A POKORY BRAK ! - Strona 28 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

A POKORY BRAK ! 2014/05/17 22:39 #406

  • fisiu misiu
  • fisiu misiu Avatar Autor
  • Gość

Anka napisał: Czy ktoś wie co się dzieje z panem Andrzejem Ołtuszewskim , byłym burmistrzem ?



Jakie ty durne pytania zadajesz. Jak chcesz się dowiedzieć to idź do niego i się zapytaj hahaha. Najgorsi to ci którzy nie wiedzą o czym pisać wiec piszą o niczym :lol:

A POKORY BRAK ! 2014/05/18 21:37 #407

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

wyborca napisał: Każdy kandydat na burmistrza, każdy chętny bycia radnym powinien mieć szacunek do drugiego człowieka.
Ludzi tych co wybierają trzeba obdarzyć szczególną troską i zawsze gotowym być na pomoc im w każdej trudnej sytuacji. To tak naprawdę funkcje służebne.


Jeżeli tak, to może ktoś z opieki?

A POKORY BRAK ! 2014/05/18 21:45 #408

  • 75 lat
  • 75 lat Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał:

wyborca napisał: Każdy kandydat na burmistrza, każdy chętny bycia radnym powinien mieć szacunek do drugiego człowieka.
Ludzi tych co wybierają trzeba obdarzyć szczególną troską i zawsze gotowym być na pomoc im w każdej trudnej sytuacji. To tak naprawdę funkcje służebne.


Jeżeli tak, to może ktoś z opieki?
........zagadka ??// kto jest przed nami.
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2014/05/20 22:27 #409

  • Waldek
  • Waldek Avatar Autor
  • Gość
Szybko mija kadencja obecnej rady miasta , szkoda bo jeszcze jest dużo do zrobienia .

A POKORY BRAK ! 2014/05/21 19:54 #410

  • MICHAŁ
  • MICHAŁ Avatar Autor
  • Gość

Waldek napisał: Szybko mija kadencja obecnej rady miasta , szkoda bo jeszcze jest dużo do zrobienia .


Sory , jedyna cecha ( właściwość) która wyróżnia ją spośród innych rad Ornety to to , że była "NIEMA".

A POKORY BRAK ! 2014/05/21 21:55 #411

  • B.P
  • B.P Avatar Autor
  • Gość

MICHAŁ napisał:

Waldek napisał: Szybko mija kadencja obecnej rady miasta , szkoda bo jeszcze jest dużo do zrobienia .


Sory , jedyna cecha ( właściwość) która wyróżnia ją spośród innych rad Ornety to to , że była "NIEMA".

TO PRAWDA BYŁA TO RADA NIEMA !

A POKORY BRAK ! 2014/08/05 12:08 #412

  • Leon. O.
  • Leon. O. Avatar Autor
  • Gość
OBSERWUJĄC FORUM NASZEGO MIASTA ORNETY , UBOLEWAM NAD AGRESJĄ NASZYCH MIESZKAŃCÓW , OPLUWANIE SIĘ WZAJEMNE , ZAWIŚĆ , NIENAWIŚĆ , BOŻE DLACZEGO ? KOLEGA DONOSI NA KOLEGĘ , KOLEŻANKA NA KOLEŻANKĘ ! DLACZEGO ? SPOŁECZEŃSTWO SIĘ POGUBIŁO , I TU WŁAŚNIE POTRZEBNA JEST POKORA , ALE CZY TO JEST MOŻLIWE ? PRZED WYBORAMI TO SIĘ ZACZNIE !!! A PO WYBORACH JAK ZWYKLE.

A POKORY BRAK ! 2014/08/06 11:13 #413

  • mieszkaniec Ornety
  • mieszkaniec Ornety Avatar Autor
  • Gość

Kondrat napisał: Panie Grzegorzu czapki z głów przed panem , nie łatwo wygrać z mocno umocowanym burmistrzem .
Pan tego dokonał po raz kolejny , mimo że wylano na pana wiadro pomyj.


Ciągle wylewa się na Pana Grzegorza pomyje aby całkowicie zdyskredytować jego postawę a to dlatego że wszyscy boją się jego nieprzewidzianych posunięć. Jak widać od kilku lat to tylko on wyciągał na światło dzienne wszelkie przekręty. Wielki szacunek za aferę alkoholową bo może nie zakończyła się wyrokiem ale ograniczyła picie w publicznych miejscach przez samorządowców. Orneta korzeniami siedzi ciągle głęboko w tradycjach PRL-u wystarczy popatrzeć kto od lat rządzi stara gwardia z PZPR. Jak może być coś nowego kiedy stare układy rządzą. Dziś nowe pokolenie ze starymi układami pcha się do władzy.

A POKORY BRAK ! 2014/08/09 17:11 #414

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
PAN Burmistrz jest bezkrytyczny co do swej skromnej osoby. Może zmienić zdanie, zaprzeczyć sobie dwa razy i jeszcze zwalić wszystko na innych. Innym jego mocnym punktem jest powiedzenie ja nic nie wiedziałem.

