R. Ferenc do powiatu - Strona 4 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/16 19:21 #46

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0

karolina napisał: z bażyn rysiek to najlepszy wybór czy myślicie że znajdziecie grabie które grabią od siebie każdy kombinuje dla siebie gadka że się robi dla ludzi to bajka dla dzieci wybierzecie innego to może być jeszcze gorzej :evil:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pan radny ferenc obiecał mieszkańcom Bażyn przed rokiem 2000 zrobić dom weselny w odebranym lokalu po byłym klubie. Sprytnie pokierował akcją tak że mieszkańcy zaklepali jego pomysł. Lokal odebrano dzierżawcy i sołectwo przekazało go dla władz orneckich. I co ? Nie ma domu weselnego, nie ma klubu wiejskiego. Nie wiadomo o co chodzi.
Ale radny jest zawsze za mieszakńcami ;)
Pan Ferenc ma nowy pomysł na Dom Kultury w Bażynach po starej szkole. Już w 2005 roku władze Ornety ( oczywiście był w tej kadencji radnym ) wydały na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej kwotę 37.322 zł.

Sam remont będzie kosztował ponad 20 razy więcej, dokładnie 979 765,65 zł. Czy to nie rozbój w biały dzień. Jak łatwo jest dzielić nie swoją kasę. Facet mający licytacje za sobą nie powinien mieć wpływu na rozdział publicznych pieniędzy.

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/16 22:43 #47

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0
W okręgu nr 7 jest około 600 uprawnionych do głosowania z czego zagłosuje mniej niż połowa. A to błąd. Bażyny muszą zmotywować mieszkańców do aktywnego udziału w wyborach 2010. Sami musicie zadbać o swoje interesy. No chyba że uważacie iż wodociąg w kierunku Lejławek jest najważniejszy dla wszystkich mieszkańców. W Bażynach jest młoda Emila Jaworowska, startuje w wyborach, dajcie jej szansę. Pan który krzyczy że tyle jest do zrobienia myśli o drodze na Lejławki o którą walczy drugą kadencję. Sprawa jest na dobrej drodze, po jego myśli. Ciekawe czy jak by miał działki w innym miejscu to czy ta droga była by taka ważna ? I ten wodociąg. Wodociąg zrobiony z zysków PWiK, a firma była wtedy chyba na minusie :shock:

życzę powodzenia w odbudowie pięknej wsi i mądrego głosowania

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/17 17:36 #48

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
pytanie do administratorki

czy pani nie obawia się radnego ferenca ? znane są jego donosy do odpowiednich instytucji ;) może zamknąć pani forum :( i co będzie ?
REKLAMA

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/25 22:11 #49

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:
a co to ma do rzeczy ? jeśli facet jest dobry dba o miasto i gminę to co mnie obchodzi jego prywatne życie ludzie wyluzujcie !!!


radny świadczy o wyborcach :evil:

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/27 16:41 #50

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0

pracownik fizyczny napisał: dziękujemy dla pana ferenca i jego kolegów nauczycieli za zablokowanie nam podwyżki głosowali przeciwko pracownikom fizycznym w szkołach


podziękujemy radnym z klanu nauczycieli przy wyborach sami sobie diety podnoszą na pierwszej sesji biedaczki jedne :evil: a blokują podwyżki dla fizycznych

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/27 18:33 #51

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

zosia napisał:
oczywiście że nie robię tego bezinteresownie robię to dla wszystkich takich jak ja którzy dzięki miernotom w radzie miejskiej nie mają szans na godziwe życie w rodzinnym mieście. Nie po to kończyłam studia by dać sobą manipulować ludziom po zawodówce. To że popieram pana Wiszowatego to moja prywatna sprawa. Artykuły które zamieściłam o Ferencu są obiektywne. Jeśli macie takie ciekawe materiały o innych radnych, proszę wstawić na forum. Jest problem, o innych radnych nic nie ma.


przeczytałam temat od początku :o znajomy mi polecił te forum o którym nie wiedziałam
zosia ma racje jeśli mieszkańcy mają coś do powiedzenia o innych kandydatach do rady to jest doskonałe miejsce do dyskusji sprawa z radnym jaroniem czy fjałkowskim na pewno także jest interesująca może były artykuły w gazetach o naszych gwiazdach prosze zamieścić na forum

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/27 19:36 #52

  • nie popieram
  • nie popieram Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 0
kto dokładnie głosował za blokadą :?:
Nie głosowałem na Ireneusza Popiela i jego ekipę w wyborach 2010/14/18.

