A POKORY BRAK ! - Strona 14 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

A POKORY BRAK ! 2014/02/23 12:33 #196

  • Bogdan Wiszowaty
  • Bogdan Wiszowaty Avatar Autor
  • Gość
Jestem w stanie odpowiedzieć publicznie na każde pytanie związane z budową hali widowisko-sportowej w Ornecie.

Ale jeżeli ktoś uważa że hala miała być wybudowana bez kosztów ....to niech wybuduje w Ornecie sam podobny obiekt w swojej kadencji.

Co do kosztów to jak odejmiecie te pieniądze które wykonawca zwrócił do kasy miejskiej....a były to faktury których nie podpisałem .........wtedy można się wypowiadać!

Szkoda tylko że obiekt nie jest całkowicie wykorzystywany!




Mieszkańcy Ornety i okolicznych miejscowości!

Do swojego kandydowania w wyborach na Burmistrza Ornety podchodzę odpowiedzialnie i z wolą rzetelnego działania, kierując się przekonaniem, że mógłbym być przydatnym, oferując swój czas, energię i wiedzę.

Chciałbym też wykorzystać swoje doświadczenie życiowe, na które składa się bycie mężem i ojcem, studia podyplomowe, wieloletnie doświadczenie w samorządzie, zdobyte doświadczenie w pracy zawodowej.

Wolałbym spełnić autentyczną potrzebę działania na rzecz dobra wspólnego Ornety. Jego osią byłaby efektywna działalność, ukierunkowana na inicjowanie i koordynowanie ważnych projektów społecznych w naszym mieście Orneta i w województwie.

Moim przewodnim wskazaniem byłaby etyczna zasada, aby podejmować to, co bezpośrednio i pośrednio służy ludziom i nie przystępować do tego, co ma być tylko dla blichtru władzy.

Jeżeli więc za sprawą indywidualnych decyzji Państwa miałbym zostać Burmistrzem Ornety, to przede wszystkim chciałbym uczciwie, pracowicie i konsekwentnie być Państwa reprezentantem.

Nie składając pustej i nierealnej obietnicy rozwiązania większości problemów Ornety, czułbym się wyróżniony, gdybyście uznali mnie Państwo za jednego ze „swoich”, którego wspiera się podczas rywalizacji.

Czy to, o co chciałbym starć się w Państwa imieniu przeistoczy się w realne działanie, zależy od woli Mieszkańców Ornety i okolicznych miejscowości.

Odnosząc się, zatem z szacunkiem do Państwa indywidualnych decyzji, uprzejmie proszę o rozważenie mojej kandydatury na Burmistrza Ornety.


Przekazując serdeczne pozdrowienia,

dziękuję za życzliwe zapoznanie się z moim listem.


Z wyrazami poważania

Bogdan Wiszowaty

A POKORY BRAK ! 2014/02/26 08:01 #197

  • j.w.
  • j.w. Avatar Autor
  • Gość
"Jestem w stanie odpowiedzieć publicznie na każde pytanie związane z budową hali widowisko-sportowej w Ornecie."

Proszę w takim razie przygotowac się do odpowiedzi, jak duże środki na budowę hali, procentowo i w złotówkach, zostały przeznaczone ze środków PFRON i co z tego mieli bądź mają osoby niepełnosprawne. Proszę darować sobie tylko sformułowania typu :ja nic nie mogłem, nie mogę, bo to typowe dla wszystkich, którzy myją ręce. Szkoda, że na to pytanie nie odpowie Pan dziś.

A POKORY BRAK ! 2014/02/26 08:59 #198

  • Bogdan Wiszowaty
  • Bogdan Wiszowaty Avatar Autor
  • Gość

j.w. napisał: "Jestem w stanie odpowiedzieć publicznie na każde pytanie związane z budową hali widowisko-sportowej w Ornecie."

Proszę w takim razie przygotowac się do odpowiedzi, jak duże środki na budowę hali, procentowo i w złotówkach, zostały przeznaczone ze środków PFRON i co z tego mieli bądź mają osoby niepełnosprawne. Proszę darować sobie tylko sformułowania typu :ja nic nie mogłem, nie mogę, bo to typowe dla wszystkich, którzy myją ręce. Szkoda, że na to pytanie nie odpowie Pan dziś.



Szanowni Państwo.

Otrzymane środki od PFRON zostały przekazane w celu dostosowania hali widowiskowo-sportowej dla osób niepełnosprawnych.

Co do przekazanej kwoty ...to muszę odszukać w materiałach źródłowych....ale procentowo z tego co pamiętam to była to kwota w przedziale 10-15% wartości inwestycji.

Obiekt został w pełni dostosowany pod potrzeby osób niepełnosprawnych i powinien być udostępniany w miarę posiadanych możliwości czasowych osobom niepełnosprawnym.

Za funkcjonowanie obiektu odpowiada Burmistrz Miasta....który zlecił tę pracę dla p.o Dyrektora OSiR w Ornecie.

Źle się stało że na tę funkcję nie powołano osoby w drodze konkursu i z dobrym doświadczeniem zawodowym w tym zakresie.

Jeżeli macie Państwo jako osoby niepełnosprawne utrudniony dostęp do korzystania z tego obiektu to proszę w pierwszej kolejności udać się na rozmowę do Burmistrza Ornety, a potem jeżeli nie będzie reakcji zwrócić się w tej sprawie pisemnie do Pana Dyrektora PFRON w Olsztynie.
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2014/02/26 12:53 #199

  • Ciekawski
  • Ciekawski Avatar Autor
  • Gość
Co się dzieje z Grzesiem R. bardzo jest niepokojące jego milczenie. Słyszałem, że będzie robił kampanię Bogusiowi W, napiszcie czy to prawda?

