R. Ferenc do powiatu - Strona 10 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/22 11:35 #136

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
ferenc to najlepszy radny z bażyn

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/22 11:58 #137

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0
ferenc - 178 głosów - 44,5 %
jaroń - 162 głosy - 40,5 %
jaworowska - 60 głosów - 15 %

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/22 13:14 #138

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
co ferenc zrobił dla swego okręgu przez 20 lat ? co zrobił dla osetnika ? co zrobił dla chwalęcina ? co zrobił dla augustyn ?
REKLAMA

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/22 13:46 #139

  • ewa
  • ewa Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20
radny ferenc obrabia tyłek wszystkim którzy go nie popierają, jaronia, sołtysa, emilę jaworowską i mnie
dzisiaj się dowiedziałam ze jestem w koalicji z emilą jaworowską przeciwko niemu i razem piszemy na moim forum o stawach ;)

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/22 17:56 #140

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

? napisał: co ferenc zrobił dla swego okręgu przez 20 lat ? co zrobił dla osetnika ? co zrobił dla chwalęcina ? co zrobił dla augustyn ?


dla osetnika nic nie zrobił osetnik głosował na jaronia

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/22 20:06 #141

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

ewa napisał: radny ferenc obrabia tyłek wszystkim którzy go nie popierają, jaronia, sołtysa, emilę jaworowską i mnie
dzisiaj się dowiedziałam ze jestem w koalicji z emilą jaworowską przeciwko niemu i razem piszemy na moim forum o stawach ;)


Posłuchaj Panienko.
Uspokój się z łaski swojej i nie rób znowu z siebie tej żałosnej ofiary, bo wyniki twoich działań pokazały, gdzie jest twoje miejsce.
Skoro esteś taka mądra, to pokaż swoje argumenty w REALNYM ŚWIECIE, a przede wszystkim zajmij się czymś pożytecznym.
PS Chciałabyś, by radny ferenc marnował swój cenny czas na ciebie. Ale cóż- każdy ma prawo nie tylko do pseudo wolności słowam ale i do fantazji... :lol:

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/22 20:36 #142

  • ewa
  • ewa Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20

Gość napisał:
Posłuchaj Panienko.
Uspokój się z łaski swojej i nie rób znowu z siebie tej żałosnej ofiary, bo wyniki twoich działań pokazały, gdzie jest twoje miejsce.
Skoro esteś taka mądra, to pokaż swoje argumenty w REALNYM ŚWIECIE, a przede wszystkim zajmij się czymś pożytecznym.
PS Chciałabyś, by radny ferenc marnował swój cenny czas na ciebie. Ale cóż- każdy ma prawo nie tylko do pseudo wolności słowam ale i do fantazji... :lol:


posłuchaj chłoptasiu ( gościu ) nie dorabiaj za adwokata radnego i sam się zajmij czymś pożytecznym
radny ferenc nie musi marnować swojego cennego czasu :mrgreen: , też tak uważam

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/23 18:06 #143

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:

ewa napisał: radny ferenc obrabia tyłek wszystkim którzy go nie popierają, jaronia, sołtysa, emilę jaworowską i mnie
dzisiaj się dowiedziałam ze jestem w koalicji z emilą jaworowską przeciwko niemu i razem piszemy na moim forum o stawach ;)


Posłuchaj Panienko.
Uspokój się z łaski swojej i nie rób znowu z siebie tej żałosnej ofiary, bo wyniki twoich działań pokazały, gdzie jest twoje miejsce.
Skoro esteś taka mądra, to pokaż swoje argumenty w REALNYM ŚWIECIE, a przede wszystkim zajmij się czymś pożytecznym.
PS Chciałabyś, by radny ferenc marnował swój cenny czas na ciebie. Ale cóż- każdy ma prawo nie tylko do pseudo wolności słowam ale i do fantazji... :lol:
Posłuchaj GOŚCIU - pochwal się czymś co sam zrobiłeś, po za tym, że czasami klikniesz w klawiaturę (ile ci czasu zajęło szukanie czcionek?)-pani Ewa stworzyła Ci tę możliwość na forum to powinieneś jej podziękować, a że ma swoje zdanie na różne tematy i pisze pod swoim nazwiskiem to właśnie jest jej zaleta. Jest OK!

