R. Ferenc do powiatu - Strona 6 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/02 09:54 #76

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

zosia napisał: Radny który świadomie łamie prawo budowlane i odwala samowolkę wodną nie powinien być reprezentantem społeczności w radzie powiatu. Ta sprawa jest znana bo wydała się przypadkowo. Ile podobnych ma w swojej karierze za uszami radny od stawów?


NA PEWNO nie wydała się przypadkowo(jak piszesz). Nasz obecny włodarz miasta CELOWO zrobił ''nagonkę'' na p. Ferenca- teraz to wiem. Obiecał niektórym ''patriotom'' (tak się nazywają), że go zniszczy, po tym jak Ferenc konkretnie wypowiedział się o braku kompetencji jego osoby na stołek burmistrza. Przewidywania jego potwierdziły się, straciliśmy 4 lata. A za uszami to ty masz na pewno sporo brudu, umyj się :!: ,może wtedy będziesz też słyszała i przekazywała opinie innych mieszkańców, nie tylko tych w których rękach jesteś tylko słabym narzędziem. POWODZENIA

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/02 10:10 #77

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Trzeba było wybrać lepszy kierunek studiów, a godziwe życie to powinnaś sobie sama zapewnić. Mam nadzieję, że ten ''ktoś'' przestanie tobą manipulować i poszukasz uczciwszej pracy (może mniej płatnej), bo jest takie powiedzenie skierowane do dzieci, ale jak widać może dotyczyć i ciebie- KTO SIĘ PRZEZYWA, TEN SAM SIĘ TAK NAZYWA. Trafione właśnie dla ciebie. To kogo popierasz to twoja sprawa, nie musisz się chwalić. Wszystkie twoje opinie są ''obiektywne'' :P .



...Forum dyskusyjne mieszkańców Ornety-swobodna wymiana poglądów...skoro swobodna/proponuję sprawdzić w słowniku PWN co oznacza to słowo/ wymiana poglądów a Pan/Pani pisze "To kogo popierasz to twoja sprawa, nie musisz się chwalić. " ?????? -to jest forum dyskusyjne a nie zjazd absolwentów danej uczelni ...my tu wymieniamy poglądy
...hmmmm jak mniemam Pana/Pani specjalnością jest andragogika ? :mrgreen:

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/02 10:30 #78

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:

zosia napisał: Radny który świadomie łamie prawo budowlane i odwala samowolkę wodną nie powinien być reprezentantem społeczności w radzie powiatu. Ta sprawa jest znana bo wydała się przypadkowo. Ile podobnych ma w swojej karierze za uszami radny od stawów?


NA PEWNO nie wydała się przypadkowo(jak piszesz). Nasz obecny włodarz miasta CELOWO zrobił ''nagonkę'' na p. Ferenca- teraz to wiem. Obiecał niektórym ''patriotom'' (tak się nazywają), że go zniszczy, po tym jak Ferenc konkretnie wypowiedział się o braku kompetencji jego osoby na stołek burmistrza. Przewidywania jego potwierdziły się, straciliśmy 4 lata. A za uszami to ty masz na pewno sporo brudu, umyj się :!: ,może wtedy będziesz też słyszała i przekazywała opinie innych mieszkańców, nie tylko tych w których rękach jesteś tylko słabym narzędziem. POWODZENIA


...mam parę pytań do Pana/Pani
1. jaką nagonkę zrobił "włodarz miasta" na p Ferenca?
2.jakim "partiom" obiecał,że zniszczy p Ferenca?
3.kto stracił 4 lata? bo "MY"-nic mi nie mówi
4.w czyich rękach jest Zosia? :lol:

z góry dziękuję
REKLAMA

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/02 10:52 #79

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0

Gość napisał: Obiecał niektórym ''patriotom'' (tak się nazywają), że go zniszczy, po tym jak Ferenc konkretnie wypowiedział się o braku kompetencji jego osoby na stołek burmistrza.


Ferenc nie ma absolutnie ŻADNYCH kwalifikacji. Nie zna się na NICZYM. Stołek radnego to dla niego żyć albo nie żyć. Jeśli chcemy normalnie żyć w Ornecie to w radzie nie ma miejsca dla niekompetetnych radnych typu Ferenc bez szkoły. Przypominam ze gość postawił znak teren prywatny na gminnej drodze. Ubzdurał sobie dziwne rzeczy np że to co gminne to jego :lol:

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/02 11:01 #80

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Przewidywania jego potwierdziły się, straciliśmy 4 lata.


jestem zgodny z przepowiednią ferenca dzięki takim radnym jak on sam straciliśmy 4 lata dobrze że wyborcy mogą poczytać o długoletnim radnym ze wsi i wybiorą kogoś inteligentnego zamiast tłumoka bez szkoły co się nosi wyżej od kardynała :evil:

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/02 12:01 #81

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:

zosia napisał: Radny który świadomie łamie prawo budowlane i odwala samowolkę wodną nie powinien być reprezentantem społeczności w radzie powiatu. Ta sprawa jest znana bo wydała się przypadkowo. Ile podobnych ma w swojej karierze za uszami radny od stawów?


