A POKORY BRAK ! - Strona 23 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

A POKORY BRAK ! 2014/04/15 06:43 #331

  • Zofia
  • Zofia Avatar Autor
  • Gość
Pani Marzeno niech Pani nie przejmuje się tymi głupimi wpisami. Tak mogą pisać tylko ci ludzie, którzy stracą koryto. A tych co nie potrafią nawet własnego życia uporządkować jest w Ornecie jeszcze kilka osób z postarzałym i bezzębnym pismakiem orneckim na czele.

A POKORY BRAK ! 2014/04/15 06:53 #332

  • literacka fantazja
  • literacka fantazja Avatar Autor
  • Gość

apeluję o pokorę napisał: Nie róbcie sobie jaj z poważnych wyborów decydujących o losie naszego miasta. Kto to jest ta pani Marzena. Dorwała podstarzałego przegranego polityka, który ma ciągle parcie na rządzenie jednak wie że nikt mu już nie zaufa to wystawia maskotkę a rządzić będzie z tylnego fotela. Panie Andrzeju niech pan sobie już daruje da szansę młodym i sprawnym a pani Marzena niech robi to co robi bo babcie to doceniają. Żeby rządzić w mieście trzeba mieć wiele doświadczeń społecznych, gospodarczych, politycznych, mieć cechy lidera i przywódcy za którym pójdą ludzie. Nie wiem co pani robi w zusie ale ta firma nie cieszy się popularnością społeczną wręcz ludzie chętnie zlikwidowaliby ten nieudany twór z czasów PRL-u. Może niech pani wystartuje na radną i pokaże pani jakiś realny program, na burmistrza zwłaszcza po 25 latach samorządności potrzeba ludzi doświadczonych. Działalność w organizacji na rzecz osób starszych to nie do porównania z działalnością na rzecz rozwoju całego miasta. Szczerze podziwiam panią za brak samokrytyki i pychę pozwalająca na takie porywcze pomysły.




Czytam ten post i się śmieję. Takich bzdur już dawno nie czytałam, aż mi się humor poprawił. Dziękuje :) Kogoś poniosła literacka fantazja. :lol: Czekam na kolejne wpisy . Zaznaczam, że zagłosuję na osobę która przekona mnie REALNYM PROGRAMEM!

A POKORY BRAK ! 2014/04/15 09:39 #333

  • Jacek
  • Jacek Avatar Autor
  • Gość
Tak Pani Zofia ma rację to napisać tylko mógł ten bezzębny pismak ornecki, który nie może pogodzić się z tym, że nikt się nie chce zadawać z nim, bo jest spalony i nielubiany.
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2014/04/15 20:21 #334

  • Wyborca
  • Wyborca Avatar Autor
  • Gość
Czytając wpisy na forum , to krew mnie zalewa ! Rzeczywiście brakuje ludziom pokory , szczególnie dla P. B. kandydata na burmistrza Ornety. Jak można krytykować wszystko co się rusza sobie nic nie zarzucając ! Demokracja polega na tym ,że w wyborach wystartować może każdy , to ludzie zadecydują czy będzie ten ktoś burmistrzem ! Pani Marzeno nikt i nic Pani przeszkodzić nie może proszę wystartować, myślę że chamstwem nikt z Panią nie wygra !!

A POKORY BRAK ! 2014/04/15 20:30 #335

  • Wanda K.
  • Wanda K. Avatar Autor
  • Gość

Jacek napisał: Tak Pani Zofia ma rację to napisać tylko mógł ten bezzębny pismak ornecki, który nie może pogodzić się z tym, że nikt się nie chce zadawać z nim, bo jest spalony i nielubiany.

Ten pan to powinien wyjechać i nigdy nie wracać !

A POKORY BRAK ! 2014/04/18 00:47 #336

  • DŻEK
  • DŻEK Avatar Autor
  • Gość
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH , SAMYCH SUKCESÓW ,ZDROWIA I POGODY DUCHA WSZYSTKIM TYM CO SĄ ZA I CO SĄ PRZECIW .POZDRAWIAM

A POKORY BRAK ! 2014/04/18 17:50 #337

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość

DŻEK napisał: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH , SAMYCH SUKCESÓW ,ZDROWIA I POGODY DUCHA WSZYSTKIM TYM CO SĄ ZA I CO SĄ PRZECIW .POZDRAWIAM

Ja jestem za , i troszeczkę przeciw i też życzę wszystkim internautom wszystkiego najlepszego.

