A POKORY BRAK ! - Strona 31 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

A POKORY BRAK ! 2014/11/08 21:41 #451

  • mieszkanka Biały Dwór
  • mieszkanka Biały Dwór Avatar Autor
  • Gość
Dziś o godz 17 w naszej wsi odbyło się spotkanie z kandydatką na burmistrza Ornety P. MARZENĄ OŁTUSZEWSKĄ, bardzo pozytywnie się zaprezentowała ,brawo ma Pani mój głos . Będę też głosowała na Pana ZAMYŚLEWSKIEGO kandydata do rady miasta , po rozmowach z mieszkańcami naszej wsi to oni są naszymi faworytami.Obecna władza musi odejść ,mamy ich dość.

A POKORY BRAK ! 2014/11/08 23:16 #452

  • widze dobrze
  • widze dobrze Avatar Autor
  • Gość

LUTKA napisał:
Również uważam podobnie. To nie jest podobizna naszego ukochanego Papieża. Wiem, że to On tylko z podpisu Chciałabym, by w naszym mieście pomnik postawiony ku czci św. Jana Pawła II ukazywał jego prawdziwą twarz pełna miłości.


Ślepy jesteś? To idealna podobizna.


Załączniki:

A POKORY BRAK ! 2014/11/09 15:03 #453

  • pseudo rzezbiarz
  • pseudo rzezbiarz Avatar Autor
  • Gość
Katastrofa tyle pieniędzy za taką figurke do niczego i nikogo nie podobną ,jestem zdziwiona ze została w ogole dopuszczona do postawienia jako pomnik Papiierza
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2014/11/09 17:56 #454

  • do niezadowolonych
  • do niezadowolonych Avatar Autor
  • Gość
W tej dziurze jest grupa zawsze ze wszystkiego niezadowolonych. Moja 5-letnia córka gdy zobaczyła pomnik wracając z przedszkola od razu wrzasnęła: "postawili papieżą! " A nie jesteśmy przesadnie religijną rodziną i nie mamy w domu podobizn JP. To chyba jest na pomniku do siebie podobny.

A POKORY BRAK ! 2014/11/09 22:25 #455

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Nie mnie oceniać czy rzeżba przedstawiająca postać PAPIEŻA jest podobna czy nie , chwała ludziom dobrej woli że rzeżba stoi w Ornecie . Przeważnie jest tak że lepiej krytykować jak działać.Chylę czoła przed tymi którzy tak postanowili.Pozdrawiam i życzę zdrowia.

A POKORY BRAK ! 2014/11/09 23:38 #456

  • Zenek.K
  • Zenek.K Avatar Autor
  • Gość
Całą rodziną będziemy popierali Bogdana Karpiesiuka , jest naszym kandydatem.

A POKORY BRAK ! 2014/11/10 22:24 #457

  • Już wiem
  • Już wiem Avatar Autor
  • Gość

Zenek.K napisał: Całą rodziną będziemy popierali Bogdana Karpiesiuka , jest naszym kandydatem.

Wiem na pewno że my głosować będziemy na panią Marzenę.O, dziś byłam w M.D.K.

A POKORY BRAK ! 2014/11/12 00:54 #458

  • Wspominam
  • Wspominam Avatar Autor
  • Gość

Wyborca napisał: PANIE BURMISTRZU POPIEL WYGRAŁ PAN WYBORY SPRAWIEDLIWIE I PRZEKONUJĄCO , NIE ROZUMIEM DLACZEGO PAN NIE ZOSTAŁ BURMISTRZEM WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW !!!!! PRZECIEŻ UNIKNĄŁBY PAN WSZYSTKIEGO TEGO CO DZIŚ MAMY ...MYŚLĘ ŻE NA POCZĄTKU URZĘDOWANIA ZABRAKŁO PANU WŁAŚNIE POKORY.

Ktoś kiedyś napisał prawdę . Bardzo to smutne.

A POKORY BRAK ! 2014/11/17 22:53 #459

  • Mieszkaniec tego miasta
  • Mieszkaniec tego miasta Avatar Autor
  • Gość
Rzeczywiście pan Popiel udowodnił że jest jedyny na obecne warunki panujące w ORNECIE, więc proszę pana w imieniu swoim i wielu mieszkańców by pan zaniechał zemsty na przeciwnikach pańskiego myślenia, niech pan zostanie BURMISTRZEM wszystkich mieszkańców. Rada miasta też powinna być bardziej otwarta.Pozdrawiam i życzę sukcesu nam wszystkim.

