R. Ferenc do powiatu - Strona 11 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/12/02 15:55 #151

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0

Gość napisał: jaroń za 4 lata zrobi porządek skończy się samowola


dajcie spokój ferencowi sam się załatwi jak nie stawy to co innego :lol: zresztą jaroń nie jest dużo lepszy

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/12/02 17:33 #152

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
jaroń za mało agitował facet ma gadane 16 głosów różnicy malutko osetnik chwalęcin od ferenca nic nigdy nie dostał mógł jaroń jechać i namawiać wygrana 100 %

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/12/07 21:57 #153

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

zosia napisał: dajcie spokój ferencowi sam się załatwi jak nie stawy to co innego :lol: zresztą jaroń nie jest dużo lepszy

Załatwiacie go i jakoś nie bardzo wam się udaje :lol: Może pomyślicie DLACZEGO??? Bo facet nic nie ma za pazurami :) Czytając twoje opinie Zosiu, znachorko, Ziutku , gościu(w jednej osobie) siejesz ferment. Samowola już się skończyła, taką mamy nadzieję teraz po wyborach, a więc odpuść.
REKLAMA

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/12/07 22:21 #154

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: jaroń za mało agitował facet ma gadane 16 głosów różnicy malutko osetnik chwalęcin od ferenca nic nigdy nie dostał mógł jaroń jechać i namawiać wygrana 100 %

Wstyd ''gościu'', takiej '' agitacji'' jaka była prowadzona przez Jaronia jeszcze nie pamiętamy. Chodzący od domu do domu Urząd Pracy w osobie tego pana, oferujący pracę każdemu kto na niego zagłosuje.Trasa Bażyny- Dąbrówka niczym autostrada , wynajęte samochody dowożące wyborców w stanie nieważkości... To nie nowina, takie metody Jaroń stosuje nie po raz pierwszy, znany jest z tego... Tylko współczuć Komisji Wyborczej, nie trzeba pić , żeby się upić , taki był smród po głosowaniu przez wyborców Jaronia. Jak widzimy wykorzystał swoje 100% poparcie. GRATULACJE :lol: :lol: :lol:

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/12/08 08:19 #155

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Wstyd ''gościu'', takiej '' agitacji'' jaka była prowadzona przez Jaronia jeszcze nie pamiętamy. Chodzący od domu do domu Urząd Pracy w osobie tego pana, oferujący pracę każdemu kto na niego zagłosuje.Trasa Bażyny- Dąbrówka niczym autostrada , wynajęte samochody dowożące wyborców w stanie nieważkości... To nie nowina, takie metody Jaroń stosuje nie po raz pierwszy, znany jest z tego... Tylko współczuć Komisji Wyborczej, nie trzeba pić , żeby się upić , taki był smród po głosowaniu przez wyborców Jaronia. Jak widzimy wykorzystał swoje 100% poparcie. GRATULACJE :lol: :lol: :lol:

Gratuluję odwagi lub głupoty.
To są poważne oskarżenia, skoro coś takiego wypisujesz to chyba masz na to dowody?
Jeśli nie, możesz mieć kłopoty.I nie myśl że jesteś anonimowy.W razie potrzeby ,,organa" namierzą cię w pięć minut.

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/12/08 08:27 #156

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gratuluję odwagi lub głupoty.
To są poważne oskarżenia, skoro coś takiego wypisujesz to chyba masz na to dowody?
Jeśli nie, możesz mieć kłopoty.I nie myśl że jesteś anonimowy.W razie potrzeby ,,organa" namierzą cię w pięć minut.

Za takie oskarżenia ktoś powinien odpowiedzieć. Pan Jaron powinien sprawę zgłosić na policje.

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/12/08 13:44 #157

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Sprawa jest prosta.Jeśli takie fakty miały miejsce to zostało popełnione przestępstwo-korupcja wyborcza.
Należy to zgłosić i przedstawić dowody.W innym przypadku ,,zainteresowany" może mieć poważny problem.Teraz czas na ruch p.Jaronia
A namierzenie komputera z którego został wysłany post to dla policji ,,pikuś"
Wolności słowa nie należy mylić z bezkarnym wypisywaniem pomówień.

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/12/09 12:07 #158

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:

Wstyd ''gościu'', takiej '' agitacji'' jaka była prowadzona przez Jaronia jeszcze nie pamiętamy. Chodzący od domu do domu Urząd Pracy w osobie tego pana, oferujący pracę każdemu kto na niego zagłosuje.Trasa Bażyny- Dąbrówka niczym autostrada , wynajęte samochody dowożące wyborców w stanie nieważkości... To nie nowina, takie metody Jaroń stosuje nie po raz pierwszy, znany jest z tego... Tylko współczuć Komisji Wyborczej, nie trzeba pić , żeby się upić , taki był smród po głosowaniu przez wyborców Jaronia. Jak widzimy wykorzystał swoje 100% poparcie. GRATULACJE :lol: :lol: :lol:

Gratuluję odwagi lub głupoty.
To są poważne oskarżenia, skoro coś takiego wypisujesz to chyba masz na to dowody?
Jeśli nie, możesz mieć kłopoty.I nie myśl że jesteś anonimowy.W razie potrzeby ,,organa" namierzą cię w pięć minut.
Jakie dowody..., sam byłem obecny w trakcie przywozu kolejnej tury na głosowanie. Wstyd.

