R. Ferenc do powiatu - Strona 5 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/29 15:20 #61

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0

antyradny napisał: ferenc głosował przeciwko podwyżce !!!! żona ani córka nie pracują jako sprzątaczki w szkole !!!


facet sam się kompromituje nauczyciele kazali mu tak głosować to głosował zresztą on na niczym się nie zna poza melioracją ;)

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/29 22:24 #62

  • zaciekawiona
  • zaciekawiona Avatar
  • Gość
Czy to prawda, że Ryszarda Ferenca popiera bażyński proboszcz? Podobno niektórzy widzieli ks. Tomasza na jednej z imprez przy stawach i uważają, że obecność ta nie była przypadkowa...

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/29 22:28 #63

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

zaciekawiona napisał: Czy to prawda, że Ryszarda Ferenca popiera bażyński proboszcz? Podobno niektórzy widzieli ks. Tomasza na jednej z imprez przy stawach i uważają, że obecność ta nie była przypadkowa...


a moze ksiadz przekonywał go aby kardynal gulbinowicz zostal honorowym czlonkiem ornety??????????????????? :lol:
REKLAMA

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/29 22:54 #64

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0

zaciekawiona napisał: Czy to prawda, że Ryszarda Ferenca popiera bażyński proboszcz? Podobno niektórzy widzieli ks. Tomasza na jednej z imprez przy stawach i uważają, że obecność ta nie była przypadkowa...


niemożliwe żeby tomaszek trzymał z ferencem :shock: czysty przypadek i zbieg okoliczności

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/30 11:41 #65

  • zaciekawiona
  • zaciekawiona Avatar
  • Gość

zosia napisał:

zaciekawiona napisał: Czy to prawda, że Ryszarda Ferenca popiera bażyński proboszcz? Podobno niektórzy widzieli ks. Tomasza na jednej z imprez przy stawach i uważają, że obecność ta nie była przypadkowa...


niemożliwe żeby tomaszek trzymał z ferencem :shock: czysty przypadek i zbieg okoliczności

A ja uważam, że jak najbardziej możliwe, bo podobno sołtys i Tomaszek nie darzą się zbyt wielką wzajemną sympatią, a zatem popieranie Ferenca na złość sołtysowi miałoby uzasadnienie. Poza tym sołtys podobno był za zmianą poprzedniej dyrektorki szkoły, z którą Tomaszek żył w wielkiej przyjaźni, a nowa dyrektorka nie da się chyba Tomaszkowi tak otumanić...

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/30 11:44 #66

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0

zaciekawiona napisał:
A ja uważam, że jak najbardziej możliwe, bo podobno sołtys i Tomaszek nie darzą się zbyt wielką wzajemną sympatią, a zatem popieranie Ferenca na złość sołtysowi miałoby uzasadnienie. Poza tym sołtys podobno był za zmianą poprzedniej dyrektorki szkoły, z którą Tomaszek żył w wielkiej przyjaźni, a nowa dyrektorka nie da się chyba Tomaszkowi tak otumanić...


tomaszek i ferenc to dwa różne światy jeden wykształcony i obyty w świecie, drugi ......... szkoda słów gdzie tu logika ?

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/30 11:44 #67

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

A ja uważam, że jak najbardziej możliwe, bo podobno sołtys i Tomaszek nie darzą się zbyt wielką wzajemną sympatią, a zatem popieranie Ferenca na złość sołtysowi miałoby uzasadnienie. Poza tym sołtys podobno był za zmianą poprzedniej dyrektorki szkoły, z którą Tomaszek żył w wielkiej przyjaźni, a nowa dyrektorka nie da się chyba Tomaszkowi tak otumanić...


w przyjaźni???????????????????????? :lol: ciekawie się robi :lol:

