R. Ferenc do powiatu - Strona 9 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/17 01:11 #121

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
nie mam czasu na czytanie opluwania człowieka z bażyn przez bażyniaka.wstyd i żenada.jednak jak dowiedziałem się , że opluwa się stowarzyszenie z bażyn to odpowiadam grzecznie gnidzie , która nawet nie zna pełnaj nazwy stowarzyszenia i pisze że to szkolne.emilę prezesem nie zrobił ferenc ,tylko sama przyjęła kandydaturę a potem wybrano ją na walnym.teraz chce zrezygnować bo twierdzi , że nie ma czasu-jednym słowem -brak odpowiedzialności za swoje decyzje pani emili. plujecie na ferenca , a to właśnie on ze skarbnikiem stowarzyszenia w ostatnim dniu przepchneli projekt na przedszkole w bażynach.proszę zapytać pracownika w ornecie od oświaty.cz nie jest miło oddać dzieci do wiejskiego darmowego przedszkola .prawdziwe jest powiedzenie , że za dobre uczynki wcześniej czy póżniej zostaniesz ukarany.ludzie ,bażyniacy nawet nie wiecie za co na człowieka plujecie. podobno w piątek o 16-tej w szkole ma być zebranie stowarzyszenia .warto żeby przyszli opluwacze ,będziecie mieli wiadomości z pierwszej ręki.

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/17 09:38 #122

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
ferenc jest najlepszym kandydatem na burmistrza jeszcze wysoko człowiek zajdzie zobaczycie braki w wykształceniu to nie problem w samorządzie wielu radnych to tłuki bez szkoły

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/17 10:15 #123

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

popieram ferenca napisał: bażyniacy opamiętajcie się !!! jeśli nie wygra ferenc to co wam po jaroniu ? kto zbuduje nowe mosty, nowe drogi, nowy dom kultury ?
jaroń to pozorant


a co p.Ferenc jest budowlańcem żeby budować drogi, mosty czy dom kultury. Na te inwestycje trzeba pozyskać środki. P.Ferenc już się nabudował czas odpocząć.
REKLAMA

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/17 10:19 #124

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

bażyny górą napisał: trzymamy za pana kciuki i życzymy ogromnej przewagi nad jaroniem :mrgreen: jaroń nic dla bażyn nie zrobił i nie zrobi !!!


Nie róbcie ludziom wody z mózgu. Okręg wyborczy to nie tylko Bazyny ale inne wioski ościenne a Wy skupiacie się tylko na Bażynach i piszecie co to p.Ferenc zrobił dla Bażyn.A gdzie inne wioski co zrobił dla pozostałych?

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/17 10:54 #125

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

zosia napisał:
Wracając do radnych z okręgu nr 7. Ferenc i Jaroń to w istocie to samo. Każdy z nich ma za sobą "swoich" czyli tak zwane "ciocie" Nowa osoba może utnie "znajomości" Nową osobą w tym towarzystwie jest Emila.


Emila się nie nada jest młoda bez doświadczenia życiowego

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/17 18:15 #126

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

zosia napisał: Nowa inwestycja w Bażynach to dom kultury, wartość inwestycji to coś około 1 000 0000 zł :shock: kto wie o co chodzi w tym momencie się uśmiecha ;)



Mało kumaty może wyciągnąć z tego 1 % = 10 000 zł, dobrze kumaty nawet 15 - 20 % ;) po to pchają się na stołki.

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/17 19:15 #127

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:

zosia napisał:
Wracając do radnych z okręgu nr 7. Ferenc i Jaroń to w istocie to samo. Każdy z nich ma za sobą "swoich" czyli tak zwane "ciocie" Nowa osoba może utnie "znajomości" Nową osobą w tym towarzystwie jest Emila.


Emila się nie nada jest młoda bez doświadczenia życiowego

Oboje do odstrzału !!!!!!

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/18 09:45 #128

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
dajcie spokój ferencowi dość nagonki nie pasuje to nie głosuj po co wyciągać brudy ?

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/18 20:29 #129

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:

abc napisał: ferenc jest ok.


ferenc nie jest ok ludzie boją się jaronia dlatego ferenc może wygrać :lol:
Straszny :lol: :lol: rzeczywiście, jak ty go znosisz??? :mrgreen:

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/18 20:38 #130

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
jaroń jest skuteczny i lubiany przez młodzież wygra z dużą przewagą

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/18 21:20 #131

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0

Gość napisał: Zosiu, ty masz taką ciocię, no może wujka :lol: :lol: :lol: co cię wszędzie popycha, a więc masz doświadczenie. Jednym słowem - zajmij się Ornetą i swoją osobą bo nisko upadłaś, a podnieść się będzie b.trudno.... :lol: :lol: :lol:


mam nadzieję że pana ferenca oświadczenia o działalności gospodarczej znajdę :lol: mam rację ? :lol: na razie załatwiłam przez ciocie archiwalne nagrania radiowe z czasów afery stawowej

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/18 21:47 #132

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
myślicie że jak wygra jaroń to bedzie grabił od siebie

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/18 22:00 #133

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: myślicie że jak wygra jaroń to bedzie grabił od siebie


jaroń to taki sam społecznik jak ferenc :lol:
REKLAMA

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/22 11:00 #134

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

zosia napisał:

Gość napisał: Zosiu, ty masz taką ciocię, no może wujka :lol: :lol: :lol: co cię wszędzie popycha, a więc masz doświadczenie. Jednym słowem - zajmij się Ornetą i swoją osobą bo nisko upadłaś, a podnieść się będzie b.trudno.... :lol: :lol: :lol:


mam nadzieję że pana ferenca oświadczenia o działalności gospodarczej znajdę :lol: mam rację ? :lol: na razie załatwiłam przez ciocie archiwalne nagrania radiowe z czasów afery stawowej
Może lepiej zajmiesz się swoim podwórkiem, na pewno wyjdzie ci to na dobre i skończ ze straszeniem ;)
REKLAMA

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/22 11:16 #135

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0

znudzona napisał: Może lepiej zajmiesz się swoim podwórkiem, na pewno wyjdzie ci to na dobre i skończ ze straszeniem ;)


posprzątamy podwórko pana ferenca :lol: