Kobieta Burmistrzem Ornety - Strona 16 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/06 22:59 #226

  • czytający
  • czytający Avatar Autor
  • Gość
Ja już wiem kto chciałby podejmować decyzje wyręczając kandydatkę.
Jeżeli ktoś ma wątpliwości to odsyłam do świerszczyka wyborczego.....tam jest dokładnie napisane.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/07 10:31 #227

  • Józek
  • Józek Avatar Autor
  • Gość
Ostatnio bardzo się uaktywnił bezzębny Grześ, lata po mieście i szuka kandydatów na radnych Bogusiowi, chyba ma obiecane wysokie stanowisko lub niezłą kasę. Znając jego zaangażowanie jak poczuje kasę to na pewno wybierze najlepszych kandydatów.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/07 10:36 #228

  • Kazik
  • Kazik Avatar Autor
  • Gość
Baron
Baron Avatar


A jacy są kandydaci Pani Marzeny do rady miasta i powiatu

Na pewno się dowiesz jak ich Pani Marzena zgłosi, termin do 7.10.br.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/07 10:55 #229

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

Józek napisał: Ostatnio bardzo się uaktywnił bezzębny Grześ, lata po mieście i szuka kandydatów na radnych Bogusiowi, chyba ma obiecane wysokie stanowisko lub niezłą kasę. Znając jego zaangażowanie jak poczuje kasę to na pewno wybierze najlepszych kandydatów.


Myślę że najlepszych kandydatów przedstawi pan Popiel z Uzarem. Obecni przez nich namaszczeni zachowują się jak dziewczyna potraktowana pigułką gwałtu. Tak trzymać Orneto.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/07 13:42 #230

  • komiks
  • komiks Avatar Autor
  • Gość
Za pisane słowo ponosi się odpowiedzialność. Wydawca świerszczyka który ukazał się w Ornecie zapomniał wyraźnie o prawie prasowym. Mam nadzieję że Panowie Radcy z Sopotu skierują pozew w obronie Pana Burmistrza.
Pytanie tylko jedno - Czy członkowie komitetu wyborczego wyborców są przygotowani na wydatki finansowe? I będą chcieli zapłacić???

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/07 13:48 #231

  • ja
  • ja Avatar Autor
  • Gość
O jaki świerszczyk chodzi ????????

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/07 15:08 #232

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

komiks napisał: Za pisane słowo ponosi się odpowiedzialność. Wydawca świerszczyka który ukazał się w Ornecie zapomniał wyraźnie o prawie prasowym. Mam nadzieję że Panowie Radcy z Sopotu skierują pozew w obronie Pana Burmistrza.
Pytanie tylko jedno - Czy członkowie komitetu wyborczego wyborców są przygotowani na wydatki finansowe? I będą chcieli zapłacić???


A ty co? Próbujesz zastraszyć?

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/07 16:55 #233

  • Irena
  • Irena Avatar Autor
  • Gość
komiks
komiks Avatar


Za pisane słowo ponosi się odpowiedzialność. Wydawca świerszczyka który ukazał się w Ornecie zapomniał wyraźnie o prawie prasowym. Mam nadzieję że Panowie Radcy z Sopotu skierują pozew w obronie Pana Burmistrza.
Pytanie tylko jedno - Czy członkowie komitetu wyborczego wyborców są przygotowani na wydatki finansowe? I będą chcieli zapłacić???

To wygląda na wpis naszego pseudodziennikarza z ulicy Kościelnej. Ten bezzębny facet nie może się pogodzić z plajtą swojej poczytnej gazety i będzie wszystkich chciał pouczać.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/07 17:53 #234

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

Irena napisał: Ten bezzębny facet nie może się pogodzić z plajtą swojej poczytnej gazety i będzie wszystkich chciał pouczać.



Ile nienawiści i pogardy do drugiego człowieka w jednym zdaniu. Zalatuje to towarzystwem towarzyszów od toastów wodą mineralna wznoszonych w szkołach podstawowych na terenie gminy. Szkoda słów.

Kumie. Chwalą nas. Kto? Wy mnie,a ja was.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/07 20:11 #235

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Jeżykiem pełnym nienawiści posługuje się osoba piastująca ważne stanowisko w urzędzie miejskim i nie jest to mężczyzna. Odnoszę wrażenie że to ona piszę tu anonimowe wpisy.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/07 22:02 #236

  • JAGNA
  • JAGNA Avatar Autor
  • Gość

obserwato napisał: Widziałem , odbyło się spotkanie Pani Marzeny z kandydatami do rady miasta i powiatu.Pani Marzena postarała się , ma dobrych kandydatów. Brawo i życzę powodzenia.

