Kobieta Burmistrzem Ornety - Strona 17 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/08 18:24 #241

  • Wyborca
  • Wyborca Avatar Autor
  • Gość

Mieszkanka Ornety napisał: Znam Panią Marzenę i nie sądzę, by była słupem. Jest to kobieta stanowcza, zdecydowana, mająca swoje zdanie.Dlaczego osoba wypowiadająca się na temat Pani Marzeny występuje anonimowo, nie ma odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem.Ludzie z komitetu Pani Marzeny się wahają? Ludzie ze wsi chcą odejść z komitetu Pani Marzeny? To kompletne bzdury!!!!!!!!! Konkrety proszę podać. Spotkanie w Opinie? Skąd takie informacje? Zanim cokolwiek się napisze, trzeba znać fakty, a nie snuć domysły.

Tak właśnie piszą oszołomy !!! Pani Marzeno głowa do góry.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/08 19:28 #242

  • OBSERWATOR
  • OBSERWATOR Avatar Autor
  • Gość
JESZCZE JEDNA KANDYDATKA NA BURMISTRZA SZYKUJE SIĘ O TO BĘDZIE NIESPODZIANKA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/08 20:58 #243

  • Marzena Ołtuszewska
  • Marzena Ołtuszewska Avatar Autor
  • Gość

mniejsze zło napisał:

JAGNA napisał:

obserwato napisał: Widziałem , odbyło się spotkanie Pani Marzeny z kandydatami do rady miasta i powiatu.Pani Marzena postarała się , ma dobrych kandydatów. Brawo i życzę powodzenia.

DOSZŁY MNIE SŁUCHY ,ŻE DWÓCH KANDYDATÓW ZE WSI ZREZYGNUJE Z KANDYDOWANIA Z LISTY PANI MARZENY.O.CZY KTOŚ MOŻE TO POTWIERDZIĆ ?

Po spotkaniu z kandydatami Pani Marzeny w Openie i po rozesłąniu Gazety Orneckiej już nikt nie ma wątpliwości kto tu rządzi. Gazetę redaguje Andrzej Ołtuszewski który również prowadził spotkanie wyborcze. Pani Marzena jest typowym "słupem" w tej grze. Ołtuszewski nie kandyduje bo przeszedł na emeryturę ale pensja burmistrza w domu się przyda, dlatego wystawił "słupa" a rządzić będą razem. Dlatego ludzie zrezygnowali z kandydowania na ich liście, jeszcze kilku się waha? Trzeba przyznać że Orneta jest w strasznym kryzysie, nie ma nawet dobrego kandydata na burmistrza, ciągle trzeba wybierać wśród tych samych nazwisk i wybierać mniejsze zło.


W związku z powyższym wpisem ostrzegam autora , że jeszcze raz poda szkalujące mnie i mój Komitet Wyborczy informację, podam go do sądu zgodnie z art.111 Kodeksu wyborczego . Spotkanie w Opinie odbyło się z kandydatami do Rady Miejskiej i nikt z grona uczestniczących nie zrezygnował z kandydowania. Ten wpis świadczy ,że konkurencja obawia się mego kandydowania na Burmistrza Ornety.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/08 21:08 #244

  • Obserwator
  • Obserwator Avatar Autor
  • Gość
Przykro czytać szkalujące wpisy na tym forum , a to początek kampanii wyborczej.Co będzie dalej ? No ale jeszcze jest prawo.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/08 22:22 #245

  • Mieszkanka Ornety
  • Mieszkanka Ornety Avatar Autor
  • Gość
Pani Marzena ma rację. Poda w trybie wyborczym osobę, która ją szkaluje do sądu. Jeszcze kampania się nie rozkręciła, a tu pomówienia.Pani Marzena będzie świetnym burmistrzem. Jest osobą kompetentną, mądrą, cechuje Ją empatia. Wybierzmy tę kobietę!

