A POKORY BRAK ! - Strona 8 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

A POKORY BRAK ! 2013/08/16 10:46 #106

  • rrrr
  • rrrr Avatar Autor
  • Gość
Jested żałosny !!![/quote

no i chuj za to ladnie tancze

A POKORY BRAK ! 2013/08/16 11:47 #107

  • mn
  • mn Avatar Autor
  • Gość
Czy wy jesteście normalni????Bluzgacie i bluzgacie

A POKORY BRAK ! 2013/08/16 12:04 #108

  • Waldek
  • Waldek Avatar Autor
  • Gość
Bo oni nic innego nie potrafią, toż to same chamoty :angry:
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2013/08/16 12:08 #109

  • psycholog
  • psycholog Avatar Autor
  • Gość
A ja ludzi rozumiem. Frustracja społeczeństwa wynika z ignorancji władzy - toż to tak logiczne, że aż dziw, że tego mechanizmu nie rozumiecie.

A POKORY BRAK ! 2013/08/16 19:22 #110

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

pan napisał:

Hania napisał: Jeśli jest mowa o pokorze , to mam taką sugestię do włodarzy naszego pięknego miasta , że ten może rządzić innymi , kto potrafi kierować sobą .....!


a kto kieruje Toba jak robisz loda? :whistle:



totalny brak wyczucia i chamstwo! nie chcemy na forum takich jak ty

A POKORY BRAK ! 2013/08/17 20:56 #111

  • ada
  • ada Avatar Autor
  • Gość
Po co pisać o pokorze jak ludzie zachowują się jak zwierzęta ...

A POKORY BRAK ! 2013/08/18 01:05 #112

  • ehe
  • ehe Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał:

pan napisał:

Hania napisał: Jeśli jest mowa o pokorze , to mam taką sugestię do włodarzy naszego pięknego miasta , że ten może rządzić innymi , kto potrafi kierować sobą .....!


a kto kieruje Toba jak robisz loda? :whistle:



totalny brak wyczucia i chamstwo! nie chcemy na forum takich jak ty[/quote

niema sie co wstydzic. Skoro nie. Umiesz robic loda wystarczy obserwowac posty. To to samo a mozna sie duzo nauczyc

A POKORY BRAK ! 2013/08/24 21:19 #113

  • Jam
  • Jam Avatar Autor
  • Gość
Na wystawach orneckich sklepów , są poprzyklejane plakaty burmistrza o spalarni śmieci , czy ktoś wie o co chodzi w tych wyjaśnieniach !!!!

A POKORY BRAK ! 2013/08/24 21:23 #114

  • puknij się w łeb
  • puknij się w łeb Avatar Autor
  • Gość

rrrr napisał: Jested żałosny !!![/quote

no i chuj za to ladnie tancze

To zapierdalaj na dyskotekę misiu !!!

A POKORY BRAK ! 2013/08/24 21:26 #115

  • mania
  • mania Avatar Autor
  • Gość

Jam napisał: Na wystawach orneckich sklepów , są poprzyklejane plakaty burmistrza o spalarni śmieci , czy ktoś wie o co chodzi w tych wyjaśnieniach !!!!

To jest pomieszanie z poplątaniem !!!

A POKORY BRAK ! 2013/08/25 10:40 #116

  • Wiesia
  • Wiesia Avatar Autor
  • Gość
Absurd - plakaty burmistrza o spalarni śmieci wiszą w wystawach wszystkich sklepów, a obwieszczenia o referendum są zaklejane na każdym słupie. :dry:
No jeśli tak dalej pójdzie z tak słabą akcją informacyjną dla mieszkańców Ornety z mającym się odbyć pod koniec września referendum, to kiepsko widzę frekwencję wyborczą i odwołanie burmistrza :whistle:
Dwa słowa do założycieli komitetu referendalnego: jeśli stać was było na zebranie wystarczającej ilości podpisów, to zadbajcie też o porządną akcję informacyjną, taką, która z informacją o referendum dotrze do KAŻDEGO MIESZKAŃCA ORNETY. Obwieszczenie na słupie (i tak zaklejone), to naprawdę trochę zbyt mało. Już od dawna takie obwieszczenie powinno wyświetlać się w telewizji kablowej, którą każdy ma i ogląda, już w każdej skrzynce pocztowej mieszkańca Ornety i okolic powinny być ulotki informujące o referendum.

A POKORY BRAK ! 2013/08/25 12:03 #117

  • Tomek
  • Tomek Avatar Autor
  • Gość
A może P. Wiesia powinna się włączyć w taką akcję? a nie liczyć, że ktoś to zrobi za nią. Orneta jest naszym wspólnym dobrem i wszystkim mieszkańcom powinno zależeć, żeby w naszym mieście żyło się lepiej. A referendum jest przykładem budowy nowej społeczności lokalnej która pokazuje, że nieudolną władzę można odwołać. Będzie to jednocześnie przestrogą dla kolejnego burmistrza i radnych którzy jak zapomną ,że mają działać na dobro miasta i mieszkających w nim ludzi to spotka ich ten sam los!

A POKORY BRAK ! 2013/08/25 15:06 #118

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Informacja o referendum chyba powinna być na oficjalnej stronie miasta, gdyż dotyczy to spraw związanych z miastem.
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2013/08/25 20:58 #119

  • Antoni
  • Antoni Avatar Autor
  • Gość
Ja też tak uważam, że taka informacja powinna się znaleźć na stronie UM ale to trzeba mieć odwagę żeby się poddać weryfikacji w drodze referendum jeszcze raz.. Skoro doszło do referendum to mieszkańcy powinni się opowiedzieć tak lub nie na tym polega demokracja.
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2013/08/25 21:45 #120

  • Wiesia
  • Wiesia Avatar Autor
  • Gość

Tomek napisał: A może P. Wiesia powinna się włączyć w taką akcję? a nie liczyć, że ktoś to zrobi za nią. Orneta jest naszym wspólnym dobrem i wszystkim mieszkańcom powinno zależeć, żeby w naszym mieście żyło się lepiej. A referendum jest przykładem budowy nowej społeczności lokalnej która pokazuje, że nieudolną władzę można odwołać. Będzie to jednocześnie przestrogą dla kolejnego burmistrza i radnych którzy jak zapomną ,że mają działać na dobro miasta i mieszkających w nim ludzi to spotka ich ten sam los!


Żebyś Ty chociaż w 10% zaangażował się w zbieranie podpisów dających podstawę do przeprowadzenia referendum tak jak ja (w pracy i poza nią w terenie), to mógłbyś mnie pouczać.