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/23 19:34 #144

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Ferenc k......... przez 20 lat i bd to robił kolejne 4 lata :\
Ludzie kiedy wy przejrzycie na oczy!!
Trzeba bylo Głosować na P. Jaronia do giminy i Krawczyka do powiatu!! TerazBazynach to juz po zawodach!!
Nie myslałes ze w Bażynach Klusajnach Dąbrówce itd. mieszkają tak tępi ludzie bez obrazy!!!

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/23 19:39 #145

  • ewa
  • ewa Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20

Aktywny Gość napisał: Ferenc k........ przez 20 lat i bd to robił kolejne 4 lata :\
Ludzie kiedy wy przejrzycie na oczy!!
Trzeba bylo Głosować na P. Jaronia do giminy i Krawczyka do powiatu!! TerazBazynach to juz po zawodach!!
Nie myslałes ze w Bażynach Klusajnach Dąbrówce itd. mieszkają tak tępi ludzie bez obrazy!!!


Proszę uważać na użyte słowa. Chodzi o te które wykropkowałam

dalsze posty usunełam jeśli "aktywny gość" ma coś do dodania to proszę założyć oddzielny temat na swoją odpowiedzialność ale ostrzegam przed odpowiedzialnością

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/24 14:37 #146

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

ewa napisał:

Gość napisał:
Posłuchaj Panienko.
Uspokój się z łaski swojej i nie rób znowu z siebie tej żałosnej ofiary, bo wyniki twoich działań pokazały, gdzie jest twoje miejsce.
Skoro esteś taka mądra, to pokaż swoje argumenty w REALNYM ŚWIECIE, a przede wszystkim zajmij się czymś pożytecznym.
PS Chciałabyś, by radny ferenc marnował swój cenny czas na ciebie. Ale cóż- każdy ma prawo nie tylko do pseudo wolności słowam ale i do fantazji... :lol:


posłuchaj chłoptasiu ( gościu ) nie dorabiaj za adwokata radnego i sam się zajmij czymś pożytecznym
radny ferenc nie musi marnować swojego cennego czasu :mrgreen: , też tak uważam
Swój ''cenny czas'' wykorzystaj na remont obory, będziesz mial czym się pochwalić.

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/24 14:43 #147

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Swój ''cenny czas'' wykorzystaj na remont obory, będziesz mial czym się pochwalić.


ferenc nie ma obory

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/24 15:00 #148

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

zosia napisał:

Gość napisał: Zosiu, ty masz taką ciocię, no może wujka :lol: :lol: :lol: co cię wszędzie popycha, a więc masz doświadczenie. Jednym słowem - zajmij się Ornetą i swoją osobą bo nisko upadłaś, a podnieść się będzie b.trudno.... :lol: :lol: :lol:


mam nadzieję że pana ferenca oświadczenia o działalności gospodarczej znajdę :lol: mam rację ? :lol: na razie załatwiłam przez ciocie archiwalne nagrania radiowe z czasów afery stawowej
:lol: Ciocia z brodą i bez zębów :lol: :lol: :lol: :lol:
REKLAMA

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/30 06:55 #149

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:

Gość napisał: Swój ''cenny czas'' wykorzystaj na remont obory, będziesz mial czym się pochwalić.


ferenc nie ma obory
ale ty masz i to w kiepskim stanie :lol: , do uczciwej pracy to ty się nie nadajesz, ale porządek na swoim podworku to możesz zrobić ;) . Oceniasz innych a co ty sobą reprezentujesz??? Zero do kwadratu.
REKLAMA

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/12/02 15:17 #150

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Aktywny Gość napisał: Ferenc k......... przez 20 lat i bd to robił kolejne 4 lata :\
Ludzie kiedy wy przejrzycie na oczy!!
Trzeba bylo Głosować na P. Jaronia do giminy i Krawczyka do powiatu!! TerazBazynach to juz po zawodach!!
Nie myslałes ze w Bażynach Klusajnach Dąbrówce itd. mieszkają tak tępi ludzie bez obrazy!!!

BEZ OBRAZY- nie wiem kto jest tępakiem, bo według wyników procentowych nasz radny uzyskał 44,50% głosów ( 4 miejsce) spośród radnych , którzy zostali wybrani do Rady Miasta :) P P P )