A POKORY BRAK ! - Strona 4 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

A POKORY BRAK ! 2013/07/04 22:22 #46

  • ANIA
  • ANIA Avatar Autor
  • Gość

WIDZ napisał: CZY PRAWDĄ JEST ŻE NA OSTATNIEJ SESJI RADY MIEJSKIEJ , ZOSTAŁ WYPROWADZONY SIŁĄ PAN RADZICKI ? JEŻELI TO PRAWDA TO GDZIE POKORA WŁADZY !!! WSTYD.

Grzesiek jest dobry , ale Józio jeszcze lepszy !!! Gonić ich wszystkich... !

A POKORY BRAK ! 2013/07/05 11:58 #47

  • Jacek
  • Jacek Avatar Autor
  • Gość
Oglądałem ostatnią sesję chłopcy ze szkół dali popis zakłamania i beszczelności. Wyżywali się na Leszku Grubie, który słusznie zarzucił im kolesiostwo. Uważam, że trzeba iść na referendum i pogonić tą zgraję belfrów i ich popleczników. Popiel jak zwykle manił ludzi, najpierw w tajemnicy wydał decyzję, którą jako bohater chce odwołać. Podobał mi się Radzicki chociaż go nie lubię. Mówił bardzo logicznie i zadał trudne pytania, a Uzar nie chcąc odpowiadać kazał go wyprowadzić.

A POKORY BRAK ! 2013/07/05 17:41 #48

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Rzeczywiście pokory brak. Popiel z Janulem tak ukrywali sprawę przygotowania dokumentów, że po dwóch latach ludzie się dowiedzieli. W uczciwość Popielatego nie bardzo wierzę bo za spalarnią idzie duża kasa. Dlatego to nie wylazło a za tym stoją cwaniaczki warszawskie.
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2013/07/05 23:35 #49

  • STAN
  • STAN Avatar Autor
  • Gość
Wydaje mi się ,że każdy odpowiedzialny człowiek jeżeli trzeba to powinien poddać się weryfikacji ludzi, no chyba że ma nie czyste sumienie.Ludzie i tak ocenią.Zabraniać w demokracji ludziom oceny pracy ! Śmieszne.

A POKORY BRAK ! 2013/07/07 11:28 #50

  • ***
  • *** Avatar Autor
  • Gość

WIDZ napisał:

Obserwator napisał: Radzickiego wyprowadził strażnik bo zadał niewygodne pytania i chciał odpowiedzi. Zapoznałem się ze statutem gminy i teraz wiem, że Uzar przekroczył swoje kompetencje. Poszanowanie prawa dla tych panów nauczycieli nie istnieje. Obawiam się, że oni nic nie rozumieją i prawo stosują po belfersku - nam wszystko wolno.

TYLKO ZA TO ŻE ZAPYTAŁ?A NARÓD MILCZAŁ? POWINNI WYPROWADZIĆ CAŁY NARÓD !!!

większych bzdur nie czytałem, kto był na sesji potwierdzi, wstyd coś takiego pisać, a tu coraz trudniej zaglądać, martwe, jednostrone forum. Myślący zakrakani.

A POKORY BRAK ! 2013/07/07 13:52 #51

  • Jadwisia
  • Jadwisia Avatar Autor
  • Gość
Najwyższy czas by zaczęto ze sobą rozmawiać !!! I skończyć tą wojnę Ornecko, Ornecką !!!!Przecież jesteśmy mieszkańcami ORNETY. Władza odbiera ludziom rozumy.

A POKORY BRAK ! 2013/07/07 22:07 #52

  • b.b
  • b.b Avatar Autor
  • Gość

Jadwisia napisał: Najwyższy czas by zaczęto ze sobą rozmawiać !!! I skończyć tą wojnę Ornecko, Ornecką !!!!Przecież jesteśmy mieszkańcami ORNETY. Władza odbiera ludziom rozumy.

