A POKORY BRAK ! - Strona 29 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

A POKORY BRAK ! 2014/09/30 19:28 #421

  • anonimus
  • anonimus Avatar Autor
  • Gość
zastraszanie już się rozpoczęło

Czy w Ornecie przez 4 ostatnie lata zrobiono coś czego szczególnego czego nie powinien robić człowiek pełniący funkcję burmistrza??????
Nie
Więc dlaczego tak bardzo niektórzy wychwalają działania obecnego burmistrza??????
Bo położył chodnik ???
Bo pojawił się STRACH, MŚCIWOŚĆ i UKRADKOWE SPOJRZENIA kto z kim rozmawia???????
BO burmistrz jest z PO

A możne dlatego że ORNETA jest pośmiewiskiem w Lidzbarku ????
Chcecie tak dalej mieć????

A POKORY BRAK ! 2014/09/30 19:54 #422

  • przeciwnik lidzbarka
  • przeciwnik lidzbarka Avatar Autor
  • Gość

anonimus napisał: zastraszanie już się rozpoczęło

Czy w Ornecie przez 4 ostatnie lata zrobiono coś czego szczególnego czego nie powinien robić człowiek pełniący funkcję burmistrza??????
Nie
Więc dlaczego tak bardzo niektórzy wychwalają działania obecnego burmistrza??????
Bo położył chodnik ???
Bo pojawił się STRACH, MŚCIWOŚĆ i UKRADKOWE SPOJRZENIA kto z kim rozmawia???????
BO burmistrz jest z PO

A możne dlatego że ORNETA jest pośmiewiskiem w Lidzbarku ????
Chcecie tak dalej mieć????


To pewne że tak będzie bo wielu dawnych przeciwników powiatu Lidzbarskiego dziś siedzi tam na stołkach. Zrobią wszystko żeby tak zostało. Kto nam ten Lidzbark zafundował przypomnijmy Ołtuszewski, Koniecko, Uzar z żoną, Bohdanowicz, Janulewicz wojskowy. Dziś Kogut i Suchodolska też siedzą w Lidzbarku a kiedyś byli przeciwko. Głosujcie na nich to Orneta będzie wiochą jak nic...

A POKORY BRAK ! Dobry burmistrz! 2014/10/01 07:59 #423

  • juliaw
  • juliaw Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0

Jaś napisał: Dobry burmistrz to taki co jednoczy mieszkańców, a nie ich dzieli i jednocześnie nie wdaje się w politykę tylko działa na rzecz miasta i jego mieszkańców.


Fajnie powiedziane, tylko idąc tym tropem to dobrych burmistrzów już nigdzie nie ma !!!

__________________
strony www Trójmiasto
REKLAMA

A POKORY BRAK ! Dobry burmistrz! 2014/10/01 08:40 #424

  • Myślący
  • Myślący Avatar Autor
  • Gość
Był już przez dwie kadencje Kogut, był dwa razy Ołtuszewski, jest Popiel. To klika która była razem a podzieliły ich różne czarne interesy. Może warto temu się przyjrzeć i wszystkich rozliczyć z tego co zrobili. Kto to może jedynie zrobić. Patrząc na listę kandydatów tylko Wiszowaty.

A POKORY BRAK ! 2014/10/01 09:25 #425

  • ojoj
  • ojoj Avatar Autor
  • Gość
Przy zmianie - reorganizacji administarcji i powstawaniu powiatów, trzeba pamiętać,że Orneta nie miała wielkiego wyboru. Pisać i narzekać każdy może, może faktycznie było by lepiej, gdybyśmy tworzyli powiat wspólnie z Braniewem lub Morągiem, a może Elblągiem. Jeśli znasz fakty o powstawaniu powiatu lidzbarskiego to je poprostu napisz, a nie tylko hasło jak mi to jest źle!

