AKTYWNI KOALICJANCI ! - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

AKTYWNI KOALICJANCI ! 2011/09/07 22:26 #1

  • oczekujący
  • oczekujący Avatar Autor
  • Gość
wszyscy uczepili się burmistrza, pytają krytykują, nikt jeszcze nie zadał pytania dla radnych...ja mam pytanie do radnych bezradnych wybranych z PLACU WOLNOŚCI I SUCHARSKIEGO.Kiedy panowie przestaniecie gadać na komisjach i sesjach, dajcie coś powiedzieć pozostałym radnym!!!!!!!!!! PANOWIE PRZECIEŻ MAMY DEMOKRACJE.A tak na marginesie , to zazdroszczę burmistrzowi tak aktywnych koalicjantów.

Odp: AKTYWNI KOALICJANCI ! 2011/09/07 22:42 #2

  • rozradowany do łez
  • rozradowany do łez Avatar Autor
  • Gość

oczekujący napisał: wszyscy uczepili się burmistrza, pytają krytykują, nikt jeszcze nie zadał pytania dla radnych...ja mam pytanie do radnych bezradnych wybranych z PLACU WOLNOŚCI I SUCHARSKIEGO.Kiedy panowie przestaniecie gadać na komisjach i sesjach, dajcie coś powiedzieć pozostałym radnym!!!!!!!!!! PANOWIE PRZECIEŻ MAMY DEMOKRACJE.A tak na marginesie , to zazdroszczę burmistrzowi tak aktywnych koalicjantów.


ale mnie rozbawiłeś, a miałem doła...Wyborcy z tych okręgów , to był strzał w dziesiątkę.

Odp: AKTYWNI KOALICJANCI ! 2011/09/08 08:33 #3

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
he dobre za co im płacić co miesięczny haracz? za przytakiwanie dla wodza? cała rada miejska to porażka oprócz tego radnego z Henrykowa który coś wnosi konstruktywnego i się przewodniczącego nie boi
REKLAMA

Odp: AKTYWNI KOALICJANCI ! 2011/09/08 09:13 #4

  • Smiechu warte
  • Smiechu warte Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: he dobre za co im płacić co miesięczny haracz? za przytakiwanie dla wodza? cała rada miejska to porażka oprócz tego radnego z Henrykowa który coś wnosi konstruktywnego i się przewodniczącego nie boi



Trzeba pamiętać , że demokracja sprawiła , iż mamy to co mamy.Rozdawnictwo publicznych pieniędzy! Pytam za co się płaci takim nieudacznikom!!!!!!! By zostać radnym za pieniądze , każdy walczy jak lew by dostać się
do koryta!!!! Jestem ciekawa ilu by chętnych było, by pełniono tę funkcję za darmo ? ANI JEDNEGO.!!!!
Trzeba mieć serce by ubiegać się o taki mandat, trzeba umieć pomóc drugiemu człowiekowi...Ci radni pomagają, ale sobie!!!!!!!!!!!!!! ZWYKŁY CZŁOWIEK JEST POTRZEBNY WYBRANYM , W DZIEŃ WYBORÓW , A POTEM ŻEGNAMY DO KOLEJNYCH WYBORÓW !!! I TAK TO DZIAŁA.Żałosne ale prawdziwe, proszę mi wierzyć.

Odp: AKTYWNI KOALICJANCI ! 2011/09/08 11:40 #5

  • żałosne
  • żałosne Avatar Autor
  • Gość

Smiechu warte napisał:

anonim napisał: he dobre za co im płacić co miesięczny haracz? za przytakiwanie dla wodza? cała rada miejska to porażka oprócz tego radnego z Henrykowa który coś wnosi konstruktywnego i się przewodniczącego nie boi



Trzeba pamiętać , że demokracja sprawiła , iż mamy to co mamy.Rozdawnictwo publicznych pieniędzy! Pytam za co się płaci takim nieudacznikom!!!!!!! By zostać radnym za pieniądze , każdy walczy jak lew by dostać się
do koryta!!!! Jestem ciekawa ilu by chętnych było, by pełniono tę funkcję za darmo ? ANI JEDNEGO.!!!!
Trzeba mieć serce by ubiegać się o taki mandat, trzeba umieć pomóc drugiemu człowiekowi...Ci radni pomagają, ale sobie!!!!!!!!!!!!!! ZWYKŁY CZŁOWIEK JEST POTRZEBNY WYBRANYM , W DZIEŃ WYBORÓW , A POTEM ŻEGNAMY DO KOLEJNYCH WYBORÓW !!! I TAK TO DZIAŁA.Żałosne ale prawdziwe, proszę mi wierzyć.

Całe szczęście że demokracja pozbyła się kilku asów z poprzedniej kadencji. Np. słynny pan Jaroń i nie mniej słynny pan Zamyślewski. Szczególnie pan Jaroń był aktywny przed wyborami. Pamiętacie jak pan Jaroń zmniejszył bezrobocie w Dąbrówce?

