A POKORY BRAK ! - Strona 25 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

A POKORY BRAK ! 2014/05/01 11:03 #361

  • JA
  • JA Avatar Autor
  • Gość

Bogdan Wiszowaty napisał: Trudno jest przyjąć do wiadomości, że kadencja samorządowa kończy się.

TO PRAWDA, TRAFIA MNIE SZLAK !

A POKORY BRAK ! 2014/05/01 14:11 #362

  • zwolenniczka
  • zwolenniczka Avatar Autor
  • Gość
W nowym rozdaniu będzie pan Bogdan W . BURMISTRZEM , ciekawa jestem kto zastępcą i sekretarzem. Myślę też że i rada ciekawa będzie. Czy znajdzie się miejsce dla Grzesia ?

A POKORY BRAK ! 2014/05/02 18:26 #363

  • zdziwiona
  • zdziwiona Avatar Autor
  • Gość

zwolenniczka napisał: W nowym rozdaniu będzie pan Bogdan W . BURMISTRZEM , ciekawa jestem kto zastępcą i sekretarzem. Myślę też że i rada ciekawa będzie. Czy znajdzie się miejsce dla Grzesia ?

Zwolenniczka pana W.B. jest zbyt pewna siebie !
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2014/05/02 19:53 #364

  • Bogdan Wiszowaty
  • Bogdan Wiszowaty Avatar
  • Gość
Najważniejszą sprawą do załatwienia - jest skuteczne wstrzymnie realizacji inwestycji na dawnym lotnisku wojskowym k/ Ornety.

A POKORY BRAK ! 2014/05/02 22:26 #365

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość

Bogdan Wiszowaty napisał: Najważniejszą sprawą do załatwienia - jest skuteczne wstrzymnie realizacji inwestycji na dawnym lotnisku wojskowym k/ Ornety.

Burmistrz na ostatniej sesji chwalił się ile to on i jego brygada robi by zapobiec budowie spalarni, fałsz i zakłamanie! Po co się zgadzał ? Jeżeli pan wstrzyma budowę to i tak burmistrz przypisze sobie że to on wstrzymał to taki typ ! PRZECIEŻ ZA CHWILĘ WYBORY.

A POKORY BRAK ! 2014/05/02 23:55 #366

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Jeśli mowa już o nowej radzie to uważam, że funkcja radnego powinna być to funkcja społeczna za którą radni nie pobierają żadnego wynagrodzenia. Wówczas jest szansa, że w radzie zasiądą ludzie którzy będą chcieli coś dobrego zrobić dla miasta i jego mieszkańców. Co wy na to ????????????????????????????????

A POKORY BRAK ! 2014/05/03 00:31 #367

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: Jeśli mowa już o nowej radzie to uważam, że funkcja radnego powinna być to funkcja społeczna za którą radni nie pobierają żadnego wynagrodzenia. Wówczas jest szansa, że w radzie zasiądą ludzie którzy będą chcieli coś dobrego zrobić dla miasta i jego mieszkańców. Co wy na to ????????????????????????????????

Bardzo popieram ten pomysł.......Radny powinien pracować społecznie.

A POKORY BRAK ! 2014/05/03 18:22 #368

  • DŻEK
  • DŻEK Avatar Autor
  • Gość
Dobra rada miasta powinna być nie zależna od burmistrza , nie może być też tak że rada rządzi burmistrzem ! Do rady miasta powinni kandydować osoby niezależni i powinni pracować społecznie.Ale czy to jest możliwe ? Kasa i jeszcze raz kasa ! Liczę na pana Bogdana.W. może się coś zmieni ?

A POKORY BRAK ! 2014/05/03 23:16 #369

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość
Wpisy odnośnie rady jak najbardziej popieram. Radni społecznie to dobre! ale czy tacy się znajdą? może jakieś kandydatury?

A POKORY BRAK ! 2014/05/03 23:29 #370

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość
Która z pań byłaby lepszym burmistrzem pani Ołtuszewska, czy pani Szmayowicz ? Obie panie to najwyższa półka.

A POKORY BRAK ! 2014/05/03 23:33 #371

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość

wyborca napisał: Która z pań byłaby lepszym burmistrzem pani Ołtuszewska, czy pani Szmayowicz ? Obie panie to najwyższa półka.

Przepraszam oczywiście pani Szmatowicz pomyliłem nazwisko , przepraszam.

A POKORY BRAK ! 2014/05/04 12:14 #372

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość
Burmistrz miasta to funkcja reprezentacyjna miastem rządzi rada miejska która podejmuje decyzje w imieniu mieszkańców, przynajmniej teoretycznie tak powinno być, więc ważne kto zasiada w radzie. Ten pomysł do powrotu do funkcji społecznej radnych wydaje się bardzo dobry, gdyż gwarantuje, że znajdą się tam ludzie którym nie zależy na korzyściach finansowych, a na tym żeby mieszkańcom żyło się lepiej!

A POKORY BRAK ! 2014/05/04 12:48 #373

  • BYŁAM
  • BYŁAM Avatar Autor
  • Gość

wyborca napisał: Burmistrz miasta to funkcja reprezentacyjna miastem rządzi rada miejska która podejmuje decyzje w imieniu mieszkańców, przynajmniej teoretycznie tak powinno być, więc ważne kto zasiada w radzie. Ten pomysł do powrotu do funkcji społecznej radnych wydaje się bardzo dobry, gdyż gwarantuje, że znajdą się tam ludzie którym nie zależy na korzyściach finansowych, a na tym żeby mieszkańcom żyło się lepiej!


Jestem za tym by rada tej kadencji podjęła taką uchwałę , ale czy oni się zgodzą jak wszyscy kandydują ! Bez kasy nikt z nich by nie kandydował . Panie Grubba pański ruch.
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2014/05/04 17:31 #374

  • idr
  • idr Avatar Autor
  • Gość
jestem za!! i nawet więcej jestem przekonana ,ze znajda się osoby chcące działać społecznie w Radzie w tym ja , zresztą tak to kiedyś działało - . wiem bo Jerzy tez był społecznie .I Dombek R
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2014/05/04 21:03 #375

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość
Popieram tylko rada społeczna!!!!!!!!!!!!!!!!! Osobiście podpiszę listę tylko dla takiego radnego który będzie sprawował funkcję radnego społecznie. Do tego namawiam wszystkich wyborców, nie popieramy ludzi którzy będą radnymi za pieniądze.