A POKORY BRAK ! 2014/10/19 00:02 #426

  • K.O
  • K.O Avatar Autor
  • Gość
Obserwując obecną kampanie wyborczą kandydatów na burmistrza , wydaje mi się że jest mniej chamska jak w poprzedniej kadencji, może wróciło im rozum , a może są bardziej pokorni.Plakaty Pani Marzeny .O. jeszcze gdzieś wiszą ( zrywają ale umiarkowanie ) no ale to może za wcześnie by wydawać opinie. Ciekawa jestem czy uczciwie prowadząc kampanię wyborczą wygra obecnie nam panujący.POWINIEN PAN ZROBIĆ CHOĆ RAZ COŚ UCZCIWIE I PRZEKONAĆ SIĘ JAKIE POPARCIE MA PAN OBECNIE W NARODZIE.POZDRAWIAM

A POKORY BRAK ! 2014/10/19 00:10 #427

  • Obserwator bez prawa głosu.
  • Obserwator bez prawa głosu. Avatar Autor
  • Gość

K.O napisał: Obserwując obecną kampanie wyborczą kandydatów na burmistrza , wydaje mi się że jest mniej chamska jak w poprzedniej kadencji, może wróciło im rozum , a może są bardziej pokorni.Plakaty Pani Marzeny .O. jeszcze gdzieś wiszą ( zrywają ale umiarkowanie ) no ale to może za wcześnie by wydawać opinie. Ciekawa jestem czy uczciwie prowadząc kampanię wyborczą wygra obecnie nam panujący.POWINIEN PAN ZROBIĆ CHOĆ RAZ COŚ UCZCIWIE I PRZEKONAĆ SIĘ JAKIE POPARCIE MA PAN OBECNIE W NARODZIE.POZDRAWIAM

Nie znam Dobrze Pani Marzeny , ale podoba mi się prowadzona fer jej kampania, tak właśnie powinna wyglądać nowocześnie prowadzona kampania wyborcza.Apel do pozostałych kandydatów bierzcie przykład.Mąż tej Pani też niech się usunie to zwiększy jej szanse

A POKORY BRAK ! 2014/10/19 00:13 #428

  • Obserwator bez prawa głosu.
  • Obserwator bez prawa głosu. Avatar Autor
  • Gość

K.O napisał: Obserwując obecną kampanie wyborczą kandydatów na burmistrza , wydaje mi się że jest mniej chamska jak w poprzedniej kadencji, może wróciło im rozum , a może są bardziej pokorni.Plakaty Pani Marzeny .O. jeszcze gdzieś wiszą ( zrywają ale umiarkowanie ) no ale to może za wcześnie by wydawać opinie. Ciekawa jestem czy uczciwie prowadząc kampanię wyborczą wygra obecnie nam panujący.POWINIEN PAN ZROBIĆ CHOĆ RAZ COŚ UCZCIWIE I PRZEKONAĆ SIĘ JAKIE POPARCIE MA PAN OBECNIE W NARODZIE.POZDRAWIAM


Nie znam Dobrze Pani Marzeny , ale podoba mi się prowadzona fer jej kampania, tak właśnie powinna wyglądać nowocześnie prowadzona kampania wyborcza.Apel do pozostałych kandydatów bierzcie przykład.Mąż tej Pani też niech się usunie to zwiększy jej szanse

A POKORY BRAK ! 2014/10/20 06:51 #429

  • szkoda
  • szkoda Avatar Autor
  • Gość

ojoj napisał: Przy zmianie - reorganizacji administarcji i powstawaniu powiatów, trzeba pamiętać,że Orneta nie miała wielkiego wyboru. Pisać i narzekać każdy może, może faktycznie było by lepiej, gdybyśmy tworzyli powiat wspólnie z Braniewem lub Morągiem, a może Elblągiem. Jeśli znasz fakty o powstawaniu powiatu lidzbarskiego to je poprostu napisz, a nie tylko hasło jak mi to jest źle!


