Kobieta Burmistrzem Ornety - Strona 11 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/12 05:37 #151

  • zadziwiona
  • zadziwiona Avatar Autor
  • Gość

Mieszkanka nad Zalewem napisał: Pieniacze i zazdrośnicy, do was kieruję te słowa. Jestem młodą kobietą, w Ornecie jestem od niedawna, słabo znam jeszcze jej mieszkańców i gdyby nie to forum i wasze pieniactwo/zawistność, to pewnie do tej pory nie wiedziałabym, że w tym mieście jest (na razie jedynie w przypuszczeniach) taka kandydatka na burmistrza, jak Pani Ołtuszewska. Ale właśnie przez to, że tak plujecie jadem, tak psioczycie i tym samym podkręcacie temat postanowiłam przyjrzeć się bliżej sylwetce tej Pani.
I wiecie co? Mam już swojego kandydata - jeśli ta Pani zdecyduje się kandydować, to ma mój głos i nie z racji tzw. "solidarności jajników", bo jesteśmy kobietami, ale z powodu tego, że kompetencjami, dyplomacją, taktem i klasą bije na głowę aktualnych. Dla mnie liczą się argumenty, a nie płytkie sympatie i antypatie, nie jestem tu od nikogo zależna, więc i łatwo przychodzi mi uczciwa bezstronna opinia i ocena tego, co tu się dzieje

P.S. Ornecianie, w różnych miastach przyszło mi żyć z racji wykonywanego zawodu mojego męża, ale takiego klimatu jak w Ornecie jeszcze nie uświadczyłam, gdzie swój na swego jadem pluje. Wstyd.


Jak mawiał Kisielewski, polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/12 11:54 #152

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Żeby wyciągnąć Ornetę z bagna żadna baba nie da rady. Wesołe rządy belfrów zostawią kupę kamieni i nie daj Boże spalarnię na lotnisku . Nieudacznikom nauczycielom społeczność miejscowa mówi NIE

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/12 15:43 #153

  • tora
  • tora Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Żeby wyciągnąć Ornetę z bagna żadna baba nie da rady. Wesołe rządy belfrów zostawią kupę kamieni i nie daj Boże spalarnię na lotnisku . Nieudacznikom nauczycielom społeczność miejscowa mówi NIE

Są twarde i mądre kobiety, do takich należy Pani Marzena Ołtuszewska.Ja liczę że naród w końcu przejrzy na oczy i nie wybiorą nieudaczników nauczycieli !!!!!!
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/12 15:49 #154

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość
Wszystkie ręce na pokład za Panią OŁTUSZEWSKĄ. Pani Marzeno głowa do góry.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/12 16:14 #155

  • Monika
  • Monika Avatar Autor
  • Gość
Takiego samego zdania jestem!!!!!!!!!!!! :)
WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
Pani Marzeno, proszę śmiało startować!!!!!!!!!!!!!
Taka "konkurencja" jaką będzie Pani miała, to żadna konkurencja!!!!!!!!!!!! :lol:
Pani jest BEZKONKURENCYJNA!!!!!!!!!!
Ma Pani klasę, styl, kompetencje, mądrość, rozwagę, rozsądek, umiejętność logicznego i analitycznego myślenia, jest Pani reprezentacyjna!!!!!!!!!!!!!!!!!
A swój elektorat w Ornecie i całej gminie już Pani ma - a Pani kontrkandydaci zdziwią się jak on jest ogromny :)
Niech tylko Pani się zdecyduje - proszę w imieniu swoim jak i wielu Ornecian!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam i łączę wyrazy szacunku!!!!!

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/13 19:49 #156

  • Kobieta
  • Kobieta Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Żeby wyciągnąć Ornetę z bagna żadna baba nie da rady. Wesołe rządy belfrów zostawią kupę kamieni i nie daj Boże spalarnię na lotnisku . Nieudacznikom nauczycielom społeczność miejscowa mówi NIE




Odezwał się zajączek wielkanocny . Kobiety nazywasz "babami" ? Żałosne! Mam pytanie a swoją mamę jak nazywasz?

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/13 22:34 #157

  • zonk
  • zonk Avatar Autor
  • Gość
Ma Pani klasę, styl, kompetencje, mądrość, rozwagę, rozsądek, umiejętność logicznego i analitycznego myślenia, jest Pani reprezentacyjna!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zastanawiam się kogo autor miał na myśli? Bo takiej kandydatki to na pewno w Ornecie nie ma...

