R. Ferenc do powiatu - Strona 12 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re: R. Ferenc do powiatu 2011/02/13 23:20 #166

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
przestań straszyć weź się lepiej do uczciwej roboty ciemnoto wiejska

Re: R. Ferenc do powiatu 2011/02/14 09:48 #167

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0

Gość napisał: przestań straszyć weź się lepiej do uczciwej roboty ciemnoto wiejska


:lol: oooo kolego proszę się tak nie bulwersować, szkoda wątroby ;)

Re: R. Ferenc do powiatu 2011/02/14 11:22 #168

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

darmowa rybka napisał: jeszcze odpowie za swoje machlojki oliwa sprawiedliwa z czasem na wierzch wypływa


Zazdrościcie facetowi zaradności i głowy do interesów. Po prostu ma smykałkę do biznesu. Koniec kropka.
REKLAMA

Re: R. Ferenc do powiatu 2011/02/15 21:42 #169

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Radny F. dba nie tylko o Bażyny. Dzisjaj zrobił objazd Dąbrówki. Bardzo sympatycznie z jego strony że utrzymuje stały kontakt z wyborcami. Jakieś podpisy czy coś :?

Re: R. Ferenc do powiatu 2011/02/16 09:33 #170

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0

sowa napisał: Radny F. dba nie tylko o Bażyny. Dzisjaj zrobił objazd Dąbrówki. Bardzo sympatycznie z jego strony że utrzymuje stały kontakt z wyborcami. Jakieś podpisy czy coś :?


może załapał się na rachmistrza GUS skoro zbiera podpisy :shock:

Re: R. Ferenc na Burmistrza 2011/02/16 21:23 #171

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Jest akcja w sprawie odwołania pana Popiela. Może na jego miejsce wybierzemy pana Ferenca.

Re: R. Ferenc na Burmistrza 2011/02/16 22:03 #172

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

ekonomista napisał: Jest akcja w sprawie odwołania pana Popiela. Może na jego miejsce wybierzemy pana Ferenca.


Ty się z głupim na rozumy pomieniałeś.

Re: R. Ferenc na Burmistrza 2011/02/16 23:22 #173

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

ekonomista napisał: Jest akcja w sprawie odwołania pana Popiela. Może na jego miejsce wybierzemy pana Ferenca.


Po zawodówce to tylko na prezydenta :P albo sołtysa

Re: R. Ferenc na Burmistrza 2011/02/17 00:02 #174

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

gość1 napisał:

ekonomista napisał: Jest akcja w sprawie odwołania pana Popiela. Może na jego miejsce wybierzemy pana Ferenca.


Po zawodówce to tylko na prezydenta :P albo sołtysa

Jak widać głupota nie boli macie szczęście że ferenc nie ma internetu i tego nie czyta

Re: R. Ferenc na Burmistrza 2011/02/17 10:13 #175

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

kolega napisał: Jak widać głupota nie boli macie szczęście że ferenc nie ma internetu i tego nie czyta


Każdy ma prawo się wypowiedzieć czy to źle czy dobrze i nie powinno to nikogo interesować czy ktoś kogoś gani czy wychwala bo to każdego jest indywidualna sprawa jak ocenia daną osobe. Ryby nie dostałem jak co.

Re: R. Ferenc do powiatu 2011/02/17 11:18 #176

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Wszyscy mówią,wszyscy jęczą, że ten ferenc coś nam wkręca
Kołowrotek się obraca, wokół gminy i ołtarza
W polu, chlewni u sąsiada o was wszystkich opowiada
Te psie akcje,te zapały nie przyniosły jemu chwały
Przy tym szuka już sensacji"Mieć sołtysa z nominacji"
Temu rybkę temu rybkę obszedł wieś i ma już klikę
Muszą sobie wyobrazić jak sołtysa z krzesła zsadzić

Re: R. Ferenc do powiatu 2011/02/17 11:46 #177

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Ferenc jest niereformowalny i jest za późno, żeby uczyć rozumienia tekstu. Wy w dalszym ciągu robicie ludziom wodę z mózgu, tak jak przed wyborami. Ponad to swoimi nieodpowiedzialnymi decyzjami wleźliście w przysłowiowe gówno i nie wiecie jak się z tego wytłumaczyć. Zamykanie szkół i świetlic to jedyne na co was stać.