Bez Ornety Lidzbark by nie powstał. Myślę że przekupiono naszych decydentów odpowiednimi stołkami. Nasze miejsce w szeregu pokazuje budowa term. W Lidzbarku nikt się z nami nie liczył i nie liczy. Poklepią pana Popiela po plecach i to wszystko.

A POKORY BRAK ! Dobry burmistrz! 2014/10/21 07:54 #430

  • Popieram myślącego
  • Popieram myślącego Avatar Autor
  • Gość

Myślący napisał: Był już przez dwie kadencje Kogut, był dwa razy Ołtuszewski, jest Popiel. To klika która była razem a podzieliły ich różne czarne interesy. Może warto temu się przyjrzeć i wszystkich rozliczyć z tego co zrobili. Kto to może jedynie zrobić. Patrząc na listę kandydatów tylko Wiszowaty.


Popieram myślącego bo jeśli mieszkańców było stać na ryzyko oddania władzy w ręce ludzi których przeszłość była znana tak jak chociażby Ołtuszewski którego przebiegłość sięga szczytów manipulacji chowając się za plecami nieświadomej żony chce dalej mieć wpływ na los tego nieszczęśliwie doświadczonego już poprzednimi rządami miasta. Popiel podobnie jest sterowany przez sztab nauczycieli. Zastanawiam się czemu nie możemy zaryzykować z Wiszowatym może rozwali te patologiczne układa i chociaż tyle zrobi a może aż tyle... Bo to że Orneta potrzebuje zmian to chyba już nikt nie wątpi nawet ci co nie znają się na tym?

A POKORY BRAK ! 2014/10/21 09:36 #431

  • Cenzorka
  • Cenzorka Avatar Autor
  • Gość
Ktoś napisał: "Nie znam Dobrze Pani Marzeny , ale podoba mi się prowadzona fer jej kampania, tak właśnie powinna wyglądać nowocześnie prowadzona kampania wyborcza.Apel do pozostałych kandydatów bierzcie przykład".

Czy można mówić o dobrze prowadzonej kampanii wyborczej kiedy wokół tej osoby tyle obłudy i zakłamania. Dostałem dziś gazetkę wyborczą w której pisze o sobie sama kandydatka:
Najpierw pracowałam w Inspektoracie ZUS w Lidzbarku Warmińskim, od 2003r. awansowałam...
Uważam że powinno być:
Najpierw pracowałam w Inspektoracie ZUS w Lidzbarku Warmińskim, od 2003r. kiedy również poznałam Andrzeja Ołtuszewskiego członka zarządu sejmiku wojewódzkiego awansowałam...

W latach 2007 i 2008 w weekendy prowadziłam wykłady dla młodzieży i osób dorosłych w Zespole Szkół Zawodowych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ornecie jako nauczyciel...
Powinno być:
W latach 2007 i 2008 kiedy burmistrzem Ornety był mój mąż Andrzej Ołtuszewski w weekendy prowadziłam wykłady dla młodzieży i osób dorosłych w Zespole Szkół Zawodowych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ornecie jako nauczyciel...
Na co dzień spotykam się z różnego rodzaju problemami pracowników ZUS i zawsze służę im pomocą...
Szkoda że nie służy pomocą petentom ZUS tylko pracownikom?

Informacja w gazetce powinna być pełna i rzetelna Pani Marzeno która jak zostanie burmistrzem to nie pozwoli mężowi wtrącać się do rządzenia Ornetą. To największa blaga jakiej nie usłyszałam od wielu lat

A POKORY BRAK ! 2014/10/21 15:52 #432

  • Kaśka
  • Kaśka Avatar Autor
  • Gość

Cenzorka napisał: Ktoś napisał: "Nie znam Dobrze Pani Marzeny , ale podoba mi się prowadzona fer jej kampania, tak właśnie powinna wyglądać nowocześnie prowadzona kampania wyborcza.Apel do pozostałych kandydatów bierzcie przykład".

