpowiedzialne stanowisko , zawsze powinien być przygotowany do oceny przez ludzi... Przecież mamy wolny kraj !!! Jeżeli ma czyste sumienie , z podniesionym czołem powraca .! Wydaje mi się że referendum to jeszcze nie koniec świata .

A POKORY BRAK ! 2013/06/21 16:37 #25

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Są ludzie dla których referendum to będzie koniec marzeń , planów , może też koniec świata .

A POKORY BRAK ! 2013/06/21 18:10 #26

  • Paulina
  • Paulina Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: Są ludzie dla których referendum to będzie koniec marzeń , planów , może też koniec świata .

Proszę sobie wyobrazić człowieka , który przez skinienie palca zostaje pozbawiony środków na utrzymanie ! Ja tego doświadczyłam.

A POKORY BRAK ! 2013/06/21 21:39 #27

  • Przedruk
  • Przedruk Avatar Autor
  • Gość
Ornecianin
Ornecianin Avatar


Na forum ukazują się różne żarty, a sprawa budowy spalarni jest naprawdę poważna. Przeglądałem wyroki Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego i Naczelnego Sądu Administracyjnego, unieważnienie decyzji środowiskowej nie jest wcale łatwe. Żeby ją unieważnić trzeba wskazać rażące błędy przy jej podejmowaniu. Ale sądy różnie podchodzą do tych sprawy. Obecne działanie burmistrza mnie nie przekonuje, za bardzo starał się, żeby ją wydać. Podstawowy zarzut brak konsultacji społecznych i w czasie trwania procedury administracyjnej nie było żadnych wystąpień mieszkańców i organizacji i to daje dużo do myślenia. Zarzut następny to, że Rada Miejska i Komisja Rewizyjna nie chcą zająć się tak bardzo poważną sprawą, która w najbliższych latach może rzutować na życie mieszkańców Ornety. To mi wszystko nieładnie pachnie i dlatego wczoraj podpisałem się pod listą referendalną. Przyjdzie komisarz i wszystko w uczciwy sposób wyjaśni bo Popielowi i Radzie nie wierzę. Zatroskany mieszkaniec o losy Ornety.

A POKORY BRAK ! 2013/06/22 09:29 #28

  • Adam
  • Adam Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: Są ludzie dla których referendum to będzie koniec marzeń , planów , może też koniec świata .

Burmistrz powinien chylić czoła przed mieszkańcami, a może spełnią się jego marzenia . Panie burmistrzu niech pan zacznie decydować samodzielnie !!!
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2013/06/22 10:20 #29

  • adam
  • adam Avatar Autor
  • Gość
Po Ornecie zaczęły krążyć plotki, że inwestor przeznaczył dużą forsę dla osób, które będą przekonywały ludzi ( czyli lobbowali) do korzyści wynikających z budowy spalarni. Ja zapoznając się z dokumentami spalarni trafiłem na pierwszy taki zapis na stronie urzędu. W dokumencie "SPALARNIA" w gm. Orneta, czyli instalacja do ekologicznej mineralizacji odpadów". jest zapisane: " Trzeba też zaznaczyć, że ocena oddziaływania na środowisko nie jest procedurą zmierzającą samą w sobie do zablokowania przedsięwzięcia, ale procedurą do określenia takich warunków realizacji i później eksploatacji, które w jak najmniejszym stopniu okażą się uciążliwe dla środowiska, oraz jak najmniej będą ingerować i zmieniać środowisko. Takie postępowanie doskonale wpisuje się w zasady zrównoważonego rozwoju". Napiszcie Państwo czy to nie jest lobbing?
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2013/06/23 01:09 #30

  • Adam
  • Adam Avatar Autor
  • Gość
Ludzie podpisują listy referendalne , przestają się bać. Mam pewność 100% że pójdą do urn .Jestem przekonany też że władza jest tylko chwilę , a żyć, mieszkać trzeba dalej .TYLKO JAK !!!