Kobieta Burmistrzem Ornety - Strona 7 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/02 17:10 #91

  • Benek
  • Benek Avatar Autor
  • Gość
Nie spodziewaj się stary :dry:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/03 16:55 #92

  • Niedowiarek
  • Niedowiarek Avatar Autor
  • Gość
Prędzej ucho u śledzia zobaczysz, niż Pani Rebeka napisze ci o wielkości inwestycji w powiecie i w Ornecie. Ta Pani tylko umie się uśmiechać i uroczo kręcić pewną częścią ciała. Obecnie markuje pracę i pełno jest jej w sklepach taką ma fuchę w Ornecie.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/04 19:35 #93

  • realistka
  • realistka Avatar Autor
  • Gość
O pieniądzach się nie rozmawia-tylko pisze się dobry projekt.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/04 20:48 #94

  • Ania
  • Ania Avatar Autor
  • Gość
Co by tu dużo nie mówić to zobaczcie co się dzieje.O ile dobrze kojarzę to ktoś w programie wyborczym zamierzał zrobić oświetlenie na nowym cmentarzu. Powinien być tam również monitoring.Strach iść na cmentarz . Wczoraj zdewastowano tyle grobów. Dobrze że nikogo tam nie zaatakowali ale niedługo może skończyć się to źle! tylko oszczędności i oszczędności tylko czyim kosztem ?

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/05 20:29 #95

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Ania napisał: Co by tu dużo nie mówić to zobaczcie co się dzieje.O ile dobrze kojarzę to ktoś w programie wyborczym zamierzał zrobić oświetlenie na nowym cmentarzu. Powinien być tam również monitoring.Strach iść na cmentarz . Wczoraj zdewastowano tyle grobów. Dobrze że nikogo tam nie zaatakowali ale niedługo może skończyć się to źle! tylko oszczędności i oszczędności tylko czyim kosztem ?



A kto Ci obiecywał w programie wyborczym oświetlenie nowego cmentarzu i monitoring???

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/06 08:06 #96

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał:

Ania napisał: Co by tu dużo nie mówić to zobaczcie co się dzieje.O ile dobrze kojarzę to ktoś w programie wyborczym zamierzał zrobić oświetlenie na nowym cmentarzu. Powinien być tam również monitoring.Strach iść na cmentarz . Wczoraj zdewastowano tyle grobów. Dobrze że nikogo tam nie zaatakowali ale niedługo może skończyć się to źle! tylko oszczędności i oszczędności tylko czyim kosztem ?



A kto Ci obiecywał w programie wyborczym oświetlenie nowego cmentarzu i monitoring???



Zawsze zostawiam sobie programy kandydatów na Burmistrza ,żebym wiedziała jak zagłosować w następnych wyborach. Co obiecywali a co zrealizowali. W jednym z programów jest napisane " Zamierzamy również....zbudować oświetlenie na starym oraz nowym cmentarzu oraz utwardzić alejki na starym cmentarzu..." Uważam, że są rzeczy ważne, ważniejsze i najważniejsze. Najważniejsze jest nasze bezpieczeństwo więc monitoring też by się przydał .Mam nadzieję, że złapią tych wandali i surowo ukarają.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/06 18:58 #97

  • Gap
  • Gap Avatar Autor
  • Gość
Może ktoś zamieści program wyborczy naszego burmistrz, z tego co pamiętam był basen i monitoring Ornety, ale o spalarni nie było napisane.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/07 08:29 #98

  • a.a.
  • a.a. Avatar Autor
  • Gość
program wyborczy można znależć na stronie Burmistrza, po co go tu zamieszczać?

dla tych, co im tłumaczyc trzeba;
program to plan, który chce się zrealizować, a nie obietnice, które należy bezwzględnie spełnić. Wszyscy wiemy, że kasy w budżecie nie ma za wiele, a są np wypadki i trzeba nie przewidziane wcześniej pieniądze wydać np na remont spalonej kamienicy. Mało tego, poszło jeszcze przynajmniej 25 tysięcy na referendum (nawiasem mówiąc "inicjatotrzy" nie spełniają swoich obietnic). Nie pamiętacie też jakie dziury finansowe zostawili poprzedni Burmistrzowie. Rozliczacie obecnego - rozliczcie poprzednich.

ze strony Burmistrza
"zamierzamy również" jest podpunkt o oświetleniu i utwardzeniu ścieżek, ale nie przyszło nikomu do głowy że może nie być na to pieniędzy??? Nie pamiętacie jak na jednym ze spotkań z mieszkańcami Burmistrz powiedział, jak dowiedział się o sytuacji finasowej Ornety?
zaraz się dowiem że jestem przy korycie i takie tam...

