A POKORY BRAK ! - Strona 26 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

A POKORY BRAK ! 2014/05/04 22:40 #376

  • popieram
  • popieram Avatar Autor
  • Gość

wyborca napisał: Popieram tylko rada społeczna!!!!!!!!!!!!!!!!! Osobiście podpiszę listę tylko dla takiego radnego który będzie sprawował funkcję radnego społecznie. Do tego namawiam wszystkich wyborców, nie popieramy ludzi którzy będą radnymi za pieniądze.

To tylko gadanie ! Ja nie wierzę że znajdą się chętni by kandydować i być radnymi za darmo , na pewno nie ci co teraz są przy korycie .

A POKORY BRAK ! 2014/05/05 20:46 #377

  • Wiem
  • Wiem Avatar Autor
  • Gość
Z radością oświadczam że , powstał komitet wyborczy SAMOOBRONA liczący wielu zwolenników , na czele komitetu stanął GABRIEL ZAMYŚLEWSKI przy wsparciu byłych członków samoobrony. Dużą rolę przy powstaniu grupy odegrali byli posłowie samoobrony. Brawo ! Mam nadzieję że samoobrona wystawi swoich członków w wyborach do rady miasta i rady powiatu w 2014r

A POKORY BRAK ! 2014/05/05 22:28 #378

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość
Tylko wtedy uwierzę w szczere intencję takich kandydatów jak przed wyborami zadeklarują, że nie będą brali kasy za zasiadanie w radzie miejskiej. I oczywiście dotrzymają słowa po wyborach. Proszę o kandydatury?
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2014/05/05 22:55 #379

  • Goli
  • Goli Avatar Autor
  • Gość

Wiem napisał: Z radością oświadczam że , powstał komitet wyborczy SAMOOBRONA liczący wielu zwolenników , na czele komitetu stanął GABRIEL ZAMYŚLEWSKI przy wsparciu byłych członków samoobrony. Dużą rolę przy powstaniu grupy odegrali byli posłowie samoobrony. Brawo ! Mam nadzieję że samoobrona wystawi swoich członków w wyborach do rady miasta i rady powiatu w 2014r


Czy to informacja prawdziwa ?

A POKORY BRAK ! 2014/05/06 15:37 #380

  • zadowolony
  • zadowolony Avatar Autor
  • Gość

Wiem napisał: Z radością oświadczam że , powstał komitet wyborczy SAMOOBRONA liczący wielu zwolenników , na czele komitetu stanął GABRIEL ZAMYŚLEWSKI przy wsparciu byłych członków samoobrony. Dużą rolę przy powstaniu grupy odegrali byli posłowie samoobrony. Brawo ! Mam nadzieję że samoobrona wystawi swoich członków w wyborach do rady miasta i rady powiatu w 2014r

A może pan Zamyślewki na burmistrza ? To nawet logiczne, lepszy będzie jak obecny władca !

A POKORY BRAK ! 2014/05/06 15:59 #381

  • Tomek
  • Tomek Avatar Autor
  • Gość
Tylko wtedy uwierzę w szczere intencję takich kandydatów jak przed wyborami zadeklarują, że nie będą brali kasy za zasiadanie w radzie miejskiej. I oczywiście dotrzymają słowa po wyborach. Proszę o kandydatury?

W pełni popieram i namawiam na głosowanie na radnych wyłącznie społecznych.

A POKORY BRAK ! 2014/05/06 16:21 #382

  • Ola
  • Ola Avatar Autor
  • Gość
Praca społeczna w przyszłej radzie miasta zależy od obecnej rady, trzeba postawić wniosek i go przegłosować , przygotować uchwałę i też przegłosować.Ale czy to jest możliwe ? Myślę że nie. Ci sami ludzie będą kandydować ,no to chyba jasne że tego nie zrobią.Ktoś może powiedzieć jeżeli nie chcesz pieniędzy to oddaj biednym ! I też prawda, i koło się zamyka.

A POKORY BRAK ! 2014/05/07 11:08 #383

  • Kuba
  • Kuba Avatar Autor
  • Gość
moim zdaniem radni powinni zarabiać pieniadze, ale zarabiać, czyli pracować na nie, a nie brać, jak datek, a nic nie robić. Nie są efektywni, są jak marionetki - i za to, że są dostają wynagrodzenie - a to już nie jest sprawiedliwe. Nie wynagradzanie za pracę otwiera drzwi do korupcji..