A POKORY BRAK ! 2014/04/18 20:17 #338

  • Wiem
  • Wiem Avatar Autor
  • Gość
Dowiedziałam się właśnie że kolejnym kandydatem na burmistrza będzie pan.Zamyślewski z Wojciechowa ! Bardzo dobry kandydat , już raz kandydował ...Brawo panie Mirku.

A POKORY BRAK ! 2014/04/18 21:55 #339

  • MIREK
  • MIREK Avatar Autor
  • Gość

Wiem napisał: Dowiedziałam się właśnie że kolejnym kandydatem na burmistrza będzie pan.Zamyślewski z Wojciechowa ! Bardzo dobry kandydat , już raz kandydował ...Brawo panie Mirku.


Ale o co chodzi?

A POKORY BRAK ! 2014/04/18 23:12 #340

  • W.P
  • W.P Avatar Autor
  • Gość
Burmistrzem powinien zostać człowiek spokojny, mądry , i silny psychicznie .To bardzo odpowiedzialna funkcja , ten co jest to się nie nadaje jest zbyt zarozumiały ! A może rzeczywiście kobieta ?

A POKORY BRAK ! 2014/04/19 06:20 #341

  • malina
  • malina Avatar Autor
  • Gość

Wiem napisał: Dowiedziałam się właśnie że kolejnym kandydatem na burmistrza będzie pan.Zamyślewski z Wojciechowa ! Bardzo dobry kandydat , już raz kandydował ...Brawo panie Mirku.




Pan Mirek czy Gabriel?

A POKORY BRAK ! 2014/04/19 19:53 #342

  • foka
  • foka Avatar Autor
  • Gość

malina napisał:

Wiem napisał: Dowiedziałam się właśnie że kolejnym kandydatem na burmistrza będzie pan.Zamyślewski z Wojciechowa ! Bardzo dobry kandydat , już raz kandydował ...Brawo panie Mirku.




Pan Mirek czy Gabriel?
NA PIERWSZE MA MIREK , NA DRUGIE GABRIEL , A BIERZMOWANY JOACHIM .

A POKORY BRAK ! 2014/04/20 22:44 #343

  • Zdziwiony
  • Zdziwiony Avatar Autor
  • Gość
Nigdzie nie mogę znaleźć życzeń świątecznych pana przewodniczącego ,Są życzenia pana burmistrza , ale tyko pana burmistrza .! Czyżby pan przewodniczący uważał , że już nie potrzeba ? A może jest inny powód ? Może już jest im nie po drodze ? Jeżeli tak to najwyższy czas by się rozstać .
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2014/04/21 00:14 #344

  • o jej
  • o jej Avatar Autor
  • Gość
Naprdawdę ma to znaczenie dla Ciebie?Wzuszylem się.
Przecie Oni mają Cię głęboko w dupie.To się zmieni oczywiście -na dwa tygodnie przed wyborami.
Oczywiście wszystko się zmieni,na dwa tygodnie przed kolejnymi wyborami.I tak dalej i tak dalej...
Dlatego lej na życzenia aktualnych miłościwie panujących.Oni wciąż będą mieli cię w dupie.
Gdyby jednak coś się zmieniło to się rozejrzyj- gdybyś nawet stwierdził że jednak coś się zmieniło to wyjdzie na to że dalej mają cię w dupie tyle że tym razem inni.Urok demokracji :-) :-) :-)
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2014/04/21 00:40 #345

  • Wiesław
  • Wiesław Avatar Autor
  • Gość

o jej napisał: Naprdawdę ma to znaczenie dla Ciebie?Wzuszylem się.
Przecie Oni mają Cię głęboko w dupie.To się zmieni oczywiście -na dwa tygodnie przed wyborami.
Oczywiście wszystko się zmieni,na dwa tygodnie przed kolejnymi wyborami.I tak dalej i tak dalej...
Dlatego lej na życzenia aktualnych miłościwie panujących.Oni wciąż będą mieli cię w dupie.
Gdyby jednak coś się zmieniło to się rozejrzyj- gdybyś nawet stwierdził że jednak coś się zmieniło to wyjdzie na to że dalej mają cię w dupie tyle że tym razem inni.Urok demokracji :-) :-) :-)

Wszystko co tu napisane to prawda , mają ludzi głęboko w dupie , ale ci sami ludzie i tak ich wybiorą ponieważ mają dar przekonywania ! I tak od wyborów do wyborów.