R. Ferenc do powiatu - Strona 15 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re: R. Ferenc do powiatu 2011/03/04 22:49 #211

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Dzięki panu ferencowi mamy piękna drogę. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Chyba większej głupoty już nikt nie napisał, nawet wyzywając się nawzajem. Nową drogę mamy dzięki Panu Pawłowi Krawczyk. Ile on musiał się najeździć, rozmawiać i kombinować, żeby cokolwiek doszło do skutku. On nadawałby się na burmistrza, radnego i każde stanowisko, bo to jest człowiek kompetentny i potrafi pomóc ludziom, ale jak wy tego nie rozumiecie i wieżycie w bezpodstawne bajeczki ferenciunia to wasza sprawa. Ci co wiedzą jak jest naprawde to chyba mnie rozumieją. Każdy głupi, potrafi podszywać się pod czyjeś zasługi. Wspominaliście jescze o kładce drewnianej, że niby oferma Ferenc to zrobił. Nic bardziej mylnego. Pan Paweł załatwił materiał i pracowników, i to jemu należy się wielka pochwała.
Przestańmy już wypisywac cokolwiek bo to nie ma najmniejszego sensu.
Ciekawe ilu ludziom smakowały te rybki co Sz. P. Ferenc nosił od domu do domu, żeby przekupić wyborców.

JUZ NIEDLUGO WYBORY DO PARLAMENTU I DO SENATU......MOZE BY TAM FERENCA.WYBORCY CO WY NATO???TU SIE MARNUJE!

Re: R. Ferenc do powiatu 2011/03/05 03:26 #212

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
7TJ

dzek napisał:

Gość napisał: Dzięki panu ferencowi mamy piękna drogę. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Chyba większej głupoty już nikt nie napisał, nawet wyzywając się nawzajem. Nową drogę mamy dzięki Panu Pawłowi Krawczyk. Ile on musiał się najeździć, rozmawiać i kombinować, żeby cokolwiek doszło do skutku. On nadawałby się na burmistrza, radnego i każde stanowisko, bo to jest człowiek kompetentny i potrafi pomóc ludziom, ale jak wy tego nie rozumiecie i wieżycie w bezpodstawne bajeczki ferenciunia to wasza sprawa. Ci co wiedzą jak jest naprawde to chyba mnie rozumieją. Każdy głupi, potrafi podszywać się pod czyjeś zasługi. Wspominaliście jescze o kładce drewnianej, że niby oferma Ferenc to zrobił. Nic bardziej mylnego. Pan Paweł załatwił materiał i pracowników, i to jemu należy się wielka pochwała.
Przestańmy już wypisywac cokolwiek bo to nie ma najmniejszego sensu.
Ciekawe ilu ludziom smakowały te rybki co Sz. P. Ferenc nosił od domu do domu, żeby przekupić wyborców.

JUZ NIEDLUGO WYBORY DO PARLAMENTU I DO SENATU......MOZE BY TAM FERENCA.WYBORCY CO WY NATO???TU SIE MARNUJE!
Tam już dość cwaniaków !

Re: R. Ferenc do powiatu 2011/03/14 14:11 #213

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

DZEK napisał: WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!! WILOLETNI RADNY!!!!!!!! SMIECH NA SALI!!!!!!!UJMA DLA POSOSTALYCH RADNYCH!!!!!!!!!A GDZIE ETYKA MANDATU RADNEGO!!!!!!!!!! PANIE PRZEWODNICZACY RADY MIEJSKIEJ I CO PAN NA TO? PAN JEST HONOROWYM CZLOWIEKIEM I TAK BEDZIE MIAL PAN PRZEWAGE W RADZIE!!!!NIEWIDZE ZADNYCH PODZIALOW!!!!!A GDZIE KOMISJA REWIZYJNA? WSTYD KOLEJNY!!!!!!SZANOWNY PANIE MIROSLAWIE!!!!!!I NA PANU PSY WIESZAL RADNY RYSIO I NADAL WIESZA!!!!!!! W PANU NADZIEJA ZE RYSIO DOSTANIE TO NACO ZASLUZYL.......WSTYD ZE W SZEREGACH TAK ZACNYCH RADNYCH JEST KTOS TAKI!!!!!! PANIE BURMISTRZU TO PAN JEST MOIM FAWORYTEM I PAN CHCE PRACOWAC Z KIMS TAKIM!!!!I PANA SPRZEDA JAK TYLKO SIE NADARZY OKAZJA!!!!!POZDRAWIAM WSZYSTKICH I PANA PANIE JARON........I PANIA PANI FERENC.....TYLKO ciebie rysiu nie pozdrawiam!!!!!!4


jaka rada tacy radni :lol: wstyd dla całej gminy
REKLAMA

Re: R. Ferenc do powiatu 2011/03/14 18:51 #214

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
dlaczego komisja wyborcza dopuściła pijanych wieśniaków do głosowania ? jeśli pani żona radnego pisze prawdę to komisja wyborcza nie dopełniła obowiązków wybory w bażynach należy powtórzyć

Re: R. Ferenc do powiatu 2011/03/14 20:01 #215

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

ciekawy napisał: dlaczego komisja wyborcza dopuściła pijanych wieśniaków do głosowania ? jeśli pani żona radnego pisze prawdę to komisja wyborcza nie dopełniła obowiązków wybory w bażynach należy powtórzyć



Myślenie nie boli. Pomyśl zanim coś napiszesz !!!!!!!!