Odp: AKTYWNI KOALICJANCI ! 2011/09/08 16:07 #6

  • realista
  • realista Avatar Autor
  • Gość

żałosne napisał:

Smiechu warte napisał:

anonim napisał: he dobre za co im płacić co miesięczny haracz? za przytakiwanie dla wodza? cała rada miejska to porażka oprócz tego radnego z Henrykowa który coś wnosi konstruktywnego i się przewodniczącego nie boi



Trzeba pamiętać , że demokracja sprawiła , iż mamy to co mamy.Rozdawnictwo publicznych pieniędzy! Pytam za co się płaci takim nieudacznikom!!!!!!! By zostać radnym za pieniądze , każdy walczy jak lew by dostać się
do koryta!!!! Jestem ciekawa ilu by chętnych było, by pełniono tę funkcję za darmo ? ANI JEDNEGO.!!!!
Trzeba mieć serce by ubiegać się o taki mandat, trzeba umieć pomóc drugiemu człowiekowi...Ci radni pomagają, ale sobie!!!!!!!!!!!!!! ZWYKŁY CZŁOWIEK JEST POTRZEBNY WYBRANYM , W DZIEŃ WYBORÓW , A POTEM ŻEGNAMY DO KOLEJNYCH WYBORÓW !!! I TAK TO DZIAŁA.Żałosne ale prawdziwe, proszę mi wierzyć.

Całe szczęście że demokracja pozbyła się kilku asów z poprzedniej kadencji. Np. słynny pan Jaroń i nie mniej słynny pan Zamyślewski. Szczególnie pan Jaroń był aktywny przed wyborami. Pamiętacie jak pan Jaroń zmniejszył bezrobocie w Dąbrówce?

Pan Jaroń i pan Zamyślewski to już zamknięta karta historii poprzedniej kadencji. Nie odwracaj kota ogonem. Cienka to strategia odwrócenia uwagi od obecnych członków rady!!! Co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Liczy sie to co jest tu i teraz , życie toczy dalej i jest o czym dyskutować

Odp: AKTYWNI KOALICJANCI ! 2011/09/08 17:27 #7

  • realistka
  • realistka Avatar Autor
  • Gość

realista napisał: Pan Jaroń i pan Zamyślewski to już zamknięta karta historii poprzedniej kadencji. Nie odwracaj kota ogonem. Cienka to strategia odwrócenia uwagi od obecnych członków rady!!! Co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Liczy sie to co jest tu i teraz , życie toczy dalej i jest o czym dyskutować


I całe szczęście :angry: Skończyły się remonty na koszt gminy.

Odp: AKTYWNI KOALICJANCI ! 2011/09/08 22:38 #8

  • zdumiony
  • zdumiony Avatar Autor
  • Gość

realistka napisał:

realista napisał: Pan Jaroń i pan Zamyślewski to już zamknięta karta historii poprzedniej kadencji. Nie odwracaj kota ogonem. Cienka to strategia odwrócenia uwagi od obecnych członków rady!!! Co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Liczy sie to co jest tu i teraz , życie toczy dalej i jest o czym dyskutować


I całe szczęście :angry: Skończyły się remonty na koszt gminy.

krytyka jak najbardziej jest wskazana, ale trzeba ja zacząć od siebie...REALISTKO!!!

Odp: AKTYWNI KOALICJANCI ! 2011/09/11 07:33 #9

  • Jasnowidz
  • Jasnowidz Avatar Autor
  • Gość
wiem bracie :angry: , opętał cie demon kontroli B) :evil: ,marnie skończysz...

Odp: AKTYWNI KOALICJANCI ! 2011/09/11 09:36 #10

  • obserwator
  • obserwator Avatar Autor
  • Gość
Wczoraj byłem na imprezie pod ratuszem.Było nie wiele ludzi, więc można było zaobserwować aktywność naszych włodarzy. Był burmistrz, zastępca i przewodniczący rady. Nie widziałem żadnego innego radnego. Czyżby przygotowywali się do dożynek gminnych w Mingajnach? Aaaaa! Tam będzie koryto. Szkoda wielka, że radni olewają imprezy organizowane przez stowarzyszenia. FORUM INICJATYW POZYTYWNYCH odbyło się po raz pierwszy i myślę że nie ostatni. Podobała mi się ta impreza i podobała się ludziom.....

