Kobieta Burmistrzem Ornety - Strona 6 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/17 16:29 #76

  • może Patryk
  • może Patryk Avatar Autor
  • Gość

Man in the mirror napisał:

mec. napisał: Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z wagi swoich słów, gdyż są to mocne zarzuty? Publiczne pomówienie ma swoje usankcjonowanie w Kodeksie Karnym, więc radzę zważać na słowa, gdyż w internecie nie jesteś anonimowy/a.


W du..ie mam towje groźby... tak się składa, że prędzej ty staniesz przed sądem ponieważ znam twoj adres IP i wiem z ilu nicków piszesz... taka przewaga młodych nad starymi...



Ty chyba nie ogarniasz tematu z IP :lol: jaki żal ! :lol:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/18 08:53 #77

  • obywatel A.
  • obywatel A. Avatar Autor
  • Gość

mec. napisał: Ale masz płytkie słownictwo :whistle: No jeśli takich obronicieli i zwolenników w swych szeregach ma władza, to tylko pogratulować :lol: . Wiek nie ma tu nic do rzeczy. Twój nick też nie stanowi żadnej tajemnicy .


:lol:
ależ rozgryzłeś nicka, GRATULUJĘ!
A słowo "obronicieli " to z jakiego słownika?
Jeśli zwolennicy odwołania są tak wykształceni, to dzięki Bogu, nie udało im się, czekamy na spełnienie obietnic o wyjeździe!!!

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/18 09:17 #78

  • Katarzyna Doliczko
  • Katarzyna Doliczko Avatar Autor
  • Gość
Podaję kandydatów o których słyszałam ze będą kandydować na Burmistrza Ornety;

Pan Ireneusz Popiel
Pan Andrzej Ołtuszewski
Pan Jarosław Kogut
Pani Hanna Uzar

Jeżeli ktoś ma wiedzę o pozostałych chętnych do kandydowania na Burmistrza Ornety proszę tutaj napisać.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/18 11:10 #79

  • cyborg
  • cyborg Avatar Autor
  • Gość
a Ja widzę Leonarda Grubba na stanowisko burmistrza :)

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/18 11:47 #80

  • obywatel a.
  • obywatel a. Avatar Autor
  • Gość

cyborg napisał: a Ja widzę Leonarda Grubba na stanowisko burmistrza :)


no cóż, jak kandydat taka propozycja, "ja" z dużej litery :cheer:
pan nazywa się Leonard Gruba (pełnomocnik grupy inicjatywnej)
i poprawnie brzmi Leonarda Gruba na stanowisku burmistrza
ale co tam

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/18 23:04 #81

  • cyborg
  • cyborg Avatar Autor
  • Gość
kwestia capslocka i literówki :) bez spinki polonisto :) to nie referat a internet

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/27 08:39 #82

  • laura czy filon
  • laura czy filon Avatar Autor
  • Gość
gdy jest ciepło.....???

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/27 17:28 #83

  • Obserwator
  • Obserwator Avatar Autor
  • Gość
Kasia podała cztery kandydatury, jako potencjalnych kandydatów na burmistrza, które chyba są nieaktualne. Jak ćwierkają wróbelki Popiel dogadał się z Kogutem i już w ramach Platformy podzielili zajmowane stołki. Ołtuszewski jak słyszałem wybiera się na emeryturę. Jak będzie startował Popiel to nie Uzarowa z tego samego komitetu, która na pewno będzie jego zastępcą. Dlatego najlepszym kandydatem byłaby Hanna Szmatowicz, która jest osobą młodą i doświadczoną. Pracowała w szkole i urzędzie, ma duże doświadczenie i jest osobą, nie umoczoną.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/27 23:00 #84

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość

Obserwator napisał: Kasia podała cztery kandydatury, jako potencjalnych kandydatów na burmistrza, które chyba są nieaktualne. Jak ćwierkają wróbelki Popiel dogadał się z Kogutem i już w ramach Platformy podzielili zajmowane stołki. Ołtuszewski jak słyszałem wybiera się na emeryturę. Jak będzie startował Popiel to nie Uzarowa z tego samego komitetu, która na pewno będzie jego zastępcą. Dlatego najlepszym kandydatem byłaby Hanna Szmatowicz, która jest osobą młodą i doświadczoną. Pracowała w szkole i urzędzie, ma duże doświadczenie i jest osobą, nie umoczoną.