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/09 09:51 #246

  • maryś
  • maryś Avatar Autor
  • Gość

komiks napisał: Za pisane słowo ponosi się odpowiedzialność. Wydawca świerszczyka który ukazał się w Ornecie zapomniał wyraźnie o prawie prasowym. Mam nadzieję że Panowie Radcy z Sopotu skierują pozew w obronie Pana Burmistrza.
Pytanie tylko jedno - Czy członkowie komitetu wyborczego wyborców są przygotowani na wydatki finansowe? I będą chcieli zapłacić???



zaraz zaraz jak skierują pozew ? mam nadzieję że nie mieszkańcy będa płacili za sprawy sądowe trzeba się dowiedzieć na czyj to koszt

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/09 10:09 #247

  • pamiętamy
  • pamiętamy Avatar Autor
  • Gość

Mieszkanka Ornety napisał: Pani Marzena ma rację. Poda w trybie wyborczym osobę, która ją szkaluje do sądu. Jeszcze kampania się nie rozkręciła, a tu pomówienia.Pani Marzena będzie świetnym burmistrzem. Jest osobą kompetentną, mądrą, cechuje Ją empatia. Wybierzmy tę kobietę!


To właśnie widać na tym forum jakimi cechami jest obdarzona Pani Marzena. Irytuje się artykułami na temat swojej osoby a może warto się zastanowić co się samemu pisze albo pisało. Jak pamięć zawodzi można przypomnieć. W życiu tak jest że co rzucisz za siebie to znajdziesz przed sobą. Życzę powrotu pamięci.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/09 12:21 #248

  • Bogdan Wiszowaty
  • Bogdan Wiszowaty Avatar
  • Gość
Do Pana z ul. Podleśnej

Przedstawiam Panu dokument potwierdzający przekazanie zastępcy Burmistrza Ornety /kadencja 2002-2006r/ dokumentów historycznych znalezionych podczas remontu wieży ratusza w Ornecie.

Przy wydawaniu i rozpowszechnianiu kolejnej informacji w broszurce wyborczej proszę się trzymać faktów już stwierdzonych.


Dla każdego mieszkańca bardziej istotną sprawą będzie nie treść Pana pisma skierowanego do Prokuratury a to, co się działo i stało faktycznie z tymi dokumentami.


Dalsze upieranie się przez Pana z ul. Podleśnej i sugerowanie, że to ja jestem w posiadaniu tych dokumentów zakończy się postępowaniem Sądowym na koszt Komitetu Wyborczego Wyborców lub też samego Pana z ul. Podleśnej.

Dla Pana wiedzy dokumenty zostały przekazane protokołem Panu Wojciechowi Naruszewiczowi, który w kadencji 2002-2006 pełnił obowiązki zastępcy Burmistrza Ornety.


Przy przekazaniu dokumentów była Pani Janina Zamyślewska, Pani Barbara Karczewska.

Odbiór dokumentów potwierdził swoim podpisem Pan Wojciech Naruszewicz zastępca Burmistrza Ornety w kadencji 2002-2006.

Oto protokół;



Załączniki:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/09 15:25 #249

  • obserwator
  • obserwator Avatar Autor
  • Gość
Proszę bardzo to jednak nie Pan Wiszowaty ma te dokumenty historyczne.
Swoją drogą jak można tak wprowadzać w błąd ludzi.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/09 17:21 #250

  • Mieszkanka Ornety
  • Mieszkanka Ornety Avatar Autor
  • Gość
Nieźle zaczyna się kampania -od oszczerstw Pani Marzeny, która jest osobą uczciwą.Nic dziwnego, że Pani Marzena reaguje na zarzuty pod Jej adresem. Też bym tak postąpiła.Pani Marzena to osoba, która pomaga ludziom zupełnie bezinteresownie.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/09 17:24 #251

  • Mieszkanka Ornety
  • Mieszkanka Ornety Avatar Autor
  • Gość
Panie Wiszowaty trzeba było tak od razu przedstawić protokół. Nie byłoby niedomówień i niepotrzebnych podejrzeń

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/09 19:01 #252

  • Mieszkanka Ornety
  • Mieszkanka Ornety Avatar Autor
  • Gość
To prawda, ta władza musi odejść. Burmistrz zajmuje się plotkami..... Jak baba....Mam nadzieję, że ludzie w Ornecie postawią na nową jakość, na Panią Marzenę O.Potrzebna jest Ornecie świeżość. Pani Marzena nie należy do żadnej partii.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/09 20:55 #253

