R. Ferenc do powiatu - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

R. Ferenc do powiatu 2010/06/02 09:22 #1

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
na mieście mówią że Ryszard Ferenc spróbuje dostać się na kadencje do powiatu moim zdaniem to szok że tacy ludzie będą reprezentować ornetę

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/06/02 20:14 #2

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

antyradny napisał: na mieście mówią że Ryszard Ferenc spróbuje dostać się na kadencje do powiatu moim zdaniem to szok że tacy ludzie będą reprezentować ornetę


człowiek się stara jak może coś załatwić dla gminy a tu taka wdzięczność ?

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/06/05 06:53 #3

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Ferenc też awansował w Banku Sztumskim do Rady Banku.Trzyma się facet gdzie może.Nie wiem tylko czy zauważył jak robiła przekręty w losowaniu na zebraniu grupy bankowej w Ornecie.
REKLAMA

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/06/07 14:03 #4

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
będziecie tak płakać na forum czy zrobicie coś bardziej sensownego ? idą wybory zorganizujcie się i powiedzcie panu ferencowi baj baj :lol: proste sam się nie wybierze to nie czasy komuny w bażynach jest sporo młodych z głową na karku piasecki, jaczewski

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/06/15 11:49 #5

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
tylko nie Jaczewski, ludzie oczy szerzej otwórzcie,

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/07/03 10:19 #6

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
a co to ma do rzeczy ? jeśli facet jest dobry dba o miasto i gminę to co mnie obchodzi jego prywatne życie ludzie wyluzujcie !!!

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/07/22 12:16 #7

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
krawczyk nie ma dużych szans jest skłócony z ferencem i ten mu opinię gdzie się da psuje na pewno krawczyk był by lepszy niż ferenc

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/07/25 18:21 #8

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: krawczyk nie ma dużych szans jest skłócony z ferencem i ten mu opinię gdzie się da psuje na pewno krawczyk był by lepszy niż ferenc

No to czas pokazać jaki skuteczny jest Ferenc.Zrezygnował ze wzg na stan zdrowia z Rady Banku Sztum aby tam objąć ten sam stołek.Nie jestem aby niszczyć człowieka ale cwaniactwa nie toleruję bezwzględnie.Nie wiem czy to ten pan żyjący z renty i co kupił jakiś budynek za parę zł,czy to tv Olsztyn pokazała zalane pola ? Proszę piszmy wraz z imieniem aby nie krzywdzić innych o tym samym nazwisku.Cwaniaków powinniśmy tępić jak wszy.!!!!

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/08/19 18:11 #9

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Kto nie zna Ferenca w każdej koalicji potrafi się znaleźć

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/04 07:05 #10

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0
Radny który świadomie łamie prawo budowlane i odwala samowolkę wodną nie powinien być reprezentantem społeczności w radzie powiatu. Ta sprawa jest znana bo wydała się przypadkowo. Ile podobnych ma w swojej karierze za uszami radny od stawów?

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/05 09:17 #11

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Jeśli był na etacie na Młyńskiej Strudze to złożył fałszywe oświadczenie majątkowe.To go eliminuje z kandydowania !!! Dosyć poglądów z powiewem wiatrów ! Osobiście rozmawiałam w W-wie z Pawlakiem /krótki premier/ i kłamał,że konkordat Polski nie będzie NIC kosztował Polskę ! Chyba myślał o zupie "NIC". Powtórzę za Palikotem - "seks i wiara'' jest sprawą prywatną."Orneta oczekuje radnych co myślą o mieszkańcach,miejscach pracy,wyglądzie czyli wizytówce naszego miasteczka !

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/05 11:08 #12

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Cały p.Ferenc.Wystawił niektórych do wiatru.Miał startować do powiatu, a tu niespodzianka znowu startuje do rady.P.Korsak do powiatu ciekawe jak sobie poradzi..To była zagrywka-wiadomo kto pociąga za sznurki.