Odp: AKTYWNI KOALICJANCI ! 2011/09/11 10:40 #11

  • OJCIEC
  • OJCIEC Avatar Autor
  • Gość

obserwator napisał: Wczoraj byłem na imprezie pod ratuszem.Było nie wiele ludzi, więc można było zaobserwować aktywność naszych włodarzy. Był burmistrz, zastępca i przewodniczący rady. Nie widziałem żadnego innego radnego. Czyżby przygotowywali się do dożynek gminnych w Mingajnach? Aaaaa! Tam będzie koryto. Szkoda wielka, że radni olewają imprezy organizowane przez stowarzyszenia. FORUM INICJATYW POZYTYWNYCH odbyło się po raz pierwszy i myślę że nie ostatni. Podobała mi się ta impreza i podobała się ludziom.....



Zgadza się impreza była fajna!!!! Oby więcej takich !!!

Odp: AKTYWNI KOALICJANCI ! 2011/09/12 16:32 #12

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
bylo super dla kazdego cos milego

Odp: AKTYWNI KOALICJANCI ! 2011/09/18 22:04 #13

  • wyborca doskonały
  • wyborca doskonały Avatar Autor
  • Gość
Ludzie !!!! Budowanie orlików, hal sportowych, remonty kładek i ulic to nie rozwój miasta. To tylko kosmetyka za unijne pieniądze. Żądajmy od burmistrzów i radnych konkretów gospodarczych !!! O rozwoju miasta zadecyduje tylko przyrost stałych miejsc pracy. Nie może być tak że po wyborach burmistrz zmienia poglądy na sytuację w gminie. Bicie piany na świetlice wiejskie to strata czasu i pieniędzy które zarobią koledzy królika. Wyborcy muszą mieć prawo odwoływania wybranej władzy w przypadku działalności pozorowanej lub tylko na własną lub rodziny korzyść. Dotyczy to szczególnie radnych i posłów. Po co utrzymywać pozorantów za ciężkie pieniądze. Wstęp na sesję rady jest wolny. Każdy może zobaczyć że połowa radnych NIC nie robi. Dosłownie NIC. Ożywią się jak mumie z letargu 3 miesiące przed wyborami. Tak samo wygląda problem z posłami. Nie dajmy im pasożytować na koszt coraz bardziej wynędzniałego społeczeństwa !!!
REKLAMA

Odp: AKTYWNI KOALICJANCI ! 2011/09/19 09:48 #14

  • Wasz wyborca
  • Wasz wyborca Avatar Autor
  • Gość

wyborca doskonały napisał: Ludzie !!!! Budowanie orlików, hal sportowych, remonty kładek i ulic to nie rozwój miasta. To tylko kosmetyka za unijne pieniądze. Żądajmy od burmistrzów i radnych konkretów gospodarczych !!! O rozwoju miasta zadecyduje tylko przyrost stałych miejsc pracy. Nie może być tak że po wyborach burmistrz zmienia poglądy na sytuację w gminie. Bicie piany na świetlice wiejskie to strata czasu i pieniędzy które zarobią koledzy królika. Wyborcy muszą mieć prawo odwoływania wybranej władzy w przypadku działalności pozorowanej lub tylko na własną lub rodziny korzyść. Dotyczy to szczególnie radnych i posłów. Po co utrzymywać pozorantów za ciężkie pieniądze. Wstęp na sesję rady jest wolny. Każdy może zobaczyć że połowa radnych NIC nie robi. Dosłownie NIC. Ożywią się jak mumie z letargu 3 miesiące przed wyborami. Tak samo wygląda problem z posłami. Nie dajmy im pasożytować na koszt coraz bardziej wynędzniałego społeczeństwa !!!


radny który nie włącza się w dyskusje na sesjach czy komisjach, oczywiście dotyczących problemów gminy nie powinien pełnić tak odpowiedzialnej funkcji..... Konstytucja powinna gwarantować wymianę takich miernot. Powinno się zastąpić takich radnych maszynką do głosowania, gdyż głosują bez słowa jak maszynki , słusznie czy nie. Kadencja się skończy a radni bezradni odejdą ze szmalem, myśląc że słusznie szmal im się należał.Większa połowa dzisiejszych radnych spełnia powyższe kryteria...WOŁA TO O POMSTĘ DO NIEBA.
REKLAMA

Odp: AKTYWNI KOALICJANCI ! 2011/09/19 10:27 #15

  • Jowita
  • Jowita Avatar Autor
  • Gość
:ohmy: Byłam radną jeszcze za komuny i wówczas nie płacono za posiedzenie rady.Mało tego paliwo było na kartki i na sesję jeździłam z kartki prywatnej.Wówczas posłem, radnym zostawali ludzie o nie poszlakowanej opinii.Dziś zbieraninaa niekiedy szumowina.Kandydat do senatu A.Słomka złapany na beszczeszczeniu pomnika.Krukowa wielka katoliczka w Radiu Maryja dba o moją moralność pijaczka zmanierowana.Hazardowej nie było ! Do naszej Rady też nie roznoszono "rybek" co? Cała klasa polityczna po 89r razem z kościołem katolickm to jedno wielkie szabo.