DOSZŁY MNIE SŁUCHY ,ŻE DWÓCH KANDYDATÓW ZE WSI ZREZYGNUJE Z KANDYDOWANIA Z LISTY PANI MARZENY.O.CZY KTOŚ MOŻE TO POTWIERDZIĆ ?

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/08 13:51 #237

  • pytek
  • pytek Avatar Autor
  • Gość

Bogdan Wiszowaty napisał: Bardzo się cieszę, że kobiety zdecydowały się kandydować na Burmistrza Ornety w Wyborach Samorządowych 2014.


Czy życzy Pan wygrania kobietom??? czy będzie się Pan cieszył ???
Panie Bogdanie, gdzie Pana konsekwencja. Nie ma sie co cieszyć. Wybory, choc brutalne, to jednak nie boks.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/08 14:39 #238

  • łysy i garbaty
  • łysy i garbaty Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał:

Józek napisał: Ostatnio bardzo się uaktywnił bezzębny Grześ, lata po mieście i szuka kandydatów na radnych Bogusiowi, chyba ma obiecane wysokie stanowisko lub niezłą kasę. Znając jego zaangażowanie jak poczuje kasę to na pewno wybierze najlepszych kandydatów.


Myślę że najlepszych kandydatów przedstawi pan Popiel z Uzarem. Obecni przez nich namaszczeni zachowują się jak dziewczyna potraktowana pigułką gwałtu. Tak trzymać Orneto.

Ktoś tu obniża poziom dyskusji, już widać jaka będzie kampania, bezzębny, krzywa głowa, zezowaty, łysy, garbaty, jąkaty to są argumenty polityczne naszych kandydatów na samorządowców. Poziom godny tego miasta? Osobiście chciałbym najbardziej żeby przyszły burmistrz i rada głównie to mieli trochę rozumu a inne mankamenty nie biorę pod uwagę. Dziś w mojej ocenie najbardziej obecnej władzy brakuje zdrowego rozsądku a przyczyną pewnie jest zamulenie po toastach wodą mineralną.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/08 14:52 #239

  • mniejsze zło
  • mniejsze zło Avatar Autor
  • Gość

JAGNA napisał:

obserwato napisał: Widziałem , odbyło się spotkanie Pani Marzeny z kandydatami do rady miasta i powiatu.Pani Marzena postarała się , ma dobrych kandydatów. Brawo i życzę powodzenia.

DOSZŁY MNIE SŁUCHY ,ŻE DWÓCH KANDYDATÓW ZE WSI ZREZYGNUJE Z KANDYDOWANIA Z LISTY PANI MARZENY.O.CZY KTOŚ MOŻE TO POTWIERDZIĆ ?

Po spotkaniu z kandydatami Pani Marzeny w Openie i po rozesłąniu Gazety Orneckiej już nikt nie ma wątpliwości kto tu rządzi. Gazetę redaguje Andrzej Ołtuszewski który również prowadził spotkanie wyborcze. Pani Marzena jest typowym "słupem" w tej grze. Ołtuszewski nie kandyduje bo przeszedł na emeryturę ale pensja burmistrza w domu się przyda, dlatego wystawił "słupa" a rządzić będą razem. Dlatego ludzie zrezygnowali z kandydowania na ich liście, jeszcze kilku się waha? Trzeba przyznać że Orneta jest w strasznym kryzysie, nie ma nawet dobrego kandydata na burmistrza, ciągle trzeba wybierać wśród tych samych nazwisk i wybierać mniejsze zło.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/08 16:04 #240

  • Mieszkanka Ornety
  • Mieszkanka Ornety Avatar Autor
  • Gość
Znam Panią Marzenę i nie sądzę, by była słupem. Jest to kobieta stanowcza, zdecydowana, mająca swoje zdanie.Dlaczego osoba wypowiadająca się na temat Pani Marzeny występuje anonimowo, nie ma odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem.Ludzie z komitetu Pani Marzeny się wahają? Ludzie ze wsi chcą odejść z komitetu Pani Marzeny? To kompletne bzdury!!!!!!!!! Konkrety proszę podać. Spotkanie w Opinie? Skąd takie informacje? Zanim cokolwiek się napisze, trzeba znać fakty, a nie snuć domysły.