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/13 22:48 #158

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

zonk napisał: Ma Pani klasę, styl, kompetencje, mądrość, rozwagę, rozsądek, umiejętność logicznego i analitycznego myślenia, jest Pani reprezentacyjna!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zastanawiam się kogo autor miał na myśli? Bo takiej kandydatki to na pewno w Ornecie nie ma...


Moim zdaniem idealnie TE warunki spełnia pani sekretarz gminy Orneta i jest na pewno reprezentacyjna.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/14 10:13 #159

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

Kobieta napisał:

anonim napisał: Żeby wyciągnąć Ornetę z bagna żadna baba nie da rady. Wesołe rządy belfrów zostawią kupę kamieni i nie daj Boże spalarnię na lotnisku . Nieudacznikom nauczycielom społeczność miejscowa mówi NIE




Odezwał się zajączek wielkanocny . Kobiety nazywasz "babami" ? Żałosne! Mam pytanie a swoją mamę jak nazywasz?

Więcej dystansu do siebie, a i poczucie humoru też mile widziane!

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/14 11:38 #160

  • On
  • On Avatar Autor
  • Gość
Nikt inny TYLKO I WYŁĄCZNIE PANI MARZENA OŁTUSZEWSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/14 11:55 #161

  • Alicja
  • Alicja Avatar Autor
  • Gość
A ja zagłosuję na Panią Marzenę chociażby z tego powodu, że jest ona jedyną szansą na to, abyśmy poznali kulisy sprawy afery ze spalarnią. Jeśli stara ekipa zostanie przy władzy, to nie ma na to najmniejszych szans. Ja nie mam ochoty, aby ktoś przez następną kadencję kręcił lody.2524

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/14 17:04 #162

  • zadowolony
  • zadowolony Avatar Autor
  • Gość
Ja też zagłosuję na panią Marzene bo nie będzie lepiej ale będzie tragicznie i o to chodzi bo orneciaki tak sobie wybierają żeby było tylko gorzej tak jest od lat. Tylko p. Marzena może załatwić ten temat do konca. Mąż jej pomoże załatwią wszyskich wrogów bo mają ich trochu. Tylko p. Marzena!!!!!!

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/14 17:23 #163

  • KANDYDAT
  • KANDYDAT Avatar Autor
  • Gość

zadowolony napisał: Ja też zagłosuję na panią Marzene bo nie będzie lepiej ale będzie tragicznie i o to chodzi bo orneciaki tak sobie wybierają żeby było tylko gorzej tak jest od lat. Tylko p. Marzena może załatwić ten temat do konca. Mąż jej pomoże załatwią wszyskich wrogów bo mają ich trochu. Tylko p. Marzena!!!!!!


Szanowni Państwo
Mieszkańcy Ornety i okolicznych miejscowości


A co będzie ze mną ????????????? :ohmy:
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/14 21:19 #164

  • er
  • er Avatar Autor
  • Gość
Jak mieszkańcy Ornety reaguja na nazwisko O. mogliśmy naocznie sprawdzić w czasie ostatnich wyborów.Pani O czy tez pan O co to za różnica?
Tak spartolonej kadencji jak tamta Orneta nigdy wcześniej nie doświadczyła.
Po co nam powtórka,przeciez wiadomo że realnie sterowałby pan O.
Z calym szacunkiem dla pani O-niech lepiej nie kandyduje bo tylko smrodek po porażce pozostanie.Orneciacy nie są stadem baranów.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/14 21:32 #165

  • a.o.
  • a.o. Avatar Autor
  • Gość

er napisał: Jak mieszkańcy Ornety reaguja na nazwisko O. mogliśmy naocznie sprawdzić w czasie ostatnich wyborów.Pani O czy tez pan O co to za różnica?
Tak spartolonej kadencji jak tamta Orneta nigdy wcześniej nie doświadczyła.
Po co nam powtórka,przeciez wiadomo że realnie sterowałby pan O.
Z calym szacunkiem dla pani O-niech lepiej nie kandyduje bo tylko smrodek po porażce pozostanie.Orneciacy nie są stadem baranów.

Powiedz kto będzie się nadawał , chyba nie obecny ?