R. Ferenc do powiatu - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/06 14:12 #16

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:

ewa napisał: Na pewno Bażyny dużo mu zawdzięczają, nowa szkoła czy oczyszczalnia ścieków to praktycznie zasługa pana Ferenca.


spytajcie się ferenca ile zarobił na szkole :lol:
Na pewno ty ''Gościu'' byłbyś nastawiony na zarobek, ja nie. Trudno ci uwierzyć, prawda?

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/06 15:55 #17

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Oby więcej było takich radnych, którzy myślą o wyborcach a nie o własnym interesie.Jak czytam te wszystkie głupoty o Ferencu to żal mi tych co to wypisują, ludzie bez pojęcia piszą aby pisać.
Człowiek osądza drugiego człowieka po sobie.Brawo Ferenc mam nadzieję że wygrasz wybory.Trzymam kciuki.

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/06 16:24 #18

  • nie popieram
  • nie popieram Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 0
Radny Ferenc to wieczny intrygant i donosiciel ( jego żona zresztą też - przykład z rowami w Bażynach ) z premedytacją doprowadził w Bażynach do zamknięcia klubu wiejskiego który funkcjonował we wsi od czasów niepamiętnych, aby za bezcen wykupić lokal i odsprzedać z zyskiem, nie przejmował się tym że młodzież Bażyn pozbawia miejsca spotkań tak wygląda jego troska o społeczność własnej miejscowości :lol:
sprawa uprowadzenia desek przez niego ze starej szkoły w Bażynach to przy tym mały pikuś, podobno były zgniłe ;) był w ciągłym konflikcie z dyrektorami szkoły w Bażynach, z ostatnią panią Ring też, co dziwne w ostatnim okresie zaczął jej bronić na przekór mieszkańcom
korzystając z okazji zadam kilka pytań:
- jak to jest z pilnowaniem tamy w Bażynach, ma pan z tego tytułu dochody czy nie ?
- jaki prawem pan Sobociński doprowadził wodę w pobliżu pańskich działek ?
- jakim cudem pana wszystkie córki znalazły się w komisjach wyborczych ostatnich wyborów prezydenckich ?

Pytania można mnożyć ale po co. Pisze że jest dumny ze swojego ojca, wystarczy porozmawiać ze starszymi mieszkańcami Bażyn i zastanowić się czy słusznie.
Nie głosowałem na Ireneusza Popiela i jego ekipę w wyborach 2010/14/18.
REKLAMA

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/06 16:54 #19

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:

zosia napisał: Pan Ferenc ma bardzo zdolne córki :lol: Obie znalazły się w obwodowych komisjach wyborczych, jedna w Bażynach, druga w Mingajnach. Zapewne czysty przypadek.


może ferenc należy do PSL oni są znani że wsadzają rodzinkę gdzie się tylko da
Tak, należę do PSL od wielu lat, zapraszam wszystkich chętnych do naszej partii.

Re: sołtys na radnego 2010/10/06 17:04 #20

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Z Bażyn będzie prawdopodobnie startował do powiatu sołtys Paweł Krawczyk. To bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców a zła dla Ferenca. Sołtys nie uprawia prywaty w przeciwieństwie do radnego Ferenca. Sołtys to jakaś alternatywa.

GOŚCIU, widocznie nie znasz znaczenia słowa ''prywata''. Panu Krawczykowi gratuluję odwagi i życzę powodzenia.

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/06 17:10 #21

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: krawczyk nie ma dużych szans jest skłócony z ferencem i ten mu opinię gdzie się da psuje na pewno krawczyk był by lepszy niż ferenc

Ferenc nie musi psuć opinii Krawczykowi , on sam skutecznie to robi

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/06 17:28 #22

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

jOWITA05 napisał:

Gość napisał: krawczyk nie ma dużych szans jest skłócony z ferencem i ten mu opinię gdzie się da psuje na pewno krawczyk był by lepszy niż ferenc

