Kobieta Burmistrzem Ornety - Strona 13 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/25 10:00 #181

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Kampania na pewno będzie jak będą ogłoszone wybory. Tylko Boguś wyszedł przed szereg, ale on nie umie się podporządkować.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/25 11:58 #182

  • Swoja
  • Swoja Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: Kampania na pewno będzie jak będą ogłoszone wybory. Tylko Boguś wyszedł przed szereg, ale on nie umie się podporządkować.

Poco ogłoszenie wyborów i tak wiadomo że będzie p.OŁTUSZEWSKA. Chciała bym wraz z przyjaciółmi lepiej panią poznać .

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/25 12:43 #183

  • obserwator
  • obserwator Avatar Autor
  • Gość
A co ta Pani by mogła zrobić. Nie jest umocowana politycznie. Szkoda czasu. Zarządzanie z 2 fotela już było.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/25 14:18 #184

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

obserwator napisał: Szkoda czasu. Zarządzanie z 2 fotela już było.


Faktycznie teraz jest miasto zarządzane z drugiego fotela, szkoda że pan Popiel zgodził się być marionetką.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/25 15:22 #185

  • obiektywny
  • obiektywny Avatar Autor
  • Gość
Jak wynika z poprzednich wpisów Pani Ołtuszewska zdobyła wykształcenie prawnicze.Ma wysokie stanowisko w pracy i związkach zawodowych. Zawdzięcza to sobie.Działa społecznie.,jest aktywna. Niepotrzebne jest jej jakieś tam ,,umocowanie polityczne,,.Wystarczy poparcie mieszkańców .Nie szuka pracy bo ją ma i to pewnie też za niezłe pieniądze.Ale dobrze że chce kandydować na stanowisko burmistrza i że chce pracować dla dobra mieszkańców.Pewnie w Ornecie są też inne osoby ,które także mogłyby kandydować,na to stanowisko ale nie chcą się angażować lub nie mają odwagi albo wolą ..święty spokój,,Jeżeli to prawda że Pani Marzena ,,wystartuje,, w wyborach to już tylko za to należy jej się uznanie,bo niektórzy nie mają na to odwagi ale za to potrafią krytykować,ubliżać,,osądzać .Tak jak wszędzie tak i w Ornecie cudów się nie zrobi ale wystarczy żeby było sprawiedliwie i spokojnie a uważam,że to Pani Marzena może zagwarantować.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/25 16:50 #186

  • obserwator
  • obserwator Avatar Autor
  • Gość
Ile ci płacą za takie pisanie? Na podatkach samej ornety nic się człowieku nie zrobi. Można jedynie wpędzić miasto w większe zadłużenie.Może ta Pani niech kandyduje w Lidzbarku Warmińskim i zabierze z sobą męża.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/25 22:18 #187

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość
Pani Marzeno jak Pani czyta wpisy ludzi Pani nie przychylnych , to niech Pani się tym nie przejmuje, nigdy nie brakuje oszołomów , w ORNECIE też ich nie brakuje! Są też tacy co pani zazdroszczą ! Boją się o swoje koryta ! Ja jako wyborca wiem na pewno, że takiej nienawiści człowieka do człowieka nie było i mam nadzieję że nigdy nie będzie w naszym pięknym mieście !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo szlak mnie trafi i wielu innych. TA WŁADZA MUSI ODEJŚĆ ZROBIMY WSZYSTKO BY TAK SIĘ STAŁO .

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/25 22:30 #188

  • Jagna
  • Jagna Avatar Autor
  • Gość

wyborca napisał: Pani Marzeno jak Pani czyta wpisy ludzi Pani nie przychylnych , to niech Pani się tym nie przejmuje, nigdy nie brakuje oszołomów , w ORNECIE też ich nie brakuje! Są też tacy co pani zazdroszczą ! Boją się o swoje koryta ! Ja jako wyborca wiem na pewno, że takiej nienawiści człowieka do człowieka nie było i mam nadzieję że nigdy nie będzie w naszym pięknym mieście !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo szlak mnie trafi i wielu innych. TA WŁADZA MUSI ODEJŚĆ ZROBIMY WSZYSTKO BY TAK SIĘ STAŁO .

Popieram wszystko co napisał wyborca , tak nienawidzi tylko dzisiejsza władza.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/26 10:38 #189

  • Do rządzącego Obserwatora
  • Do rządzącego Obserwatora Avatar Autor
  • Gość
Ile ci płacą za takie pisanie? Na podatkach samej ornety nic się człowieku nie zrobi. Można jedynie wpędzić miasto w większe zadłużenie.Może ta Pani niech kandyduje w Lidzbarku Warmińskim i zabierze z sobą męża.

Widać, że ten wpis jest od osoby rządzącej teraz w mieście, oderwać się od koryta jest bardzo trudno. Dlatego proponuję żebyś poszedł już dziś do chirurga, żeby zakrzywioną z nienawiści gębę ci odciął od koryta. A tak na poważnie mamy demokrację i każdy w Ornecie niezależnie od wykształcenia i umiejętności spróbować swoich sił w wyborach. Jak się przekonałem najlepiej takie bzdury pisać jak powyższe. :P :P :P :P :P :P

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/26 12:36 #190

  • zdrowo myśląca
  • zdrowo myśląca Avatar Autor
  • Gość
Wiem napewno, że swój głos w wyborach oddam na Marzenę Ołtuszewską. Tak myśli wielu moich znajomych. To ludzie, którzy nie gadają, ale działają.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/26 19:09 #191

  • jestem za
  • jestem za Avatar Autor
  • Gość
Ja głosuje na pana Popiela. Rzecz jasna ma jak każdy inny jakieś tam wady ale suma sumarum bilans jego rządów wychodzi dużo ponad plus. Ogólnie w dół ciągnie go sitwa którą się otacza ale i tak lepszego burmistrza nasze miasto nie miało.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/26 19:37 #192

  • ali
  • ali Avatar Autor
  • Gość
Najlepiej ktoś nowy!!!!!!!!

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/26 19:55 #193

  • Tak będzie
  • Tak będzie Avatar Autor
  • Gość

jestem za napisał: Ja głosuje na pana Popiela. Rzecz jasna ma jak każdy inny jakieś tam wady ale suma sumarum bilans jego rządów wychodzi dużo ponad plus. Ogólnie w dół ciągnie go sitwa którą się otacza ale i tak lepszego burmistrza nasze miasto nie miało.

Słusznie! Popieram!
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/26 21:02 #194

  • Tak nie będzie
  • Tak nie będzie Avatar Autor
  • Gość
Większego nieudacznika jak Popielasty jeszcze nie było. Razem z Uzarem powinni już nie kandydować. Więcej szkód w Ornecie nie powinni robić. Belfrom szkodnikom trzeba już podziękować.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/07/26 22:51 #195

  • Pola
  • Pola Avatar Autor
  • Gość

Tak nie będzie napisał: Większego nieudacznika jak Popielasty jeszcze nie było. Razem z Uzarem powinni już nie kandydować. Więcej szkód w Ornecie nie powinni robić. Belfrom szkodnikom trzeba już podziękować.

Tak właśnie ,powinno się belfrom podziękować ! Ale Ornecianie i tak ich wybiorą ! Takie macie społeczeństwo .