Re: R. Ferenc do powiatu 2011/03/15 10:03 #216

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
KOGO WIEŚNIAKI WYBIERACIE RADNY POWINIEN BYĆ KUMATY A FERENC SZKODA SŁÓW CIEMNA MASA

Re: R. Ferenc do powiatu 2011/03/15 18:27 #217

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Marne jest życie ludzi, którzy kłamstwo wyżej stawiają od prawdy. Szkoda mi tego człowieka. Musi być bardzo nieszczęśliwy.

Re: R. Ferenc do powiatu 2011/03/15 20:19 #218

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Marne jest życie ludzi, którzy kłamstwo wyżej stawiają od prawdy. Szkoda mi tego człowieka. Musi być bardzo nieszczęśliwy.


Kłamcy nie wierzy się nawet wtedy, gdy mówi prawdę. :lol: Naiwni wierzą :|

Re: R. Ferenc do powiatu 2011/03/16 12:14 #219

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:

Gość napisał: Marne jest życie ludzi, którzy kłamstwo wyżej stawiają od prawdy. Szkoda mi tego człowieka. Musi być bardzo nieszczęśliwy.


Kłamcy nie wierzy się nawet wtedy, gdy mówi prawdę. :lol: Naiwni wierzą :|
Oszust + O 6 = szóstka ( sześć) nie mam co jeść....... jeziorneta czy ornetkowo, a być może WORMditt...... tu jest ciepło ,sucho i przytulnie.Zróbmy razem coś wspólnie. Lądowisko jambojeta.......bom ja jest skromna kobieta. Gdy już przejdziesz moje progi ,zbędne będą twoje nogi. Szczudła i skarpety, tyle tylko z ............

Re: R. Ferenc do powiatu 2011/03/18 22:28 #220

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: KOGO WIEŚNIAKI WYBIERACIE RADNY POWINIEN BYĆ KUMATY A FERENC SZKODA SŁÓW CIEMNA MASA


głupi nie jest kręci popielem aż miło :lol:

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/03/23 13:32 #221

  • optymista
  • optymista Avatar Autor
  • Gość
Ulubiona metoda radnego Ferenca: bezczelnie i wrednie kłamać w żywe oczy. Jego żona tak samo.

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/03/23 20:18 #222

  • OJCIEC
  • OJCIEC Avatar Autor
  • Gość
Ale to nie tylko domena Ferenca? Kierownik MOPS też????

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/03/24 10:09 #223

  • Ja
  • Ja Avatar Autor
  • Gość
Tyle co sobie popiszemy:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
REKLAMA

Odp: Re: R. Ferenc do powiatu 2011/04/19 11:58 #224

  • Bożena
  • Bożena Avatar Autor
  • Gość
Gratuluję tupetu , życzę też szybkiego powrotu do zdrowia.... Może nie zaszkodzi resocjalizacja??? Proszę nas nie obrażać, była to jedyna opinia ( prawdziwa) zamieszczona po wyborach , a więc nie mająca wpływu na wynik wyborów. Mogę zapewnić, że nie zamieszczałam żadnych anonimowych opinii na temat osób kandydujących do rady miasta czy też powiatu, nie czytałam też opinii dotyczących tych osób, jeśli były zamieszczane na innej stronie niż ta, która dotyczyła mego męża, czy też mojej rodziny. Nie jestem osobą publiczną, a więc tak jak inni nie będę podpisywała się pod każdym postem, który zamieszczę, chyba,że będzie to oficjalne odniesienie się do pomówień zamieszczanych na tym forum. Proszę się nie martwić, mój mąż zachowuje się godnie, ma szacunek do ludzi i u ludzi, rzetelnie na to sobie zapracował. Nie musi dowartościowywać się załatwiając pracę, lokale użytkowe czy też mieszkania swojej rodzinie. To nie z powodu działań mego męża wstydzą się koledzy z którymi pracuje w Radzie Miasta.

Z poważaniem Bożena Ferenc
REKLAMA

Odp: Re: R. Ferenc do powiatu 2011/04/20 21:41 #225

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Moglibyście święci Ference przynajmniej w Wielki Tydzień sobie odpuścić. żałośni jesteście w tym napadaniu na ludzi.