Kobieta Burmistrzem Ornety - Strona 21 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/09/30 20:00 #301

  • układ
  • układ Avatar Autor
  • Gość

anonimus napisał:

anonim napisał: Nie zgodzę się z przedmówczynią. Ten kandydat wygrał dzięki najlepszym materiałom wyborczym i obietnicom bez pokrycia. Ludzie w Ornecie są naiwni i wierzą w Popiela gruszki na wierzbie.


wielu się boi

Bzdura z tym baniem się, ludzie wierzą w obietnice bez pokrycia i iuż. Jeszcze jedno Popiel skorumpował pół Ornety ludzie siedzą w układach zwłaszcza nauczyciele.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/02 10:37 #302

  • to prawda
  • to prawda Avatar Autor
  • Gość
Ja zastaniowię się 2 razy zanim zrobię albo powiem coś, co może być nie pomyśli burmistrza. Pracować gdzieś muszę... Nie poszłam na to feralne referendum choć chciałam bo mi zabrakło odwagi.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/02 11:24 #303

  • KozaNostraCap
  • KozaNostraCap Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Nasz Burmistrz pęka ze śmiechu jak czyta wypociny Ołtuszewskiego. To nie ta liga nieudacznicy :)


A ja słyszałem, że nie czyta, bo nie chce się denerwować. :whistle:
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/05 20:53 #304

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Ornecie potrzebna baba z jajami. Mam swoją faworytkę tylko czy będzie chciała kandydować ze 4 lata. Tę kadencję wygra Popiel, strefa nie wypali, najemcy jednostki splajtują i nie daj Boże powstanie spalarnia na lotnisku. Za 4 lata w Ornecie będzie wielki hu i kamieni kupa. Ważne pytanie kto to po nauczycielach posprząta?

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/05 22:05 #305

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Rządy Popiela są złe ale w porównaniu z poprzednikami i tak są najlepsze od lat 80 ubiegłego stulecia.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/06 21:53 #306

  • Śmieszek
  • Śmieszek Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Rządy Popiela są złe ale w porównaniu z poprzednikami i tak są najlepsze od lat 80 ubiegłego stulecia.

Tobie chyba na mózg padło !!!!

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/08 15:09 #307

  • Jedyny kandydat wart uwagi
  • Jedyny kandydat wart uwagi Avatar Autor
  • Gość

woźny napisał: Ta Pani chyba zrozumiała już całą sytuację i wie, że nie ma szans na bycie Burmistrzem Ornety???


Słuchaj woźny, najwyraźniej nie masz pojęcia o czym piszesz. Zajmij się swoim zaszczytnym zajęciem a nie będziesz tu robił wywody jakieś. Znam TĄ PANIĄ - tj. Panią Marzenę O. od wielu lat. Nie przypominam sobie aby cokolwiek robiła pod dyktando męża. Jest na tyle przedsiębiorcza i samodzielna, że mogłaby zarządzać nawet Warszawką. HGW jej do pięt nie dosięga. Prawdziwa kobieta z jajami. Po za tym zajmuje już kierownicze stanowiska i ma doświadczenie.

To jest jedyny kandydat warty uwagi. Inni mogą jej kawę parzyć.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/08 21:24 #308

  • Wyborca
  • Wyborca Avatar Autor
  • Gość

Jedyny kandydat wart uwagi napisał:

woźny napisał: Ta Pani chyba zrozumiała już całą sytuację i wie, że nie ma szans na bycie Burmistrzem Ornety???


Słuchaj woźny, najwyraźniej nie masz pojęcia o czym piszesz. Zajmij się swoim zaszczytnym zajęciem a nie będziesz tu robił wywody jakieś. Znam TĄ PANIĄ - tj. Panią Marzenę O. od wielu lat. Nie przypominam sobie aby cokolwiek robiła pod dyktando męża. Jest na tyle przedsiębiorcza i samodzielna, że mogłaby zarządzać nawet Warszawką. HGW jej do pięt nie dosięga. Prawdziwa kobieta z jajami. Po za tym zajmuje już kierownicze stanowiska i ma doświadczenie.

To jest jedyny kandydat warty uwagi. Inni mogą jej kawę parzyć.
Kawę parzyć i buty czyścić ...!

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/08 22:45 #309

  • konik
  • konik Avatar Autor
  • Gość

Wyborca napisał:

Jedyny kandydat wart uwagi napisał:

woźny napisał: Ta Pani chyba zrozumiała już całą sytuację i wie, że nie ma szans na bycie Burmistrzem Ornety???


Słuchaj woźny, najwyraźniej nie masz pojęcia o czym piszesz. Zajmij się swoim zaszczytnym zajęciem a nie będziesz tu robił wywody jakieś. Znam TĄ PANIĄ - tj. Panią Marzenę O. od wielu lat. Nie przypominam sobie aby cokolwiek robiła pod dyktando męża. Jest na tyle przedsiębiorcza i samodzielna, że mogłaby zarządzać nawet Warszawką. HGW jej do pięt nie dosięga. Prawdziwa kobieta z jajami. Po za tym zajmuje już kierownicze stanowiska i ma doświadczenie.