A POKORY BRAK ! 2014/11/18 08:29 #460

  • Zadowolony Realista
  • Zadowolony Realista Avatar Autor
  • Gość

Mieszkaniec tego miasta napisał: Rzeczywiście pan Popiel udowodnił że jest jedyny na obecne warunki panujące w ORNECIE, więc proszę pana w imieniu swoim i wielu mieszkańców by pan zaniechał zemsty na przeciwnikach pańskiego myślenia, niech pan zostanie BURMISTRZEM wszystkich mieszkańców. Rada miasta też powinna być bardziej otwarta.Pozdrawiam i życzę sukcesu nam wszystkim.


Pobożne życzenie :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Brakuje tu umiejętności wzniesienia się ponad wszystko - a to cecha dorosłych :whistle:
Osobiście, mimo, że jestem apolityczny, cieszę się bardzo, że Popiel został burmistrzem na kolejną kadencję, ponieważ będzie musiał wypić piwo w postaci spalarni i strefy.
Pomyślcie, gdyby na urząd wszedł ktoś inny to niestety musiałby wypić to gorzkie piwo, .........., a z jakiej racji ja się pytam?
Każdy musi ponosić konsekwencje własnych czynów i decyzji.
Także dla mnie osobiście jest git :)

A POKORY BRAK ! 2014/11/18 11:04 #461

  • hehe
  • hehe Avatar Autor
  • Gość

Zadowolony Realista napisał:

Mieszkaniec tego miasta napisał: Rzeczywiście pan Popiel udowodnił że jest jedyny na obecne warunki panujące w ORNECIE, więc proszę pana w imieniu swoim i wielu mieszkańców by pan zaniechał zemsty na przeciwnikach pańskiego myślenia, niech pan zostanie BURMISTRZEM wszystkich mieszkańców. Rada miasta też powinna być bardziej otwarta.Pozdrawiam i życzę sukcesu nam wszystkim.


Pobożne życzenie :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Brakuje tu umiejętności wzniesienia się ponad wszystko - a to cecha dorosłych :whistle:
Osobiście, mimo, że jestem apolityczny, cieszę się bardzo, że Popiel został burmistrzem na kolejną kadencję, ponieważ będzie musiał wypić piwo w postaci spalarni i strefy.
Pomyślcie, gdyby na urząd wszedł ktoś inny to niestety musiałby wypić to gorzkie piwo, .........., a z jakiej racji ja się pytam?
Każdy musi ponosić konsekwencje własnych czynów i decyzji.
Także dla mnie osobiście jest git :)


Dobre :) Czyli wychodzi teraz że go za kare ludzie wybrali :)


Z niecierpliwością czekam na następne wytłumaczenia - jak przy referendum :P

A POKORY BRAK ! 2014/11/18 11:16 #462

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Mam nadzieję że gmina nie będzie płacić odszkodowania za błędne decyzję Popiela. Gmina ma dobrych prawników z Sopotu i jest nadzieja że sprawa spalarni skończy się bez konsekwencji finansowych dla budżetu gminy. Za Popielem opowiedziało się prawie 30% dorosłych mieszkańców co oznacza że co trzeci mieszkaniec popiera działania burmistrza nawet te błędne i idiotyczne. Takie są prawa demokracji.

A POKORY BRAK ! 2014/11/18 11:53 #463

  • Epikur
  • Epikur Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Za Popielem opowiedziało się prawie 30% dorosłych mieszkańców co oznacza że co trzeci mieszkaniec popiera działania burmistrza nawet te błędne i idiotyczne. Takie są prawa demokracji.


Idąc tym tokiem rozumowania czy oznaczałoby to, że co trzeci mieszkaniec tego miasta, który udzielił poparcia burmistrzowi to idiota? :whistle:
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2014/11/18 19:34 #464

  • Kasjopeja
  • Kasjopeja Avatar Autor
  • Gość

Epikur napisał:

anonim napisał: Za Popielem opowiedziało się prawie 30% dorosłych mieszkańców co oznacza że co trzeci mieszkaniec popiera działania burmistrza nawet te błędne i idiotyczne. Takie są prawa demokracji.


Idąc tym tokiem rozumowania czy oznaczałoby to, że co trzeci mieszkaniec tego miasta, który udzielił poparcia burmistrzowi to idiota? :whistle:

Dobrze dedukujesz Epikur, ubożejemy finansowo i umysłowo
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2014/11/18 22:45 #465

  • mieszkaniec Ornety od zawsze
  • mieszkaniec Ornety od zawsze Avatar Autor
  • Gość
W mieście Orneta karty rozdaje kilku ludzi , mam nadzieję że zemsty panowie zaniechacie , bo po co.Racja i znowu po waszej stronie. Dajcie ludziom odetchnąć , niech ludzie przestaną się bać o swoje jutro. NO I MOI DRODZY IDĄ ŚWIĘTA ........!