Kobieta Burmistrzem Ornety - Strona 15 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/08/16 21:09 #211

  • Tania.P
  • Tania.P Avatar Autor
  • Gość

Ciekawa napisał: Pani Marzeno Ołtuszewska kiedy ogłosi Pani chęć kandydowania na burmistrza Ornety ? Czy Pani ma kandydatów do rady miasta i powiatu ? Chcemy działać.

Czy pani się wstydzi ,czy czegoś boi ? Pani nie chce odpowiedzieć na tak proste pytanie zadane przez internautę. Jeżeli za wcześnie żeby pisać o tym , to też proszę napisać. Nie pojmuje .

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/08/16 21:18 #212

  • obserwator
  • obserwator Avatar Autor
  • Gość
Pani się zastanawia....ale jak skonsultuje z mężem to będzie.........odpowiedź

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/08/16 22:45 #213

  • Marzena Ołtuszewska
  • Marzena Ołtuszewska Avatar Autor
  • Gość

Tania.P napisał:

Ciekawa napisał: Pani Marzeno Ołtuszewska kiedy ogłosi Pani chęć kandydowania na burmistrza Ornety ? Czy Pani ma kandydatów do rady miasta i powiatu ? Chcemy działać.

Czy pani się wstydzi ,czy czegoś boi ? Pani nie chce odpowiedzieć na tak proste pytanie zadane przez internautę. Jeżeli za wcześnie żeby pisać o tym , to też proszę napisać. Nie pojmuje .

Witam Państwa serdecznie.
Po zgłoszeniu kandydatów na radnych do Komisji Wyborczej, będę mogła dopiero powiadomić państwa o moich kandydatach do poszczególnych okręgów wyborczych.
Nie zamierzam konsultować z nikim moich decyzji.
Chętnych zapraszam do współpracy.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/08/16 23:46 #214

  • IOWITA
  • IOWITA Avatar Autor
  • Gość

obserwator napisał: Pani się zastanawia....ale jak skonsultuje z mężem to będzie.........odpowiedź

OBSERWATOR JESTEŚ ŻAŁOSNY.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/08/16 23:56 #215

  • Iowita
  • Iowita Avatar Autor
  • Gość
Dziękuje Pani Marzeno za wyjaśnienia , też byłam ciekawa. Ale już się nie mogę doczekać kampanii wyborczej , mam nadzieję że będzie spokojna.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/08/17 12:23 #216

  • iwo
  • iwo Avatar Autor
  • Gość

Tania.P napisał:

Ciekawa napisał: Pani Marzeno Ołtuszewska kiedy ogłosi Pani chęć kandydowania na burmistrza Ornety ? Czy Pani ma kandydatów do rady miasta i powiatu ? Chcemy działać.

Czy pani się wstydzi ,czy czegoś boi ? Pani nie chce odpowiedzieć na tak proste pytanie zadane przez internautę. Jeżeli za wcześnie żeby pisać o tym , to też proszę napisać. Nie pojmuje .



Pani Tania pani myśli że wszyscy siedzą na forum 24h na dobę ? Ludzie! ja tego nie pojmuję dlaczego zadajecie pytania kandydatom na forum? jaka pewność że to czytają? a potem pretensje że nie odpowiadają ,ubawiło mnie to

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/08/17 14:04 #217

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość

iwo napisał:

Tania.P napisał:

Ciekawa napisał: Pani Marzeno Ołtuszewska kiedy ogłosi Pani chęć kandydowania na burmistrza Ornety ? Czy Pani ma kandydatów do rady miasta i powiatu ? Chcemy działać.

Czy pani się wstydzi ,czy czegoś boi ? Pani nie chce odpowiedzieć na tak proste pytanie zadane przez internautę. Jeżeli za wcześnie żeby pisać o tym , to też proszę napisać. Nie pojmuje .



Pani Tania pani myśli że wszyscy siedzą na forum 24h na dobę ? Ludzie! ja tego nie pojmuję dlaczego zadajecie pytania kandydatom na forum? jaka pewność że to czytają? a potem pretensje że nie odpowiadają ,ubawiło mnie to
A GDZIE WEDŁUG IWO MAMY ZADAWAĆ KANDYDATOM PYTANIA JAK NIE NA FORUM ? W KNAJPIE , A MOŻE NA TARGOWICY !

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/08/17 14:24 #218

  • Zwolennik
  • Zwolennik Avatar Autor
  • Gość
Pani Marzeno niech Pani dobiera ludzi do rady miasta i rady powiatu , zaglądając im do gardła obserwując przy okazji czy mają język ... Ponieważ obecna rada to ani be ani me !!!

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/08/17 14:34 #219

  • iwo
  • iwo Avatar Autor
  • Gość

wyborca napisał:

iwo napisał:

Tania.P napisał:

Ciekawa napisał: Pani Marzeno Ołtuszewska kiedy ogłosi Pani chęć kandydowania na burmistrza Ornety ? Czy Pani ma kandydatów do rady miasta i powiatu ? Chcemy działać.

Czy pani się wstydzi ,czy czegoś boi ? Pani nie chce odpowiedzieć na tak proste pytanie zadane przez internautę. Jeżeli za wcześnie żeby pisać o tym , to też proszę napisać. Nie pojmuje .



Pani Tania pani myśli że wszyscy siedzą na forum 24h na dobę ? Ludzie! ja tego nie pojmuję dlaczego zadajecie pytania kandydatom na forum? jaka pewność że to czytają? a potem pretensje że nie odpowiadają ,ubawiło mnie to
A GDZIE WEDŁUG IWO MAMY ZADAWAĆ KANDYDATOM PYTANIA JAK NIE NA FORUM ? W KNAJPIE , A MOŻE NA TARGOWICY !


Może pan również zadać pytanie na mszy w kościele. Wystarczy wejść na ambonę i zadać pytanie. Panie Wyborco można również w telewizji na stronie Arkusa . Najlepiej idź pan do pani Marzeny i osobiście zapytaj. Moim zdaniem będzie czas na zadawanie pytań. Chyba każdy z kandydatów będzie miał jakieś spotkanie.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/08/22 21:10 #220

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Po co zadawać pytania? Wybierzmy ponownie naszego burmistrza bez zadawanie niewygodnych pytań :) a prawda sama się obroni.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/08/30 21:03 #221

  • Ioga
  • Ioga Avatar Autor
  • Gość
Czy Pani Marzena zrezygnowała z kandydowania na burmistrza Ornety ? Szkoda miałaby moje poparcie.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/01 07:20 #222

  • Gienek
  • Gienek Avatar Autor
  • Gość
Będziesz miał szansę głosowania na Marzenę i wymyśliłem hasło:

" Nie" dla pedagoga, "Nie" dla biznesmena Twój dobry wybór to właśnie Marzena.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/05 23:04 #223

  • obserwato
  • obserwato Avatar Autor
  • Gość
Widziałem , odbyło się spotkanie Pani Marzeny z kandydatami do rady miasta i powiatu.Pani Marzena postarała się , ma dobrych kandydatów. Brawo i życzę powodzenia.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/06 08:39 #224

  • Bogdan Wiszowaty
  • Bogdan Wiszowaty Avatar
  • Gość
Bardzo się cieszę, że kobiety zdecydowały się kandydować na Burmistrza Ornety w Wyborach Samorządowych 2014.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/06 22:51 #225

  • Baron
  • Baron Avatar Autor
  • Gość
A jacy są kandydaci Pani Marzeny do rady miasta i powiatu?