A POKORY BRAK ! 2014/08/09 23:23 #415

  • !!!!!!!
  • !!!!!!! Avatar Autor
  • Gość

mieszkaniec Ornety napisał:

Kondrat napisał: Panie Grzegorzu czapki z głów przed panem , nie łatwo wygrać z mocno umocowanym burmistrzem .
Pan tego dokonał po raz kolejny , mimo że wylano na pana wiadro pomyj.


Ciągle wylewa się na Pana Grzegorza pomyje aby całkowicie zdyskredytować jego postawę a to dlatego że wszyscy boją się jego nieprzewidzianych posunięć. Jak widać od kilku lat to tylko on wyciągał na światło dzienne wszelkie przekręty. Wielki szacunek za aferę alkoholową bo może nie zakończyła się wyrokiem ale ograniczyła picie w publicznych miejscach przez samorządowców. Orneta korzeniami siedzi ciągle głęboko w tradycjach PRL-u wystarczy popatrzeć kto od lat rządzi stara gwardia z PZPR. Jak może być coś nowego kiedy stare układy rządzą. Dziś nowe pokolenie ze starymi układami pcha się do władzy.
SAM NAPISAŁ I SAM SIEBIE POCHWALIŁ , NO MOŻNA I TAK , ALE CZY WYPADA ?

A POKORY BRAK ! 2014/08/10 09:22 #416

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Innym jego mocnym punktem jest powiedzenie ja nic nie wiedziałem.


Wydaje mi się że Pan Popiel i jego zwierzchnik z drugiego siedzenie to ludzie chorzy na punkcie utrzymania władzy. Brakuje im jakiejkolwiek długofalowej wizji rozwoju lokalnej społeczności. Rozwój oparty na unijnych dotacjach bez konkretnej strategi opartej na potencjale miasta prowadzi w przepaść. Słowem jest to kalka zarządzania uskutecznianego przez PO w całym kraju. Ornecie potrzebny jest kandydat popierany przez PiS. Jeśli wyborcy chcą rozwoju opartego na uczciwości nie mają wyboru. PO musi odejść z miasta, powiatu, województwa i państwa. Pan Popiel przed wyborami był osobą bezpartyjną. Z chwilą przystąpienia do PO zdradził swoich wyborców w imię sobie tylko znanych korzyści.

A POKORY BRAK ! 2014/08/10 11:48 #417

  • Gienek
  • Gienek Avatar Autor
  • Gość
Wydaje mi się że Pan Popiel i jego zwierzchnik z drugiego siedzenie to ludzie chorzy na punkcie utrzymania władzy. Brakuje im jakiejkolwiek długofalowej wizji rozwoju lokalnej społeczności. Rozwój oparty na unijnych dotacjach bez konkretnej strategi opartej na potencjale miasta prowadzi w przepaść. Słowem jest to kalka zarządzania uskutecznianego przez PO w całym kraju. Ornecie potrzebny jest kandydat popierany przez PiS. Jeśli wyborcy chcą rozwoju opartego na uczciwości nie mają wyboru. PO musi odejść z miasta, powiatu, województwa i państwa. Pan Popiel przed wyborami był osobą bezpartyjną. Z chwilą przystąpienia do PO zdradził swoich wyborców w imię sobie tylko znanych korzyści.

Z jednej skrajności, ktoś proponuje drugą. Jest jeszcze kilka partii, ale w Ornecie byłby najlepszy burmistrz bezpartyjny, o którego zabiegałyby poszczególne partie, a dla niego najważniejszą partią byłoby dobro Ornety.

A POKORY BRAK ! 2014/08/10 13:00 #418

  • !!!!!!
  • !!!!!! Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: PAN Burmistrz jest bezkrytyczny co do swej skromnej osoby. Może zmienić zdanie, zaprzeczyć sobie dwa razy i jeszcze zwalić wszystko na innych. Innym jego mocnym punktem jest powiedzenie ja nic nie wiedziałem.

Szuka oszczędności kosztem biedoty ! Człowiek o dwóch twarzach ! No i prawda sama się obroni ! Chciałabym zobaczyć jego twarz jak przestanie rządzić.
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2014/09/28 14:15 #419

  • Obserwator
  • Obserwator Avatar Autor
  • Gość
Zbliżają się wybory samorządowe, kandydaci na burmistrza odsłonią swoje oblicza , każdy będzie chciał przekonać do siebie wyborców , i tu się zacznie !! Opluwanie na forum przeciwników , przekonywanie do swoich racji , czy to jest metoda ? Myślę że arogancją nic się nie zyska , może najwyższy czas zacząć inaczej ? Ale czy to jest możliwe na naszym Orneckim podwórku ? Miasto podzielone , sąsiad na sąsiada patrzy bykiem , sprzedawczyki i donosiciele , oto pokłosie obecnych rządów. Pokora to tylko w domyśle proszę państwa ....
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2014/09/30 17:39 #420

  • racja
  • racja Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: PAN Burmistrz jest bezkrytyczny co do swej skromnej osoby. Może zmienić zdanie, zaprzeczyć sobie dwa razy i jeszcze zwalić wszystko na innych. Innym jego mocnym punktem jest powiedzenie ja nic nie wiedziałem.


Zgadzam się z przedmówcą. A jeśli do tego dochodzi kwestia jakiejkolwiek zależności, to nie ma się prawa mieć własnych (choćby słusznych) opinii. A pamięć ma dobrą...