Kobieta Burmistrzem Ornety - Strona 19 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/11 17:43 #271

  • Mieszkanka
  • Mieszkanka Avatar Autor
  • Gość
W Ornecie od zawsze burmistrzami są mężczyźni i jak to wygląda każdy widzi. Orneta stała się totalnym zaściankiem nie tylko powiatu ale i województwa. Myślę ze czas dać szanse kobiecie ( a czy jest to osoba związana z byłym burmistrzem nie ma kompletnie znaczenia, może i lepiej)
Brak doświadczenie w samorządzie nie jest problemem, ważna jest umiejętność rozmowy z ludźmi i szacunek do mieszkańców, oraz stworzenie tz. "Przyjaznego urzędu" . Ma Pani mój głos - życzę powodzenia i wytrwania w decyzji ( nie da się Pani zakrzyczeć "nauczycielom")

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/11 21:42 #272

  • nie
  • nie Avatar Autor
  • Gość
Mialem w ręku ulotkę? Nie wiem jak to nazwać p.Ołtuszewskiej.Tzn. pani Oltuszewskiej bylo tylko zdjecie.
Wszystkie artykuły sa podpisane przez p.Ołtuszewskiego.
Symboliczne-tak ma wygladac rządy potencjalnej pani burmistrz? Dziękuję.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/11 22:06 #273

  • ojoj
  • ojoj Avatar Autor
  • Gość

nie napisał: Mialem w ręku ulotkę? Nie wiem jak to nazwać p.Ołtuszewskiej.Tzn. pani Oltuszewskiej bylo tylko zdjecie.
Wszystkie artykuły sa podpisane przez p.Ołtuszewskiego.
Symboliczne-tak ma wygladac rządy potencjalnej pani burmistrz? Dziękuję.


Faktycznie miałeś tylko w ręku, trzeba jeszce umieć czytać a nie tylko ogladać zdjęcia, cała strona była o niej, jak nie czytasz to nie zabieraj głosu.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/13 23:42 #274

  • nie
  • nie Avatar Autor
  • Gość
Przeczytalem.Ani słowa OD siebie.Nawet o niej pisał ON.Bo przecież pod WSZYSTKIMI artykułami podpisal się ON.Śmiechu warte.Czy ta kobieta nie ma prawa głosu?

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/14 11:30 #275

  • Jagna
  • Jagna Avatar Autor
  • Gość

nie napisał: Przeczytalem.Ani słowa OD siebie.Nawet o niej pisał ON.Bo przecież pod WSZYSTKIMI artykułami podpisal się ON.Śmiechu warte.Czy ta kobieta nie ma prawa głosu?


Słyszałam że pani Marzena wynajmie tv.Polsat , wtedy udzieli wywiadu specjalnie dla ciebie !!!!! Ja zrozumiałam że to pan Andrzej pisze a ona tylko udziela wywiadu , ty też możesz .

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/14 11:53 #276

  • tak tak
  • tak tak Avatar Autor
  • Gość
Po wyborach parlamentarnych już nie będzie stanowiska pracy więc trzeba coś poszukać.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/17 10:02 #277

  • znajomy
  • znajomy Avatar Autor
  • Gość

Jagna napisał:

nie napisał: Przeczytalem.Ani słowa OD siebie.Nawet o niej pisał ON.Bo przecież pod WSZYSTKIMI artykułami podpisal się ON.Śmiechu warte.Czy ta kobieta nie ma prawa głosu?


Słyszałam że pani Marzena wynajmie tv.Polsat , wtedy udzieli wywiadu specjalnie dla ciebie !!!!! Ja zrozumiałam że to pan Andrzej pisze a ona tylko udziela wywiadu , ty też możesz .