To pisanie to na darmo, ONI I TAK TEGO NIE ROZUMIEJĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

A POKORY BRAK ! 2013/07/08 10:56 #53

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

*** napisał:

WIDZ napisał:

Obserwator napisał: Radzickiego wyprowadził strażnik bo zadał niewygodne pytania i chciał odpowiedzi. Zapoznałem się ze statutem gminy i teraz wiem, że Uzar przekroczył swoje kompetencje. Poszanowanie prawa dla tych panów nauczycieli nie istnieje. Obawiam się, że oni nic nie rozumieją i prawo stosują po belfersku - nam wszystko wolno.

TYLKO ZA TO ŻE ZAPYTAŁ?A NARÓD MILCZAŁ? POWINNI WYPROWADZIĆ CAŁY NARÓD !!!

większych bzdur nie czytałem, kto był na sesji potwierdzi, wstyd coś takiego pisać, a tu coraz trudniej zaglądać, martwe, jednostrone forum. Myślący zakrakani.

A jak było naprawdę?

A POKORY BRAK ! 2013/07/08 11:17 #54

  • helmut
  • helmut Avatar Autor
  • Gość
proszę powiedzieć w której minucie można obejrzeć wystąpienia Radzickiego na TV Orneta i jego pytań bo jakoś nie widzę. Czy materiał został tak złożony aby mieszkańcy nie mieli możliwości zapoznania się z tą bulwersującą sprawą? Tv Orneta jest klamliwa jak Wyborcza i TVN-nikt

A POKORY BRAK ! 2013/07/08 11:45 #55

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość
Zarozumiała władza zawsze przegra !!!! BO CO DAJESZ TO OTRZYMUJESZ !!!!!!! RZĄDZĄCY Ornetą są zbyt zarozumiali, zresztą od początku . Trzeba też wiedzieć że władza absolutna to przekleństwo, mamy tego dowody w innych miastach. PLATFORMA BYŁA MOCNA I ZAROZUMIAŁA I CO Z TEGO !!!!! Dopóki dzban wodę nosi !!!!! UWAŻAM ŻE PAN POPIEL MA JESZCZE CZAS BY ROZMAWIAĆ ....Żadnym mieszkańcem gardzić nie można, ponieważ i po przeciwnej stronie też są wyborcy.

A POKORY BRAK ! 2013/07/09 22:43 #56

  • .......
  • ....... Avatar Autor
  • Gość
CYRKI Historyczna koalicja PIS, TV TRWAM, SLD (orneta staje się pępkiem polski) czekamy na jedynki.

A POKORY BRAK ! 2013/07/10 14:34 #57

  • nauczyciel
  • nauczyciel Avatar Autor
  • Gość
W najbliższy poniedziałek odbędzie się sprawa w Sądzie w Lidzbarku Warmińskim. Nareszcie sprawa picia wódki przez naszą władzę ujrzy światło dzienne. Ciekaw jestem czy prawnicy oskarżonych znowu jej nie przesuną?

A POKORY BRAK ! 2013/07/10 17:28 #58

  • Elka
  • Elka Avatar Autor
  • Gość

nauczyciel napisał: W najbliższy poniedziałek odbędzie się sprawa w Sądzie w Lidzbarku Warmińskim. Nareszcie sprawa picia wódki przez naszą władzę ujrzy światło dzienne. Ciekaw jestem czy prawnicy oskarżonych znowu jej nie przesuną?

A po co przesuwać , niech to się w reszcie skończy k.....mać !!!!
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2013/07/10 17:39 #59

  • zainteresowana
  • zainteresowana Avatar Autor
  • Gość
Czy prawdą jest , że córka Ryszarda.F została świetlicową w Bażynach ? Proszę o informacje.
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2013/07/11 10:59 #60

  • observer
  • observer Avatar Autor
  • Gość
Ricardo ma jaja jak arbuzy i za to "kocham" . Zawsze spada na cztery lapy. Szacun Dla goscia. Ps.Szkoda,ze nie jest np. starostà,burmistrzem itp.