Kobieta Burmistrzem Ornety - Strona 10 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/02/14 17:07 #136

  • Ciekawska
  • Ciekawska Avatar Autor
  • Gość
Pytałem znajomą z ZUS w Olsztynie o Panią Marzenę Ołtuszewską. Znajoma odpowiedziała, że to bardzo przedsiębiorcza kobieta i rzeczywiście jest naczelnikiem, a do tego jest przewodniczącym krajowego związku zawodowego zusowców. Często jeździ do Warszawy na różne narady. Same pozytywne rzeczy o niej mówiła, że jest bardzo koleżeńska i taka normalna kobieta.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/02/14 17:58 #137

  • była radna
  • była radna Avatar Autor
  • Gość

Jan Kohut napisał:

Widz napisał: Boguś już był i wybudował razem z Kogutem najdroższą salę sportową w województwie. Miał ściągnąć miliony, ale to były tylko obiecanki.


Kogut tylko mógł przyglądać się budowie hali....to Pan Wiszowaty od poczatku do końca załatwiał wszystko.......co do środków............to wystarczy jak Szanowny Widz pochyli się nad dochodami do budżetu w kadencji w której był Pan Wiszowaty i porówna to z dochodami jakie wystąpiły do budżetu Ornety kiedy już nie było Pana Wiszowatego.
Jak się zabiera publicznie głos trzeba wiedzieć o faktach..........Pan Kogut próbował wyremontować szkołę spaloną w Henrykowie ale tego nie zrobił...........z tego był tylko problem..........który w dziwny sposób nie został wyjaśniony po dzień dzisiejszy.....Panie Widz popytaj Pan Radnych którzy wtedy byli w Radzie..
Od budowy hali zaczęły się kłopoty finansowe Ornety. Panowie Kogut i Wiszowaty " przejmowali gminę" po poprzednikach (lata 1994-98) kiedy Burmistrzem był p.Ołtuszewski zastępcą p.Bohdanowicz a Skarbnikiem p.Genowefa Zaleska w dobrej sytuacji finansowej. A jak to się skończyło?

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/04/25 08:55 #138

  • kasia
  • kasia Avatar Autor
  • Gość
Proszę szanownej Pani, basen mogą mieć gminy, które stać jest na jego utrzymanie, niestety budżet Ornety tego nie udźwignie, żałosne wypowiedzi Państwa tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, iż mając takich tępych mieszkańców Orneta nigdy nie stanie na nogi.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/04/25 09:11 #139

  • Bogdan Wiszowaty
  • Bogdan Wiszowaty Avatar
  • Gość
Szanowni Państwo.

Jedno jest pewne, że nigdy nikt nie wybudował za darmo. Budżet Ornety jest w bardzo złym stanie.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/04/28 13:16 #140

  • kasia
  • kasia Avatar Autor
  • Gość
Kpiny urządzacie?,

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/05/04 18:50 #141

  • ali
  • ali Avatar Autor
  • Gość
Kobieta Burmistrzem to dobry pomysł!! Przykład w Giżycku! Może i Ornecie powinna !!!

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/10 00:16 #142

  • Ola
  • Ola Avatar Autor
  • Gość

ali napisał: Kobieta Burmistrzem to dobry pomysł!! Przykład w Giżycku! Może i Ornecie powinna !!!


Czy prawdą jest że kandydatką na burmistrza jest Pani Marzena Ołtuszewska? Proszę odpowiedzieć.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/10 10:31 #143

  • Monika
  • Monika Avatar Autor
  • Gość
Ja także słyszałam, że Pani Marzena Ołtuszewska będzie pretendowała do funkcji burmistrza. Mnie osobiście ta informacja (mimo, że niepotwierdzona) bardzo ucieszyła i z przyjemnością oddam głos na osobę tak kompetentną, bezstronną i niekonfliktową.
Nie znam tej Pani osobiście, ale słyszałam, że jest to absolwentka prawa, aktualnie naczelnik w olsztyńskim ZUSie, w Ornecie prężnie działa w Uniwersytecie III Wieku i jest tam bodajże vice prezesem.
Rozmawiam często ludźmi, gdyż taką mam pracę i opinie (szczególnie młodych Ornecian i kobiet) są takie, że jeśli ta Pani faktycznie zdecyduje się stanąć do wyborów, to ogrom ludzi odda na Nią swój głos.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/10 15:20 #144

  • ha ha ha
  • ha ha ha Avatar Autor
  • Gość
Kompromitacja. Chyba mąż zaczął żonie robić kampanię. Tekst w jego stylu.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/10 15:30 #145

  • Do ha ha
  • Do ha ha Avatar Autor
  • Gość
Kompromitacja. Chyba mąż zaczął żonie robić kampanię. Tekst w jego stylu.