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/07 09:36 #99

  • pinokio
  • pinokio Avatar Autor
  • Gość
Jeśli powstanie spalarnia Popiel z Uzarem mogą się już pakować. Kłamstwa mają krótkie nogi.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/07 14:20 #100

  • DO a.a
  • DO a.a Avatar Autor
  • Gość
Nikt tu nie powinien Pana czy Panią obrażać. Każdy z nas ma swoje zdanie. Ja natomiast uważam że każdy kto tworzy program wyborczy powinien być zorientowany w sytuacji finansowej miasta. Można to sprawdzić na stronie urzędu. To chce zrobić a to co jest realne to dwie różne sprawy.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/07 18:02 #101

  • małżeństwo
  • małżeństwo Avatar Autor
  • Gość
Małżeństwo z polityKĄ........wpadła żaba z bocianem skrętem przyczepy campingowej w stronę carawaningowego obozowiska. Wzdłuż torowiska szybkiej kolejki metropolitalnej znajduje się przepięknej urody jeziorko. Żaba krzyczy......osuszyć i wyczyścić. Bocian.......co ? No kto powie.........?

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/07 18:15 #102

  • a.a.
  • a.a. Avatar Autor
  • Gość

DO a.a napisał: Nikt tu nie powinien Pana czy Panią obrażać. Każdy z nas ma swoje zdanie. Ja natomiast uważam że każdy kto tworzy program wyborczy powinien być zorientowany w sytuacji finansowej miasta. Można to sprawdzić na stronie urzędu. To chce zrobić a to co jest realne to dwie różne sprawy.



oczywiście, że powinien znać stan finansów i nie porywać się z motyką na słońce, ja chciałam tylko zauważyć, że podany stan był inny niz zastany, pewne wydatki były poniesione, natomiast płatności za nie przyszły po objęciu urzędu. Nie są to jakies moje dojścia do wiedzy na ten temat, tylko na jednym ze spotkań z mieszkańcami padły takie słowa. I tyle, grunt, że były to doś wysokie zobowiązania..

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/08 11:23 #103

  • Zośka
  • Zośka Avatar Autor
  • Gość

a.a. napisał:

DO a.a napisał: Nikt tu nie powinien Pana czy Panią obrażać. Każdy z nas ma swoje zdanie. Ja natomiast uważam że każdy kto tworzy program wyborczy powinien być zorientowany w sytuacji finansowej miasta. Można to sprawdzić na stronie urzędu. To chce zrobić a to co jest realne to dwie różne sprawy.



oczywiście, że powinien znać stan finansów i nie porywać się z motyką na słońce, ja chciałam tylko zauważyć, że podany stan był inny niz zastany, pewne wydatki były poniesione, natomiast płatności za nie przyszły po objęciu urzędu. Nie są to jakies moje dojścia do wiedzy na ten temat, tylko na jednym ze spotkań z mieszkańcami padły takie słowa. I tyle, grunt, że były to doś wysokie zobowiązania..



Płatności przyszły i zwroty również. Jednym z punktów był basen a jaki to koszt? sądzę, że minimalnie 15 milionów a skatepark? itp... program na maxa przesadzony !
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/09 12:58 #104

  • Obserwator
  • Obserwator Avatar Autor
  • Gość
Program pisze się dla naiwnych, a takich w naszym mieście nie brakuje. Świadczą o tym ostatnie wybory. Nauczyciele wygrali bo umieją ładnie pisać i wiedzą jak zbaierować wyborców bogatym i nierealnym programem.. Myślę, że w przyszłym roku wyborczym już nie popłyną basenem, a na pewno coś nowego wymyślą i wyborcy znów naiwni na nich zagłosują. Chyba, że rozpocznie się budowa spalarni i śmierdzący odór ich uśpi.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/11/10 00:12 #105

  • Kaczmarek ale nie Henryk
  • Kaczmarek ale nie Henryk Avatar Autor
  • Gość

Obserwator napisał: Program pisze się dla naiwnych, a takich w naszym mieście nie brakuje. Świadczą o tym ostatnie wybory. Nauczyciele wygrali bo umieją ładnie pisać i wiedzą jak zbaierować wyborców bogatym i nierealnym programem.. Myślę, że w przyszłym roku wyborczym już nie popłyną basenem, a na pewno coś nowego wymyślą i wyborcy znów naiwni na nich zagłosują. Chyba, że rozpocznie się budowa spalarni i śmierdzący odór ich uśpi.


Wszystko wskazuje na to że wybory samorządowe wygra kandydat ..........który dużo mówi, dużo się fałszywie uśmiecha..........i ma tendencję do zajmowania się tylko sobą samym...........