To jest jedyny kandydat warty uwagi. Inni mogą jej kawę parzyć.
Kawę parzyć i buty czyścić ...!

Ooooooo!!! właśnie tak. Słuszna uwaga. Pani Marzenka musi wygrać te wybory i pokazać pozostałym jakim super będzie burmistrzem.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/09 22:51 #310

  • Mazurska Baba
  • Mazurska Baba Avatar Autor
  • Gość
Podpisuje się pod kandydaturą Pani Marzeny Ołtuszewskiej obiema rękami. Najwyższa pora aby kobiety, wzorem Ewy Kopacz, wzięły władzę w swoje ręce.

Pani Marzena Ołtuszewska jest moim numerem 1.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/09 23:04 #311

  • oburzony ornecianin
  • oburzony ornecianin Avatar Autor
  • Gość

Mazurska Baba napisał: Podpisuje się pod kandydaturą Pani Marzeny Ołtuszewskiej obiema rękami. Najwyższa pora aby kobiety, wzorem Ewy Kopacz, wzięły władzę w swoje ręce.

Pani Marzena Ołtuszewska jest moim numerem 1.


Przestańcie żartować z poważnych wyborów! Tu chodzi o los naszego miasta i jego mieszkańców! Nie można tak ważnej misji powierzyć niedoświadczonej kobiecie której sfrustrowany mąż pragnie zemsty na Burmistrzu Popielu. Nawet jeśli to prawda co pisze o tej Pani na jej plakacie to nikt chyba nie wierzy że pan ołtuszewski popuści komukolwiek przecież to stara szkoła k....Wyborco oddając głos na Panią Ołtuszewską pogrążasz Ornetę w dotychczasowym marazmie. Tylko Bogdan Wiszowaty gwarantuje jakieś zmiany.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/10 08:16 #312

  • Osioł
  • Osioł Avatar Autor
  • Gość

oburzony ornecianin napisał:

Mazurska Baba napisał: Podpisuje się pod kandydaturą Pani Marzeny Ołtuszewskiej obiema rękami. Najwyższa pora aby kobiety, wzorem Ewy Kopacz, wzięły władzę w swoje ręce.

Pani Marzena Ołtuszewska jest moim numerem 1.


Przestańcie żartować z poważnych wyborów! Tu chodzi o los naszego miasta i jego mieszkańców! Nie można tak ważnej misji powierzyć niedoświadczonej kobiecie której sfrustrowany mąż pragnie zemsty na Burmistrzu Popielu. Nawet jeśli to prawda co pisze o tej Pani na jej plakacie to nikt chyba nie wierzy że pan ołtuszewski popuści komukolwiek przecież to stara szkoła k....Wyborco oddając głos na Panią Ołtuszewską pogrążasz Ornetę w dotychczasowym marazmie. Tylko Bogdan Wiszowaty gwarantuje jakieś zmiany.

Wybierz mnie, wybierz mnie :)

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/10 15:06 #313

  • Józek
  • Józek Avatar Autor
  • Gość
Przestańcie żartować z poważnych wyborów! Tu chodzi o los naszego miasta i jego mieszkańców! Nie można tak ważnej misji powierzyć niedoświadczonej kobiecie której sfrustrowany mąż pragnie zemsty na Burmistrzu Popielu. Nawet jeśli to prawda co pisze o tej Pani na jej plakacie to nikt chyba nie wierzy że pan ołtuszewski popuści komukolwiek przecież to stara szkoła k....Wyborco oddając głos na Panią Ołtuszewską pogrążasz Ornetę w dotychczasowym marazmie. Tylko Bogdan Wiszowaty gwarantuje jakieś zmiany.

GRZESIU PRZESTAŃ PISAĆ BZDURY. WSTAW SOBIE ZĘBY TO WTEDY DOBRZE BĘDZIESZ GRYZŁ. BOGUŚ TEŻ CIEBIE NIE CHCE, CHOĆ PRÓBUJESZ SIĘ PRZYKLEIĆ. W TEJ KAMPANII PO RAZ PIERWSZY NIE ZAROBISZ :P :P :P
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/10 15:39 #314

  • Antek
  • Antek Avatar Autor
  • Gość
GRZESIU PRZESTAŃ PISAĆ BZDURY. WSTAW SOBIE ZĘBY TO WTEDY DOBRZE BĘDZIESZ GRYZŁ. BOGUŚ TEŻ CIEBIE NIE CHCE, CHOĆ PRÓBUJESZ SIĘ PRZYKLEIĆ. W TEJ KAMPANII PO RAZ PIERWSZY NIE ZAROBISZ :P :P :P

Gdy wylecą zęby to się robi dupa z gęby :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/10 16:31 #315

  • Gal
  • Gal Avatar Autor
  • Gość
Dziękujemy

Załącznik Beznazwy.jpg nie został znaleziony

Załączniki: