A POKORY BRAK ! - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

A POKORY BRAK ! 2013/06/04 19:08 #1

  • Obserwator
  • Obserwator Avatar Autor
  • Gość
Zarozumiałość i brak pokory doprowadza przeważnie do upadku ! Brak szacunku dla drugiego człowieka, pogarda , nienawiść, pewność siebie to kiepscy doradcy ! Przeważnie jest też tak , że co dajesz to i otrzymujesz . Pluń pod wiatr , a oplujesz siebie.i.t.d. A POLITYKA , TO BRUDNY KAWAŁEK CHLEBA !!!!

A POKORY BRAK ! 2013/06/04 22:30 #2

  • Jakub
  • Jakub Avatar Autor
  • Gość

Obserwator napisał: Zarozumiałość i brak pokory doprowadza przeważnie do upadku ! Brak szacunku dla drugiego człowieka, pogarda , nienawiść, pewność siebie to kiepscy doradcy ! Przeważnie jest też tak , że co dajesz to i otrzymujesz . Pluń pod wiatr , a oplujesz siebie.i.t.d. A POLITYKA , TO BRUDNY KAWAŁEK CHLEBA !!!!

O jakiej pokorze piszesz , dzisiejsza władza nie wie co to takiego !!!

A POKORY BRAK ! 2013/06/07 23:46 #3

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość
Pan burmistrz zamiast mnożyć wrogów powinien pozyskiwać przyjaciół...! TO BY BYŁ GEST PRAWDZIWEGO WŁODARZA , POKORA JEST NAJWAŻNIEJSZA .
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2013/06/08 10:50 #4

  • wyborca 2
  • wyborca 2 Avatar Autor
  • Gość
jestem przekonana, że jest zupełnie odwrotnie, gdzie się nie obejrzę wszędzie głosy poparcia dla burmistrza i krytyka dla "inicjatorów" referendum. Cudzysłów użyty z premedytacją. Może przestaliby byc tacy butni i zamiast nawoływać do pokory sami o niej pomyśleli.

A POKORY BRAK ! 2013/06/08 17:25 #5

  • JAGODA
  • JAGODA Avatar Autor
  • Gość
GDYBY LUDZIE WIEDZIELI CO TO JEST POKORA, TO NIE BYŁO BY POLITYKI PO WYGRANYCH WYBORACH , NIE BYŁOBY NIENAWIŚCI CZŁOWIEKA DO CZŁOWIEKA , MYŚLĘ TEŻ ŻE NIE BYŁOBY REFERENDUM .

A POKORY BRAK ! 2013/06/09 23:17 #6

  • S.S.
  • S.S. Avatar Autor
  • Gość

JAGODA napisał: GDYBY LUDZIE WIEDZIELI CO TO JEST POKORA, TO NIE BYŁO BY POLITYKI PO WYGRANYCH WYBORACH , NIE BYŁOBY NIENAWIŚCI CZŁOWIEKA DO CZŁOWIEKA , MYŚLĘ TEŻ ŻE NIE BYŁOBY REFERENDUM .

Ludzie powiadają że pokorne ciele dwie matki ssie .

A POKORY BRAK ! 2013/06/09 23:33 #7

  • Wyborca
  • Wyborca Avatar Autor
  • Gość
PANIE BURMISTRZU POPIEL WYGRAŁ PAN WYBORY SPRAWIEDLIWIE I PRZEKONUJĄCO , NIE ROZUMIEM DLACZEGO PAN NIE ZOSTAŁ BURMISTRZEM WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW !!!!! PRZECIEŻ UNIKNĄŁBY PAN WSZYSTKIEGO TEGO CO DZIŚ MAMY ...MYŚLĘ ŻE NA POCZĄTKU URZĘDOWANIA ZABRAKŁO PANU WŁAŚNIE POKORY.

A POKORY BRAK ! 2013/06/10 10:26 #8

  • Mietek Znośny
  • Mietek Znośny Avatar Autor
  • Gość

JAGODA napisał: GDYBY LUDZIE WIEDZIELI CO TO JEST POKORA, TO NIE BYŁO BY POLITYKI PO WYGRANYCH WYBORACH , NIE BYŁOBY NIENAWIŚCI CZŁOWIEKA DO CZŁOWIEKA , MYŚLĘ TEŻ ŻE NIE BYŁOBY REFERENDUM .


