Kobieta Burmistrzem Ornety - Strona 8 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/10 18:49 #106

  • ryba w occie
  • ryba w occie Avatar Autor
  • Gość

Kaczmarek ale nie Henryk napisał:

Obserwator napisał: Program pisze się dla naiwnych, a takich w naszym mieście nie brakuje. Świadczą o tym ostatnie wybory. Nauczyciele wygrali bo umieją ładnie pisać i wiedzą jak zbaierować wyborców bogatym i nierealnym programem.. Myślę, że w przyszłym roku wyborczym już nie popłyną basenem, a na pewno coś nowego wymyślą i wyborcy znów naiwni na nich zagłosują. Chyba, że rozpocznie się budowa spalarni i śmierdzący odór ich uśpi.


Wszystko wskazuje na to że wybory samorządowe wygra kandydat ..........który dużo mówi, dużo się fałszywie uśmiecha..........i ma tendencję do zajmowania się tylko sobą samym...........
........cytuj+czytaj= dużo mówi=lejwoda, ....fałsz w lustrze =krzywe zwierciadło, sprzedawca ideologii (teorii)

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/14 10:59 #107

  • wiem to
  • wiem to Avatar Autor
  • Gość
Głupie gadanie. Cały czas jedynym rozsądnym kandydatem jet pan Kogut. Na pewno nie dopuścił by do budowy spalarni a tak żyjemy w strachu.


Załączniki:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/14 11:22 #108

  • bajka o rybaku i złotej flądrze....
  • bajka o rybaku i złotej flądrze.... Avatar Autor
  • Gość

wiem to napisał: Głupie gadanie. Cały czas jedynym rozsądnym kandydatem jet pan Kogut. Na pewno nie dopuścił by do budowy spalarni a tak żyjemy w strachu. plądrowanie.....uśmiercanie.....widziałam orła cień, skrył się w mętnej przestrzeni leukoct....... wibratory.......wi BRAT or


REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/15 19:45 #109

  • IOLA
  • IOLA Avatar Autor
  • Gość

bajka o rybaku i złotej flądrze.... napisał:

wiem to napisał: Głupie gadanie. Cały czas jedynym rozsądnym kandydatem jet pan Kogut. Na pewno nie dopuścił by do budowy spalarni a tak żyjemy w strachu. plądrowanie.....uśmiercanie.....widziałam orła cień, skrył się w mętnej przestrzeni leukoct....... wibratory.......wi BRAT or


KOGUT DOBRY KANDYDAT , TYLKO MILCZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/17 09:37 #110

  • Patryk Kowalski
  • Patryk Kowalski Avatar Autor
  • Gość

wiem to napisał: Głupie gadanie. Cały czas jedynym rozsądnym kandydatem jet pan Kogut. Na pewno nie dopuścił by do budowy spalarni a tak żyjemy w strachu.





Ludzie nie róbcie sobie żartów z poważnej sprawy jaką jest wybór Burmistrza Ornety. Ten Pan już pokazał że nie powinien być Burmistrzem Ornety.............Nie marnujcie swoich głosów na tego kandydata!

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/17 09:41 #111

  • Patryk Kowalski
  • Patryk Kowalski Avatar Autor
  • Gość
Gdyby zarządzanie miastem polegało na siedzeniu............to ten Pan został by prezydentem ..................fotela !

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/17 14:07 #112

  • Alzheimer
  • Alzheimer Avatar Autor
  • Gość
Kogut to ten co głosował za termami w Lidzbarku a nie w Ornecie? No to pięknie reprezentował Ornetę i pokazał gdzie ma jej mieszkańców. Ciekawe jak go wynagrodzili w Lidzbarku?
Moim zdaniem ten człowiek powinien być już w Ornecie spalony (politycznie, nie w rzeczywistości ;) ).

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/17 22:51 #113

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Alzheimer napisał: Kogut to ten co głosował za termami w Lidzbarku a nie w Ornecie? No to pięknie reprezentował Ornetę i pokazał gdzie ma jej mieszkańców. Ciekawe jak go wynagrodzili w Lidzbarku?
Moim zdaniem ten człowiek powinien być już w Ornecie spalony (politycznie, nie w rzeczywistości ;) ).