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/30 12:03 #68

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

zosia napisał:

zaciekawiona napisał:
A ja uważam, że jak najbardziej możliwe, bo podobno sołtys i Tomaszek nie darzą się zbyt wielką wzajemną sympatią, a zatem popieranie Ferenca na złość sołtysowi miałoby uzasadnienie. Poza tym sołtys podobno był za zmianą poprzedniej dyrektorki szkoły, z którą Tomaszek żył w wielkiej przyjaźni, a nowa dyrektorka nie da się chyba Tomaszkowi tak otumanić...


tomaszek i ferenc to dwa różne światy jeden wykształcony i obyty w świecie, drugi ......... szkoda słów gdzie tu logika ?

rozgrywki wyborcze chyba na całym świecie mają to do siebie, że mniej w nich logiki, a więcej wyrachowania

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/30 22:32 #69

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0
chyba za obecnego viceSTAROSTY Koguta ( 2002 - 2006 ) radni - rolnicy mieli umorzone podatki ( pisało w gazecie olsztyńskiej ) - kto i ile oraz na jakiej podstawie, czy był w tym towarzystwie także radny ferenc ( ewentualnie rodzina radnego ) ? postaram się wyjaśnić

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/31 11:33 #70

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0

PiS napisał: zgadza się ferenc to człowiek dwulicowy istny kameleon prawdziwy komunista


To chodząca świętość i wzór wszelkich cnót moralnych obce mu donoszenie na bliźnich, obgadywanie, podsłuchiwanie, oczernianie. Dziękujmy Bogu że zesłał nam takiego "świętego" Po co nam jakiś Gulbinowicz jak mamy Ferenca :lol:

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/02 01:58 #71

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

zosia napisał:

Gość napisał: Może nie bezinteresownie p. to robi, wszak nie ma p. pracy, jest osobą bezrobotną. Trochę więcej szacunku do osób starszych, mógłby być p. ojcem. Weż się panienko do pracy i nie marnuj czasu na siedzenie przy komputerze.


oczywiście że nie robię tego bezinteresownie robię to dla wszystkich takich jak ja którzy dzięki miernotom w radzie miejskiej nie mają szans na godziwe życie w rodzinnym mieście. Nie po to kończyłam studia by dać sobą manipulować ludziom po zawodówce. To że popieram pana Wiszowatego to moja prywatna sprawa. Artykuły które zamieściłam o Ferencu są obiektywne. Jeśli macie takie ciekawe materiały o innych radnych, proszę wstawić na forum. Jest problem, o innych radnych nic nie ma.

Trzeba było wybrać lepszy kierunek studiów, a godziwe życie to powinnaś sobie sama zapewnić. Mam nadzieję, że ten ''ktoś'' przestanie tobą manipulować i poszukasz uczciwszej pracy (może mniej płatnej), bo jest takie powiedzenie skierowane do dzieci, ale jak widać może dotyczyć i ciebie- KTO SIĘ PRZEZYWA, TEN SAM SIĘ TAK NAZYWA. Trafione właśnie dla ciebie. To kogo popierasz to twoja sprawa, nie musisz się chwalić. Wszystkie twoje opinie są ''obiektywne'' :P .

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/02 07:56 #72

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
jak ferenca nie wybiorą orneta updanie

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/02 08:11 #73

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: jak ferenca nie wybiorą orneta updanie

Chętnie spotkałbym w popielniku z tak popularną postacią. Orneta jest w pewnych okolicznościach popielniczką , ale co znaczy updanie" ???
REKLAMA

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/02 08:23 #74

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
facet kreował się na zbawce co najmniej gminy orneta jak nie świata okazało się że król jest nagi i nagminnie mija się z prawdą kto go zrobił honorowym mieszkańcem gościa bez honoru :evil:
interesuje mnie ile miał z rodziną umorzonego podatku rolnego przez 20 lat bycia radnym
REKLAMA

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/11/02 08:51 #75

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: jak ferenca nie wybiorą orneta updanie



...bardzo bym chciała wiedzieć, dlaczego Orneta upadnie :shock: / jak nie wybiorą p.Ferenca?/- czy ktoś mógłby to uzasadnić?