NA PEWNO nie wydała się przypadkowo(jak piszesz). Nasz obecny włodarz miasta CELOWO zrobił ''nagonkę'' na p. Ferenca- teraz to wiem. Obiecał niektórym ''patriotom'' (tak się nazywają), że go zniszczy, po tym jak Ferenc konkretnie wypowiedział się o braku kompetencji jego osoby na stołek burmistrza. Przewidywania jego potwierdziły się, straciliśmy 4 lata. A za uszami to ty masz na pewno sporo brudu, umyj się :!: ,może wtedy będziesz też słyszała i przekazywała opinie innych mieszkańców, nie tylko tych w których rękach jesteś tylko słabym narzędziem. POWODZENIA

Do Gościa :idea:
...skoro przedstawiasz swoje stanowisko na forum, przydałoby się poprzeć je konkretnymi argumentami/ jak robią to inni/ .Najwidoczniej wychodzisz z założenia "wiem ale nie powiem"... to mi raczej przypomina "szanownie donoszę....PRZYJACIEL"...zakładam więc,że to co piszesz nie jest poparte konkretnymi dowodami a raczej domniemaniem?
...skoro dorosły człowiek nie potrafi uzasadnić swojej wypowiedzi a chowa się za "spódnicą politycznej mamuni" to co sobą reprezentuje?...a co zrobisz jak któregoś dnia "mamuni puści gumka w spódnicy i odsłoni to wszystko co do tej pory spódnica zakrywała"??????????? :lol:

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/02 19:47 #82

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0

Gość napisał:
jestem zgodny z przepowiednią ferenca dzięki takim radnym jak on sam straciliśmy 4 lata dobrze że wyborcy mogą poczytać o długoletnim radnym ze wsi i wybiorą kogoś inteligentnego zamiast tłumoka bez szkoły co się nosi wyżej od kardynała :evil:


z kardynałem to już ferenc przeholował na amen

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/03 07:44 #83

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
czego wy zazdrościcie facetowi?uparliście sie!

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/03 09:22 #84

  • ewa
  • ewa Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20
posty związane z kardynałem zostały przeniesione do tematu

<!-- l <a class="postlink-local" href="nasza-orneta.pl/viewtopic.php?f=86&t=420">viewtopic.php?f=86&t=420
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0
  • Jak by kto pytał na forum o innych radnych :lol: tutaj można poczytać o panu Jaroniu. Równie pomysłowa i ciekawa postać jak pan Ferenc

    <!-- l <a class="postlink-local" href="nasza-orneta.pl/viewtopic.php?f=118&t=242">viewtopic.php?f=118&t=242
  • Gość
  • zosia napisał: tutaj można poczytać o panu Jaroniu. Równie pomysłowa i ciekawa postać jak pan Ferenc


    z jaronia też dobry giguś :lol:

    Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/04 12:37 #87

    • Anonymous
    • Anonymous Avatar Autor
    • Gość

    Gość napisał:
    z jaronia też dobry giguś :lol:


    startują z tego samego okręgu :lol: ferenc i jaroń :evil: głosujcie na jaworowską

    Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/04 23:16 #88

    • Anonymous
    • Anonymous Avatar Autor
    • Gość
    dobry kandydat myślcie sobie co chcecie wie od wielu lat o wszystkim moze dlatgo nie ktorzy własnie go nie lubią
    REKLAMA

    Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/05 06:57 #89

    • Anonymous
    • Anonymous Avatar Autor
    • Gość

    Gość napisał: dobry kandydat myślcie sobie co chcecie wie od wielu lat o wszystkim moze dlatgo nie ktorzy własnie go nie lubią

    dobry to jest przed pasłękiem a pan radny wie o wielu sprawach o których nie chciałby głośno mówić
    REKLAMA

    Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/09 19:07 #90

    • Anonymous
    • Anonymous Avatar Autor
    • Gość

    zosia napisał: W okręgu nr 7 jest około 600 uprawnionych do głosowania z czego zagłosuje mniej niż połowa. A to błąd. Bażyny muszą zmotywować mieszkańców do aktywnego udziału w wyborach 2010. Sami musicie zadbać o swoje interesy. No chyba że uważacie iż wodociąg w kierunku Lejławek jest najważniejszy dla wszystkich mieszkańców. W Bażynach jest młoda Emila Jaworowska, startuje w wyborach, dajcie jej szansę. Pan który krzyczy że tyle jest do zrobienia myśli o drodze na Lejławki o którą walczy drugą kadencję. Sprawa jest na dobrej drodze, po jego myśli. Ciekawe czy jak by miał działki w innym miejscu to czy ta droga była by taka ważna ? I ten wodociąg. Wodociąg zrobiony z zysków PWiK, a firma była wtedy chyba na minusie :shock:

    życzę powodzenia w odbudowie pięknej wsi i mądrego głosowania

    Za dużo jest wątpliwości w tym o czym pani pisze i za mało orientacji z p. strony . Za często(kiedy p. pisze o czymkolwiek) używa p. słowa ''chyba''. Co by Ferenc zrobił w naszej miejscowości będzie z tego korzystał, tak jak i inni, ale czy to znaczy, że robi to dla siebie???? Wiemy że jeśli dba o swoje interesy to wykłada na to swoje pieniądze, a nie społeczne i to jest najważniejsze. Prosimy o obiektywną ocenę (w co wątpimy- wiadomo wybory tuż, tuż) kandydatów na radnych.Nic p. nie wie o wodociągu..., o drodze....pisze p. to co ''ktoś'' p. dyktuje. GRATULUJEMY. I prosimy, żeby nam nie dyktować kogo my mieszkańcy mamy wybierać, my najlepiej znamy tych ludzi. Szansę p. Emila już miała i nie wykorzystała jej. Usprawiedliwieniem z jej strony było to, że ma małe dzieci i za dużo obowiązków, a więc o czym p. pisze....