Wskaż lepszego kandydata !

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/18 10:48 #114

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Kapłon zapisał się do platformy i boi się własnego cienia.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/20 09:06 #115

  • Andrzej Kowalski
  • Andrzej Kowalski Avatar Autor
  • Gość

Alzheimer napisał: Kogut to ten co głosował za termami w Lidzbarku a nie w Ornecie? No to pięknie reprezentował Ornetę i pokazał gdzie ma jej mieszkańców. Ciekawe jak go wynagrodzili w Lidzbarku?
Moim zdaniem ten człowiek powinien być już w Ornecie spalony (politycznie, nie w rzeczywistości ;) ).




Dobrym kandydatem na Burmistrza Ornety jest Pan Bogdan Wiszowaty.
Pytanie tylko czy Pan Wiszowaty zgłosi swoją kandydaturę?

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/20 09:07 #116

  • Andrzej Kowalski
  • Andrzej Kowalski Avatar Autor
  • Gość

Patryk Kowalski napisał:

wiem to napisał: Głupie gadanie. Cały czas jedynym rozsądnym kandydatem jet pan Kogut. Na pewno nie dopuścił by do budowy spalarni a tak żyjemy w strachu.





Ludzie nie róbcie sobie żartów z poważnej sprawy jaką jest wybór Burmistrza Ornety. Ten Pan już pokazał że nie powinien być Burmistrzem Ornety.............Nie marnujcie swoich głosów na tego kandydata!


Współczuję rozpoczętej kampanii przez Pana Koguta.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/20 09:10 #117

  • Była pracownica urzędu
  • Była pracownica urzędu Avatar Autor
  • Gość

Andrzej Kowalski napisał:

Alzheimer napisał: Kogut to ten co głosował za termami w Lidzbarku a nie w Ornecie? No to pięknie reprezentował Ornetę i pokazał gdzie ma jej mieszkańców. Ciekawe jak go wynagrodzili w Lidzbarku?
Moim zdaniem ten człowiek powinien być już w Ornecie spalony (politycznie, nie w rzeczywistości ;) ).




Dobrym kandydatem na Burmistrza Ornety jest Pan Bogdan Wiszowaty.
Pytanie tylko czy Pan Wiszowaty zgłosi swoją kandydaturę?

Pan Wiszowaty jest dobrym kandydatem na Burmistrza Ornety...........ale czy mieszkańcy Ornety i okolicznych miejscowości pójdą do wyborów?

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/20 09:13 #118

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Była pracownica urzędu napisał:

Andrzej Kowalski napisał:

Alzheimer napisał: Kogut to ten co głosował za termami w Lidzbarku a nie w Ornecie? No to pięknie reprezentował Ornetę i pokazał gdzie ma jej mieszkańców. Ciekawe jak go wynagrodzili w Lidzbarku?
Moim zdaniem ten człowiek powinien być już w Ornecie spalony (politycznie, nie w rzeczywistości ;) ).




Dobrym kandydatem na Burmistrza Ornety jest Pan Bogdan Wiszowaty.
Pytanie tylko czy Pan Wiszowaty zgłosi swoją kandydaturę?

Pan Wiszowaty jest dobrym kandydatem na Burmistrza Ornety...........ale czy mieszkańcy Ornety i okolicznych miejscowości pójdą do wyborów?


Ja bym poparła kandydaturę Pana Bogdana Wiszowatego na Burmistrza Ornety
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/20 09:14 #119

  • Kaczmarek ale nie Henryk
  • Kaczmarek ale nie Henryk Avatar Autor
  • Gość
Ale czy jeszcze coś można zrobić w kierunku rozwoju Ornety?
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/20 09:18 #120

  • Zdzisław Tomaszewski
  • Zdzisław Tomaszewski Avatar Autor
  • Gość
Pan Bogdan Wiszowaty jest dobrym kandydatem na Burmistrza Ornety........PO przegrywa najbliższe wybory....a Pan Bogdan Wiszowaty ma dobre umocowanie w PiS to by był w stanie pozyskać pieniądze dla Ornety.