A POKORY BRAK ! 2014/02/26 13:58 #200

  • Bogdan Wiszowaty
  • Bogdan Wiszowaty Avatar
  • Gość
Szanowni Mieszkańcy Ornety i okolicznych miejscowości.


Tytułem wyjaśnienia...nie planuję wynajmować firm marketingowych czy też angażować inne osoby do tych działań.
Mam przekonanie że wyborcy są w stanie odróżnić populizm od zamiaru realnego działania.

A POKORY BRAK ! 2014/02/26 20:38 #201

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość

Ciekawski napisał: Co się dzieje z Grzesiem R. bardzo jest niepokojące jego milczenie. Słyszałem, że będzie robił kampanię Bogusiowi W, napiszcie czy to prawda?

Grzesio obudzi się troszeczkę póżniej !!! Możliwe to co piszesz .

A POKORY BRAK ! 2014/02/26 21:40 #202

  • Bogdan Wiszowaty
  • Bogdan Wiszowaty Avatar
  • Gość
Czasami warto wstrzymać się od otwierania drzwi wieddząc co jest w środku.

A POKORY BRAK ! 2014/02/26 22:05 #203

  • fan
  • fan Avatar Autor
  • Gość

Ciekawski napisał: Co się dzieje z Grzesiem R. bardzo jest niepokojące jego milczenie. Słyszałem, że będzie robił kampanię Bogusiowi W, napiszcie czy to prawda?

Jeśli prawda to już wygrał :lol: :lol: :lol: :lol:

A POKORY BRAK ! 2014/02/26 22:47 #204

  • majdan
  • majdan Avatar Autor
  • Gość
Ornetą rządzi nauczycielska sekta tak myślę. Dlatego jest źle a będzie jeszcze gorzej. Miejsce nauczycieli jest w szkołach. Po naszym mieście widać że do rządzenia i polityki kompletnie się nie nadają. Co prawda sąd uznał że wódki nie pili lecz to żadne pocieszenie dla mieszkańców.

A POKORY BRAK ! 2014/02/26 23:11 #205

  • Bogdan Wiszowaty
  • Bogdan Wiszowaty Avatar
  • Gość

fan napisał:

Ciekawski napisał: Co się dzieje z Grzesiem R. bardzo jest niepokojące jego milczenie. Słyszałem, że będzie robił kampanię Bogusiowi W, napiszcie czy to prawda?

Jeśli prawda to już wygrał :lol: :lol: :lol: :lol:

Namnożyło się Panów anonimów...a może kolejny ukryty kandydat na Burmistrza Ornety w wyborach samorządowych 2014???

A POKORY BRAK ! 2014/02/26 23:24 #206

  • ornecianin
  • ornecianin Avatar Autor
  • Gość
Mieliście już swoje referendum (kasa poszła i nikt się nie dołożył z inicjatorów, a pan w też już był i co nic)


Te posty chyba pisze jedna osoba.
Można zawsze powiedzieć że wszystkie niepowodzenia Ornety to przez PO. ha ha
Trzeba najpierw żebrać podpisy

A POKORY BRAK ! 2014/02/26 23:38 #207

  • To śpiewałem ja – Jarząbek.
  • To śpiewałem ja – Jarząbek. Avatar Autor
  • Gość
Bezrobocie spadło przez ostatnie cztery lata o 60 %. Wpływy do budżetu miasta wzrosły o 34%. Ludziom zauważalnie żyję się lepiej niż za poprzednich kadencji. Nastroje społeczne są jak na ogólnoświatowy kryzys doskonałe. Czego wy chcecie więcej?

A POKORY BRAK ! 2014/02/27 07:22 #208

  • Bogdan Wiszowaty
  • Bogdan Wiszowaty Avatar
  • Gość
Szanowni Kontrkandydaci!


Apeluję do wszystkich zainteresowanych kandydowaniem na Burmistrza Ornety w wyborach samorządowych 2014 do złożenia osobistych deklaracji na tym forum do końca tego tygodnia.

Mieszkańcy Ornety i okolicznych miejscowości zasługują na poważne traktowanie.
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2014/02/27 12:11 #209

  • Dżek
  • Dżek Avatar Autor
  • Gość

Bogdan Wiszowaty napisał: Szanowni Kontrkandydaci!


Apeluję do wszystkich zainteresowanych kandydowaniem na Burmistrza Ornety w wyborach samorządowych 2014 do złożenia osobistych deklaracji na tym forum do końca tego tygodnia.

Mieszkańcy Ornety i okolicznych miejscowości zasługują na poważne traktowanie.

Bardzo słuszny apel Panie BOGDANIE , ale chyba Pan sam w to nie wierzy że mieliby aż tyle odwagi !!!!!
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2014/02/27 12:27 #210

  • M . A
  • M . A Avatar Autor
  • Gość

majdan napisał: Ornetą rządzi nauczycielska sekta tak myślę. Dlatego jest źle a będzie jeszcze gorzej. Miejsce nauczycieli jest w szkołach. Po naszym mieście widać że do rządzenia i polityki kompletnie się nie nadają. Co prawda sąd uznał że wódki nie pili lecz to żadne pocieszenie dla mieszkańców.

TAK TO JEST PRAWDZIWA SEKTA !!!!!TRZEBA ICH GONIĆ !!!!