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/27 22:43 #53

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

zorientowana napisał:

zosia napisał:
oczywiście że nie robię tego bezinteresownie robię to dla wszystkich takich jak ja którzy dzięki miernotom w radzie miejskiej nie mają szans na godziwe życie w rodzinnym mieście. Nie po to kończyłam studia by dać sobą manipulować ludziom po zawodówce. To że popieram pana Wiszowatego to moja prywatna sprawa. Artykuły które zamieściłam o Ferencu są obiektywne. Jeśli macie takie ciekawe materiały o innych radnych, proszę wstawić na forum. Jest problem, o innych radnych nic nie ma.


przeczytałam temat od początku :o znajomy mi polecił te forum o którym nie wiedziałam
zosia ma racje jeśli mieszkańcy mają coś do powiedzenia o innych kandydatach do rady to jest doskonałe miejsce do dyskusji sprawa z radnym jaroniem czy fjałkowskim na pewno także jest interesująca może były artykuły w gazetach o naszych gwiazdach prosze zamieścić na forum
Oj takich CUDAKÓW jak Fijałkowski i Jaroń to dawno nie było w Radzie !!! Brakuje tylko Czarnej Łapy i mamy TRZECI ŚWIAT na żywo !!!

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/27 23:56 #54

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

pracownik fizyczny napisał: dziękujemy dla pana ferenca i jego kolegów nauczycieli za zablokowanie nam podwyżki głosowali przeciwko pracownikom fizycznym w szkołach

Podobno radni z opcji "Po prostu Orneta" byli przeciw podwyżkom, bo uważali, że jest to - jak powiedział Pan Adam Kaczmarek - "kiełbasa wyborcza" dla mieszkańców???!!! Wierzę w to, że mieszkańcy Ornety mają swój własny rozum, kierują się swymi własnymi poglądami i przekonaniami. Zbyt żałosny to i uwładczający argument, by tylko dla tzw. "kiełbasy wyborczej" (podobno 100 zł brutto!) ludzie głosowali na obecnego Burmistrza. Państwo radni "Po prostu Orneta" nie obrażajcie w swej "mądrości" zwykłych ludzi. Pieniądze to jeszcze nie wszystko, chociaż bardzo by się nam przydały, szczególnie tym. co najmniej zarabiają. Dobrze by było gdybyście myśleli bardziej o ludziach a nie o polityce i o sobie!

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/28 00:40 #55

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
radni nauczyciele z klubu na znak protestu przeciwko kiełbasie wyborczej dobrowolnie zrezygnują z marnych pensji do końca roku 2011

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/28 09:14 #56

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Stanisław napisał:

pracownik fizyczny napisał: dziękujemy dla pana ferenca i jego kolegów nauczycieli za zablokowanie nam podwyżki głosowali przeciwko pracownikom fizycznym w szkołach

Podobno radni z opcji "Po prostu Orneta" byli przeciw podwyżkom, bo uważali, że jest to - jak powiedział Pan Adam Kaczmarek - "kiełbasa wyborcza" dla mieszkańców???!!! Wierzę w to, że mieszkańcy Ornety mają swój własny rozum, kierują się swymi własnymi poglądami i przekonaniami. Zbyt żałosny to i uwładczający argument, by tylko dla tzw. "kiełbasy wyborczej" (podobno 100 zł brutto!) ludzie głosowali na obecnego Burmistrza. Państwo radni "Po prostu Orneta" nie obrażajcie w swej "mądrości" zwykłych ludzi. Pieniądze to jeszcze nie wszystko, chociaż bardzo by się nam przydały, szczególnie tym. co najmniej zarabiają. Dobrze by było gdybyście myśleli bardziej o ludziach a nie o polityce i o sobie!

Ludzie przecież wszystko jasne aby zaszkodzić Ołtuszewskiemu co niektórzy posuną się do wszystkiego, zrobili jakąś chorą nagonkę na niego bo teraz to widać do czego dążą- WYGRAĆ WYBORY ZA WSZELKĄ CENĘ :shock:

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/28 19:00 #57

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
doskonałe posunięcie radnych z grupy "wodnej" blokując podwyżki wykazali że dobro ornety jest dla nich najważniejsze jestem pełen uznania dla odwagi uzara kaczmarka i ferenca widać że nie patrzą tylko na swoje osobiste profity macie panowie mój głos

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/28 19:34 #58

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: doskonałe posunięcie radnych z grupy "wodnej" blokując podwyżki wykazali że dobro ornety jest dla nich najważniejsze jestem pełen uznania dla odwagi uzara kaczmarka i ferenca widać że nie patrzą tylko na swoje osobiste profity macie panowie mój głos


nienawiść w polityce jest chora, to co cały czas słychać w tv to apele do polityków o zaprzestanie słownych wojen i rozgrywek,skoro my wybieramy takich radnych to sami sobie jestesmy winni
REKLAMA

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/29 09:40 #59

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: doskonałe posunięcie radnych z grupy "wodnej" blokując podwyżki wykazali że dobro ornety jest dla nich najważniejsze jestem pełen uznania dla odwagi uzara kaczmarka i ferenca widać że nie patrzą tylko na swoje osobiste profity macie panowie mój głos


Człowieku czy Ty wiesz co piszesz?Jesteś pełen uznania dla odwagi p.Kaczmarka,Ferenca i Uzara.Czym ta odwaga się przejawia?Ja to nazywam mściwością, zawiścią i brakiem zrozumienia dla zwykłego, prostego człowieku dla którego parę groszy jest ogromną sumą.
REKLAMA

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/29 15:02 #60

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
ferenc głosował przeciwko podwyżce !!!! żona ani córka nie pracują jako sprzątaczki w szkole !!!