A POKORY BRAK ! 2014/05/07 19:37 #384

  • Adam.P.
  • Adam.P. Avatar Autor
  • Gość

Wiem napisał: Z radością oświadczam że , powstał komitet wyborczy SAMOOBRONA liczący wielu zwolenników , na czele komitetu stanął GABRIEL ZAMYŚLEWSKI przy wsparciu byłych członków samoobrony. Dużą rolę przy powstaniu grupy odegrali byli posłowie samoobrony. Brawo ! Mam nadzieję że samoobrona wystawi swoich członków w wyborach do rady miasta i rady powiatu w 2014r

Bardzo mile wspominam przynależność do Samoobrony , partia która wspierała rolników. Czas na powrót ! Pan Zamyślewski to dobry kandydat na przewodniczącego, myślę że ściągnie byłych członków SAMOBRONY i wspólnie będą ubiegać się o mandaty w wyborach 2014.

A POKORY BRAK ! 2014/05/07 22:16 #385

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA DO WYBORÓW IŚĆ POWINIEN BEZ KANDYDATA NA BURMISTRZA , STWORZYĆ TYLKO TRZEBA MOCNY KOLEKTYW ,A TO MYŚLĘ ŻE DA SIĘ ZROBIĆ.

A POKORY BRAK ! 2014/05/08 21:57 #386

  • ciekawy
  • ciekawy Avatar Autor
  • Gość

wyborca napisał: KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA DO WYBORÓW IŚĆ POWINIEN BEZ KANDYDATA NA BURMISTRZA , STWORZYĆ TYLKO TRZEBA MOCNY KOLEKTYW ,A TO MYŚLĘ ŻE DA SIĘ ZROBIĆ.

Wydaje mi się że Samoobrona powinna poprzeć któregoś z kandydatów.

A POKORY BRAK ! 2014/05/09 16:31 #387

  • golona
  • golona Avatar Autor
  • Gość
Ja mieszkaniec gminy Orneta uważam że zmiana burmistrza po jednej kadencji jest co najmniej nie właściwa.Można spróbować , dać szansę obecnie nam rządzącemu burmistrzowi raz jeszcze i wtedy dokonać podsumowania i rozliczenia go z dwóch kadencji.Tylko obecny burmistrz powinien zrozumieć , że jest burmistrzem całej gminy , a nie tylko wybranych ! Tu potrzebna jest mądrość obecnego włodarza , trzeba przestać nienawidzić , a zacząć tolerować każdego mieszkańca, wtedy zaś może by był burmistrzem dożywotnio.Takie są moje przemyślenia, potrzebna nam wszystkim jest POKORA. by normalnie żyć obok siebie.

A POKORY BRAK ! 2014/05/09 16:48 #388

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Nasz pan burmistrz kieruje się bardziej emocjami niż rozumem dlatego pewnie lud nie wybierze obecnego burmistrza na następną kadencję chociaż ludzie są nieobliczalni
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2014/05/13 08:01 #389

  • gal
  • gal Avatar Autor
  • Gość

golona napisał: Ja mieszkaniec gminy Orneta uważam że zmiana burmistrza po jednej kadencji jest co najmniej nie właściwa.Można spróbować , dać szansę obecnie nam rządzącemu burmistrzowi raz jeszcze i wtedy dokonać podsumowania i rozliczenia go z dwóch kadencji.Tylko obecny burmistrz powinien zrozumieć , że jest burmistrzem całej gminy , a nie tylko wybranych ! Tu potrzebna jest mądrość obecnego włodarza , trzeba przestać nienawidzić , a zacząć tolerować każdego mieszkańca, wtedy zaś może by był burmistrzem dożywotnio.Takie są moje przemyślenia, potrzebna nam wszystkim jest POKORA. by normalnie żyć obok siebie.


Burmistrz miał cztery lata na pokazanie swego prawdziwego oblicza, nie rozumie ze jest Burmistrzem całej gminy, pokazuje jak można nienawidzić i wykazuje brak tolerancji, nam nie jest potrzebna pokora tylko Burmistrzowi, a danie szansy jeszcze raz to wielka pomyłka. Orneta nie ma już czasu na uczenie Pana Burmistrza, każdy by tak chciał. Uczyć się przez trzy kadencje.
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2014/05/13 19:31 #390

  • Tolek
  • Tolek Avatar Autor
  • Gość
Obecny burmistrz pokazał swoje prawdziwe oblicze.Mnie moich bliskich i znajomych więcej nie omani !