  • mieszczuch
  • mieszczuch Avatar Autor
  • Gość
10 komitetów- jak bardzo ludzie są zawiedzeni obecnie panującymi . Podoba mi się pani Marzena , konkretna, stanowcza lubiąca ludzi i “ baba z jajem”. Opluwanie zaczyna się wtedy gdy przeciwnikowi brakuje argumentów. Pani Marzeno , to dobry kierunek, dosyć z partyjniactwem I gierkami personalnymi, dosyć strachu i obaw o utratę pracy . Jak można było przez 4 lata dopuścić do marnotrawstwa wiedzy, zapału, energii i entuzjazmu mieszkańców gminy. Pani Marzeno da Pani Radę Piaskownicę z bawiącym się chłopcem opuszczamy i się nie boimy.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/09 22:10 #254

  • no nie wiem
  • no nie wiem Avatar Autor
  • Gość
Śledzę forum dość dokładnie. Lubię wiedzieć co się dzieje i wyznaję zasadę, że nic o nas bez nas. Obecna sytuacja ratuszowa w Ornecie nie bardzo mi odpowiada- na dzień dzisiejszy moje niezadowolenie mogę co najwyżej przedstawić mężowi i koleżankom przy kawie, bo kadencja trwa.
Przejadł mi się Pan Wiszowaty, który klepie post za postem w takiej ilości, że odbieram to jako spamy. Na wzmianki, że pojawi się w wyścigu jakaś babeczka i z jajem i nie głupia, nawet się ucieszyłam. Wyszło, że to Pani Ołtuszewska. Nie znam osobiście tej pani, nie miałam z nią nigdy osobistego kontaktu. Pisano o niej dobrze, ale to magia internetu, nie mam możliwości sprawdzenia, czy to nie ustawiane posty- różnie bywa.
Czy coś do tej pory robiła dla Ornety? Wiem o UTW. Ogólnie byłam na tak, bo niby i mądra, i bezpartyjna.
Kilka dni temu widziałam ni to gazetkę, ni to ulotkę, taką na 4 strony która zawierała artykuły promujące tą Panią. Niemal każdy art. był podpisany przez Ołtuszewskiego więc jak mam wierzyć w to, że kandydatka będzie politycznie niezależna????????????? Przy takie propagandzie?
I to mnie zniechęciło. Nie chcę rządów byłego burmistrza.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/09 22:43 #255

  • Ulka.A
  • Ulka.A Avatar Autor
  • Gość

no nie wiem napisał: Śledzę forum dość dokładnie. Lubię wiedzieć co się dzieje i wyznaję zasadę, że nic o nas bez nas. Obecna sytuacja ratuszowa w Ornecie nie bardzo mi odpowiada- na dzień dzisiejszy moje niezadowolenie mogę co najwyżej przedstawić mężowi i koleżankom przy kawie, bo kadencja trwa.
Przejadł mi się Pan Wiszowaty, który klepie post za postem w takiej ilości, że odbieram to jako spamy. Na wzmianki, że pojawi się w wyścigu jakaś babeczka i z jajem i nie głupia, nawet się ucieszyłam. Wyszło, że to Pani Ołtuszewska. Nie znam osobiście tej pani, nie miałam z nią nigdy osobistego kontaktu. Pisano o niej dobrze, ale to magia internetu, nie mam możliwości sprawdzenia, czy to nie ustawiane posty- różnie bywa.
Czy coś do tej pory robiła dla Ornety? Wiem o UTW. Ogólnie byłam na tak, bo niby i mądra, i bezpartyjna.
Kilka dni temu widziałam ni to gazetkę, ni to ulotkę, taką na 4 strony która zawierała artykuły promujące tą Panią. Niemal każdy art. był podpisany przez Ołtuszewskiego więc jak mam wierzyć w to, że kandydatka będzie politycznie niezależna????????????? Przy takie propagandzie?
I to mnie zniechęciło. Nie chcę rządów byłego burmistrza.

Czemu wszystko co robi Pani Marzena kojarzone jest z jej mężem.Ona ma swój rozum.