SPRAWOWANIE Władzy polega na umiejętności służenia ludziom a nie obnoszenia się sprawowaną władzą............Polskie powiedzenie mówi...cyt. "Lepiej z mądrym stracić niż z głupim cokolwiek zyskać !!!!

A POKORY BRAK ! 2013/06/12 12:08 #9

  • WYBORCA
  • WYBORCA Avatar Autor
  • Gość

Wyborca napisał: PANIE BURMISTRZU POPIEL WYGRAŁ PAN WYBORY SPRAWIEDLIWIE I PRZEKONUJĄCO , NIE ROZUMIEM DLACZEGO PAN NIE ZOSTAŁ BURMISTRZEM WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW !!!!! PRZECIEŻ UNIKNĄŁBY PAN WSZYSTKIEGO TEGO CO DZIŚ MAMY ...MYŚLĘ ŻE NA POCZĄTKU URZĘDOWANIA ZABRAKŁO PANU WŁAŚNIE POKORY.

Mam nadzieję że referendum nie dojdzie do skutku, i to będzie czas pana Popiela i jego kolegów z rady,myślę że pora byłaby panowie przejrzeć na oczy i dostrzec wszystkich mieszkańców !!! A WŁADZA PANÓW POTRWA KILKA KADENCJI .

A POKORY BRAK ! 2013/06/13 23:40 #10

  • staś
  • staś Avatar Autor
  • Gość
Każdy kto pełni ważny urząd w państwie po pewnym czasie staje się człowiekiem ! Myślę że w Ornecie będzie podobnie

A POKORY BRAK ! 2013/06/15 20:42 #11

  • Zocha
  • Zocha Avatar Autor
  • Gość
Gdyby pan burmistrz tak się zachowywał od początku kadencji ! Dni Ornety powinny być całą kadencję !!! Taki właśnie powinien być burmistrz.

A POKORY BRAK ! 2013/06/16 12:53 #12

  • Bartek.Z
  • Bartek.Z Avatar Autor
  • Gość

Zocha napisał: Gdyby pan burmistrz tak się zachowywał od początku kadencji ! Dni Ornety powinny być całą kadencję !!! Taki właśnie powinien być burmistrz.

Proszę państwa teraz wystraszył sie referendum, wiec chce się pokazać z najlepszej strony żeby go nie odwołano, jeżeli mu się uda wszystko będzie tak samo !!! Charakter mu się nie zmieni z dnia na dzień. Pozdrawiam.

A POKORY BRAK ! 2013/06/16 19:39 #13

  • jola
  • jola Avatar Autor
  • Gość

Wyborca napisał: PANIE BURMISTRZU POPIEL WYGRAŁ PAN WYBORY SPRAWIEDLIWIE I PRZEKONUJĄCO , NIE ROZUMIEM DLACZEGO PAN NIE ZOSTAŁ BURMISTRZEM WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW !!!!! PRZECIEŻ UNIKNĄŁBY PAN WSZYSTKIEGO TEGO CO DZIŚ MAMY ...MYŚLĘ ŻE NA POCZĄTKU URZĘDOWANIA ZABRAKŁO PANU WŁAŚNIE POKORY.I dobrych doradców

REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2013/06/16 20:27 #14

  • Pokorny
  • Pokorny Avatar Autor
  • Gość
Pokora, wyrozumiałość, tolerancja te słowa Popielowi nic nie mówią. Pycha, zarozumiałość, nienawiść, słuchanie plotek to Popiela słowa i postępowanie. Obecnie się przestraszył i nagle się czasowo się zmienił. Ale, gdyby referendum nie wypaliło to powróci dawny Popiel i już należy się bać. Jest łatwy do manipulowania i podpuszczania, a jeszcze ta nieustanna podejrzliwość i będzie się mścił na lewo i prawo. Gdyby nie ukrywał budowy spalarni i wydawania dokumentów toby nie było tego wszystkiego. No i gdyby do tego błędu się przyznał a nie zwalał na innych toby nikt podpisów nie zbierał. Sam Popiel dał powód do tego zamieszania.
REKLAMA

A POKORY BRAK ! Dobry burmistrz! 2013/06/16 21:16 #15

  • Jaś
  • Jaś Avatar Autor
  • Gość
Dobry burmistrz to taki co jednoczy mieszkańców, a nie ich dzieli i jednocześnie nie wdaje się w politykę tylko działa na rzecz miasta i jego mieszkańców. Orneta zasługuje na dobrych włodarzy. To takie życzenia dla wszystkich mieszkańców z okazji 700-lecia naszego miasta!