No to czas pokazać jaki skuteczny jest Ferenc.Zrezygnował ze wzg na stan zdrowia z Rady Banku Sztum aby tam objąć ten sam stołek.Nie jestem aby niszczyć człowieka ale cwaniactwa nie toleruję bezwzględnie.Nie wiem czy to ten pan żyjący z renty i co kupił jakiś budynek za parę zł,czy to tv Olsztyn pokazała zalane pola ? Proszę piszmy wraz z imieniem aby nie krzywdzić innych o tym samym nazwisku.Cwaniaków powinniśmy tępić jak wszy.!!!!
To , że nie przyjęto mojej rezygnacji świadczy o szacunku do mojej osoby jaki posiadam u członków naszego banku. Jeżeli to jest ''cwaniactwem'', to ci współczuję, może zastanowisz się nad swoją osobą, kim ty jesteś? nie znając człowieka wypowiadasz się o nim w taki sposób. Może CWANIAKIEM??? Pora wziąć się za pracę i pokazać co potrafisz, chyba że to ciebie nie interesuje. Czuć, że kręci ciebie opluwanie i osądzanie innych siedząc wygodnie przed monitorem.

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/06 23:17 #23

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

nie popieram napisał: Radny Ferenc to wieczny intrygant i donosiciel ( jego żona zresztą też - przykład z rowami w Bażynach ) z premedytacją doprowadził w Bażynach do zamknięcia klubu wiejskiego który funkcjonował we wsi od czasów niepamiętnych, aby za bezcen wykupić lokal i odsprzedać z zyskiem, nie przejmował się tym że młodzież Bażyn pozbawia miejsca spotkań tak wygląda jego troska o społeczność własnej miejscowości :lol:
sprawa uprowadzenia desek przez niego ze starej szkoły w Bażynach to przy tym mały pikuś, podobno były zgniłe ;) był w ciągłym konflikcie z dyrektorami szkoły w Bażynach, z ostatnią panią Ring też, co dziwne w ostatnim okresie zaczął jej bronić na przekór mieszkańcom
korzystając z okazji zadam kilka pytań:
- jak to jest z pilnowaniem tamy w Bażynach, ma pan z tego tytułu dochody czy nie ?
- jaki prawem pan Sobociński doprowadził wodę w pobliżu pańskich działek ?
- jakim cudem pana wszystkie córki znalazły się w komisjach wyborczych ostatnich wyborów prezydenckich ?

Pytania można mnożyć ale po co. Pisze że jest dumny ze swojego ojca, wystarczy porozmawiać ze starszymi mieszkańcami Bażyn i zastanowić się czy słusznie.


aż żal czytać...
cóż- szkoda mi czasu na takie bezsensowne dyskusje- jedna uwaga- FAKTY FAKTY FAKTY...
Zagadnienie klub
1. W wyniku ekspertyzy przeprowadzonej przez urząd miasta i gminy okazało się, że koszt remontu budynku przekracza wszelkie racjonalne granice. Budynek (już wówczas wyceniony) był zamknięty przez 2 lata z powodu stanu technicznego, który wręcz stanowił zagrożenie
2. Jak wszyscy się orientują- lokal ten stanowi część budynku mieszkalnego- z uwago na ten fakt imprezy chociażby z prawnego punktu widzenia (nie wspominając o potencjalnych uzasadnionych protestów ze strony mieszkańców) nie miały racji bytu.
3. Budynek został kupiony i sprzedany ZA TĄ SAMĄ CENĘ (co może potwierdzić obecny właściciel).
4. Środki ze sprzedaży budynku zostały przeznaczone na przystosowanie świetlicy szkolnej do użytkowania przez osoby z zewnątrz (m.in. zakup krat zabezpieczających przed wejściem na teren szkoly, wybudowanie toalety na poziomie świetlicy, zakup sprzętu do kuchni). Docelowo świetlica szkolna miała właśnie spełniać funkcję "klubu", który musiał zostać zamknięty, obecnie nie zapominajmy o świetlicy w budynku straży pożarnej.

Chcę dodać, że moim zdaniem dyskusja oparta na plotkach i niedomówieniach nie ma najmniejszego sensu. Logicznie- masz wątpliwość? Spytaj u ŹRÓDŁA. To jest moja opinia.

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/06 23:30 #24

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Gratuluję humoru, nareszcie coś wesołego!!!!! W takim razie co taki ktoś robi 5 kadencji w Radzie Miejskiej i osiąga takie sukcesy ( wcale niemałe). Może przeczyta pan swoje wypowiedzi, spojrzy na nie krytycznym okiem, dowie się pan wtedy jakie kretyństwa pan wypisuje. Widać chłopie , że zżera cię zazdrość ,że tyle udało się temu ciemniakowi zrobić dla mieszkańców swojej wsi, i nie tylko swojej. Chciałbym żeby pozostali radni tyle zrobili. PA, SŁODKICH SNÓW....