Re: R. Ferenc do powiatu 2011/02/17 12:16 #178

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Ludzie niewiecie co jego bliscy przeżywaią jak to czytają co niekturzy piszą głupie i przykre rzeczy. Niekturzy z was powini się uciszyci swoipą nie wyparzaną gembe
REKLAMA

Re: R. Ferenc do powiatu 2011/02/17 16:49 #179

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
dobroduszny człowiek ostatnią rybą podzieli się z tobą przed wyborami
REKLAMA

Re: R. Ferenc do powiatu 2011/02/18 20:29 #180

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:

Wstyd ''gościu'', takiej '' agitacji'' jaka była prowadzona przez Jaronia jeszcze nie pamiętamy. Chodzący od domu do domu Urząd Pracy w osobie tego pana, oferujący pracę każdemu kto na niego zagłosuje.Trasa Bażyny- Dąbrówka niczym autostrada , wynajęte samochody dowożące wyborców w stanie nieważkości... To nie nowina, takie metody Jaroń stosuje nie po raz pierwszy, znany jest z tego... Tylko współczuć Komisji Wyborczej, nie trzeba pić , żeby się upić , taki był smród po głosowaniu przez wyborców Jaronia. Jak widzimy wykorzystał swoje 100% poparcie. GRATULACJE :lol: :lol: :lol:

Gratuluję odwagi lub głupoty.
To są poważne oskarżenia, skoro coś takiego wypisujesz to chyba masz na to dowody?
Jeśli nie, możesz mieć kłopoty.I nie myśl że jesteś anonimowy.W razie potrzeby ,,organa" namierzą cię w pięć minut.
Odnosząc się do wypowiedzi zamieszczonych na tym forum uważając iż ''wazelina'' dotycząca tego pana jest więcej niż przesadzona jako osoba ''zainteresowana'' wyraziłam swoją opinię popartą faktami które miały miejsce Napisałam prawdę Osoby które ta sprawa interesuje informuję iż pan ten złożył doniesienie do Prokuratury i toczy się dochodzenie dotyczące rzekomego pomówienia i naruszenia dóbr osobistych tego pana a więc uważa on iż napisałam nieprawdę lub zrobił to z konieczności poprawy swego wizerunku Musiałabym być rzeczywiście głupia( wypowiedż wyżej) żeby coś pisać i nie mieć w razie konieczności możliwości udowodnienia swoich racji ( przykładem jest seria takich wypowiedzi na tym forum) . !3 lutego jako świadek złożyłam pierwsze wyjaśnienia a 15tego dostarczyłam listę osób które były świadkami takich zdarzeń lub mogą wskazać osoby które w nich uczestniczyły Obecnie pozostaje mi tylko liczyć na rzetelne przeprowadzenie dochodzenia w tej sprawie Uważam również iż poważne forum powinno służyć do zamieszczania prawdziwych faktów , do dyskusji kulturalnej między mieszkańcami przyczyniając się do ich integracji Czy osoby które prowadzą TO forum do tego dążą? Czy mieszkańcom swojej wsi i gminy nie zafundowali prawdziwego CYRKU wymyślając bzdurne tematy i aktywnie w nich uczestnicząc? Nic mnie już nie zdziwi po tym kiedy dowiedziałam się od kogo pobierali pierwsze nauki Co jeszcze wymyślą poza ''ŚWIEŻYMI RYBKAMI ZA GŁOS'' ? wiedząc że w stawach mojej rodziny od wczesnej jesieni nie było wody Gdzie tu wiarygodność przekazywanych informacji? A na świeże rybki serdecznie zapraszamy rozpoczęcie sezonu od 1 Maja Może osobom które odpowiedzialne są za jakość zamieszczanych postów nie o jakość chodzi ale o ilość? Czy względy finansowe nie mają na to wpływu? Co wspólnego z integracją mają opinie tam zamieszczane? (FORUM INTEGRACYJNE) i kogo integruje TO forum?To są podstawowe pytania dotyczące jakości prowadzenia tego forum które trzeba przeanalizować ale na pewno nie w takiej atmosferze jaka tu panuje Jesteśmy w trakcie wyborów na sołtysów w naszej gminie Miejmy nadzieję iż kampania kandydatów prowadzona jest uczciwie Kadencja obietnic bez pokrycia skończyła się definitywnie, obecny burmistrz jest tego gwarancją Z poważaniem Bożena Ferenc