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/12/09 14:04 #159

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

ewa napisał: radny ferenc obrabia tyłek wszystkim którzy go nie popierają, jaronia, sołtysa, emilę jaworowską i mnie
dzisiaj się dowiedziałam ze jestem w koalicji z emilą jaworowską przeciwko niemu i razem piszemy na moim forum o stawach ;)

Inaczej mnie wychowano, nie zajmuję się plotkami, intrygami. Jeżeli mam coś do powiedzenia, mówię otwarcie. Chciała by pani , żeby tak o niej myślano , jak pisze. Może być pani w koalicji nawet ze swoim mężem, w ogóle mnie to nie interesuje. A co do porządków na moim podwórku, nie mam się czego wstydzić, zdrowiej będzie dla wszystkich wtedy, kiedy będą pilnować swoich podwórek....Kolejny raz moi wyborcy pokazali gdzie jest miejsce dla intrygantów, plotkarzy. Nie muszę udowadniać nikomu , że jestem człowiekiem uczciwym , bo takim po prostu jestem i takim mnie ludzie postrzegają. Dla pani i do pani podobnych jest to nie do przyjęcia, a jednak... Trzeba być osobą niekompetentną, żeby po raz kolejny poruszać temat stawów MOJEJ rodziny, widocznie brak pani tematów dotyczących mojej osoby. Nie chciał bym poruszać na tym forum tematów związanych z pani rodziną. Mieszkamy w tej samej miejscowości, dużo więc o sobie wiemy, ja nie mam czego się wstydzić. Proponuję dążyć do poprawy stosunków międzysąsiedzkich, wybory się skończyły. Proszę mnie nie obrażać i nie straszyć, bo nie mam nic do ukrycia. Pozdrawiam- Radny Ryszard Ferenc.

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/12/11 20:43 #160

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Jakie dowody..., sam byłem obecny w trakcie przywozu kolejnej tury na głosowanie. Wstyd.


Każdy ma prawo pozwać każdego ale trzeba jeszcze skutecznie udowodnić winę pozwanemu, więc cała ta sprawa wydaje się co najmniej kontrowersyjna i stawia wątpliwości co do celu tych zarzutów.

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/12/11 22:17 #161

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

ewa napisał: radny ferenc obrabia tyłek wszystkim którzy go nie popierają, jaronia, sołtysa, emilę jaworowską i mnie
dzisiaj się dowiedziałam ze jestem w koalicji z emilą jaworowską przeciwko niemu i razem piszemy na moim forum o stawach ;)

No to GRATULUJĘ panie radny, ma pan niezłą kondycję , :lol: obrobić tyle tyłków.... :shock: :shock: :shock:

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/12/12 14:42 #162

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Nie mogę patrzeć na ?politykierów? którzy cenią wyżej pieniądze i własne korzyści niż wspólne dobro wszystkich mieszkańców. Nie potrafię się z tym pogodzić i nie mam zamiaru. Chcę walczyć o ornetę która daje szansę każdemu, która pozwala osiągnąć coś w życiu dzięki uczciwej pracy i wykształceniu a nie politycznym układom lub prywatnym znajomościom.

Re: R. Ferenc do powiatu 2010/12/13 08:22 #163

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0

zainteresowany napisał: Wstyd ''gościu'', takiej '' agitacji'' jaka była prowadzona przez Jaronia jeszcze nie pamiętamy. Chodzący od domu do domu Urząd Pracy w osobie tego pana, oferujący pracę każdemu kto na niego zagłosuje.Trasa Bażyny- Dąbrówka niczym autostrada , wynajęte samochody dowożące wyborców w stanie nieważkości... To nie nowina, takie metody Jaroń stosuje nie po raz pierwszy, znany jest z tego... Tylko współczuć Komisji Wyborczej, nie trzeba pić , żeby się upić , taki był smród po głosowaniu przez wyborców Jaronia. Jak widzimy wykorzystał swoje 100% poparcie. GRATULACJE :lol: :lol: :lol:


Sugestie że na Pana Jaronia głosowali wyborcy pijani a na Pana Ferenca niepijani są bardzo ciekawe. Dlaczego Pan Jaroń nie protestuje ? Anonim napisał że Pan Jaroń stosuje takie metody nie pierwszy raz. Na miejscu Pana Jaronia już dawno bym to zgłosiła do prokuratury za "pomówienie".

Kodeks karny wobec osoby, która jest uprawniona do głosowania i przyjmie korzyść majątkową w zamian za oddanie głosu przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Tej samej karze podlega osoba nakłaniająca do głosowania.
REKLAMA

Re: R. Ferenc do powiatu 2011/02/13 12:19 #164

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

były radny napisał: Nie mogę patrzeć na ?politykierów? którzy cenią wyżej pieniądze i własne korzyści niż wspólne dobro wszystkich mieszkańców. Nie potrafię się z tym pogodzić i nie mam zamiaru. Chcę walczyć o ornetę która daje szansę każdemu, która pozwala osiągnąć coś w życiu dzięki uczciwej pracy i wykształceniu a nie politycznym układom lub prywatnym znajomościom.



Wiem że to trudne, z prostej przyczyny - w takich środowiskach, jak Bażyny, Mingajny, Henrykowo, Dąbrówka czy Orneta więcej jest partykularnych interesów i najczystszego kumoterstwa niż dobrej woli i obiektywizmu.
REKLAMA

Re: R. Ferenc do powiatu 2011/02/13 17:40 #165

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

obiektywny napisał: Wiem że to trudne, z prostej przyczyny - w takich środowiskach, jak Bażyny, Mingajny, Henrykowo, Dąbrówka czy Orneta więcej jest partykularnych interesów i najczystszego kumoterstwa niż dobrej woli i obiektywizmu.


jeszcze odpowie za swoje machlojki oliwa sprawiedliwa z czasem na wierzch wypływa