Znam od wielu lat Andrzeja i oczywiście jego drugą życiową partnerkę Marzenę. Wiem dokładnie że cały plan kandydowania Marzeny wymyślił on sam, tylko jego stać na szalone pomysły, które nie zawsze służą wszystkim ale na pewno służą jemu. Od wielu lat Andrzej jest w samorządach, karierę rozpoczął jeszcze w poprzednim ustroju jako sekretarz jedynej wtedy słusznej partii czyli PZPR. Trudno się odciąć od koryta nawet na emeryturze. Dlatego ta gra. Czy gdyby wygrała Marzena to Andrzej będzie rządził? Na to pytanie ja odpowiem tak, w strategicznych sprawach oczywiście że tak, przecież jest to tak logiczne jak dziś rządy Popiela i Uzara. Pomysł kandydowania kobiety w obozie Andrzeja podsunął ktoś inny ale też inną kandydatkę, jednak Andrzej po przemyśleniach własnych zdecydował inaczej.Ten człowiek jedno co opanował najlepiej w polityce to sztukę ustawiania ludzi aby jego było zawsze na wierzchu. Był czas kiedy pasował mu Kogut jako jego sekretarz, Popiel jako zastępca, Uzar jako przewodniczący rady był z każdym kto był potrzebny w jego rozgrywkach. Dziś często tych ludzi dyskredytuje, bo widząc jego gierki odeszli od niego. Jeśli kolejny raz jego gierki okażą się zwycięskie to na pewno według mnie nie dla Ornety.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/17 21:58 #278

  • ojoj
  • ojoj Avatar Autor
  • Gość
Tak pisać może tylko ktoś z obozu nam Panującego, bardzo często słyszę Ołtuszewski to Ołtuszewski tamto, tylko nikt nie pisze K.......rwa wreszcie co ON ZŁEGO ZROBIŁ ORNECIANOM, oprócz tego, że na dźwięk jego nazwiska na niektórych pada blady strach - muszą sami mieć coś za pazuchą i boją się, że jak wyjda ich machlojki to i święty boże nie pomoże !!!!

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/17 22:59 #279

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość

ojoj napisał: Tak pisać może tylko ktoś z obozu nam Panującego, bardzo często słyszę Ołtuszewski to Ołtuszewski tamto, tylko nikt nie pisze K.......rwa wreszcie co ON ZŁEGO ZROBIŁ ORNECIANOM, oprócz tego, że na dźwięk jego nazwiska na niektórych pada blady strach - muszą sami mieć coś za pazuchą i boją się, że jak wyjda ich machlojki to i święty boże nie pomoże !!!!


BRAWO !!!!

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/18 07:44 #280

  • kolega z WUML-u
  • kolega z WUML-u Avatar Autor
  • Gość

znajomy napisał:

Jagna napisał:

nie napisał: Przeczytalem.Ani słowa OD siebie.Nawet o niej pisał ON.Bo przecież pod WSZYSTKIMI artykułami podpisal się ON.Śmiechu warte.Czy ta kobieta nie ma prawa głosu?


Słyszałam że pani Marzena wynajmie tv.Polsat , wtedy udzieli wywiadu specjalnie dla ciebie !!!!! Ja zrozumiałam że to pan Andrzej pisze a ona tylko udziela wywiadu , ty też możesz .

Znam od wielu lat Andrzeja i oczywiście jego drugą życiową partnerkę Marzenę. Wiem dokładnie że cały plan kandydowania Marzeny wymyślił on sam, tylko jego stać na szalone pomysły, które nie zawsze służą wszystkim ale na pewno służą jemu. Od wielu lat Andrzej jest w samorządach, karierę rozpoczął jeszcze w poprzednim ustroju jako sekretarz jedynej wtedy słusznej partii czyli PZPR. Trudno się odciąć od koryta nawet na emeryturze. Dlatego ta gra. Czy gdyby wygrała Marzena to Andrzej będzie rządził? Na to pytanie ja odpowiem tak, w strategicznych sprawach oczywiście że tak, przecież jest to tak logiczne jak dziś rządy Popiela i Uzara. Pomysł kandydowania kobiety w obozie Andrzeja podsunął ktoś inny ale też inną kandydatkę, jednak Andrzej po przemyśleniach własnych zdecydował inaczej.Ten człowiek jedno co opanował najlepiej w polityce to sztukę ustawiania ludzi aby jego było zawsze na wierzchu. Był czas kiedy pasował mu Kogut jako jego sekretarz, Popiel jako zastępca, Uzar jako przewodniczący rady był z każdym kto był potrzebny w jego rozgrywkach. Dziś często tych ludzi dyskredytuje, bo widząc jego gierki odeszli od niego. Jeśli kolejny raz jego gierki okażą się zwycięskie to na pewno według mnie nie dla Ornety.


