Kobieta Burmistrzem Ornety - Strona 12 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/14 22:37 #166

  • er
  • er Avatar Autor
  • Gość
Kto? Na pewno żadne z nazwisk ktore już bylo.Moim zdaniem żaden z byłych ani z ich zastępców nie zasługuje na uwagę.Obecny? jeśli spalarni nie będzie a miesiąc przed wyborami ,,okaże'' się że jest inwestor chętny do działania w strefie i jeszcze w dodatku ,,przypadkiem''wszystkie remonty ulic zakończą się rowniez miesiac przed wyborami to moje zdanie nie bedzie mialo znaczenia.Mieszkancy Ornety oraz okolicznych mejscowości wybiorą :P :P :P obecnego.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/15 12:04 #167

  • KOLEGA
  • KOLEGA Avatar Autor
  • Gość
Powinniśmy wybrać Grześka. R. było by sprawiedliwie , on jeden bez żadnej pomocy zrobiłby porządek w naszej gminie. Rządzić powinien ktoś kto ma jaja !

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/16 15:23 #168

  • optymista
  • optymista Avatar Autor
  • Gość

KOLEGA napisał: Powinniśmy wybrać Grześka. R. było by sprawiedliwie , on jeden bez żadnej pomocy zrobiłby porządek w naszej gminie. Rządzić powinien ktoś kto ma jaja !


Z tym Grześkiem to nie byłaby głupia sprawa. Koniec z piciem. Był w klubie błękitnych, gdzie zrobił porządek z piciem, porobił remonty i podłączył centralne ogrzewanie, uporządkował wiele spraw. To jeden z niewielu ludzi w Ornecie, którzy cenią sobie prawdę i nie boją się mówić głośno o tym co im się nie podoba. Ma facet jaja.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/16 20:21 #169

  • ŁukaszO
  • ŁukaszO Avatar Autor
  • Gość
Pana Radzickiego osobiście bardzo szanuję mimo, że nie za wszystkim możemy się wzajemnie zgadzać. Ale trzeba przyznać racje, że gdyby nie On, to nikt nie wiedziałby o piciu alkoholu w Bażynach, nie drążyłby sprawy spalarni i wiele wiele innych kwestii.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/16 23:03 #170

  • Alina
  • Alina Avatar Autor
  • Gość

Alicja napisał: A ja zagłosuję na Panią Marzenę chociażby z tego powodu, że jest ona jedyną szansą na to, abyśmy poznali kulisy sprawy afery ze spalarnią. Jeśli stara ekipa zostanie przy władzy, to nie ma na to najmniejszych szans. Ja nie mam ochoty, aby ktoś przez następną kadencję kręcił lody.2524


Martwi mnie, że Pan Wiszowaty, który wniósł tyle energii w wyjaśnienie spraw Ornety prawdopodobnie zrezygnował z kandydowania na Kandydata. Mam nadzieję, że Pan Bogdan zmieni swoje zdanie. Byłaby ciekawa dyskusja wyborcza pomiedzy Panią Marzeną, Bogdanem i Obecnym.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/17 07:28 #171

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Pan Wiszowaty ma inne zmartwienie, Prokuratura wszczęła dochodzenie w sprawie kradzieży oryginałów dokumentów z iglicy. A obecny burmistrz, odrzucił propozycję debaty z Kogutem. Teraz na pewno Panowie będą się wspierali, bo razem należą do Platformy Obywatelskiej.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/17 09:27 #172

  • kuba
  • kuba Avatar Autor
  • Gość

optymista napisał:

KOLEGA napisał: Powinniśmy wybrać Grześka. R. było by sprawiedliwie , on jeden bez żadnej pomocy zrobiłby porządek w naszej gminie. Rządzić powinien ktoś kto ma jaja !


Z tym Grześkiem to nie byłaby głupia sprawa. Koniec z piciem. Był w klubie błękitnych, gdzie zrobił porządek z piciem, porobił remonty i podłączył centralne ogrzewanie, uporządkował wiele spraw. To jeden z niewielu ludzi w Ornecie, którzy cenią sobie prawdę i nie boją się mówić głośno o tym co im się nie podoba. Ma facet jaja.

coście brali????? co by zrobił? porządek? i że niby Grześ ma jaja? niech patrzy, by jemu ktoś prawdy nie powiedział!

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/17 09:41 #173

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Sąd wykazał że w Bażynach wódki nie pito tylko wodę mineralną więc Radzicki kłamał z alkoholem. Ten nieudacznik chciał skompromitować pana Popiela i radnych koalicyjnych.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/17 09:42 #174

  • Bogdan Wiszowaty
  • Bogdan Wiszowaty Avatar
  • Gość

Anonim napisał: Pan Wiszowaty ma inne zmartwienie, Prokuratura wszczęła dochodzenie w sprawie kradzieży oryginałów dokumentów z iglicy. A obecny burmistrz, odrzucił propozycję debaty z Kogutem. Teraz na pewno Panowie będą się wspierali, bo razem należą do Platformy Obywatelskiej.



Piszący anonimie z ul Podleśnej!

PROSZĘ MNIE NIE ROZŚMIESZAĆ!


Ja z tą sprawą nie mam problemów.

To, że ten ktoś złożył sprawę do Prokuratury to nie moje zmartwienie.


Problem będą mieli ci, co złożą fałszywe zeznania w sprawie!

Ja te dokumenty historyczne zabezpieczyłem i przekazałem z całą zawartością sejfu.


Takie są fakty a z faktami nie dyskutuje się!






Co do DEBATY to mało znaczące jest to czy obecny Burmistrz Ornety będzie brał udział w

DEBACIE kandydatów na Burmistrza Ornety w Wyborach Samorządowych 2014.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/17 22:03 #175

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Sąd wykazał że w Bażynach wódki nie pito tylko wodę mineralną więc Radzicki kłamał z alkoholem. Ten nieudacznik chciał skompromitować pana Popiela i radnych koalicyjnych.

Anonim puknij się w swój głupi łeb ! Sam nie wierzysz w to co piszesz.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/17 22:07 #176

  • open
  • open Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Sąd wykazał że w Bażynach wódki nie pito tylko wodę mineralną więc Radzicki kłamał z alkoholem. Ten nieudacznik chciał skompromitować pana Popiela i radnych koalicyjnych.

A CZY SĄ W TEJ RADZIE RADNI NIEKOALICYJNI ?

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/21 12:19 #177

  • Elka
  • Elka Avatar Autor
  • Gość
Ja będę głosowała na kobietę , nie ważne kto wystartuje ! Mam dość rządzenia przez mężczyzn , niech odpoczną. Pozdrawiam

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/22 10:50 #178

  • deszczu proszę
  • deszczu proszę Avatar Autor
  • Gość
Ja też wyłącznie na kobietę oddam głos :whistle:
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/23 01:19 #179

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Sąd wykazał że w Bażynach wódki nie pito tylko wodę mineralną więc Radzicki kłamał z alkoholem. Ten nieudacznik chciał skompromitować pana Popiela i radnych koalicyjnych.

SŁUSZNIE PRAWISZ !
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/24 23:19 #180

  • zwolennik
  • zwolennik Avatar Autor
  • Gość
Gdzie się podziała kandydatka na burmistrza ? Czemu tak się pani chowa ? Czekamy na kampanię.