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/06 12:32 #13

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

antyradny napisał: na mieście mówią że Ryszard Ferenc spróbuje dostać się na kadencje do powiatu moim zdaniem to szok że tacy ludzie będą reprezentować ornetę

Uważam, że nie trzeba mieć profesorskiego wykształcenia , żeby rozwiązywać problemy mieszkańców miasta i gminy w powiecie. Doświadczenie jakie zdobyłem pracując w samorządzie przez 20 lat jest najlepszą szkołą. Wielką sztuką jest mieć ''nosa'' do pieniędzy, bo bez nich nie da się rozwiązać żadnego problemu np. poprawy bezpieczeństwa mieszkańców czy też poprawa dróg powiatowych na terenie naszej gminy. Pragnę państwa uspokoić wiadomością iż nie kandyduję do Rady Powiatu.

Jestem dumny ze swego ojca. Jeśli był ''szychą'' to bardzo dobrze o nim świadczy. Do PZPR w tych latach należeli wszyscy którzy cokolwiek chcieli zrobić w swoim środowisku( wiedzą o tym ludzie , którzy byli aktywni społecznie w tamtych latach), nie wstydzę się tego, takie były czasy, a nikomu nic złego nie zrobiłem, wręcz odwrotnie.Za ''komuny'' byłem kawalerem, nie miałem gospodarstwa, nie potrzebowałem wspierać się kredytem. Po założeniu rodziny przez 4 lata mieszkałem w Elblągu. Do Bażyn wróciłem z rodziną w 1983 roku.przejmując po rodzicach budynki wymagające remontu, bez ziemi i sprzętu. Dzięki możliwości otrzymania kredytu i ciężkiej pracy mogłem rozwijać nasze gospodarstwo. Nie spłaciłem kredytu sprzedając kilka kilogramów jajek, udało się to tym, którzy inwestowali w gospodarstwa przed 1980 rokiem, szkoda, że było ich tak mało na terenie naszej gminy, a moją rodzinę pogrążył ''Plan Wyjścia z Kryzysu'' p. Balcerowicza, odsetki od kredytu wynosiły około 78%w skali miesiąca. Pogrążył on wiele gospodarstw, które w tym czasie inwestowały, a także Państwowe Gospodarstwa Rolne, które potem zostały zlikwidowane. Niczego od nikogo nie dostałem, wszystko wypracowaliśmy z rodziną własnymi rękoma. Nie piszę tego do wiadomości Pana czy Pani, którzy chcą wzbudzić u innych wątpliwość co do mojej uczciwości, ale do osób którzy czytają wymyślone bzdury. Żeby zostać radnym musiałem ciężko pracować, udzielając się społecznie.
REKLAMA

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/06 14:00 #14

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

zosia napisał:

antyradny napisał: pewnie lepszych kandydatów w bażynach nie ma jest grupa bardzo dobrych rolników ale oni nie mają czasu na działalność "polityczną"



wykształcenie to nie wszystko może ferenc ma talent do polityki :lol:


ja napewno nie będę głosowała na niego
Zgadzam się z tym, iż w mojej miejscowości jest wielu wspaniałych ludzi, dobrych rolników, którzy ciężko pracując nie mają czasu zajmować się polityką. Mają oni duże zaufanie do mojej osoby, wiedzą, że jestem człowiekiem odpowiedzialnym, otwartym, skutecznie walczącym o dobro mieszkańców nie tylko swojej wsi, ale też całej gminy i miasta, niejednokrotnie narażając się na szykany nieprzychylnych mi ludzi. Nie odczuwam tego, iż jestem osobą nielubianą w swoim środowisku o czym świadczy też 5 krotny wybór na radnego.
REKLAMA

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/10/06 14:08 #15

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

ewa napisał: Na pewno Bażyny dużo mu zawdzięczają, nowa szkoła czy oczyszczalnia ścieków to praktycznie zasługa pana Ferenca.



Nigdy nie twierdziłem, że wybudowanie szkoły czy też powstanie oczyszczalni ścieków jest wyłącznie moją zasługą. Jest to przykład współpracy wielu mieszkańców naszej miejscowości.