Ta Pani powinna kandydować w Lidzbarku Warmińskim na Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego i zainteresować się podgrzewanymi termami.

Jak jest taka biegła to szybko wyliczy ile pieniędzy będą dopłacać do podgrzewanych term mieszkańcy Lidzbarka Warmińskiego?

Czy ktoś ma dane odnośnie głosowania nad podgrzewanymi termami???
Orneta ma prawo wiedzieć jak radni z Ornety zagłosowali za podgrzewanymi termami?

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/18 08:39 #281

  • ojoj
  • ojoj Avatar Autor
  • Gość
Termy to chyba inwestycja powiatowa i miasta Lidzbark, tych radnych trzeba zapytać z powiatu i miasta Lidzbark Warm. Jak się wyłożą to Orneta będzie w Powiecie Braniewskim?

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/18 08:48 #282

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
mydlenie oczu i tematy zastępcze a karawana wielce panującego idzie dalej ......... :evil:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/18 08:55 #283

  • znajomy znajomego
  • znajomy znajomego Avatar Autor
  • Gość

znajomy napisał: Znam od wielu lat Andrzeja i oczywiście jego drugą życiową partnerkę Marzenę. Wiem dokładnie że cały plan kandydowania Marzeny wymyślił on sam, tylko jego stać na szalone pomysły, które nie zawsze służą wszystkim ale na pewno służą jemu.


A kto wymyślił plan kandydowania obywatela Popiela na funkcje naczelnego przy korycie?
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/18 10:18 #284

  • on
  • on Avatar Autor
  • Gość

znajomy znajomego napisał:

znajomy napisał: Znam od wielu lat Andrzeja i oczywiście jego drugą życiową partnerkę Marzenę. Wiem dokładnie że cały plan kandydowania Marzeny wymyślił on sam, tylko jego stać na szalone pomysły, które nie zawsze służą wszystkim ale na pewno służą jemu.


A kto wymyślił plan kandydowania obywatela Popiela na funkcje naczelnego przy korycie?

Popiela wymyślił Uzar a drogę utorował do władzy Ołtuszewski. Ten gość trzeba przyznać ma szczęście do ludzi, wszystkich których lansował dziś są jego wrogami? Dlaczego tak jest, przy wspólnym działaniu wychodzi szydło z worka, Ołtuszewski ludzi traktuje jak narzędzia, chce się nimi wysługiwać, przykładem może być Leon który przez lata był na służbie jego wysokości. Kiedy zaczął trafiać na mądrzejszych od siebie a tu nie trzeba wielkiej mądrości to po jakimś czasie ludzie poznali się na nim i pozostawiali. Czy dziś Radzicki jest jeszcze z nim też go już zostawił bo wykręcił wszystkich przy referendum, wpuścił ludzi w maliny sam mając czyste ręce. Ołtuszewski to jeden z twórców powiatu lidzbarskiego dlatego musi się podporządkować włądzy naczelnej w Lidzbarku. Jeśli dziś Orneta da władzę Ołtuszewskiemu, Popielowi albo Kogutowi to dalej Lidzbark będzie rządził w Ornecie.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/18 18:09 #285

  • co za problem?
  • co za problem? Avatar Autor
  • Gość

nie napisał: Mialem w ręku ulotkę? Nie wiem jak to nazwać p.Ołtuszewskiej.Tzn. pani Oltuszewskiej bylo tylko zdjecie.
Wszystkie artykuły sa podpisane przez p.Ołtuszewskiego.
Symboliczne-tak ma wygladac rządy potencjalnej pani burmistrz? Dziękuję.




Przeczytałam gazetkę i nie zgodzę się z przedmówcą. Artykuł pod którym widnieje zdjęcie p.Marzeny napisała p.Hanna .Pani Hanna pisze o p. Marzenie. Gazetka to wydanie specjalne dotyczy wyborów samorządowych i nie tylko. Artykuły napisał p. Ołtuszewski i nie widzę w tym nic złego. Chciał człowiek napisać coś co się dzieje w Ornecie i napisał i jaki problem? Przedmówca też może przecież wydać swoją gazetkę i jeżeli o mnie chodzi to również ją z chęcią przeczytam.