Czy można mówić o dobrze prowadzonej kampanii wyborczej kiedy wokół tej osoby tyle obłudy i zakłamania. Dostałem dziś gazetkę wyborczą w której pisze o sobie sama kandydatka:
Najpierw pracowałam w Inspektoracie ZUS w Lidzbarku Warmińskim, od 2003r. awansowałam...
Uważam że powinno być:
Najpierw pracowałam w Inspektoracie ZUS w Lidzbarku Warmińskim, od 2003r. kiedy również poznałam Andrzeja Ołtuszewskiego członka zarządu sejmiku wojewódzkiego awansowałam...

W latach 2007 i 2008 w weekendy prowadziłam wykłady dla młodzieży i osób dorosłych w Zespole Szkół Zawodowych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ornecie jako nauczyciel...
Powinno być:
W latach 2007 i 2008 kiedy burmistrzem Ornety był mój mąż Andrzej Ołtuszewski w weekendy prowadziłam wykłady dla młodzieży i osób dorosłych w Zespole Szkół Zawodowych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ornecie jako nauczyciel...
Na co dzień spotykam się z różnego rodzaju problemami pracowników ZUS i zawsze służę im pomocą...
Szkoda że nie służy pomocą petentom ZUS tylko pracownikom?

Informacja w gazetce powinna być pełna i rzetelna Pani Marzeno która jak zostanie burmistrzem to nie pozwoli mężowi wtrącać się do rządzenia Ornetą. To największa blaga jakiej nie usłyszałam od wielu lat


Cenzorka ty chyba bardzo zazdrościsz osiągnięć Marzeny Ołtuszewskiej zamiast pisać głupoty weź się za pracę. Może też osiągniesz sukces. Jako kobieta przez" solidarność jajników" życzę ci z całego serca sukcesu .

A POKORY BRAK ! 2014/10/21 16:28 #433

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość

Kaśka napisał:
Cenzorka ty chyba bardzo zazdrościsz osiągnięć Marzeny Ołtuszewskiej zamiast pisać głupoty weź się za pracę. Może też osiągniesz sukces. Jako kobieta przez" solidarność jajników" życzę ci z całego serca sukcesu .


To może w końcu dowiem sie jakie to są "dotychczasowe osiągnięcia" tej tak zachwalanej kandydatki ktore daja gwarancje bycia dobrym burmistrzem? Bo to że ktos gdzies pracował to chyba nie jest szczególnym osiągnieciem?
Chociaz w dobie bezrobocia to może i jest osiągnięcie?
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2014/10/21 16:51 #434

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

wyborca napisał:

Kaśka napisał:
Cenzorka ty chyba bardzo zazdrościsz osiągnięć Marzeny Ołtuszewskiej zamiast pisać głupoty weź się za pracę. Może też osiągniesz sukces. Jako kobieta przez" solidarność jajników" życzę ci z całego serca sukcesu .


To może w końcu dowiem sie jakie to są "dotychczasowe osiągnięcia" tej tak zachwalanej kandydatki ktore daja gwarancje bycia dobrym burmistrzem? Bo to że ktos gdzies pracował to chyba nie jest szczególnym osiągnieciem?
Chociaz w dobie bezrobocia to może i jest osiągnięcie?

Przyjdź na spotkanie 10.11.2014 r. do MDK o godz.18.00 to się dowiesz
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2014/10/21 19:04 #435

  • Do myślącego
  • Do myślącego Avatar Autor
  • Gość
Myślący i Popierający Myślącego to ta sama osoba. Grześ znowu dał głos. Więc odpowiedz co zarzucasz poprzednim rządzącym. Oskarżając bezpodstawnie nie wywindujesz swego kandydata na burmistrza. Wszyscy znają jego rządy w Ornecie i na pewno głęboko się zastanowią przed głosowaniem.