Kompromitujesz się ty głąbie, kobiety już w kilku miastach dobrze rządzą poza wspomnianym Giżyckiem, jeszcze w Mrągowie, Szczytnie, w gminie Bartoszyce, Górowo i jeszcze kilku. A twój Boguś już dał się poznać jako wyjątkowy nieudacznik i pieniacz.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/10 22:14 #146

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość
KTO KOMU BRONI BYĆ BURMISTRZEM, JEŻELI ŻAL CIĘ W TYŁEK CIŚNIE TO WYSTARTUJ I WYGRAJ !!! BRAWO PANI MARZENO ! TO NARÓD ZDECYDUJE.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/10 22:25 #147

  • ula
  • ula Avatar Autor
  • Gość

ha ha ha napisał: Kompromitacja. Chyba mąż zaczął żonie robić kampanię. Tekst w jego stylu.

Żal mi ciebie sieroto, myślisz że wszyscy są tacy nieudacznicy jak ty !

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/10 22:50 #148

  • ANA
  • ANA Avatar Autor
  • Gość
JESZCZE DO WYBORÓW DALEKO , A ILE JADU PŁYNIE OD NIEUDACZNIKÓW !!! CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO BLIŻEJ WYBORÓW ,AŻ STRACH POMYŚLEĆ .
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/11 16:16 #149

  • Mieszkanka nad Zalewem
  • Mieszkanka nad Zalewem Avatar Autor
  • Gość
Pieniacze i zazdrośnicy, do was kieruję te słowa. Jestem młodą kobietą, w Ornecie jestem od niedawna, słabo znam jeszcze jej mieszkańców i gdyby nie to forum i wasze pieniactwo/zawistność, to pewnie do tej pory nie wiedziałabym, że w tym mieście jest (na razie jedynie w przypuszczeniach) taka kandydatka na burmistrza, jak Pani Ołtuszewska. Ale właśnie przez to, że tak plujecie jadem, tak psioczycie i tym samym podkręcacie temat postanowiłam przyjrzeć się bliżej sylwetce tej Pani.
I wiecie co? Mam już swojego kandydata - jeśli ta Pani zdecyduje się kandydować, to ma mój głos i nie z racji tzw. "solidarności jajników", bo jesteśmy kobietami, ale z powodu tego, że kompetencjami, dyplomacją, taktem i klasą bije na głowę aktualnych. Dla mnie liczą się argumenty, a nie płytkie sympatie i antypatie, nie jestem tu od nikogo zależna, więc i łatwo przychodzi mi uczciwa bezstronna opinia i ocena tego, co tu się dzieje

P.S. Ornecianie, w różnych miastach przyszło mi żyć z racji wykonywanego zawodu mojego męża, ale takiego klimatu jak w Ornecie jeszcze nie uświadczyłam, gdzie swój na swego jadem pluje. Wstyd.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/11 16:48 #150

  • kobieta
  • kobieta Avatar Autor
  • Gość

Mieszkanka nad Zalewem napisał: Pieniacze i zazdrośnicy, do was kieruję te słowa. Jestem młodą kobietą, w Ornecie jestem od niedawna, słabo znam jeszcze jej mieszkańców i gdyby nie to forum i wasze pieniactwo/zawistność, to pewnie do tej pory nie wiedziałabym, że w tym mieście jest (na razie jedynie w przypuszczeniach) taka kandydatka na burmistrza, jak Pani Ołtuszewska. Ale właśnie przez to, że tak plujecie jadem, tak psioczycie i tym samym podkręcacie temat postanowiłam przyjrzeć się bliżej sylwetce tej Pani.
I wiecie co? Mam już swojego kandydata - jeśli ta Pani zdecyduje się kandydować, to ma mój głos i nie z racji tzw. "solidarności jajników", bo jesteśmy kobietami, ale z powodu tego, że kompetencjami, dyplomacją, taktem i klasą bije na głowę aktualnych. Dla mnie liczą się argumenty, a nie płytkie sympatie i antypatie, nie jestem tu od nikogo zależna, więc i łatwo przychodzi mi uczciwa bezstronna opinia i ocena tego, co tu się dzieje

P.S. Ornecianie, w różnych miastach przyszło mi żyć z racji wykonywanego zawodu mojego męża, ale takiego klimatu jak w Ornecie jeszcze nie uświadczyłam, gdzie swój na swego jadem pluje. Wstyd.


Orneckiej władzy liczy się tylko kasa ! I to powód tej nienawiści.