W polityce niema koleżeństwa!!!!!!!!! Popiel na emeryturę !!!!!!!!!!!! PANI HANIA UZAR NA BURMISTRZA.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/28 08:04 #85

  • jo
  • jo Avatar Autor
  • Gość

Obserwator napisał: Kasia podała cztery kandydatury, jako potencjalnych kandydatów na burmistrza, które chyba są nieaktualne. Jak ćwierkają wróbelki Popiel dogadał się z Kogutem i już w ramach Platformy podzielili zajmowane stołki. Ołtuszewski jak słyszałem wybiera się na emeryturę. Jak będzie startował Popiel to nie Uzarowa z tego samego komitetu, która na pewno będzie jego zastępcą. Dlatego najlepszym kandydatem byłaby Hanna Szmatowicz, która jest osobą młodą i doświadczoną. Pracowała w szkole i urzędzie, ma duże doświadczenie i jest osobą, nie umoczoną.


Większych bzdur nie czytałam, łatwo pisać o wróbelkach a nie o faktach. Takie lokalne "political fiction", ale z rzeczywistością to nic nie ma wspólnego. Ani "dogadanie", ani "platforma" ani "emerytura". Jedynie wróbelki, ale one jakoś do polityki sie nie pchają...

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/28 21:28 #86

  • cierpliwa
  • cierpliwa Avatar Autor
  • Gość
Redaktor GR już szykuje referendum na 2016 rok. To się nazywa wizjonerstwo :)

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/29 05:10 #87

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

cierpliwa napisał: Redaktor GR już szykuje referendum na 2016 rok. To się nazywa wizjonerstwo :)

To już nie będzie twój problem. Do tego czasu zdążysz zabrać dupę w troki przed kilkunastometrowym kominem

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/29 10:48 #88

  • jo
  • jo Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał:

cierpliwa napisał: Redaktor GR już szykuje referendum na 2016 rok. To się nazywa wizjonerstwo :)

To już nie będzie twój problem. Do tego czasu zdążysz zabrać dupę w troki przed kilkunastometrowym kominem

ułał.... nerwy puszczają? ktoś obiecał zabrać d... w troki, plecam również nerwusom, myślący dożyją w Orncie spokojniej starości, ja również, i nie w cieniu komina, jak próbują mnie przekonać niektórzy.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/29 16:09 #89

  • sxc
  • sxc Avatar Autor
  • Gość
Redaktor :woohoo: :woohoo: :woohoo: Dziennikarz to i tak zbyt wiele
Aby być dziennikarzem trzeba mieć...
No co trzeba mieć?,,redaktorze"
W jednej z lektur szkolnych pewien autor opisuje przymioty dziennikarza.
Poszukaj sobie.Dla ułatwienia inicjały autora: KM
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/31 15:39 #90

  • Patryk Kowalski
  • Patryk Kowalski Avatar Autor
  • Gość

Patryk Kowalski napisał:

jasne... napisał:

gutek napisał: A ja wam powiem, że Pani Elżbieta Suchodolska nadawałaby się na burmistrza, ma ku temu wykształcenie, jest kobieta aktywną i dobrze zorientowana w sprawach samorządowych. Reprezentuje nas już drugą kadencję jako radna powiatowa.

a termy mamy w Lidzbarku...


No właśnie!!! Może ta Pani poda tutaj na forum ile wydatkowano łącznie pieniędzy w lidzbarku na inwestycje a ile w ornecie.............jak jest tak dobrze zorientowana...............
..........Nawet Braniewo przez tyle lat po wojnie nie wyskubało tak Ornety jak lidzbark...............

Pani radna Suchodolska!
Proszę o publiczne przedstawienie wydatkowanych pieniędzy na inwestycje w lidzbarku i w Ornecie........Będę wdzięczny jak napisze Pani wyczerpującą odpowiedź.