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/07 08:53 #25

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

zosia napisał:
to prawda moi znajomi z bażyn mówią tak samo gdzie pachnie kasa tak spotkasz ferenca dużo osób go nie lubi nie wiem jak wytłumaczyć fakt że od 20 lat jest radnym ? sam się chyba nie wybiera ? pewnie lepszych kandydatów w bażynach nie ma jest grupa bardzo dobrych rolników ale oni nie mają czasu na działalność "polityczną"


Może zajmie się pani weryfikowaniem i oceną radnych z Ornety, bo chyba tam p. mieszka. Skąd takie zainteresowanie radnym z Bażyn? Może nie bezinteresownie p. to robi, wszak nie ma p. pracy, jest osobą bezrobotną. Trochę więcej szacunku do osób starszych, mógłby być p. ojcem. Weż się panienko do pracy i nie marnuj czasu na siedzenie przy komputerze.

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/07 09:41 #26

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

nie popieram napisał:

Gość napisał: ostatnio ferenc sponsoruje kampanie wyborczą popiela udostępniając swoje stawy na biesiady przy piwku w ten sposób nasz wieczny radny przygotowuje się na przejęcie władzy w gminie :lol:


liczy że wybudują drogę do lejławek koło jego działek :lol: facet umie zadbać o swój interes siedzi w radzie miasta od 1990 :evil:
Droga do Lejławek już istnieje i to właśnie dzięki niemu. Łyso ci? Pofatyguj się i zobacz, będziesz wiedział co masz pisać.

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/07 09:57 #27

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: ostatnio ferenc sponsoruje kampanie wyborczą popiela udostępniając swoje stawy na biesiady przy piwku w ten sposób nasz wieczny radny przygotowuje się na przejęcie władzy w gminie :lol:

Popiela nikt nie musi sponsorować i dobrze o tym wiesz. Żal ci, że ciebie nie było??? Wiadomo, pierwszy wszędzie na krzywy ryj.

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/07 11:16 #28

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Droga do Lejławek już istnieje i to właśnie dzięki niemu. Łyso ci? Pofatyguj się i zobacz, będziesz wiedział co masz pisać.


nie udawaj głupa radnemu nie o taką drogę chodzi :lol: wodę mu sobociński załatwił za darmo została tylko droga strategiczna co najmniej do lasu
REKLAMA

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/07 11:35 #29

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0

Gość napisał: Może nie bezinteresownie p. to robi, wszak nie ma p. pracy, jest osobą bezrobotną. Trochę więcej szacunku do osób starszych, mógłby być p. ojcem. Weż się panienko do pracy i nie marnuj czasu na siedzenie przy komputerze.


oczywiście że nie robię tego bezinteresownie robię to dla wszystkich takich jak ja którzy dzięki miernotom w radzie miejskiej nie mają szans na godziwe życie w rodzinnym mieście. Nie po to kończyłam studia by dać sobą manipulować ludziom po zawodówce. To że popieram pana Wiszowatego to moja prywatna sprawa. Artykuły które zamieściłam o Ferencu są obiektywne. Jeśli macie takie ciekawe materiały o innych radnych, proszę wstawić na forum. Jest problem, o innych radnych nic nie ma.
REKLAMA

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/07 12:45 #30

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

zosia napisał:

Gość napisał: Może nie bezinteresownie p. to robi, wszak nie ma p. pracy, jest osobą bezrobotną. Trochę więcej szacunku do osób starszych, mógłby być p. ojcem. Weż się panienko do pracy i nie marnuj czasu na siedzenie przy komputerze.


oczywiście że nie robię tego bezinteresownie robię to dla wszystkich takich jak ja którzy dzięki miernotom w radzie miejskiej nie mają szans na godziwe życie w rodzinnym mieście. Nie po to kończyłam studia by dać sobą manipulować ludziom po zawodówce. To że popieram pana Wiszowatego to moja prywatna sprawa. Artykuły które zamieściłam o Ferencu są obiektywne. Jeśli macie takie ciekawe materiały o innych radnych, proszę wstawić na forum. Jest problem, o innych radnych nic nie ma.

jest jedno rozwiązanie- sama startuj!
zobaczymy, kto cie wybierze :lol: